نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: زیباترین و خنده دارترین خاطره رمضانی کدام است؟؟

رأی دهندگان
178. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تصویر شماره یک

55 30.90%
  • تصویر شماره دو

55 30.90%
  • تصویر شماره سه

17 9.55%
  • تصویر شماره چهار

24 13.48%
  • تصویر شماره پنج

20 11.24%
  • تصویر شماره شش

30 16.85%
  • تصویر شماره هفت

36 20.22%
  • تصویر شماره هشت

52 29.21%
  • تصویر شماره 9

38 21.35%
  • تصویر شماره ده

15 8.43%
  • تصویر شماره یازده

23 12.92%
  • تصویر شماره دوازده

43 24.16%
  • تصویر شماره سیزده

18 10.11%
  • تصویر شماره چهارده

25 14.04%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
Like Tree881Likes

موضوع: اخطار و تذکر به متخلفین در رای گیری

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 54
صفحه 1 از 7 1234 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران67 نمایش پست ها
    ممنون مامان سمی عزیز
    خب من که بلد نیستم با کانپیوتر این کارا که گفتی بکنم چیکار کنم؟رو ورق بکشم؟یا بنویسم؟
    اگر ایده ای برای طنز داشته باشید درست کردنش با ترول خیلی آسانه، کافیه کمی داخل سایت اش بچرخی تاببینی چقدر راحته.. اما!! اگر نخواستی ترول درست کنی، داخل نرم افزار paint که همه ویندوزها دارنش، یک صفحه باز میکنی و خاطره ات رو اونجا تایپ میکنی و به شکل تصویر ذخیره اش میکنی.. تمام

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira.t نمایش پست ها
    مامان سمی عزیز میشه از عکسها یا متنهای نت ایده گرفت ولی خودمون ترول یا متنش رو درست کنیم؟ یا باید حتما کار تکی باشه؟
    خاطره و ایده حتما باید مال خود شما باشه، اگر قبلا در نت اجرا شده باشه، حتی اگر خیلی بهتر شما اجراش کنید قبول نیست... ایده جدید از خودتون رو باید اجرا کنید.
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346
    تصاویر خاطرات طنز شما فقط به صورت ترول قابل قبوله!!
    فایل پیوست 84846
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    لوسیمی این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    elmira.t آواتار ها
    المیرا
    میزان امتیاز
    639
    پسند شده
    48029
    پسند کرده
    50283

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط باران67 نمایش پست ها
    مامان سمی چجور میشه تروا ساخت؟
    کجا باید برم؟
    خب بلد نیستم
    عزیزم من صبح برای اولین بار اینجا رو خوندم و درست کردم.
    ترول ۹۸ | ترول جدید | بزرگوار | آموزش ساخت ترول | مطالب طنز |
    البته قبل ماه رمضون و بعد ماه رمضون رو توی paint اضافه کردم. 2تا عکس بود که توی paint و نرم افزاری که باهاش عکسها رو باز میکنم به هم وصلشون کردم.
    Ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim

Ben koynunda 100 sene 1000 sene durabilirim

مدیر انجمن
    باران67 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    1094
    میزان امتیاز
    2330
    پسند شده
    96020
    پسند کرده
    81129

ویترین مدال ها

ممنون المیرا جونم
    خیلی از داشتن دوستایی مثل شما خوشحالم
    انقده ذوق میکنم و خوشحال میشم که نگو
    مهربونی و کمک به همدیگه...
    مرسی
    اتامن عزیزم هم همیشه بهم لطف داره و کمکم میکنه
    **
    خب مامان سمی جونم با کمک هایی که دوست جونام بهم کردن احتمالا منم شرکت میکنم
    marie این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346
    این مسابقه با تمام مسابقات قبل فرق داشت دوستان... من اذیت شدم اما نه بخاطر یک سوی تفاهم کوچیک بین چندتا دوست..
    فردا در همین تاپیک صحبت خواهیم کرد و متاسفانه خبرهای بدی دارم
    shiriin, Shiva Sh, titish khanoom و 9 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346
    حقیقتا نمیدانم چطور مطلب رو شرح بدهم..

آمار رای ها و کَش آی پی سیستم نشون میده یه سری با چندین!!! نام کاربری عضو شدن و به خودشون و یکی دو نفر دیگه رای دادن!
    یک نفر هم نبوده و چند نفر این کار رو کردن. و متاسفانه کاربران شناخته شده ای هم هستند

فقط یک سوال دارم، چطور دلتان آمد در مسابقه فرهنگی چنین حرکتی انجام بدهید؟!!؟ من در همان صفحه اول و در توضیحات مسابقه ننوشتم که از نظر من همه به آن درجه از بلوغ رسیدند که مفهوم رای دادن درست رو متوجه بشوند؟ بارها از شما دوستان نخواستم که اینجا یکسری چیزهارو با هم تمرین کنیم؟؟ مثل اینکه نام شرکت کنندگان رو از شما پنهان نکنیم و درواقع به خودمون انقدر اطمینان داشته باشیم که حتی در حالتی که بهترین دوستمون جز کاندیداهاست باز ما کار درست و انتخاب درست رو انجام بدهیم؟؟؟

من نمیتوانم اینجا اسامی را فهرست کنم و تذکر بدهم، پس این تذکر به همه دوستانم هست از جمله خودم!!! اگر درست حرکت کردید و جوانمردانه بازی کردید آفرین من رو قبول کنید و اگر قدم اشتباهی برداشتید بدونید که به قول اون مثل قدیمی " شما فقط اسب رو نبردید، شما جوانمردی را بردید" اینجا هم درصدی از اعتمادی که مدیران بهتون داشتند رو ازبین بردید.

** مجددا یاداوری میکنم که انجمن با امکانات جدید به صورت خودکار به مدیران ارشد گزارش دهی میکند و اگر اینبار کاربری این عزیزان حذف نشد و به این تذکر ختم شد همه بخاطر لطف و قلب بزرگ هیون عزیز بود.

** نظرسنجی این دوره، با عذرخواهی فراوان من از برندگان، شرکت کنندگان و رای دهندگان که واقعا چیزی جز عذرخواهی براشون ندارم مردود اعلام میشه.. چون بحث تقلب یکنفر مطرح نیست متاسفانه!!! من بعد از عیدفطر نظرسنجی دیگری برگزار میکنم و قطعا رای دهندگان که بخاطر زیادیشون در این دوره کلی خوشحال بودم کمتر خواهند بود، اما به هرصورت دلم نیامد که زحمات شما به هر دلیلی بی نتیجه بماند

** دوستانی که بیش از یک نام کاربری دارند به هر دلیلی.... حتی اگر کل فامیل در یک ساختمان زندگی میکنید و همه هم از یک کامپیوتر استفاده میکنید!!! این رو در نظر داشته باشید که گزارشات موتورهای سایت دقیق و کامل به مدیران میرسد. چنین حرکتهایی هم کاملا قابل پیگیری و برخورد هست.
    وقتی یکشبه با یک کامیپوتر 5 الی ..... نام کاربری مختلف درست میشود و همه مستقیم به یک کاربر رای میدهند گزارش میشود، وقتی نام کاربری که درمجموع 10 پست هم ندارد فقط زمان مسابقات آنلاین شده و رای میدهد گزارش میشود و بسیاری چیزهای دیگر که شاید در موقعیتی دیگر بازهم مدیران ناچار شوند برای کاربران شرح دهند.

قراردادن این پست برای من بسیار سخت بود، دوستانی که من رو میشناسند شاید بهتر درک کنند... هرچند که پذیرفتن اصل موضوع سختتر هم بود!!
    اما احترام و علاقه من به شما مقدار کمی اش آسیب دیده و مقدار زیادیش دست نخورده باقی مانده، خواهش میکنم در کنارهم بخش فرهنگی را جلو ببریم، باهم دوست باشیم و بازی هامون دوستانه باشه.
    خود شما که همراهان همیشگی این بخش بودید میدانید که چقدر تک تک اتون برای من مهم هستید، پس به دوستانتون که شاید آگاهیشون کم هست کمک کنید آگاه تر بشوند.
    همانطور که همه شما میدانید رفتار درست یک زنجیره است.. حلقه مفقوده این زنجیر نباشید.. به زنجیر بزرگ و بلند درستکاری و عشق وصل باشید تا هیچوقت تنها و غمگین نباشید.
    همینجا یکبار دیگه به همه اون اکثریت درستکار که همین الان هم به زنجیر درستکاری و عشق وصل هستند درود میفرستم
    Shiva Sh, hengamehh, sOhEiLa71 و 51 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    Behjat آواتار ها
    میزان امتیاز
    1045
    پسند شده
    29157
    پسند کرده
    17414

ویترین مدال ها

سمیه جون از این که تو یه تاپیک فرهنگی بایه مدیر فوق فرهنگی (که من آخرش بخاطر این ادبیات عالی وفاخر شما سرم رو به دیوار میکوبم) همچین کار بی فرهنگی صورت گرفته واقعا جای تاسف داره.
    ولی من مطمئم که اکثر دوستهای اینجا هر تصمیمی رو که شما بگیری با جون و دل قبول میکنن و حتما دوباره تو نظر سنجی شرکت میکنن .
    انشالا این بار از دفعه قبل هم تعداد رایها بیشتر میشه(البت از راه جوانمردانه ) تا دل شما مدیر مهربون و خوشگلمون هم شاد بشه.
    فقط تو رو بخدا اعتمادتون نسبت به ما کم نشه و از ادامه کارتون دلسرد نشین.گل وجود شماست که بیشتر کاربرا رو اینجا می کشونه .
    *Afsaneh*, ,,, Tara ,,,, Shiva Sh و 23 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    خداوندا آرامشی عطا فرما
    تا بپذیرم آن چه را نمی توانم تغییر دهم
    شهامتی که تغییر دهم آن چه را که می توانم
    و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
    آمین

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ,,, Tara ,,, آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    369
    پسند کرده
    535
    خیلی متاسفم
    تنهات نمیذاریم مامان سمی گل
    Behjat و maman somi این نوشته را پسندیده.
    بانو
    پروانه ها

بودن را به اندازه
    یک عشق خلاصه کرده اند

صفحه 1 از 7 1234 ... آخرینآخرین