نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1685Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 753 به 760 از 1193
صفحه 95 از 150 نخستنخست ... 8592939495969798105 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    2
    اسطوره جون ممنون عزیزم کمک بزرگی کردید ،راستش تو غذا که من هیچ نقشی ندارم چون مهمونی بیرون هست ومنو باز،ولی این جایی که در نظر دارم اجازه میدن دسر و سالاد و میوه و...ببریم ومیتونیم دیزاین میزمون رو خودمون انجام بدیم .دوست دارم دسر خیلی شکیل و خوشمزه ای داشته یاشم وکرمها واقعا خوشمزه هستن ولی اگه عکسی دارید که قیافه ش هم خاص شده باشه مثل شارلوت یا تیرامیسو برام بذارید ممنون میشم. مثلا در نظر دارم برای سبزی قیف(سبد حصیری) با خمیر نان آماده میشه درست کنم،انواع بورانیها رو درست کنم ولی موندم تو چی سروش کنم نان تارت خودم پز یا....؟سسهای خاص برای سالاد چی مد نظرتونه میشه لطف کنید اسماشونو بگید.چون اولین باره 17 نفرشون مهمونم هستن وشاید دیگه تکرار هم نشه و مراسم هم مراسم خاصیه میخوام بسی زیبا وشکیل باشه

2. بانک بند ناف
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4245
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین عسل نمایش پست ها
    اسطوره جون ممنون عزیزم کمک بزرگی کردید ،راستش تو غذا که من هیچ نقشی ندارم چون مهمونی بیرون هست ومنو باز،ولی این جایی که در نظر دارم اجازه میدن دسر و سالاد و میوه و...ببریم ومیتونیم دیزاین میزمون رو خودمون انجام بدیم .دوست دارم دسر خیلی شکیل و خوشمزه ای داشته یاشم وکرمها واقعا خوشمزه هستن ولی اگه عکسی دارید که قیافه ش هم خاص شده باشه مثل شارلوت یا تیرامیسو برام بذارید ممنون میشم. مثلا در نظر دارم برای سبزی قیف(سبد حصیری) با خمیر نان آماده میشه درست کنم،انواع بورانیها رو درست کنم ولی موندم تو چی سروش کنم نان تارت خودم پز یا....؟سسهای خاص برای سالاد چی مد نظرتونه میشه لطف کنید اسماشونو بگید.چون اولین باره 17 نفرشون مهمونم هستن وشاید دیگه تکرار هم نشه و مراسم هم مراسم خاصیه میخوام بسی زیبا وشکیل باشه
    عزیزم منو باز هم میتونه به درخواست شما کم وزیاد بشه نمیشه ؟

این لینک رو ببین برای سس

دستور تهیه 10 نوع سس سالاد خوشمزه و سالم | مرجع سلامت و زیبایی زنان

آموزش انواع سس و چاشنیهای غذا و سالاد در ایران شف | آموزش | ایران شف
    یه لفمه نون حلال

aydaa این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    2
    ممنون از لطفتون دوست عزیزم،راستش چون اولین باره من میزبانم ونمیدونم چه غذایی رو دوست دارند وچه چیزهایی رو نه منو روباز قرار دادم یه بار هم باز مهمونهایی داشتم که بار اولشون بود منو باز بود هر کسی هرچی دوست داشت خورد مثل چلو وماهیچه و ماهی قزل وجوجه وشیشلیک ویه بنده خدا هم کوبیده اینجا من خیالم راحت بود همه هرچی دوست داشتند میل کردند وخیلی راضی بودند به همین خاطر باز تصمیم بر منو باز شد ولی این یه مهمونی ویژه س (پاگشاست)میخوام علاوه بر غذای مورد علاقه بقیه مخلفات میز هم زیبا وشیک ودوست داشتنی باشه .بازهم منتظر نظرات ارزشمندتون هستم واقعا چون برام خیلی مهمه نمیتونم درست فکر کنم وتصمیم بگیرم
    ostooreh این نوشته را پسندیده.

تکتم خانم آواتار ها
    تکتم
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    229
    پسند کرده
    222
    سلام خانوما میخوام خواهرم رو پاگشا کنم به نظرتون کنار فسنجون چه پیش غذایی مناسبه والبته اگر برای دسر و پذیرایی راهنماییم کنید ممنون میشم.
    عشق تو سبز است
    مثل خاک که دانه را تنگ در آغوش میگیرد تا سبز شود.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    286
    پسند کرده
    145
    سلام
    همسر من با هم صنفی هاش(مهندسن) یه جلسه قران هفتگی دارن.
    هر هفته خونه یکی هستن
    این هفته خونه ماهستن. پذیرایی هرچیزی هست:میوه- بستنی- آش- کیک- سانذویچ و...
    همسر من نظرش اینه که اول با شربت و شیرینی پذیرایی بشن و آخر سر بهشون یه ظرف پان اسپانیا بده...
    بنظرتون خوبه؟
    honamik این نوشته را پسندیده.
    در بین تمامی مردم تنهاعقل است که به عدالت تقسیم شده، زیرا همه فکر میکنند به اندازه کافی عاقلند.

h-mamane93 آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    31
    پسند شده
    856
    پسند کرده
    187
    دوستای خوبم میشه پشنهاده یه غذا بدید واسه پارک
    خودم تو فکره پزیدن برنج ساده و درست کردن جوجه از طریق همسری هستم ولی اصلا نمیدونم کنارش چی ببرم،چون بار اوله این زن و شوهرو میبینیم
    تنقلات چی؟چند نوع غذا که فکر کنم اصلا خوب نباشه بازم اگه نظر بدید ممنون میشم

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083
    عزیزم اگه میخوین برنج و جوجه سرو کنین..که به نظرم فقط باید مخلفات ببیرین مثل سالاد و سیزی خوردن و زیتون ماست میتونین بورانی ببرین اب و نوشابه ...به نظرم بهترین گزینه الان همین جوجه کبابه فلفل و گوجه کبابی هم داشته باشین...برای عصرونه هم ی کیک یا پان اسپانیا میچسبه البته گرمای هوا رو هم در نظر داشته باشین .تنقلات هم میتونین پاپ کورن درست کنین و تخمه و اجیل و میوه ...
    h-mamane93 و ostooreh این نوشته را پسندیده.
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    2
    سلام خانوما
    من هفته بعد فامیلای شوهرو افطاری دعوت کردم،حدود 30 نفر میشیم
    رسم دارن ک 2تا سفره پهن میکنن.برا افطار سوپ شیر و قارچ،نون پنیر سبزی گوجه خیار،شله زرد قالبی میذارم
    برا شام برنج،جوجه(ک آقایون بعد افطار میرن رو پشت بوم میزنن)،خورشت لوبیا سبز،سالاد فصل،کیک الویه و ژله.نظرتون رو بگین
    ب نظرتون کیک الویه رو حذف نکنم؟خورشت لوبیا سبز خوبه؟قیمه و قرمه سبزی نمیخوام بدم،پیشنهاد دیگه ای برا خورشت ندارین؟

صفحه 95 از 150 نخستنخست ... 8592939495969798105 ... آخرینآخرین