نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 729 به 736 از 1196
صفحه 92 از 150 نخستنخست ... 8289909192939495102 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    2
    سلام دوستان ،عروسی رو میخوام پاگشا کنم برام خیلی مهمه خاص باشه لطفا کمکم کنید تا بهترین وشیک ترین منو رو داشته باشم هزینه هم مهم نیست،هرچی ایده نو وجالب به ذهنتون میرسه بدید.ممنونم از همگی

2. بانک بند ناف
    مامی رادین آواتار ها
    سارا-س
    میزان امتیاز
    25
    پسند شده
    444
    پسند کرده
    436
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین عسل نمایش پست ها
    سلام دوستان ،عروسی رو میخوام پاگشا کنم برام خیلی مهمه خاص باشه لطفا کمکم کنید تا بهترین وشیک ترین منو رو داشته باشم هزینه هم مهم نیست،هرچی ایده نو وجالب به ذهنتون میرسه بدید.ممنونم از همگی
    نازنین جان کاش تعداد مهمونات و اینکه خودت می خای درست کنی همه رو و همینطور اینکه ذائقه مهمونات رو یه توضیح می دادی
    من خودم برای مهمونی ترجیح می دم هم غذاهای سنتی تو منوم باشه هم فست فودی و البته یه سوپ خامه همیشه کنار پیش غذاهای دیگه عالیه
    غذا هم ترجیح می دم چیزی نباشه که همه تو مهمونیاشون می زارن
    مثلا هیچ وقت الویه یا کشک بادمجون یا سالاد ماکارونی درست نمی کنم
    چون همه مهمونیا هستن اینا
    حتی اگه تو همون سبک ها هم بخام بزارم متفاوتشون می کنم مثلا به جای اونا
    حلیم بادمجان -پاستا پنه با سس آلفردو .... و سالاد اندونزی یا سزار می زارم
    غذای سنتی هم
    یه نوعش رو می تونی مرغ رو مجلسی درست کنی و آخرش کره بمالی روش و تو فر بزاری و دو سه جور سس متفاوت درست کنی بزاری کنارش برای سرو
    یکی از سس های مورد استقبال تو مهمونیای من سسی هستش که با سبزی محلی شمال و گردو انار دون و رب انار درست می کنم برای مرغ
    طعم فوق العاده و جدیدی هست
    پاستا با پنیر

نایاب 90, zohre_a و Shiva Sh این نوشته را پسندیده.

میترا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    82
    پسند کرده
    43
    سلام دوستان منم میخوام نیمه شعبان مهمونی بدم و دو تا عروس داماد و پاگشا کنم البته یکیشون برادرمه و یکیشون پسرداییم پس غریبه نیستن و حدود بیست و پنج نفر میشیم. راستش از بس تو همه مهمونیا باقالی پلو و زرشک پلو خوردم دیگه خسته شدم برای همین میخوام کمی متفاوت باشم حالا این منویی که در نظر گرفتم و ببینین و لطفا نظر بدین:

آب طالبی و آب هندونه و آب هویج برای نوشیدنی اول کار

غذای اصلی سبزی پلو با میگو, کنگر پلوی زعفرونی با مرغ و با ته دیگ بال مرغ, لازانت با گوشت و قارچ و فلفل دلمه ای و با ته دیگ سیب زمینی رنده شده, دلمه بادمجون و فلفل دلمه ای کوچک

برانی اسفناج و برانی بادمجون و هوموس و ماست و موسیر در اندازه کم تو این ظرفهای اردورخوری

سالاد: کلم بروکلی و گل کلم, کاهو فرانسوی سبز و قرمز و گوجه گیلاسی, کلم سفید و کلم بنفش و ذرت, خلال فلفل دلمه ای و خیار و ژامبون و جوانه ماش, هویج رشته ای و گردو و کشمش و کلم سفید, سالاد سزار اینها هم در مقدار کم همه در یک دیس

دسر: بستنی میوه ای چند رنگ, کرم شکلاتی, کرم کارامل و کیک رد ولوت که این آخری فقط خریده میشه و بستنی هم خریده و سر هم بندی میشه
    میوه هم که میوه های فصل .
    راستی این مهمونی برای شام هست تو رو خدا نظرتونو زود بگین
    ویرایش توسط afruzegol : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ در ساعت ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
    aydaa و Shiva Sh این نوشته را پسندیده.
    یک قصه بیش نیست غم عشق وین عجب کز هر زبان که میشنوم نامکرر است

عطر سیب آواتار ها
    نبض مامان
    میزان امتیاز
    267
    پسند شده
    6694
    پسند کرده
    9022
    [QUOTE=afruzegol;1339885]سلام دوستان منم میخوام نیمه شعبان مهمونی بدم و دو تا عروس داماد و پاگشا کنم البته یکیشون برادرمه و یکیشون پسرداییم پس غریبه نیستن و حدود بیست و پنج نفر میشیم. راستش از بس تو همه مهمونیا باقالی پلو و زرشک پلو خوردم دیگه خسته شدم برای همین میخوام کمی متفاوت باشم حالا این منویی که در نظر گرفتم و ببینین و لطفا نظر بدین:

عزیزم خوش بگذره به نظر من یکم شلوغه منوت
    کنگر پلو همه پسند نیس سبزی پلو با میگو خوبه ولی باید یه غذای همه پسند هم کنارش بذاری ممکنه کسی میگو نخوره
    دلمه عالیه ولی خیلی وقت گیره مخصوصا دلمه فلفل و بادمجون که باید توشونم خالی کنی سپس پر کنی دلمه برگ راحت تره
    برای نوشیدنی اول کار یه مدل انتخاب کن که هم تازه تهیه بشه وهم سریع کارت انجام بشه و هم اینکه خودت خسته نشی چون باید به خودتم خوش بگذره اب هندوتنه طبق تجربه من همه پسند نیس اب طالبی رو من برای مهمون درست کردم به این صورت که طالبی رو کوچک قاچ کردم و گذاشتم یخ بزنه سپس میکس کردم عالی بود برای مهمونی تولد دخترم هم اب هویج رو گرفتم برای اینکه سیاه نشه تو شیشه نوشابه ریختم و تو فریزر قرار دادم تا خنک بمونه نذاشتم یخ بزنه سپس با بستنی وانیلی سرو کردم چون برای پذیزایی اولیه بود تو فنجون شیشه ای ریختم با 2 اسکوپ بستنی که همه پسند بود
    حالا خودت انتخاب کن یا هویج بستنی یا اب طالبی
    سالاد ها هم خوبند
    دسر هم نظری ندارم چون سلیقه ایه
    من برای تولد دخترم یه مدل غذا(کباب رولی مرغ پرشده با گوشت چرخی - قارچ فلفل دلمه -مخلوط مواد) 2 مدل پیش غذای اسون(کشک بادمجون تو کاسه های نونی و رولت الویه با نون کرپ) وسالاد فصل(به پیشنهاد همسرم که همه پسنده) و کرم ژله میوه ای درست کردم خیلی وقتمو گرفت و خسته شدم.
    باید در نظر بگیری که اولا خودتو خیلی خسته نکنی تا روز مهمونی سرحال باشی
    و اینکه غذاها سروقت و داغ به مهمونا تحویل بدی تنوع غذایی که زیاد میشه دست تنهایی خیلی سخته
    ببخشید زیاد حرف زدم چون نظر خواستین گفتم ایشالله خوش بگذره
    ویرایش توسط عطر سیب : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ در ساعت ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
    باران67, afruzegol, aydaa و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    شیعیان خواب بس است برخیزید/هجر ارباب بس است برخیزید
    یادمان رفته که عهدی هم هست/یادمان رفته که مهدی (ع) هم هست

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083
    [QUOTE=afruzegol;1339885]سلام دوستان منم میخوام نیمه شعبان مهمونی بدم و دو تا عروس داماد و پاگشا کنم البته یکیشون برادرمه و یکیشون پسرداییم پس غریبه نیستن و حدود بیست و پنج نفر میشیم. راستش از بس تو همه مهمونیا باقالی پلو و زرشک پلو خوردم دیگه خسته شدم برای همین میخوام کمی متفاوت باشم حالا این منویی که در نظر گرفتم و ببینین و لطفا نظر بدین:

عزیزم من هم نظرم اینه که بهتره زیاد خودتون رو خسته نکنین تا مهمونی به خودتون هم خوش بگذره من میگو خیلی دوست دارم اما موافقم که بدون ریسک نیست و احتمال داره کسی دوست نداشته باشه
    من چند تا غذا پیشنهاد میدم شما میتونین انتخاب کنین من معمولا منوی غذاهام دوتا غذاس که بسته به سلیقه مهمونا یکیش رو به عنوان غذای اصلی تر در نظر میگیرم برای منوی شما به نظرم ته چین گزینه خوب و مجلسی هست میتونین ته چین مرغ درست کنین یا ته چین گوشت و بادمجان ..لارانیا خوبه ..اما به نظرم پیراشکی گوشت کم دردسر تره به خصوص میتونین از روزای قبل حاضرش کنین من کلا چون خودم بادمجون دوس دارم ترجیح میدم تو منوهام باشه میتونین از گزینه هایی مثل خورش بادمجان شکم پر.با برنج رغفرونی کاسترول بادمجون و هونکار بیندی استفاده کنین ...سالاد ها هم خوبن من که زیاد سالاد خور نیستم دوسشون داشتم اما خب سالادفصل کم زحمت تره ...شاید ضرورتی به حمص نباشه هم سنگینه هم خیلی همه پسند نیست
    بقیه مخلفات سفرتون هم خوبه
    در مورد نوشیدنی راستش من همیشه نوشیدنی های شیرین رو برای بعد از شام میزارم که اشتهای مهمونا کم نشه مگر اینکه فاصله سرو نوشیدنی تا شام زیاد باشه من اینجور مواقع با چایی پذیرایی میکنم اخر شب فالوده طالبی یا اب هویج بستی سرو میکنم بازم خودتون بهتر میدونین
    برای دسر هم من همیشه کرم کارامل اماده جزو دسرهام هست متونین از ژله تصویر استفاده کنین با ی تصویر قشنگ که به مهمونی بخوره
    دسر زعفرونی خیلی خوشمزس و کم دردسر
    کرم شکلاتی سه رنگ خوبه از روز قبل درستش کنین
    کرم ژله موز و توت فرنگی هم خیلی راحته و خوش مزه
    پرنسس.م, afruzegol, باران67 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میترا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    82
    پسند کرده
    43
    آیدا جون از پیشنهادای شما هم ممنون راستش ته چین و لازانیا تو مهمونیای قبلی بوده و من نمیتونم دوباره درست کنم برای همین هم لازانت رو انتخاب کردم. راستش در مورد سالاد هم مثلا من خواهر دامادم دیگه, خواستم کمی سنگ تموم بذارم و متفاوت عمل کنم ولی در مورد دسر از پیشنهاداتون متشکرم و بهشون فکر میکنم.
    ویرایش توسط afruzegol : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ در ساعت ۰۲:۱۵ بعد از ظهر دلیل: اضافه کردن متن جواب به آیدا جون
    aydaa این نوشته را پسندیده.

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083
    عزیزم من سالادهات رو دوس داشتم ...ایده خوبیه...گفتم من به عنوان کسی که سالاد دوس نداره از خوندنشون هم خوشم اومد...عزیزم میشه در مورد لازانت توضیح بدی چی هست؟من فکر کردم لازانیا میخواستی بنویسی اشتباه تایپ شده...
    afruzegol, zohre_a و Shiva Sh این نوشته را پسندیده.
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میترا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    82
    پسند کرده
    43
    ا پس جواب من به نبض مامان عزیز چطور شد مثلا خواستم صرفه جویی کنم و دو تا جواب رو در یک پست جا بدم که نشد و بعد از ویرایش پست اولم پاک شد. مامان ریحانه جان از پیشنهاداتون ممنونم راستش ایده آبمیوه تون خیلی مفید بود برام در مورد کنگر پلو هم چون خودم تاحالا نخوردم فکر میکردم مزه خاصی نداشته باشه و همون مزه پلو مرغ زعفرونی رو بده حالا اگه پیشنهاد دیگه ای بدین ممنون میشم. پر کردن دلمه بادمجون و فلفل هم فکر میکنم راحتتر از پیچیدن اونهمه برگ باشه در هر صورت از وقتی که گذاشتین خیلی ممنونم
    aydaa و عطر سیب این نوشته را پسندیده.

صفحه 92 از 150 نخستنخست ... 8289909192939495102 ... آخرینآخرین