نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 641 به 648 از 1196
صفحه 81 از 150 نخستنخست ... 717879808182838491 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sepidar_194 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    906
    پسند کرده
    3609
    نقل قول نوشته اصلی توسط farideh6570 نمایش پست ها
    منو غذای مهمونیم چلو کباب برگ .بورانی اسفناج.سالاد فصل . یه دسر با پودینگ و بیسکوییت و ژله با تزیین میوه.سالاد الویه. کرم کارامل.خاگینه هویج و بورک و ناگت مرغ.نظرتون چیه دوستان ؟ خوبه یا چیز دیگه ای هم اضافه کنم؟
    به نظرم خیلی زیاده.
    aydaa این نوشته را پسندیده.

sepid68 آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    5040
    پسند کرده
    1343
    ما شمالیا از قدیم خیلی واس مهمونمون ارزش قایل میشدیم.ینی هرچی تو یخچال بود واسه مهمون بود.ولی وقتی استانای دیگه میرفتیم سفرشون خیلی ساده تر بود.من خیلی خوشم میومد.الان نمیدونم چرا اینجوری شده.خیلی خوبه تنوع و اینا.ولی خب از هر کدوم از دسر و غذا و پیش غذا یکدوم باشه چی میشه مگه؟بی بی پیر من تا روزای آخر عمرش اگه صد جور غذا هم رو سفره میزاشتی فقط یک نوعش رو میخورد..همش این کارش تو ذهنمه.نمیگم خودم رعایت میکنم،ولی کاش سفره شیک و ساده فرهنگمون بشه
    کیجا, aydaa و malihejoon773 این نوشته را پسندیده.

$$blue rose$$ آواتار ها
    میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    7266
    پسند کرده
    1061
    نه عزیزم نمیاد
    اگه خیلییییی برات واجبه سوپ بزاری سوپ قارچ اماده بگیر همونو توش جعفری و قارچ و شیر بریز عالی میشه نگوام اماده است خخخخخ
    کیجا, aydaa, farideh6570 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

farideh6570 آواتار ها
    farideh
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    141
    نقل قول نوشته اصلی توسط $$blue rose$$ نمایش پست ها
    نه عزیزم نمیاد
    اگه خیلییییی برات واجبه سوپ بزاری سوپ قارچ اماده بگیر همونو توش جعفری و قارچ و شیر بریز عالی میشه نگوام اماده است خخخخخ
    مرسی عزیزم امروز میخرم ببینم چطور میشه
    ماکارونی

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    سلام به همگی
    قراره یه مهمونی بدم برای 13 نفر . غذای اصلیم هم کباب برگ هست . میشه راهنماییم کنید برای مزه دار کردن و ترد و نرم شدن گوشت کباب چکار باید بکنم؟
    سلام فریده جون
    لطفا درمورد این سوالت اینجا بپرس خانومی وتاپیک رو مطالعه کن تا به نتیجه ی دلخواهت برسی .

انواع کباب

دوستان عزیز لطفا برای رعایت قوانین ونظم تاپیک پستهای غیر مرتبط رو حذف کنین وحتما از نقل قول در جواب دادن به منوها استفاده کنین با تشکر .
    یه لفمه نون حلال

باران67 این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    منو غذای مهمونیم چلو کباب برگ .بورانی اسفناج.سالاد فصل . یه دسر با پودینگ و بیسکوییت و ژله با تزیین میوه.سالاد الویه. کرم کارامل.خاگینه هویج و بورک و ناگت مرغ.نظرتون چیه دوستان ؟ خوبه یا چیز دیگه ای هم اضافه کنم؟
    با کباب برگ خاگینهی هویججور در میادش من تا به حال خاگینه اش رو نخوردم شیرینه ؟
    بورک وناگت مرغ یکیش باشه بهتره .با توجه به اینکه بورک غذای ترکیه ای هستش ومطمئنا ترکها هم خوب درستش میکنند اگر خوب میتونی درستش کنی حتما اون رو تو منوت داشته باش .

سالاد الویه اصلا مناسب نیست مخصوصا کنار کباب برگ .

به جای ماست بورانی سبزی خوردن با ریحون تازه بذار که برای کنار کبابت عالی میشه .

ماست موسیر بهترین گزینه ی ماست هستش .

دسر هات به نظر من همون یه رقم کرم کارامل خوبه اما اگر خودت دوست داری ومیدونی مهمونات میخورن اون یکی مداش رو هم که در نظر داری درست کن .

سالاد فصل هم که عالیه .اما کم درست کن که نمونه .

همینا بسه ......درضمن سوپ ساده ترین غذاست که مطمئن باش میتونی هر چیزی توش بریزی و خوش مزه اش کنی .

نگران نباش تو یکی از بهترین عروس های هنرمندهستی که خانواده ی همسرت بعد از خوردن دست پختت انگشتاشونم با غذاهات میخورن .....هههههههههههه (انرژی مثبت)
    یه لفمه نون حلال

zardin, aydaa و باران67 این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

farideh6570 آواتار ها
    farideh
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    141
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh نمایش پست ها
    با کباب برگ خاگینهی هویججور در میادش من تا به حال خاگینه اش رو نخوردم شیرینه ؟
    بورک وناگت مرغ یکیش باشه بهتره .با توجه به اینکه بورک غذای ترکیه ای هستش ومطمئنا ترکها هم خوب درستش میکنند اگر خوب میتونی درستش کنی حتما اون رو تو منوت داشته باش .

سالاد الویه اصلا مناسب نیست مخصوصا کنار کباب برگ .

به جای ماست بورانی سبزی خوردن با ریحون تازه بذار که برای کنار کبابت عالی میشه .

ماست موسیر بهترین گزینه ی ماست هستش .

دسر هات به نظر من همون یه رقم کرم کارامل خوبه اما اگر خودت دوست داری ومیدونی مهمونات میخورن اون یکی مداش رو هم که در نظر داری درست کن .

سالاد فصل هم که عالیه .اما کم درست کن که نمونه .

همینا بسه ......درضمن سوپ ساده ترین غذاست که مطمئن باش میتونی هر چیزی توش بریزی و خوش مزه اش کنی .

نگران نباش تو یکی از بهترین عروس های هنرمندهستی که خانواده ی همسرت بعد از خوردن دست پختت انگشتاشونم با غذاهات میخورن .....هههههههههههه (انرژی مثبت)
    اسطوره جان ممنون هم بابت راهنمایی هات و هم بابت انرژی مثبتت. بابت پست قبلیم ببخشید که اینجا مطرح کردم تازه دارم یاد میگیرم که از سایت استفاده کنمراستی خاگینه هویج یه مزه ای تقریبا شبیه باقلوا داره و شیرینه.
    ماکارونی

ostooreh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    138
    پسند کرده
    24
    بچه ها سلام
    یه چیزی دلم میخواست اینجا بگم و اون اینکه، بعضی آدما سلیقه های خیلی متفاوتی دارند و به دلایل مختلف بعضی غذاها رو نمی خورن، مثلا یکی گوشت قرمز نمی خوره! یکی به مرغ لب نمی زنه! یکی کلا گیاه خواره!
    من خودم از دسته اولم! و وقتی میرم مهمونی هایی که غذاشون فقط کباب هست خیلی معذب میشم. البته برای خودم اصلا مسئله ای نیست که برنج رو با گوجه کبابی بخورم! ولی بخاطر میزبان که مدام احساس شرمندگی میکنه ناراحت میشم.
    برای همین خودم اگه با سلیقه مهمونام آشنا باشم که هیچ، تو انتخاب منو راحت ترم. اما واسه اونایی که اولین باره دعوت میشن و من خیلی ذائقه هاشون رو نمی شناسم؛ سعی میکنم تنوع داشته باشم تو منو، که همه اقلا یه چیزی از تو سفره بتونند میل کنند.
    fahim68, ناظمی و farideh6570 این نوشته را پسندیده.

صفحه 81 از 150 نخستنخست ... 717879808182838491 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف