نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 633 به 640 از 1196
صفحه 80 از 150 نخستنخست ... 707778798081828390 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    در مورد تم هم نميدونم واقعا .............اخه همه مهمونامون سن بالا هستن .........ايا تم جوابگو هست؟
    فقط خودم نظرم اين بود كه كيكشو مثلا ماشين مك كوئين بگيرم..........

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301
    نقل قول نوشته اصلی توسط Golbahar2012 نمایش پست ها
    مرسی عزیزم از توضیحاتت، پس به نظرتون کیک مرغ بذارم و سوپ ولی کشک و بادمجان رو حذف کنم؟! بهتره؟؟؟
    فقط یه چیزی متوجه شدیم شبه قبلش جایی دعوتن و کباب میخورن تصمیم گرفتم به جای کباب ، قلیه ماهی بیارم توی منو. خوبه؟ چون میخوام هر دو غذا با برنج سفید کارش راه بیفته. منتظره نظراتتون هستم دوستان
    ضمنا مخلفات که گفتین: ماست و کدو- زیتون و دونوع ترشی- سبزی خوردن بسه نه؟ سالاد نذارم خورده نمیشه میمونه رو دستم
    گل بهار عزیز نظر من همینه که گفتی کشک بادمجون رو حذف کنی بهتره .

درمورد غذای اصلیتون هم نظر من اینه که هم فسنجون هم قلیه ماهی غذایی هستندکه شاید به ذائقه ی هر کسی خوش نیاد پس به ریسکش نمی ارزه که شما غذایی رو درست کنی واون همه هزینه وزحمت براش داشته باشی بعد ببینی سر سفره ازش اضافه اومد وکمتر خورده شد .فسنجون رو بیشتر میشه طرفدار پیدا کرد براش اما اگر از ذائقه ی مهمونات مطمئنی قلیه ماهی درست کن واگر نمیدونی به نظر من بهتره یه غذای دیگه جایگزین کنی .
    چون میخوای فقط برنج سفید داشته باشی میتونی مرغ مجلسی درست کنی یا اگر فکر میکنی بوقلمون داری ومرغ خوب نیست ماهیچه ی با طرز پخت پسران کریم مشهد درست کنی بدون شوید پلو وباقالی .............

درمورد مخلفات سفره هم عزیزم خودت ببین بهتر کدوم یکی میتونه باشه .به نظرت آیا ماست با کدو به غذای اصلیت میخوره ؟ واین که ترشی رو با هیچ کدوم از این غذاها نمیخورند مگر سیر ترشی که کنار فسنجون وقلیه ماهی خوب میشه .به نظرم اگر حذفش کنی بهتره وجایگزینش سالاد فصل داشته باش اما تو ظرف های کوچیک وبه مقدار کم .
    سالادوسبزیجات

Golbahar2012 و aydaa این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarah6162 نمایش پست ها
    دوست عزيزم ممنون بابت پاسخت.
    اين مونو رو تهيه كردم .....لطفا نظرتون رو بديد:
    مرغ مكزيكي
    سالاد ماماروني
    سيني مزه شامل كالباس خيارشور گوجه زيتون و الويه فينگر فودي
    بندري
    كرپ گوشت
    سمبوسه
    جوجه يا مرغ
    زرشك پلو
    اسنك
    دسر هم ژله و كرم كارامل .و پان اسپانيا
    ميوه اسلايسي
    ااجيل
    كيك ...
    سحر جان مبارک باشه تولد عزیز ترینت .

خانومی شما ده رقم غذا برای 10 -15نفر مهمون ردیف کردی ؟ کی میخوای از مهمونی لذت ببری ؟

خانوم گلم از تجربه ای که دیدم وداشتم میگم با توجه به این که میدونم دلت میخواد اولین سال تولد دلبندت رو به بهترین نحو برگذاری کنی وبه همتون خوش بگذره وهمه چی عالی باشه اما ازمن بهت نصیحت امسال رو همه جوره ساده بگیر .

بچه ها تو یکسالگی از نظر شرایط روحی وابستگی زیادی به مادرشون دارند مخصوصا وقتی دوروبر شلوغ میشه وسر وصدا بشتر .فقط وفقط دلشون میخواد بچسبن به مامانشون واونم بشینه کنارش وتکون نخوره.

پس گلم برای این که هم خودت هم پسرت لذت ببرین مهمونیت رو به سادگی برگذار کن .یک یا دو رقم غذای خوب ووش مزه درست کن .تم ماشین هواپیما ........میتونی ازحالا درست کنی.کیکش رو هر چی دوست داری سفارش بده کوکیز هات رو مناسب با تم بگیر .رنگ های شاد استفاده کن .
    برای منوی غذات هم من نظرم اینه کلا سوسیس وکالباس رو حذف کن .
    آجیل اصلا نذار ...
    میتونی دلمه از روز قبل درست کنی چند رنگ ومدل ............

مرغ سوخاری یا بریون میتونی از بیرون سفارش بدی برات بیارن البته اگر برای این تعداد مهمون هزینه اش زیاد نباشه برات .اما به راحتی خیال وسرحال بودن خودت وپسرت می ارزه .

مخلفات هم میتونی انواع برگه وانجیروآلبالو خشکه استفاده کنی بهتر از چیپس وپفک خواهد بود .
    میوه هم اصلا اسلایسی نکن دوست خوبم .چون ممکنه کسی نخوره وحیف بشه .وکلا زیبایی نداره این کار مگر اینکه به عنوان دسر ترایفل درست کنی .که اونم باز پیشنهاد نمیکنم.
    اگر خواستی میتونی سالادماکارانی هم داشته باشی که اون زیاد خسته کننده نیست وخوش مزه هم هست . نوشیدنی هم مطابق سلیقه فراهم کن.

این فقط نظر وپیشنهاد من بود .ان شاالله دامادیش رو ببینی وسرافرازیش رو .
    سالادوسبزیجات

*سایه روشن*, kiyana91, *Afsaneh* و 7 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    314
    پسند کرده
    70
    Mer30 ostooreh jan , hatman dar nazar migiram
    ostooreh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    314
    پسند کرده
    70
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh نمایش پست ها
    گل بهار عزیز نظر من همینه که گفتی کشک بادمجون رو حذف کنی بهتره .

درمورد غذای اصلیتون هم نظر من اینه که هم فسنجون هم قلیه ماهی غذایی هستندکه شاید به ذائقه ی هر کسی خوش نیاد پس به ریسکش نمی ارزه که شما غذایی رو درست کنی واون همه هزینه وزحمت براش داشته باشی بعد ببینی سر سفره ازش اضافه اومد وکمتر خورده شد .فسنجون رو بیشتر میشه طرفدار پیدا کرد براش اما اگر از ذائقه ی مهمونات مطمئنی قلیه ماهی درست کن واگر نمیدونی به نظر من بهتره یه غذای دیگه جایگزین کنی .
    چون میخوای فقط برنج سفید داشته باشی میتونی مرغ مجلسی درست کنی یا اگر فکر میکنی بوقلمون داری ومرغ خوب نیست ماهیچه ی با طرز پخت پسران کریم مشهد درست کنی بدون شوید پلو وباقالی .............

درمورد مخلفات سفره هم عزیزم خودت ببین بهتر کدوم یکی میتونه باشه .به نظرت آیا ماست با کدو به غذای اصلیت میخوره ؟ واین که ترشی رو با هیچ کدوم از این غذاها نمیخورند مگر سیر ترشی که کنار فسنجون وقلیه ماهی خوب میشه .به نظرم اگر حذفش کنی بهتره وجایگزینش سالاد فصل داشته باش اما تو ظرف های کوچیک وبه مقدار کم .
    وااااااااااااای پناه بر خدا ، داستانی شده این مهمونی من! شدم عین تازه عروسهااااا
    آقا دیگه در نیمه شب چهارشنبه تصمیمم رو گرفتم به جای قلیه ماهی ، ته چین گوشت و مرغ بذارم و سالاد فصل هم بزارم
    اسطوره جان حلللله؟؟؟؟؟
    فقط زود نظر بدین دیگه به امید خدا سفره اش جمع بشه
    سوپ جو
    کیک مرغ
    فسنجان
    ته چین

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    259
    پسند کرده
    279
    من یه نظر کوچولو میدم همه غذا ها با مرغ نباشه کیک مرغ و فسنجان هر دو مرغ دارن بهتره که ته چین را لااقل با مرغ درست نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Golbahar2012 نمایش پست ها
    وااااااااااااای پناه بر خدا ، داستانی شده این مهمونی من! شدم عین تازه عروسهااااا
    آقا دیگه در نیمه شب چهارشنبه تصمیمم رو گرفتم به جای قلیه ماهی ، ته چین گوشت و مرغ بذارم و سالاد فصل هم بزارم
    اسطوره جان حلللله؟؟؟؟؟
    فقط زود نظر بدین دیگه به امید خدا سفره اش جمع بشه
    سوپ جو
    کیک مرغ
    فسنجان
    ته چین
    Golbahar2012 و ostooreh این نوشته را پسندیده.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehraban_mehr نمایش پست ها
    من یه نظر کوچولو میدم همه غذا ها با مرغ نباشه کیک مرغ و فسنجان هر دو مرغ دارن بهتره که ته چین را لااقل با مرغ درست نکنید
    با ایشون موافقم ...
    سالادوسبزیجات

farideh6570 آواتار ها
    farideh
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    141
    منو غذای مهمونیم چلو کباب برگ .بورانی اسفناج.سالاد فصل . یه دسر با پودینگ و بیسکوییت و ژله با تزیین میوه.سالاد الویه. کرم کارامل.خاگینه هویج و بورک و ناگت مرغ.نظرتون چیه دوستان ؟ خوبه یا چیز دیگه ای هم اضافه کنم؟
    ماکارونی

صفحه 80 از 150 نخستنخست ... 707778798081828390 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف