نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 601 به 608 از 1196
صفحه 76 از 150 نخستنخست ... 667374757677787986 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    150
    پسند شده
    13825
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MeL نمایش پست ها
    فهیم جون برا صبحانه سلایق کاملا متفاوته...
    من خودم می خوام شبش شیرموز درست کنم بذارم تو یخچال که صبح خنک باشه...
    جناب پدر هم زحمت می کشن نون مغزدار تهیه می فرماین!
    بقیه شم که میشه خامه و عسل و خرما و پنیر و گردو...
    دوس داشتم کیک هم درست کنم ولی چون آبجیم تولدش 1 فروردینه میخوام کیک و برا اون درست کنم وقتی میان خونمون سورپرایزش کنم...
    منم به فکر انداختی فهیم جون...! چیکار کنیم که منومون یکم جدید باشه...؟
    مل عزیز تا حالا از یک شب قبل شیر موز درست کردی؟؟ فک کنم یه کمی سیاه بشه تا صبح البته مطمئن نیستماا. ولی فک کنم می شه.

کیک احتمالا درست می کنم. ولی یه چیز خاص برای صبحونه. به قول همسری صبحونه ی گرم!!
    باران67 و • ♡ MeLi ♡ • این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

2. بانک بند ناف
    • ♡ MeLi ♡ • آواتار ها
    MeL
    نوشته های وبلاگ
    33
    میزان امتیاز
    141
    پسند شده
    5150
    پسند کرده
    1825
    نه ه ه ه ه واقعا سیاه میشه؟ آبروم میره که جلو مامان بابام... یه بار از شب قبل شیر خرما درست کرده بودم که اونم ذاتا رنگش تیره س...
    چیکار کنم صبحی نمیتونم درست کنم چون مامان نمیذاره چون روز اول سال کلی کار میریزه رو سرمون!

صبحونه گرم میتونه نیمرو یا تخم مرغ آب پز یا حتی انواااااع املت باشه که البته تزئینش مهم تره... خودم ایده ای ندارم ولی تو اینترنت حتما دنبالش میگردم عزیزم
    fahim68 این نوشته را پسندیده.
    !After all, tomorrow is another day

• ♡ MeLi ♡ • آواتار ها
    MeL
    نوشته های وبلاگ
    33
    میزان امتیاز
    141
    پسند شده
    5150
    پسند کرده
    1825
    صرفا جهت ایده:

باران67, fahim68, live و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    !After all, tomorrow is another day

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075
    دوستای گلم من به همفکری تون نیاز دارم. راستش مامان م قصد دارن برای نی نی ابجیم که اولین نوروزش هست عیدی ببرن. که موارد ی که می برن اختیاریه و قاعده خاصی هم وجود ندارم. من تم مهمونی عیدی یا بهتر بگم ایتمایی که مدنظرم هست می ذارم اگر ممکنه نظرتون رو بدونم. با توجه به تم سال قصد دارم تم بره ناقلا رو بذارم. و به جز میوه واجیل و شکلات و هفت سین و ماهی قزل و مرغ که تقریبا عرف هست می برن. خودم دوست دارم یه مواردی رو اضافه کنم. مثلا یه نوع سالاد مثه الویه چون مانور زیاد برای تزیین داره. کوکی ببعی به عنوان گیفت.

برای اینکه وقتم کم هست و ظرف دو الی 3روز باید هم تزیینات واماده کنم هم خوراکی . فکر کردم مواردی که راحته و مانور تزیین دارم بذارم. مثلا پاپ کورن .بستنی چاکلت و وانیلی چون راحت میشه تو ظرف ریخت نهایتا با شکلات یا تصاویر پرینت سر بره بهش فرم داد.

کاپ کیک و کیک هم میخوام سازگار با تم درست کنم. ولی برای ژله نمیدونم چی بذارم. اکواریو م بذارم؟چون تو ایام عید هست و مناسبت داره. شما پیشنهادتون چی هست؟

یه غذای ساده و مناسب مهمونی عصرم میخوام بذارم که برای دیزاین جای مانور داشته باشه و در کنار الویه هم خوب باشه. چون ابجیم دیگه تدارک غذا برای مهمونا نمی بینن با همین غذا و ژله مهمونا پذیرایی میشن.

اگر برای دیزاین ایتمای عیدیم مثه ماهی یا میوه واجیل و شکلات هم پیشنهادی دارین ممنون میشم بذارین.

ان شا ا... سال جدید برای همه دوستای سایت سرشار از تندرستی. شادی و برکت باشه . و خدا رزق و روزی بیشتر عنایت کنه.
    fahim68 این نوشته را پسندیده.

گل آفتابگردان آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    2793
    پسند کرده
    522
    سلام دوست جونیام
    دوستام میخوان بیان خونمون سه نفرن که اولین بارم هست که میخوان بیان و تعریف هنرامو زیاد شنیدن و من باید آبرو داری کنم و خودی نشون بدم
    برای دسر شارلوت میوه ای فعلا مد نظرم هست کیک موندم بین کیک چای و سیب و گردویی و باقلوا کدوم رو بپزم میخوام یه کیک شیک و خوشمزه باشه چیز دیگه ایی بلدین بگین لطفا نان بلغاری هم دوست دارم بپزم اما تا حالا امتحان نکردم به نظرتن میتونم برای اولین بار واسه مهمونی بپزم ؟
    بعد از 25 م میان تا اون موقع باید خوب فکرامو بکنم و وسایلامو آماده کنم لطفا راهنماییم کنین
    آدم های ساده را
    نمیتوانی ورق بزنی...
    ساده اند،
    فقط یک رو دارند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    38
    پسند کرده
    31
    سلام به همه ی عزیزانم مامی سایتی خودم
    برای تعطیلات عید مهمونی ۲۴نفره دارم غذای اصلی هم جوجه کباب هستش پیش غذا هم سوپ شیر. برای دسر هم لیوان برای سرو تک نفره گرفتم اما نمی دونم چه درست کنم خوشحال میشم با نظرات قشنگتون کمکم کنید

elhamss58 آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    469
    پسند کرده
    329

ویترین مدال ها

بچه ها برای پذیرایی عید غیر از موارد معمول پیشنهاد دیگه ای ندارید؟ آخه خیلی تکراریه و کسی میلی بهشون نداره. فقط لواشک پذیرایی میذارم که استقبال میشه. شیرینی هم خامه ای با شربت معمولا دوست دارن همه. پبشنهاد دیگه ای دارید؟

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط elhamss58 نمایش پست ها
    بچه ها برای پذیرایی عید غیر از موارد معمول پیشنهاد دیگه ای ندارید؟ آخه خیلی تکراریه و کسی میلی بهشون نداره. فقط لواشک پذیرایی میذارم که استقبال میشه. شیرینی هم خامه ای با شربت معمولا دوست دارن همه. پبشنهاد دیگه ای دارید؟
    خانمی به جای شیرینی معمولی میتونید یه نوع دسر مثل پان اسپانیا تک نفره البته تو سایز کوچیک درست کنید

به جای چای میتونید نسکافه یا هات چاکلت سرو کنید

میوه هم من امسال میخوام کیوی و چاقاله بادوم و خیار رو کنار میوه هام داشته باشم چون اکثر جاها سیب و پرتقال و موز هست
    elhamss58 این نوشته را پسندیده.

صفحه 76 از 150 نخستنخست ... 667374757677787986 ... آخرینآخرین