نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 521 به 528 از 1196
صفحه 66 از 150 نخستنخست ... 566364656667686976 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    هستی ساغر آواتار ها
    مهتا
    نوشته های وبلاگ
    5
    میزان امتیاز
    102
    پسند شده
    4399
    پسند کرده
    8828

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار 68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پنج شنبه میخوام برای دخترم جشن دندونی بگیرم ان شاالله
    17 نفر مهمون خودمونی دارم. 4 ساله و 14 ساله و7نفر 20 تا 30 ساله و بقیه 50 تا 70 ساله
    آش دندونی که حتما درست میکنم. سالاد الویه هم بخاطر تم جشن مجبورم. بقیه رو نمیدونم
    دسر هم فعلا پان در نظر گرفتم که بتونم روش شکل دندون بکشم
    میشه ی منو خوب پیشنهاد بدین
    خیلی سخت نباشه که با ی دختر شیطون شش ماهه از عهده اش بربیام
    ممنون دوستان
    راستی کوکیز فرانسوی بهارگل عزیز رو به شکل دندون درست میکنم برای پذیرایی . دیگه چی خوبه؟
    ایشالله که بسلامتی و دل خوش ی عزیزم
    آش رو بعنوان پیش غذا دارین و سالاد الویه هم بعنوان سالاد بنظر من یک غذای رسمی هم بذارین تا مهمونیتون با توجه به سن مهموناتون حالت رسمی خودشو داشته.
    میتونین زرشک پلو با مرغ یا هویج پلو پلو درست کنین چون بنظرم واقعا کار راحتیه این دو نوع غذا.
    ostooreh, بهار 68 و aydaa این نوشته را پسندیده.
    عاشق قلب های بخشنده ای هستم که در اینجا بدون هیچ ادعای با زحمت عکس و دستور کارهاشون رو میذران
    دعای خیرم بدرقتون

*Queen* آواتار ها
    میزان امتیاز
    26
    پسند شده
    1424
    پسند کرده
    4566
    سلام دوستان
    17 نفر مهمون خودمونی دارم. 4 ساله و 14 ساله و7نفر 20 تا 30 ساله و بقیه 50 تا 70 ساله
    آش دندونی که حتما درست میکنم. سالاد الویه هم بخاطر تم جشن مجبورم. بقیه رو نمیدونم
    ممنون دوستان
    راستی کوکیز فرانسوی بهارگل عزیز رو به شکل دندون درست میکنم برای پذیرایی . دیگه چی خوبه؟
    عزیزم من برا دندونی پسرم در نظر دارم یه ژله تصویری یا ژله سه بعدی با شکل دندون درست کنم بی نهایت باکلاس میشه
    من سالاد انار و آلما تاتلیسی حتما درست میکنم چون راحتن
    انگری بردز, ostooreh, بهار 68 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

در دلم سرکوب کردی انقلابی تازه را

آنچه با من کرده ای تو، شاه با ایران نکرد....

انگری بردز آواتار ها
    میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    557
    پسند کرده
    117
    نقل قول نوشته اصلی توسط الی1393 نمایش پست ها
    با سلام میشه به من بگید سالاد فصل رو اگه توی دیس درست کنم و سلفون بکشم و داخل یخچال بذارم چند روز سالم میمونه ؟
    سبزی خوردن و اگه بشورم و بذارم خشک بشه و داخل ظرف بریزم و سلفون بکشم چند روز سالم میمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه داخل ظرف دربسته بریزم چند روز ؟
    چه نوع سالادهایی رو میشه جمعه درست کنم و در طول هفته استفاده کنم چون شاغلم هر روز وقت درست کردن سالاد رو ندارم
    دوستم ببخشید ولی سالاد حتما آب می اندازه سالاد فقط تازه اش مزه داره من هم شرایط شغلیم مثلا شماست معمولا در طول هفته به استثناء جمعه یکبار دیگه باید کلم کاهو رو بخری که تازه باشند گوجه رو میشه یک هفته تو جامیوه ای نگه داشت تازه هم هست معمولا از خیارشور استفاده کن یا قارچ تنوع بد نیست اگه دوست داشته باشی . برای سبزی خوردن هم یک هفته نمیشه هیچ سبزی رو تازه تو یخچال نگه داشت خراب نمیشن ولی طراوتش رو از دست میده ضمنا سلیفون اصلا برای این چیزا مناسب نیست راه هوا رو میگیره سلیفون برای بعضی چیزا مثلا حلوا رو نگه داری اینطوری خوبه ولی برای سبزی و کاهو و کلم بهتره بعد از اینکه شستی و آبش رفت تو سبد بریزی و دو دستمال آشپزخانه نوع نخی دورش بپیچی تو یخچال تازه و تمیز می مونه . سلیفون باعث میشه بگنده .
    ساندویچ کوکتل

aydaa و fahim68 این نوشته را پسندیده.

انگری بردز آواتار ها
    میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    557
    پسند کرده
    117
    نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    سلام دوستان دختر خاله من میخواد روز جمعه برای پسر 5 سالش تولد بگیره
    تعداد مهمونا 40 نفره و عصرانه هم هست اکثر رنج سنی بین 30 تا 40 سال و 5 تا هم بچه داریم
    نمیدونه غذا چی درسته کنه سال قبل ( کشک بادمجون ، دلمه و ساندویچ مرغ داشت )
    الان میخواد غذایی باشه که نیاز به نون باگت نداشته باشه و ترجیحاً نانی باشه و نیاز به فر نداشته باشه چون خونه مادر شوهرش مهمونی برگزار میشه و اونجا امکانات فر و مایکروفر ندارند

یکی از غذاها ماکارونی شده با توجه به اینکه اکثراً دوست دارند

میگفت سالاد ماکارونی هم دوست داره باشه اما به نظر من این دوتا با هم خوب نیستند نظر شما چیه ؟
    دوتا غذای دیگه میشه شما لطفاً سفارش بدید ؟
    اگه بخواین کباب درست کنین کلی زحمت داره نسبت به تعداد - کوکو هم برای مهمونی زشته مگه اینکه کنارش غذای اصلی باشه - ماکارانی هم سلیقه شماست اما عزیزم ماکارانی تو مهمونی تو این رنج سنی مناسب نیست اگه بچه ها بیشتر بودن خوب بود - اگه دوست داشتین و خوشتون میاد :* تاس کباب (* خوراک یا حتی راگو ) البته با سلیقه و کامل درست بشه کنارش هم مخلفات داشته باشه . این پیشنهاد من دوست عزیز...
    ساندویچ کوکتل

live این نوشته را پسندیده.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    145
    پسند شده
    4266
    پسند کرده
    5312
    سلام دوستان
    ممنون دوستان
    بهار خانومی مبارک باشه ان شاالله راحت بقیه دندون هاشم در بیاره .

آش دندونی جزو آش های سنگین هستش سالاد الویه هم همینطور دسر پان هم سنگین ملت رو به کشتن ندی خواهر ؟ هههههههههه
    همون سالاد الویه کنار آش دندونی خوبه. من موقع آش دندونی دخترم نون وپنیر وسبزی هم گذاشتم که کلی طرفدار داشتش .

برای دسر ژله درست کن تک نفره توش پاستیل دندون مصنوعی بذار ههههههه برای اون 70 ساله هام خوبه .

میتونی ژله سه بعدی تهیه کنی که توش دندون داره .

کیک دندون هم که داری حتما .میوه وکوکیز هم که داری من فکر میکنم کافی باشه .
    سالادوسبزیجات

بهار 68, *Queen* و fahim68 این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075
    سلام دوستان.

من سوالم اینکه تو عروسی که تعداد بالاست(500 تا) و هزینه محدود یعنی میخوان غذا اول تک رقم یا دو رقم باشه و اینکه هر دست غذا به لحاظ هزینه مابین 14تا 18تومن باشه. به نظرتون چه منویی مناسبه؟

اینم بگم که تو شیراز حلوای قنادی جزو لاینفک مهمونی رسمی و عروسیاست.

به نظر شما با توجه به هزینه سالاد فصل/حلوا/زله ساده احتمالا و تک نفره مناسبه؟

و اینکه من میز شام داداشم علاوه بر حالا منوی غذایی که سالن براشون میچینه که بامهمونا یکی هست . دوست دارم تشریفاتی تر باشه. داداشم بسیار بد غذاست.

بر میز شام عروس داماد قصد دارم خودم یه سری موراد درست کنم. دیزاین با سالن.

از بین ژله تصویری /3بعدی/حبابی/گلدار /رنگین کمان/ حلوا /سالاد فصل/سالاد الویه/یه سالاد تشریفاتی تر میخوام یونانی ؟اندونزی؟روس؟

ته چین چند طبقه با دیزاین نجمایی/ و با توجه به اینکه یه بار مطرح کردم مرغ درسته که اسپری طلایی شده البته اگر با طراح سالن صحبت کنم با رنگ ساتن و دیزاین جور باشه.

احتمالا قالب میبرم و برنج شون هم قالب قلب بزنم. و یه سری دورچین برای غذای اصلی.

دسر دیگه چی پیشنهاد میدین ؟کیک بستنی؟شارلوت؟تیرامیسو؟ و غذا یا پیش غذای دیگری؟

من راستش ژله ها رو درست نکردم و چون 2ماه زمان دارم سعی می کنم چندین بار درستشون کنم تا مطمئن باشم خوب در میاد.

در ارتباط با تم و دیزاین غذاها هم پیشنهاد بدین لطفا.ممنونم
    fahim68 این نوشته را پسندیده.

*Queen* آواتار ها
    میزان امتیاز
    26
    پسند شده
    1424
    پسند کرده
    4566
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من سوالم اینکه تو عروسی که تعداد بالاست(500 تا) و هزینه محدود یعنی میخوان غذا اول تک رقم یا دو رقم باشه و اینکه هر دست غذا به لحاظ هزینه مابین 14تا 18تومن باشه. به نظرتون چه منویی مناسبه؟

اینم بگم که تو شیراز حلوای قنادی جزو لاینفک مهمونی رسمی و عروسیاست.

به نظر شما با توجه به هزینه سالاد فصل/حلوا/زله ساده احتمالا و تک نفره مناسبه؟

و اینکه من میز شام داداشم علاوه بر حالا منوی غذایی که سالن براشون میچینه که بامهمونا یکی هست . دوست دارم تشریفاتی تر باشه. داداشم بسیار بد غذاست.

بر میز شام عروس داماد قصد دارم خودم یه سری موراد درست کنم. دیزاین با سالن.

از بین ژله تصویری /3بعدی/حبابی/گلدار /رنگین کمان/ حلوا /سالاد فصل/سالاد الویه/یه سالاد تشریفاتی تر میخوام یونانی ؟اندونزی؟روس؟

ته چین چند طبقه با دیزاین نجمایی/ و با توجه به اینکه یه بار مطرح کردم مرغ درسته که اسپری طلایی شده البته اگر با طراح سالن صحبت کنم با رنگ ساتن و دیزاین جور باشه.

احتمالا قالب میبرم و برنج شون هم قالب قلب بزنم. و یه سری دورچین برای غذای اصلی.

دسر دیگه چی پیشنهاد میدین ؟کیک بستنی؟شارلوت؟تیرامیسو؟ و غذا یا پیش غذای دیگری؟

من راستش ژله ها رو درست نکردم و چون 2ماه زمان دارم سعی می کنم چندین بار درستشون کنم تا مطمئن باشم خوب در میاد.

در ارتباط با تم و دیزاین غذاها هم پیشنهاد بدین لطفا.ممنونم
    شارلوت بسیااار شیک و مجلسیه به شرطی که تمیز درست بشه چون خیلی ها شارلوت درست میکنن ولی درحد مجلسی درنمیاد ژله رنگین کمان زیباس و فانتزی ولی ژله گلدار دیگه تقریبا تو همه منوها هس و چیز خاصی نیس به نظرم از این گیلاس های بزرگ هس که برا دسره به نظرم یه کرم ژله که بینشم میان تهی باشه خیلی شیکه و جلو خوبی به میز میده جائی دیدم و خیلی خوشم اومد تو تزئینات سعی کن از از میوه زیاد استفاده کنی با رنگ های متضاد هم شلوغ تر میشه میز هم به نظر پر تر میاد کاپ کیک ها یا کوکیز هایی که تم لاو و قلب داشته باشن خیلی ناز میشن گرچه کاربردی ندارن تو میز ولی زیبا و فریبنده میشن حالا چندتا عکس برات پیدا کردم میذارم از چیزایی که گفتم برات
    fahim68 و eshgheasemani این نوشته را پسندیده.

در دلم سرکوب کردی انقلابی تازه را

آنچه با من کرده ای تو، شاه با ایران نکرد....

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    150
    پسند شده
    13826
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط الی1393 نمایش پست ها
    با سلام میشه به من بگید سالاد فصل رو اگه توی دیس درست کنم و سلفون بکشم و داخل یخچال بذارم چند روز سالم میمونه ؟
    سبزی خوردن و اگه بشورم و بذارم خشک بشه و داخل ظرف بریزم و سلفون بکشم چند روز سالم میمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه داخل ظرف دربسته بریزم چند روز ؟
    چه نوع سالادهایی رو میشه جمعه درست کنم و در طول هفته استفاده کنم چون شاغلم هر روز وقت درست کردن سالاد رو ندارم
    الی جون بجز شستن کاهو ها و خرد کردنشون، درست کردن سالاد زمان خاصی نمی بره.
    من کاهو ها رو می شورم و خرد می کنم و توی ظرف غذا می ذارمش توی یخچال.موقع سرو غذا، فقط یه دونه خیار و گوجه رو میشورم و توی سالاد خرد می کنم. من خیار رو پوست نمی کنم. اینطوری خاصیتش بیشتره.
    خیار رو نشسته توی یخچال بذار. چون وقتی خیار رو میشوری زودتر خراب میشه.
    ostooreh, باران67 و انگری بردز این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

صفحه 66 از 150 نخستنخست ... 566364656667686976 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف