نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 1196
صفحه 6 از 150 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام خانوما...
    من قراره برا هفته آینده خانواده ی دوستای همسرم که جمعاباخودون ده نفرمیشیم دعوت کنم برا افطار...کلا خیلی اعتمادبه نفسم برا مهمونی دادن بالا نیست و الانم اولین باره بعد از چندسال زندگی مشترک دارم افطاری مهمون دعوت میکنم...هرروزم درباره انتخاب منو کیجتر از روز قبل میشم.حالا سوالام اینه:
    اگه برا افطار بجا سوپ و آش ،کشک بادمجون بذارم گزینه خوبیه یا ...پیشنهاد دیگه ای دارید؟!
    بعد برا شام دوست دارم خورش مرغ و پرتقال بدم ولی نمیدونم بپسندن یانه؟!به نظرتون این کارم ریسکه و ممکنه پشیمون شم یا نه؟!دلیلم اینه که نسبت به خورش مرغ مزه این غذارو صددرصد میدونم چطور درمیاد ولی خورش مرغ ممکنه طعمش نتونم اونجورکه دوست دارم دربیارم.
    درباره غذای دوم نمیدونم چی بذارم که بچه های کوچولو هم بتونن ازش استفاده کنن.دوتاکوچولو هم مهمونمونن آخه.خواهشا یه منوی راحت و خوب بهم پیشهاد بدید.خودمم یه بچه دارم که تاوقتی بیداره دست وپام برا کار کردن بستست.

نقل قول نوشته اصلی توسط marziyeh.ali1 نمایش پست ها
    ممنون دوستان از نظراتتون

2. بانک بند ناف
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanajo0on نمایش پست ها
    سلام خانوما...
    من قراره برا هفته آینده خانواده ی دوستای همسرم که جمعاباخودون ده نفرمیشیم دعوت کنم برا افطار...کلا خیلی اعتمادبه نفسم برا مهمونی دادن بالا نیست و الانم اولین باره بعد از چندسال زندگی مشترک دارم افطاری مهمون دعوت میکنم...هرروزم درباره انتخاب منو کیجتر از روز قبل میشم.حالا سوالام اینه:
    اگه برا افطار بجا سوپ و آش ،کشک بادمجون بذارم گزینه خوبیه یا ...پیشنهاد دیگه ای دارید؟!
    بعد برا شام دوست دارم خورش مرغ و پرتقال بدم ولی نمیدونم بپسندن یانه؟!به نظرتون این کارم ریسکه و ممکنه پشیمون شم یا نه؟!دلیلم اینه که نسبت به خورش مرغ مزه این غذارو صددرصد میدونم چطور درمیاد ولی خورش مرغ ممکنه طعمش نتونم اونجورکه دوست دارم دربیارم.
    درباره غذای دوم نمیدونم چی بذارم که بچه های کوچولو هم بتونن ازش استفاده کنن.دوتاکوچولو هم مهمونمونن آخه.خواهشا یه منوی راحت و خوب بهم پیشهاد بدید.خودمم یه بچه دارم که تاوقتی بیداره دست وپام برا کار کردن بستست.
    عزیز جان سلام

ببین دوست گلم چون بچه ی کوچیک داری خودت رو زیاد خسته نکن .

کشک بادمجون گزینه ی خوبیه از قبل هم میتونی تهیه اش کنی فقط مطمئن باش که بادمجونها تخم نداشته باشن .
    اگر میتونستی یه سوپ بسیار ساده ورقیق هم درست میکردی عالی بود .
    خورش مرغ وپرتقال هم خیلی خوش مزه میشه اما بستگی به ذائقه مهمونات داره اگر میدونی یک درصد هم شاید توش نارضایتی باشه به زحمتش نمی ارزه .
    کنار مرغت میتونی سیب زمینی سرخ کرده وبال سرخ کرده داشته باشی که بچه ها دوست دارند ومیخورند .

مخلفات سفره هم که معمولا همه چی هست.سبزی خوردن ونون وپنیر و.............
    سالادوسبزیجات

aydaa این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanajo0on نمایش پست ها
    سلام خانوما...
    به نظر من خورش مرغ با پرتقال اگه منظورت همون باشه که اب پرتقال به مرغ اضافه میکنی همه پسند نیست
    بهتره مرغ رو با یه نمک و ادویه کم و زعفرون یا زردچوبه و یک یا دو عدد هویج متوسط و فلفل دلمه ای ابپز کنی که اگه همشون رون هم باشه خیلی بهتره
    بعد که تقریبا پخت البته نه اینکه له باشه بلکه حالتش حفظ شد ه باشه مرغ ها رو سرخ کن و اب مرغ رو هم از صافی رد کن بهش رب سرخ شده و ابلیمو اضافه کن که بتونی از اب مرغ هم استفاده کنی برا کسانی که مرغ خشک رو دوست ندارن
    روی پلو هم خلال پسته بریز با زرشک و زعفرون خیلی ام خوب میشه
    اما به نظر من کشک بادمجون رو در کنار زرشک پلو با مرغ شام سرو کن
    و برای افطار یه نوع سوپ یا آش درست کن یا اگه بچه کوچیک داری و اذیت میشی به شوهرت بگو حلیم از بیرون بگیره
    در کنار پنیر و سبزی و نان سنگگ و چای و زولبیا بامیه

ایشالله که مهمونیت به خوبی برگزار بشه
    aydaa این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    خیلی ممنو عزیزا کمکم کردید تکلیفم بهتر بدونم...

کاربر اخراجی

سمیه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    26
    عزیزم من میخوام افطار مرغ بدم این مدل سس شمالی که از مادرشوهرم یاد گرفتم خیلی خوشمزه است گفتم بگم شاید شما هم استفاده کنی مرغ ها رو تکه میکنیم نه خیلی بزرگ نه خیلی کوچیک با ادویه نمک فلفل و زعفران مزه دار میکنیم یه کم پیاز تفت میدیم و مرغ رو با اب خیلی کم میزاریم بپزه چون خودشم اب می اندازه در اخر باید ابش تموم بشه و خودشم همونطوری سرخ میشه اما اگه خواستی میتونی جدا هم سرخش کنی
    و اما سس: گردو رو تو غذا ساز له میکنیم اما نه مثل مال فسنجون که له بشه یکم دون باشه بعد یکی دو تا گوجه و یه پیاز بزرگ هم تو غذا ساز باهاش میکس میکنیم و بهش ادویه نمک فلفل رب ازگیل و مقدار کمی رب انار اضافه میکنیم و در روغن کمی تفت میدیم و کنار مرغ سرو میکنیم من که تا حالا برای هر کی درست کردم عاشقش شده
    hengamehh, Mahi site, مامان امید جون و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

کاربر اخراجی

سمیه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    26
    منوی من مهمونا خودمونی هستن لطفا نظر بدین
    فرنی سه رنگ مرغ با سس شمالی زرشک پلو
    مخلفات افطار و رول نون پنیر سبزی و حلوای شیر
    واقعا بعد از افطار نمیشه زیاد غذا خورد برای همین نمیخوام زیاد ریخت و پاش کنم که اسراف بشه
    ostooreh این نوشته را پسندیده.

فندقی آواتار ها
    PANI
    میزان امتیاز
    42
    پسند شده
    3364
    پسند کرده
    2364
    سلام دوستان طاعاتتون قبول حق
    منو من
    فرنی با مربای گل
    زبرا کیک( تو این شهر فرنی رو با کیک یا نون محلی به نام فطیر میخورن)
    سوپ جو
    الویه
    رولت با کرپ
    قیمه و ته چین
    ممنون میشم نظر بدین
    فکر میکنین همرو سر سفره افطار سرو کنم چطور بشه؟؟اخه شب بعد از خوردن افطار ادم سنگین میشه و چیزی نمیتونه بخوره و شب اینقدر کوتاهه که تا بخوای سفره رو جمع کنی و چای و میه بخوری میشه 11.30 و 12
    ویرایش توسط فندقی : ۱۳۹۳/۰۴/۲۷ در ساعت ۱۱:۳۴ قبل از ظهر
    live این نوشته را پسندیده.
    تصور کنيد اگر قرار بود هر کس به اندازه دانش خود حرف بزند چه سکوتي بر دنيا حاکم مي*شد. (ناپلئون بناپارت)

میزان امتیاز
    266
    پسند شده
    19469
    پسند کرده
    36832
    نقل قول نوشته اصلی توسط فندقی نمایش پست ها
    سلام دوستان طاعاتتون قبول حق
    منو من
    فرنی با مربای گل
    زبرا کیک( تو این شهر فرنی رو با کیک یا نون محلی به نام فطیر میخورن)
    سوپ جو
    الویه
    رولت با کرپ
    قیمه و ته چین
    ممنون میشم نظر بدین
    فکر میکنین همرو سر سفره افطار سرو کنم چطور بشه؟؟اخه شب بعد از خوردن افطار ادم سنگین میشه و چیزی نمیتونه بخوره و شب اینقدر کوتاهه که تا بخوای سفره رو جمع کنی و چای و میه بخوری میشه 11.30 و 12
    عزیزم برای سرو شام من میزارم مهمونا افطار کنن بعد وسایل افطار رو سریع جمع میکنم شام که از قبل همه چیزش آماده است رو میارم ، میتونی تا مهمونا افطار میکنن شما غذا ها رو بکشی .
    فندقی و live این نوشته را پسندیده.

صفحه 6 از 150 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین