نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 313 به 320 از 1196
صفحه 40 از 150 نخستنخست ... 303738394041424350 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    574
    پسند کرده
    564
    سلام. جمعه یکی از دوستان صمیمی دوران دانشگاهم که تازه عقد کرده ، با همسرش، از تهران میان خونمون. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که چی بدرستم برا نهار؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    574
    پسند کرده
    564
    از راهنمایی های بسیار زیادتون خیلی خیلی ممنون.

مهمانی نهار به بیرون از خانه منتقل شد. پس اگه زحمتی نیست درباره ی دسر عصرانه راهنمایی کنید.
    fahim68 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط salahi نمایش پست ها

مهمانی نهار به بیرون از خانه منتقل شد. پس اگه زحمتی نیست درباره ی دسر عصرانه راهنمایی کنید.
    سلام.امیدوارم دیر نشده باشه.برای دسر بعد از غذابستگی داره غذایی که قراره سرو بشه سنگین هست یانه سبکه.ترامیسوبرای دسر عالیه.من خودم کلا عاشق دسرهای شکلاتی هستم.من اکثرا چیز کیک شکلاتی هم درست میکنم که مهمونهام عاشقش هستن.ژله بستنی تک نفره.دیگه جونم برات بگه....کسانی که خیلی سنتی برخورد میکنن شله زرد رو برا مصلح غذا استفاده میکنن.
    چای زعفران همراه با هل.یا چای همراه با نعنا تازه.ویا چای دارچین.
    چون غذای اصلی معلوم نیست درهمین حد تونستم کمک بدم.شرمنده عزیزم
    fahim68 و salahi این نوشته را پسندیده.

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    13821
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salahi نمایش پست ها

اگر قرار باشه شب رو هم پیش شما باشن، ترجیحا عصرونه رو خیلی سبک در نظر بگیرید. مثلا یک مدل کیک با قهوه یا نسکافه و نهایتا یک دسر پودینگی. چون خیلی زود شب میشه و بین عصرونه و شام فاصله کمه.

اما اگر قراره که بعد از عصرونه از پیشتون برن، من خودم کیک مرغ رو معمولا برای عصرونه انتخاب می کنم. چون هم بسیار خوش خوراکه و هم جوون پسنده و البته شیک و مجلسی!

کلا من پیشنهادم اینه که شما حتما کیک مرغ رو درست کنید. اگر شام پیشتون موندن، به عنوان پیش غذا استفاده کنید، اگه برای شام نموندن، عصرونه سرو کنید.

اگر کیک مرغ درست کردید، دیگه کیک درست نکنید (این طوری همه چی شکل کیک میشه و جالب نیست) و به جاش از شیرینی یا بیسکوئیت به همراه نوشیدنی استفاده کنید.

پان اسپانیا ی تک نفره یا آلما تاتلیسی یا تیرامیسو (همه شون توی یه سبکن تقریبا) هم بسیار مناسبه برای عصرانه.

در صورتی که میخواید عصرونه از این هم سبک تر باشه، دسر سیب رنگی خیلی قشنگ و خوبه و با توجه به سردی هوا، میتونین داغ سرو کنید.
    salahi این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

zeitoon2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1745
    پسند کرده
    684
    [QUOTE=nahid98;1226954]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahid98 نمایش پست ها
    ما با خانواده عموم هر دو هفته یکبار مهمونی میدیم وجمع خیلی شوخ وشادی هستیم 18 نفریم
    میخوام اینبار برنج نذارم
    از غذاهای سرد وسس زیاد خوششون نمیاد
    پیشنهادتون چیه

نظرخودم = سوپ سفید-موساکا - رولت بادمجون -.........
    زله رولی با یه زله دیگه
    اون نقطه چینو نمیدونم مثلا چی بذارم-راستی مرغ کنجدی هم دوست دارم بذارم[/QUOTE
    کسی نظری نداشت
    چون میخواین برنج نباشه ،سرد هم نباشه و تعداد نفرات هم بالاست شاید راحت ترین غذای اصلی لازانیا باشه.رولت بادمجون یا کاسترول هم خوبه.دلمه حلقه ای هم کنار غذا بد نیست.اما لازانیا خودش سنگینه و تقریبا کنارش باید چیزهایی مثل سالاد سزار سرو بشه.
    راحت ترین دسر هم کاسترد و ژله است که تو ظرف تک نفره سرو بشه.یه لایه کاسترد کمی که گرفت روش ژله با تزئین خامه یا میوه.اگر خیلی شیرین هم دوست دارین یه لایه کیک هم میتونین زیر کاسترد بزارین.
    fahim68 این نوشته را پسندیده.
    رسول الله(ص):افراد کریم وبزرگوار زنان رامورداحترام و تکریم قرارمیدهندولی افرادپست وفرومایه به زنهااهانت می کنندوکرامت آنهارانادیده میگیرند.

فاطمه مامی ریحانه آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    140
    :a:سلام دوستان 10دی تولد یک سالگی دخترمه خونمون کوچیکه تو خونه مادر شوهرم میگیرم جمعا 18نفر مهمون دارم که همش فامیل همسری هستن چون مصادف به امامت رسیدن امام زمان هست جشن مفصل میخوام بگیرم از الان کوفته تبریزی پیشنهاد دادن .تولدو شب میگیریم کوفته هم غذای سنگینیه دسر یا پیش غذا چی پیشنهاد میدید. همه سنی هم داریم و این که جوونای وبچه ها کوفته دوست ندارن:a (24):
    یا رب مددی

zeitoon2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1745
    پسند کرده
    684
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه مامی ریحانه نمایش پست ها
    سلام دوستان 10دی تولد یک سالگی دخترمه خونمون کوچیکه تو خونه مادر شوهرم میگیرم جمعا 18نفر مهمون دارم که همش فامیل همسری هستن چون مصادف به امامت رسیدن امام زمان هست جشن مفصل میخوام بگیرم از الان کوفته تبریزی پیشنهاد دادن .تولدو شب میگیریم کوفته هم غذای سنگینیه دسر یا پیش غذا چی پیشنهاد میدید. همه سنی هم داریم و این که جوونای وبچه ها کوفته دوست ندارن
    واقعا با جوونها و بچه هاتون موافقم!اخه تولد و کوفته؟!؟!
    حالا به خاطر دل مسن تر ها کوفته هم بزارین اما جوونها و بچه ها عاشق غذاهایی مثل لازانیا،انواع سوفله ها،کاسترول و این چیزها هستند.دست کم ساندویچ بزارین کنار غذا بچه ها از ساندویچ هم استقبال میکنن.
    کوفته خودش سنگینه و پیش غذا نمیخواد اما اگر هوا سرد بشه تا اون موقع سوپ شیر و قارچ خوشمزه و به جاست.دسر هم چون قطعا کیک دارید برای تولد نیاز بهش نیست.ما هم یه برنامه مشابه داشتیم سالاد میوه درست کردم با میوه های فصل و سس خامه و اب اناناس و شیرعسلی که خیلی خوشمزه بود.دیگه نیازی هم به پذیرایی جداگانه با میوه نبود.نهایتا اگر دسر خواستید به خاطر کوچولو ها ژله بزارید.
    پرنسس.م, نایاب 90 و فاطمه مامی ریحانه این نوشته را پسندیده.
    رسول الله(ص):افراد کریم وبزرگوار زنان رامورداحترام و تکریم قرارمیدهندولی افرادپست وفرومایه به زنهااهانت می کنندوکرامت آنهارانادیده میگیرند.

karena آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1004
    پسند کرده
    865
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه مامی ریحانه نمایش پست ها
    سلام دوستان 10دی تولد یک سالگی دخترمه خونمون کوچیکه تو خونه مادر شوهرم میگیرم جمعا 18نفر مهمون دارم که همش فامیل همسری هستن چون مصادف به امامت رسیدن امام زمان هست جشن مفصل میخوام بگیرم از الان کوفته تبریزی پیشنهاد دادن .تولدو شب میگیریم کوفته هم غذای سنگینیه دسر یا پیش غذا چی پیشنهاد میدید. همه سنی هم داریم و این که جوونای وبچه ها کوفته دوست ندارن
    سلام..پیشاپیش تولد دختره گلتون مبارک باشه...تولد 4 سالگی پسره منم 27 دی هست و منم از الان در تدارک کارها و تم تولد....والله من منویی که برای تولد پسرم در نظر گرفتم رو براتون مینویسم شاید بدردتون خورد....منم خودم توی منوم کوفته بود که با توجه به دست تنها بودنم و با وجود 1 دختره 6 ماهه کنسل کردم فعلا....چون اگع وا بره ابرو ریزی میشه حالا شما چون کوفته هم دوست داری بزاری به تعداد 10 تا 12 دونه کوفته هم کناره منوی دیگه ات بزار....
    من مرغ مگزیکی+ حلیم بادمجون+ سالاد الویه(یه کم قدیمی هست ولی همه دوست دارن)+تارت پیتزا که از الان نونهاشم پختم و توی فریز گزاشتم به تعداد 50 تا نون چون مهمونام 25 نفرن- دسر هم من پارافه با دستور نگین جون- و 1 مدل هم ژله تصویری با توجه به تم تولد پسرم و کیک تولد هم هست....برای پذیرایی اولیه هم کیک شربتی میپزم خودم با چایی و نسکافه و میوه...تنقلات هم چیپس و پفک و پاستیل.....
    امیدوارم که به دردت بخوره عزیزم
    بهداد, پرنسس.م, نایاب 90 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

صفحه 40 از 150 نخستنخست ... 303738394041424350 ... آخرینآخرین