نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1685Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 273 به 280 از 1194
صفحه 35 از 150 نخستنخست ... 253233343536373845 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    الهه (مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    60
    پسند شده
    3434
    پسند کرده
    1752
    سلام دوست جونا

جمعه نهار من مهمون دارم ... با خودمون میشیم 27 نفر ... همه بزرگن و فقط دوتا بچه 5-6 ساله و یه نخود یازده ماهه داریم ...
    برای غذای اصلی میخام از بیرون کباب کوبیده بگیرم اما برنجش رو خودم میپزم ... موندم کنارش چی درست کنم؟؟؟؟؟نمیخام خورش درست کنم چون خورش و کشک بادمجون رو خیلی تو مهمونیهام پزیدم ... موساکا با چیکن استروگانف خوبه؟ چیز بهتری به ذهنتون میرسه مددی برسانید ..

برای دسر میخام یه رنگین کمان تصویری درست کنم ... حالا موندم یه تزریقی هم درست کنم یا به جاش پان درست کنم ؟

برای پذیرایی هم میخام کیک درست کنم ... کیک موجدار درست کنم خوبه؟ یا شیرینی پاپاتیا درست کنم؟؟؟
    تنها زمانی صبور خواهم شد که صبر را یک قدرت بدانم ، نه یک ضعف...

2. بانک بند ناف
    الهه (مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    60
    پسند شده
    3434
    پسند کرده
    1752
    دوستان یه چیزی به نظرم رسید ... الان داشتم تو نت میگشتم عکس پیتزا چوبی های باران جون رو دیدم ... به نظرتون خوبه سی تا دونه از اینا رو درست کنم یا غذای دیگه باشه بهتره؟؟ راستش میخام غذاهام رو به مدرن و جدید باشن
    باران67 این نوشته را پسندیده.
    تنها زمانی صبور خواهم شد که صبر را یک قدرت بدانم ، نه یک ضعف...

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    13821
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه (مامان النا) نمایش پست ها
    سلام دوست جونا

جمعه نهار من مهمون دارم ... با خودمون میشیم 27 نفر ... همه بزرگن و فقط دوتا بچه 5-6 ساله و یه نخود یازده ماهه داریم ...
    برای غذای اصلی میخام از بیرون کباب کوبیده بگیرم اما برنجش رو خودم میپزم ... موندم کنارش چی درست کنم؟؟؟؟؟نمیخام خورش درست کنم چون خورش و کشک بادمجون رو خیلی تو مهمونیهام پزیدم ... موساکا با چیکن استروگانف خوبه؟ چیز بهتری به ذهنتون میرسه مددی برسانید ..

برای دسر میخام یه رنگین کمان تصویری درست کنم ... حالا موندم یه تزریقی هم درست کنم یا به جاش پان درست کنم ؟

برای پذیرایی هم میخام کیک درست کنم ... کیک موجدار درست کنم خوبه؟ یا شیرینی پاپاتیا درست کنم؟؟؟
    الهه جان تقریبا غذاهایی که انتخاب کردی همه شون سنگین هستن.کباب، موساکا و چیکن استراگانف، غذاهای سنگینی هستن. بنابراین بهتره برای دسر فقط ژله درست کنی و دیگه پان درست نکنی. برای پذیرایی هم باتوجه به سنگینی غذاها، من پاپاتیا رو پیشنهاد میدم. کیک موج دار نسبتا سنگین تره.

اون پیتزا ها برای بچه ها خیلی خوبن ولی شاید اون وقت بزرگترا هم دلشون بخواد یه ناخنکی بزنن. اونوقت فکر می کنم بهتر باشه دو تا هم پیتزای بزرگ با طرح خانوم مرغه درست کنی.
    الهه (مامان النا), باران67 و ostooreh این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1802
    پسند کرده
    292
    الهه جون من خیلی با پیتزای چوبی موافق نیستم چون هم تعداد آدم بزرگا زیادن و هم مهمونیت برای ناهاره ضمن اینکه کنار کباب کوبیده یکم با هم جور نیست ... نمی دونم.... این نظر منه ... ببین بقیه نظرشون چیه .... ولی اگه همون چیکن استراگانف یا موساکا رو بذاری بهتره
    چیکن استراگانف از این نظر که اون یکی غذات گوشتیه بهتره ...
    Donya007, الهه (مامان النا), zardin و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط olmaz$ نمایش پست ها
    سلام دوست جان ها. میخوام خانواده همسری و پدر و مادرم رو به صرف صبحانه دعوت کنم! 17 نفر هستیم. و میخوام به سفارش مهمونا منو دست پخت خودم باشه. یعنی کله پاچه یا حلیم حذفه. در ضمن منو باید مدرن هم باشه، مسأله خیلی مهمه. لطفا کمکم کنید. منوی خودم تا الان: چای و آب پرتقال، کیک هویج و عدسی هست. میخوام یه اسنک نیمه گرم هم درست کنم اما نمیدونم چی؟ به نظرتون پنیر و سبزی رو بزارم بین نون تست و بزارم تو ساندویچ ساز خوبه؟ باید کره و پنیر مربا رو هم بصورت معمولی بیارم سر سفره یا تزئین خاص میخواد؟ هر پیشنهاد دیگه ای که دارید لطفا بهم بگید. پیشاپیش ممنون برای کمکهاتون
    سلام دوست عزیز اول بگم که حلیم وکله پاچه رو هم میتونی با دست پخت خودت به مهمونات بدی ومشکلی نداره راحت تر هم هست از هر چی ریزه خورده درست کردنه .
    نظر من اینه :

کیک شیره انگور با شیر
    پنکک با انواع مربا وعسل وگیگناخ (خاگینه ی ترک )
    عدسی که خودتون گفتین
    پنیر وکره قالب بزن (اگر خواستی میتونی شیر بگیری خودت پنیر درست کنی وتوی پنیرهات زیره وسیاه دانه به صورت جداگانه بزنی )خیلی عالی میشه
    خیار وگوجه فرنگی ریزقالبی شده با گردو ی تازه
    ماست چکیده وماست خامه ای و خامه با تزئینات شکلات صبحانه ی نوتلا
    میتونی برای زیبایی کار روی نون تست رو نیمروی تخم بلدرچین بذاری خیلی زیبا میشه ده دوازده تا تخم بلدرچین نیمرو شده روی نون تست .
    تخم مرغ آب پز
    میوه هم سر میز صبحانه داشته باشی خوبه

این تاپیک رو هم نگاه کن کلی ایده توش میتونی پیدا کنی ضمن این که دوست عزیزم نوآوری وتزئینات خودش میتونه کلی زیبایی کارت رو دو چندان کنه .

سر میز صبحانه....
    یه لفمه نون حلال

olmaz$, باران67 و zardin این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

مدیر انجمن
    باران67 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    898
    میزان امتیاز
    2022
    پسند شده
    86533
    پسند کرده
    75868

ویترین مدال ها

الهه جون سلام
    راستش من معمولا برا مهمونیا نگاه میکنم به مهمونا و شرایط و سلیقه شون و تدارک میبینم
    بعدم تو یه مایه کار میکنم
    ینی منظورم اینه که مهمونام اگه بزرگسالن و به فرض غذا سنتی ترجیح میدن خب براشون تریپ سنتی کار میکنمچون
    در درجه اول خشحال شدن و رضایت مهمون برا همه مهمه
    این از این
    بعدشم مثلا اگه کباب یا بریون یا اینجور چیزا باشه مثلا سالاد نمیذارم.باش سبزی خوردن ماست گوجه پیاز فلفل کبابی میذارم
    ما تو شهرمون(نمیدونم بقیه دارن یا نه)خورشی به نام خورش الو داریم
    این خورش ترکیبی از الو سیاه و هویجه که شیرینشم میکنیم
    هر جا چلو کباب باشه این خورشم هست
    با دوغ و برا دسر مثلا یه رنگین کمان بزرگ خیلی خوشگل با ظرافت و زیبایی تمام
    ولی من باشم یه کیک شربتی هم میپزم بعد همه میگن جا نداریم یه چایی نبات با به خوشمزه میدم بشون کیک هم میذارم تو ظرف میدم ببرن
    **
    خب این تریپ کباب و سنتی
    حالا مدرن اگه میخایی و چیکن استروگانف و ... فکر کنم بهتره کلا بری منو تو این مایه طراحی کنی
    ولی خب مطمئن شو مهمونات دوست داشته باشنا

مدیر انجمن
    باران67 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    898
    میزان امتیاز
    2022
    پسند شده
    86533
    پسند کرده
    75868

ویترین مدال ها

سولماز عزیز اسطوره مه ربون خیلی زیبا همه چیزو توضیح دادنمنم
    با اجازه یه نظر کوچیک بدم
    گلم میتونی یه تم در نظر بگیری مثلا گل
    بعد کره پنیر و.. رو قالب گل بزن و سعس کنی تزییناتت شبیه اون بشه
    مثلا قالب نیمرو گل بذار تخم مرغ گل در بیار بذار رو نون تست و..
    شیر با کیک و اب پرتقال.حالا هر کیک خودت میپسندی
    گوجه خیار که خیارو قالب گل بزن و گوجه به روش المیرا جون گل کن و بذار با پنیر قالب گل زده حتی اگه خودت تجربه پنیر درست کردن داری همونجور که اسطوره جان گفتن طعمدار کن پنیرتو ولی در نظر بگیر همه دوست داشته باشنا یکی مثلا
    ا زیره دوست نداره و ...
    برا کره هم باز میشه قالب بزنی
    میشه طعمدارش کنی
    با مربا مثلا تو ظرف گلی بریز
    البته گل یه مثال برا تم بودچون برا صبحونه میشه رو تزیین مانور زیاد داد
    olmaz$ و ostooreh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1051
    پسند کرده
    268
    دوستان براي يه مهموني عصرونه خانواده ي همسري باخودمون حدود8نفريم كه عمو جان همسري باخانمشون و2تا دختراشون هستند چي پيشنهاد ميديد براي ديدن خونه تشريف ميارند اگه شرايطشو داشتم شام دعوتشون ميكردم.
    خودم كيك باقلوا نسكافه ياچاي ميوه درنظرمه به نظرشما بده كيك مرغ وآش رشته هم درست كنم؟شرايطمودرنظر بگيريد كه2تاكوچولوي شيره به شيره دارم وهيچ كمكي هم ندارم.
    ostooreh این نوشته را پسندیده.
    آزارم می دهد دیدن آن منظره ای که مادر کودکش راسیلی میزندولی کودک باز هم دامانش رارهانمی کند.کجاست آن قاضی تاحکم کند که سرچشمه ی محبت مادر است یا کودک.

صفحه 35 از 150 نخستنخست ... 253233343536373845 ... آخرینآخرین