نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 137 به 144 از 1196
صفحه 18 از 150 نخستنخست ... 81516171819202128 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    الهه (مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    60
    پسند شده
    3434
    پسند کرده
    1752
    من خودم میخام یه مهمونی پاگشا بگیرم و میخام ژله موزاییک تصویری با یه عکس عروس و داماد فانتزی درست کنم .. شما هم میتونی با یه عکس نی نی خوشگل ژله موزاییک تصویری درست کنی

راستش من خودم زیاد با طعم ژله بلوبری رابطه خوبی ندارم ولی خوب این ذائقه منه دیگه ..من میگم ژله رنگین کمان و موزاییک بهتر از بلوبری هست
    eshgheasemani این نوشته را پسندیده.
    تنها زمانی صبور خواهم شد که صبر را یک قدرت بدانم ، نه یک ضعف...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    53
    پسند کرده
    45
    سلام بر کدبانوهای دیجیتال
    برای یک مهمونی عصرونه حدود 30 خانم بین سن 30 تا 50 سال منوی پیشنهادی می خواهم
    خودم اینا رو در نظر دارم لطفاً انتخاب و تکمیل کنید:
    حلیم بادمجان-دلمه-پیتزا ( آماده از بیرون)- مرغ مکزیکی
    دسر:پان اسپانیا یا پودینگ شکلاتی-ژله تخم مرغی

یه سوال مهم دیگه که همیشه باهاش درگیرم:
    پذیرایی به جز غذا، چای،میوه ، شیرینی، شربت،آجیل و... چه زمانی باید پذیرایی بشه؟خیلی وقتها توی مهمونی ها قبل از سرو غذامهمونا نمی خورن میگن سیر می شیم می خواهیم غذا ( شام،ناهار یا عصرونه) بخوریم و بعد از غذا هم می گن غذا خوردیم سیریم....
    شما چه چیزهایی رو برای این مهمونی عصرونه پیشنهاد دارید و در کل دوست دارم بدونم این موارد محتوی پذیرایی شما چیه و چه موقع پذیرایی می کنید؟
    ویرایش توسط atorban2004 : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰ در ساعت ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
    eshgheasemani این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1151
    پسند کرده
    1422
    سلام.
    به نظرم به جای حلیم بادمجان تارت یا کاسترول بادمجان جایگیزین بشه .من تو مهمونیم درست کردم بسیار مقبول افتاد.
    دسر لاوانتین هم بسیار خوشمزه هست.
    ترتیبش هم سلیقه ایه.معمولا به ترتیب اول شربت ومیوه نهار یا شام با مقداری فاصله چای یا نوشیدنی گرم واجیل وبازم میوه در صورت داشتن وقت.میشه هم در اخر بابستنی از مهمونا پذیرایی کرد
    لوبیا پلو

atorban2004 و نگار9422 این نوشته را پسندیده.

نگار9422 آواتار ها
    نگار
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    4450
    پسند کرده
    3053
    نقل قول نوشته اصلی توسط atorban2004 نمایش پست ها
    سلام بر کدبانوهای دیجیتال
    برای یک مهمونی عصرونه حدود 30 خانم بین سن 30 تا 50 سال منوی پیشنهادی می خواهم
    خودم اینا رو در نظر دارم لطفاً انتخاب و تکمیل کنید:
    حلیم بادمجان-دلمه-پیتزا ( آماده از بیرون)- مرغ مکزیکی
    دسر:پان اسپانیا یا پودینگ شکلاتی-ژله تخم مرغی

یه سوال مهم دیگه که همیشه باهاش درگیرم:
    پذیرایی به جز غذا، چای،میوه ، شیرینی، شربت،آجیل و... چه زمانی باید پذیرایی بشه؟خیلی وقتها توی مهمونی ها قبل از سرو غذامهمونا نمی خورن میگن سیر می شیم می خواهیم غذا ( شام،ناهار یا عصرونه) بخوریم و بعد از غذا هم می گن غذا خوردیم سیریم....
    شما چه چیزهایی رو برای این مهمونی عصرونه پیشنهاد دارید و در کل دوست دارم بدونم این موارد محتوی پذیرایی شما چیه و چه موقع پذیرایی می کنید؟
    من اول میوه یا شربت با کمی فاصله ناهار یا شام بعدش هم چای یا آجیل سرو می کنم تازه حدیث داریم که شایسته است قبل غذا مهمانان با میوه پذیرایی شوند.
    زن مسلمان و مهمان نوازی
    fahim68 این نوشته را پسندیده.

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    150
    پسند شده
    13822
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

دوستان منم یه مهمونی عصرونه ی کوچیک دارم.ولی توی انتخاب عصرونه موندم.
    تصمیمم برای سالاد توپی قطعیه ول یمیخوام در کنارش چیز دیگه ای هم باشه. یه چیزی که به سالاد توپی بخوره. کشک بادمجون به نظرم رسید ولی احساس کردم خیلی به سالاد توپی نمیاد.میاد به نظرتون؟؟

برای سرو کردنش هم ایده ام این بود که توی یه بشقاب یه شاخه گل بذارم + یه دونه سالاد توپی + یه پیش غذای دیگه.
    البته ظرف اصلی رو هم میارم که اگه کسی دوست داشت بیشتر برداره. به نظرتون خوبه یا از همون اول با ظرفش بیارم. مهمونام زیاد نیستن که روی میز به حالت سلف سرویس بذارم . کلا 6 نفر هستن.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

shimakhoshdel آواتار ها
    شیما
    میزان امتیاز
    252
    پسند شده
    11360
    پسند کرده
    5157
    فهیمه جان به نظر من کشک بادمجون خوبه یا کتلت .شاید یکی غذای سرد نخوره پس اینا گزینه خوبیه .

اما اینکه گفتین هم تک تک بکشین هم با ظرف به نظر من خوب نیست چون زحمت خودتونو زیاد میکنین واینکه شاید یکی میخواد کمتر بخوره یکی بیشتر .اگه فقط تو ظرف بکشین و مهمونا خودشون به اندازه خودشون بردارن بهتره .
    خوش بگذره بهتون
    fahim68 این نوشته را پسندیده.
    زمان بندي خدا بي نظير است .نه هيچگاه دير،نه هيچگاه زود. کمي بردباري ميطلبد و ايماني بسيار. اما ارزش انتظار را دارد

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahim68 نمایش پست ها
    دوستان منم یه مهمونی عصرونه ی کوچیک دارم.ولی توی انتخاب عصرونه موندم.
    تصمیمم برای سالاد توپی قطعیه ول یمیخوام در کنارش چیز دیگه ای هم باشه. یه چیزی که به سالاد توپی بخوره. کشک بادمجون به نظرم رسید ولی احساس کردم خیلی به سالاد توپی نمیاد.میاد به نظرتون؟؟

برای سرو کردنش هم ایده ام این بود که توی یه بشقاب یه شاخه گل بذارم + یه دونه سالاد توپی + یه پیش غذای دیگه.
    البته ظرف اصلی رو هم میارم که اگه کسی دوست داشت بیشتر برداره. به نظرتون خوبه یا از همون اول با ظرفش بیارم. مهمونام زیاد نیستن که روی میز به حالت سلف سرویس بذارم . کلا 6 نفر هستن.

خانمی برای 6نفر هم به نظرم سلف سرویس خیلی مناسب تره تا اینکه توی ظرف بزاری حتی میتونی روی میز جلو مبلی بچینی بشقاب هم بزاری هر کسی هر اندازه که دوست داره میخوره

ایده شاخه گل هم خیلی رمانیتکه اما خیلی ها وسواس دارن و شاید نتونن غذا بخورن من اینو دیدم که میگم

سالاد توپی هم اگه مهمونات رو میشناسی از نظر ذائقه خوب ایده قشنگیه اما خود من سالادی که تصور کنم کسی با دست بهش حالت داده نمیتونم بخورم البته خیلی از غذاها اینجورین مثل کتلت یا کوکو اما اونا چون پخته میشن ادم حس بهتری نسبت بهشون داره البته این نظر شخصی بود شما اگه شناخت کافی از مهمونات داری حتما درستش کن

در کنار سالاد میتونی پیراشکی درست کنی به تعداد نفرات و با خمیر اماده 9595 خیلی ام ساده و خوشمزس اصلا وقت گیرم نیست
    کوکو سبزی توی نان باگت هم خوبه
    کشک بادمجون هم خوبه
    fahim68 و نگار9422 این نوشته را پسندیده.

افسونی آواتار ها
    افسانه
    نوشته های وبلاگ
    88
    میزان امتیاز
    1165
    پسند شده
    20308
    پسند کرده
    17526
    سلام دوستان
    جمعه شب مهمونی پاگشا دارم فامیل همسرم اولین باره دارم مهمونی پاگشا میگیرم. با خودمون میشیم 7نفر(مادر شوهر و خواهر شوهرم تشریف دارن)
    میخوام سوپ و کیک الویه به عنوان پیش غذا ، غذای اصلیم باقالی پلو با مرغ و خورشت بامیه درست کنم
    ژله رنگین کمان و رولی و سالاد فصلم باشه
    نظر بدین لطفاً ؟!
    ....

نگار9422 این نوشته را پسندیده.

صفحه 18 از 150 نخستنخست ... 81516171819202128 ... آخرینآخرین