نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 121 به 128 از 1196
صفحه 16 از 150 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083
    بچه ها ی سوال عجله ایی میشه لطفا کنار سبزی پلو با ماهی ی پیش غذا معرفی کنین...به جز سوپ البته ممنونم
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

malihejoon773 آواتار ها
    ملیحه
    نوشته های وبلاگ
    15
    میزان امتیاز
    488
    پسند شده
    9721
    پسند کرده
    6475
    نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa نمایش پست ها
    بچه ها ی سوال عجله ایی میشه لطفا کنار سبزی پلو با ماهی ی پیش غذا معرفی کنین...به جز سوپ البته ممنونم
    کشک بادمجون

اگر هم میخوای فست فود باشه سالاد ماکارانی یا کروکت سیب زمینی

البته سالاد توپی سیب زمینی هم قشنگ و هم خوشمزه است.
    ( MAHNAZ ( X ZIEBA, aydaa, GHAZALAK-1388 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

زمر 36

( MAHNAZ ( X ZIEBA آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    17224
    پسند کرده
    18836
    سلام ایدا جون
    سمبوسه با نون لواشک درست میکنند سریع وخوشمزه /

اگر گوشت چرخ کرده داری اماده با پیاز رنده شده ودارچین وخیلی کم ارد مخلوط

به صورت قلقلی بخار پز درستش کن

وسبزیجات کنارش با سیب زمینی به صورت بلوک های درشت سرخش کنی
    malihejoon773, zardin, aydaa و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    لبخند دوستان امضا من هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1
    سلام دوستان
    این اولین پست منه
    یکشنبه تولد همسرمه که با خونواده همسرم کلا میشیم ده نفر میشه راهنماییم کنین چی درست کنم؟البته من مثه شماها هنرمند نیستم میخوام ساده و شیک باشه.
    فعلا فقط لازانیا تو ذهنمه

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075
    سلام دوستان تو شیراز یه جشن هست به اسم ارمه داری که مامان زن باردا ر ویارانه های دخترش رو از جمله کوفته سبزی درست میکنه( کوفته جز اصلی هست ) - مابقی موارد خوراکی بنا به وسع ،دلخواه مادر دختر هست و یا ویارانه های زن باردار به علاوه لباس و یه تیکه طلا که واسه دخترش می بره. که واسه مراسم خواهرم خانواده خودش و شوهرش هستن حدودا یه 25 نفری میشیم که واسه شام یا عصرانه هم هست.

حالا ما واسه خواهرم میخوایم ارمه داری ببریم. که من فکر کردم اینارو واسش درست کنم به پیشنهادات تون برای منو و تزییناتش نیاز دارم . اول اینکه دلم میخواد یه تم داشته باشه که دوست دارم تم نی نی باشه یا رنگ مربوط به جنسیت بچه.نی نی ابجیمم پسره . به این نکته هم توجه کنید که هم خانواده خودم هم خانواده شوهرش بدغذا هستن و از غذا و دسر جدید اصلا استقبال نمی کنند.

منویی که درنظر دارم کوفته سبزی، کوکو سبزی و سیب زمینی که نمیدونم برای تزیین چه جور مانوری بدم، دلمه برگ مو و سبزیجات مثه فلفل گوجه بادمجون باز واسه تزیین نمیدونم چکار کنم، یه نوع سالاد که برای تزیین مانور زیادی داشته باشه مثه الویه که همه پسنده تو دو خانواده، حلیم بادمجون که واسه تزیین ایده میخوام، دلم میخواد یه غذا یا پیش غذای فانتزیم باشه خودم حلقه مرغ و ریحون یا سینی کاناپ تو ذهنمه که فکر میکنم خوش شون بیاد پیشنهاد شما چیه؟ چون سینی کاناپ یا فینگرفودمانور برای تزیین با تم داره اما نمیخوامم خیلی پرهزینه باشه چیزایی که تو سینی استفاده میکنم چی باشه؟ برای تزییناتم دست تنهام میخوام راحتم باشه چون هم اشپزی هم تزیینات بخش اعظمش با خودمه پیشنهاد شما چیه راجب غذاها ؟

واسه دسرم دلم میخواد یه کیک به شکل نوزاد یا کالسکه بچه واسش درست کنم و کاپ کیکایی که یا با فوندانت یا با عروسکای نوزاد که واسه تزیینه و خامه انجام بدم. چون تبحر و تجربه زیادی تو پخت و تزیین ندارم که به مدلای سخت تر فکر کنم. شارلوت تصویری ، ژله رنگین کمان یا موزاییک تصویری یا 3بعدی یا ژله بلوبری تو تنگ گرد و عروسکای اردکی که خواهرم واسش خریده. پیشنهاد شما واسه دسر چیه؟اینا خوبه؟

خربزه و هندونه به شکل کالسکه بچه و اطرافش تزیین میوه های تابستونی ، لواشک و شکلات که نمیدونم اینارو چه جوری تزیین کنم؟ قاب شیرینی هم قطعا از قنادی می گیریم. واسه تزیینات در و دیوار چکار کنم؟ پیشاپیش ممنون از همفکری و پیشنهادات تون.
    حسرت الملوک و نگار9422 این نوشته را پسندیده.

نگار9422 آواتار ها
    نگار
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    4450
    پسند کرده
    3053
    سلام بچه ها!
    من برای سالگرد ازدواجمون میخوام یه جشن کوچیک بگیرم.به صرف عصرانه.
    سالگرد ازدواجمون 6 شهریوره که تولد حضرت معصومه هم هست و تولد خواهرم هم هست
    اما یه مشکلی دارم.
    مهمونای من فوق العاده به سلامتی غذاهایی که میخورن اهمیت میدن و از طرفدارهای خام گیاهخواری هستن.
    مهمونای من 10 نفرن با خودمون میشیم 12 نفر.
    درضمن مهمونام چایی هم بعضی میخورن(البته فقط چای سبز) و بعضی نمیخورن.
    تازه یک نفرشون حتی شکر هم نمیخوره پس نه ژله نه شیرینی نه شربت اصلا یه وضعی!
    میخوام یک میز بچینم طوری که هرکی هرچی دوست داشت سرو کنه.
    مهمونی از ساعت 5 تا اذان مغرب هستش.
    کیک هم که دوتا داریم آخر از همه سرو می کنیم.
    بچه ها ایده بدین
    تم مناسب؟
    منوی مناسب؟
    خییییییلی سخته موندم چیکار کنم

نگار9422 آواتار ها
    نگار
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    4450
    پسند کرده
    3053
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani نمایش پست ها
    سلام دوستان تو شیراز یه جشن هست به اسم ارمه داری که مامان زن باردا ر ویارانه های دخترش رو از جمله کوفته سبزی درست میکنه( کوفته جز اصلی هست ) - مابقی موارد خوراکی بنا به وسع ،دلخواه مادر دختر هست و یا ویارانه های زن باردار به علاوه لباس و یه تیکه طلا که واسه دخترش می بره. که واسه مراسم خواهرم خانواده خودش و شوهرش هستن حدودا یه 25 نفری میشیم که واسه شام یا عصرانه هم هست.

حالا ما واسه خواهرم میخوایم ارمه داری ببریم. که من فکر کردم اینارو واسش درست کنم به پیشنهادات تون برای منو و تزییناتش نیاز دارم . اول اینکه دلم میخواد یه تم داشته باشه که دوست دارم تم نی نی باشه یا رنگ مربوط به جنسیت بچه.نی نی ابجیمم پسره . به این نکته هم توجه کنید که هم خانواده خودم هم خانواده شوهرش بدغذا هستن و از غذا و دسر جدید اصلا استقبال نمی کنند.

منویی که درنظر دارم کوفته سبزی، کوکو سبزی و سیب زمینی که نمیدونم برای تزیین چه جور مانوری بدم، دلمه برگ مو و سبزیجات مثه فلفل گوجه بادمجون باز واسه تزیین نمیدونم چکار کنم، یه نوع سالاد که برای تزیین مانور زیادی داشته باشه مثه الویه که همه پسنده تو دو خانواده، حلیم بادمجون که واسه تزیین ایده میخوام، دلم میخواد یه غذا یا پیش غذای فانتزیم باشه خودم حلقه مرغ و ریحون یا سینی کاناپ تو ذهنمه که فکر میکنم خوش شون بیاد پیشنهاد شما چیه؟ چون سینی کاناپ یا فینگرفودمانور برای تزیین با تم داره اما نمیخوامم خیلی پرهزینه باشه چیزایی که تو سینی استفاده میکنم چی باشه؟ برای تزییناتم دست تنهام میخوام راحتم باشه چون هم اشپزی هم تزیینات بخش اعظمش با خودمه پیشنهاد شما چیه راجب غذاها ؟

واسه دسرم دلم میخواد یه کیک به شکل نوزاد یا کالسکه بچه واسش درست کنم و کاپ کیکایی که یا با فوندانت یا با عروسکای نوزاد که واسه تزیینه و خامه انجام بدم. چون تبحر و تجربه زیادی تو پخت و تزیین ندارم که به مدلای سخت تر فکر کنم. شارلوت تصویری ، ژله رنگین کمان یا موزاییک تصویری یا 3بعدی یا ژله بلوبری تو تنگ گرد و عروسکای اردکی که خواهرم واسش خریده. پیشنهاد شما واسه دسر چیه؟اینا خوبه؟

خربزه و هندونه به شکل کالسکه بچه و اطرافش تزیین میوه های تابستونی ، لواشک و شکلات که نمیدونم اینارو چه جوری تزیین کنم؟ قاب شیرینی هم قطعا از قنادی می گیریم. واسه تزیینات در و دیوار چکار کنم؟ پیشاپیش ممنون از همفکری و پیشنهادات تون.
    من مثل خودت کیک تزیین کردن رو خوب بلد نیستم ولی اشکال نداره گاهی چیزای ساده ی قشنگی درس میکنم این کیک رو ببین میتونی از روبان برا تزیینش استفاده کنی
    نام: large-baby-showers-cake.jpg نمایش: 558 اندازه: 26.6 کیلو بایت
    حسرت الملوک این نوشته را پسندیده.

بهنا آواتار ها
    میزان امتیاز
    25
    پسند شده
    4782
    پسند کرده
    4883
    [QUOTE=آرزو*;1144187]سلام دوستان
    این اولین پست منه
    یکشنبه تولد همسرمه که با خونواده همسرم کلا میشیم ده نفر میشه راهنماییم کنین چی درست کنم؟البته من مثه شماها هنرمند نیستم میخوام ساده و شیک باشه.
    فعلا فقط لازانیا تو ذهنمه[/QU
    سلام دوست عزیز به نضرم سالاد ماکارونی کشک بادمجان واسه پیش غذا
    شام هم لازانیا با ته چین یا غذای که همه دوست دارن مخصوصا همسرتون
    کیک هم حتما درست کنید دسر هم پان اسپانیا و کرم کارامل یا سالاد میوه
    تولد همسرتون هم مبارک
    خوراک لوبیا

آرزو* این نوشته را پسندیده.

صفحه 16 از 150 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف