نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 1,105 به 1,112 از 1196
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    75
    پسند کرده
    243
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharina1 نمایش پست ها
    عزیزم اول باید تصمیمتو بگیری هر چه زودتر یه جا گفتی میخوای ریخت و پاش نباشه یه جا گفتی میخوای سنگ تموم بذاری... من نمیدونم چه جوری باید راهنماییتون کنم شما تصمیمتو واسه عصرونه یا شام و هزینه ای که میخوای بکنی مشخص کن من همه چیو ریز و دقیق تا جایی که بتونم کمکت میکنم
    ممنون دوستم سنگ تموم درحدخودم یعنی همه ی کاراشوخودم بکنم برناممونم براشام شدحالامنولطفا

2. بانک بند ناف
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065
    نقل قول نوشته اصلی توسط bh56 نمایش پست ها
    بچه ها 5شنبه بعدی تولددخترمه اماواقعانمیدونم چیکارکنم خواهشاکمکم کنید اصلانمیدونم شام بدم یاعصرونه هیچی معلوم نیست فقط دسرزعفرونی ژله خرده شیشه وسالادالویه قطعیه اخه چیکارکنم سرگردونم خواهشاریزبه ریزهمه چیوبهم بگین میخوام سنگ تموم بذارم براش
    عزیز دلم من اشتراک تاپیک ندارم، گذری نگاه میکنم ببخشید دیر شد

من هم فکر میکنم شام باشه بهتره.چون همه سنی هستند یه غذای برنجی یا سنتی هم بگذارید بهتره.مثل مرصع پلو یا دلمه
    چون تولد دختره، رو تزئینات غذا و دسر بیشتر دقت کن.یه تم تولد انتخاب کنی راحت تری.
    کاسرول بادمجان به نظرم خوبه، چون نوشته یا طرح کارتونی میتونی روش بزنی
    سالاد الویه ات را با قالب بزن یا طرح تم تولد.
    یه نوشیدنی خنک مثل میلک شیک یا فالوده بستنی برای ورودی در نظر بگیر
    یه بازی جمعی هم بگیر که همه سرگرم باشند مثل بولینگ یا مسابقه های جالب
    نصفه شبی همین ها به ذهنم میرسه.شرمنده
    bh56 و مامان سیدکوچولو این نوشته را پسندیده.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    39
    ممنون دوستم سنگ تموم درحدخودم یعنی همه ی کاراشوخودم بکنم برناممونم براشام شدحلامنولطفا
    فافا جون کامل توضیح دادن منم چیزایی که به ذهنم میرسه و میگم باشد که مفید باشد
    اول از هر کاری و کاغذ قلم بردار و همه چی و یادداشت کن. اینکه میخوای مثلا برای نوشیدنی یا کیک از ظرف یه بار مصرف استفاده کنی. پس تو لیست خرید ظروف یه بار مصرف لازم و یادداشت کن. بهتره که تم هم انتخاب کنی البته من سن دختر خانم گلتو نمیدونم. بعد از اینکه تم مشخص شد تقریبا خط مشی اصلی کارت مشخص میشه. لباس خودت و همسرت و کوچولو میتونه با هم ست باشه یا هم خوانی رنگی داشته باشه.
    کیک و اگه میخوای سفارش بدی به بیرون زودتر اینکارو بکن اگه خودت میخوای درست کنی طرحشو انتخاب کن و ملزوماتش و تهیه کن.
    دو نوع نوشیدنی میتونی اماده کنی سرد هنگام پذیرایی و گرم موقع سرو کیک.
    برای میوه و تنقلات تصمیمتو بگیر که چیا باشه و چ جوری سرو کنی. کنار هر خوراکی تو چک لیستت حتما ظرف مورد نظر و نوع تزیین و یادداشت کن.
    به نظر من تو مهمونی های تولد پذیرایی و تزینات خیلی مهمه این نکته رو مد نظر داشته باش.
    واسه دسر که انتخابتو کردی برای غذا من نونی و ترجیح میدم و برای اینکه برای مسن ترها هم مناسب باشه یه غذای سنتی مثله حلیم بادمجو کوفته و ... در نظر بگیر الویه هم که هس. اگر بخوای برنج باشه ته چین تکنفره خوبه بنظرم.
    پیراشکی انواع رولت ها کیک گوشت کیک مرغ ماکارونی انواع ساندویچ ها کوکو کتلت ناگت بورک و...
    هرکدوم برات راحت تره و انتخاب کن و بیشتر روی تزیینات وقت بذار تا تنوع غذاها
    بازم سوالی بود در خدمتم
    مامان سیدکوچولو و fafa2 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    75
    پسند کرده
    243
    شارینا وفافای عزیزم یک دنیاممنونم بابت لطفتون دخترم 5سالش میشه متولد15تیر90هستش باب اسفنجی روخیلی دوست داره اونقدکارتوناشودیده که من وباباشم عاشقش شدیم پس این ازتم.کیکشم همون کیک باب اسفنجی مامان غزله که درست کنم باچای میدم به خوردشونمیوه خیارالوقطره طلا گیلاس سیب هندوانه هم شایدبذارم بچینم تواین میوه خوری پایه دارای کریستال پیشدستی باب اسفنجی ولیوان یا بارمصرف زردگرفتم بدبختیم اینجاست یکی بادمجون نمیخوره یکی کوفته بدش میاد گیرکردما.سمبوسه هم هست برای سرودسرا یه بارمصرف چی بگیرم پیشدستی یاچی؟یه شربتم میدرستم برای اولش.بازم یادم بیادمینویسم یه چیزی بگم دخترم سندرم داوونه هنوز راه نمیره وخیلی کنایه میشنوم برای همین گفتم یه تولدی براش میگیرم که فکرنکنن چون مریضه برامون مهم نیست اتفاقا شایداگه سالم بوداینقدردوستش نداشتیم بازم یادم بیادمینویسم راستی میوه اونا خوبه یاچی میگین؟
    zohre_a, sharina1 و fafa2 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    75
    پسند کرده
    243
    اهان راستی من چه چیزایی روازقبل یاازچندروزقبل میتونم بدرستم ؟پف فیلم هست دیگه چی؟
    zohre_a این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    39
    شارینا وفافای عزیزم یک دنیاممنونم بابت لطفتون دخترم 5سالش میشه متولد15تیر90هستش باب اسفنجی روخیلی دوست داره اونقدکارتوناشودیده که من وباباشم عاشقش شدیم پس این ازتم.کیکشم همون کیک باب اسفنجی مامان غزله که درست کنم باچای میدم به خوردشونمیوه خیارالوقطره طلا گیلاس سیب هندوانه هم شایدبذارم بچینم تواین میوه خوری پایه دارای کریستال پیشدستی باب اسفنجی ولیوان یا بارمصرف زردگرفتم بدبختیم اینجاست یکی بادمجون نمیخوره یکی کوفته بدش میاد گیرکردما.سمبوسه هم هست برای سرودسرا یه بارمصرف چی بگیرم پیشدستی یاچی؟یه شربتم میدرستم برای اولش.بازم یادم بیادمینویسم یه چیزی بگم دخترم سندرم داوونه هنوز راه نمیره وخیلی کنایه میشنوم برای همین گفتم یه تولدی براش میگیرم که فکرنکنن چون مریضه برامون مهم نیست اتفاقا شایداگه سالم بوداینقدردوستش نداشتیم بازم یادم بیادمینویسم راستی میوه اونا خوبه یاچی میگین؟
    عزیزم کنایه همیشه هس حتی اگه سالم باشی. توجه نکن. حتما اتلیه برید قبلش و یه عکس خوشگل سه نفره چاپ کن انروز و رو پایه بذار اگه دوس داشته باشی میتونی طوری طراحی کنی که یادگاری هم بنویسن. برای دسر از این کاسه های نیلوفری بنظرم خوبه. میوه هم کاملا مناسب و کافیه. عززیم وقتی چند نوع غذاس معنیش این نیس که همه باید از همش بخورن بلکه حق انتخاب دادی به مهمونات تا اونی که دوس دارن و بخورن. پس واسه یه نفر که مثلا بادمجون دوس نداره منو رو تغییر نده. ببخش اینو میگم اما وقتی اطرافیانت تو مسله ای که شما هیچ نقشی نداشتین و خواست خدا بوده اینقد اهل کنایخ زدن هستن پس اونشب هم احتمال ایراد گرفتن هس. کاری کن که مهمتر از همه به خودتون سه تا خوش بگذره و اینکه اینهمه داری زحمت میکشی همه چی و بسپار به خدای مهربون
    zohre_a و bh56 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    39
    اهان راستی من چه چیزایی روازقبل یاازچندروزقبل میتونم بدرستم ؟پف فیلم هست دیگه چی؟
    دقیقا منو رو مشخص کن تا بگم.
    الویه رو روز قبل میتونی درس کنی وتو تزیینش اگه رنگ بکار نبری تزیین و هم روز قبل انجام بده و سلفون بکش. دسرها رو هم از یک روز یا دوروز قبل میتونی درس کنی. مواد داخل سمبوسه و سرخ کردنش و هم از قبل انجام بده اگه بذاری خوب روغنش بره کاملا ترد میمونه.
    گل با سبزیجات هم برای تزیین دیس سمبوسه از قبل میتونی درس کنی و داخل ظرف سربسته ای تو یخچال بذاری
    پف فیل خوبه میتونی کمپوت و یا سالاد میوه هم درس کنی. چیپس و پفک نباشه سالمتره. تنقلات دیگه هم هر چی برات مقدوره و دوس داری
    پنجه طلایی این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    75
    پسند کرده
    243
    راست گفتیاشاریناجان چندتاغذاهست دیگه .زرشک پلوخوبه؟چیپس وپفک که اصلا ماریا(دخترم)دوست نداره بازشماهرچی بگین روچشمم .بابت دلداریتم ممنون اماکاش هیچوقت اینجوری نمیشد.
    sharina1 این نوشته را پسندیده.