نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 97 به 104 از 1196
صفحه 13 از 150 نخستنخست ... 31011121314151623 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    __sara__ آواتار ها
    سارا .خ
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    5
    سلام دوستان گلم
    من قبلا با آيدي بوسه تو اين سايت فعاليت داشتم اما نمي دونم چرا ديگه نمي تونم وارد اكانتم بشم
    يه راهنمايي ازتون مي خواستم
    يهو تصميم گرفتم اخر اين هفته براي بچه ها تولد بگيرم يه دختر نه ساله و يه پسر پنج ساله

مي خوام غذاها سرد باشه البته جز كشك بادمجون كه مهمونا سفارشش رو دادن
    نمي خوام خيلي پر هزينه باشه چون امسال يه كم هزينه هاي غيرمترقبه برام پيش اومد

خودم فكر مي كنم يه جور سالاد سرد و يه جور ساندويچ و يه كمم كشك بادمجان مخصوص سارا پز
    براي دسر هم داشتم به يه ظرف بزرگ ترايفل فكر مي كردم و شايد كنارش يه نوع پارافه يا *ژله رنگين كمان يا ژله هاي رنگارنگ ديگه
    به يه تم ساده آسموني هم فكر مي كردم
    براي ميز اسنك هم با پفك و چيپس بخاطر ضررشون و گرم بودن هوا خيلي موافق نيستم
    شايد پاپ كرن و كمي پاستيل يا آجيل و ميوه خشك بد نباشه
    پزرايي هم كه شربت و چايي براي بزرگترها

كيك تولد هم كه هست

براي ساندويچ به ساندويچ مرغ مكزيكي يا مرغ و قارچ يا ساندويچ سوسيس بندري يا رست بيف فكر كردم
    البته دوست دارم يه چيز جديد تر باشه
    چون تولد رو خونه مامانم مي گيرم و فرشون خرابه هيچ چيز كه تو فر باشه نمي تونم درست كنم

بي صبرانه منتظر راهنمايي هاتون هستم
    rashin1985 این نوشته را پسندیده.
    مي بيني چه شب ساكتي است !
    انگار هيچ كسي در دنيا نيست !
    يا شايد :
    من در دنياي هيچ كسي نيستم ././
    ايگور استراوينسكي

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1
    سلام دوستان
    ممنون می شم من رو راهنمایی کنید
    اگه خدا بخواد برای پنچ شنبه پیش رو مهمونی دارم که خیلی برام عزیزه...
    من وقتی مهمونشون بودم غذا خورش خلال-لازانیا-مرغ با قارچ -سالاد ماکارونی-ژله کاکاویی درست کرده بودند
    به نظرتون من بی تجربه چی درست کنم که خوب و مناسب باشه!!!

__sara__ آواتار ها
    سارا .خ
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    5
    کسی نیست که کمکم کنه ؟؟؟؟؟
    يا شايد :
    ايگور استراوينسكي

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    282
    نقل قول نوشته اصلی توسط __sara__ نمایش پست ها
    کسی نیست که کمکم کنه ؟؟؟؟؟
    سارا جان تولد بچه های گلت مبارک
    عزیزم کشک و بادمجون رو که گفتی میخوای باشی. به نظرم سالاد ماکارونی چون هوا گرمه خوبه. کلا از این سالادهای سرد خوب میتونی از خودت ترکیبات مختلف دربیاری. مثلا من خودم چند وقت پیش یه سالاد ترکیبی (کلم، هویج، سیب زمینی-ذرت-خیارشور- نخودفرنگی-کالباس) درست کردم که بیسش کلم و سیب زمینی بود و با سسی مثل همون سالاد ماکارونی و الویه مخلوط کردم. خلاصه منظورم اینه تو سالاد سرد دستت بازه و الان خیلی میچسبه. حتی اگه حوصله داشتی دو نوع سالاد سرد بذار، شیک تر هم میشه.
    برای ساندویچ من نظر خودم مرغ و قارچ هست. درست کردن سوسیس بندری هم کاری نداره. اما به نظرم هر کدوم رو که خواستی بذاری، بکش تو ظرف، مخلفاتی مثل گوجه و کاهو و .. و نون ساندویچی رو کنارشون بذار.خودت ساندویچ نکن. این جوری شیک تر و با کلاس تره. نهایتا برای بچه ها همون موقع که بزرگترها دارن میکشن، خودت ساندویچ درست کن که نریزن رو زمین.
    دسر هم فقط ژله توصیه میکنم، ژله اکواریوم با تم تولدت هم متناسبتره. شیک ترم هست. چون کیک هم داری دسر دیگه ای پیشنهاد نمیدم.
    بقیه مخلفات مثل میوه و شیرینی شکلات اینام که هر چی در دسترس بود و دوست داشتی بذار.
    این جور مراسم بیشتر شام و کیک تولد به چشم میاد.
    انشالا خوش بگذره.
    __sara__ این نوشته را پسندیده.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط .LONA. نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون می شم من رو راهنمایی کنید
    اگه خدا بخواد برای پنچ شنبه پیش رو مهمونی دارم که خیلی برام عزیزه...
    من وقتی مهمونشون بودم غذا خورش خلال-لازانیا-مرغ با قارچ -سالاد ماکارونی-ژله کاکاویی درست کرده بودند
    به نظرتون من بی تجربه چی درست کنم که خوب و مناسب باشه!!!
    سلام عزیزم .اگر با ذائقه شون آشنایی داری میتونی شیرین پلو یا مرصع پلو درست کنی با یه نوع خورشت مثلا قورمه سبزی یا قیمه بادمجون .سالاد سزار وسالاد یونانی .
    اگر غذاهای دیگری در نظر دارید میتونین از پاستا با سس آلفردو درست کنین .میگو سوخاری ویا جوجه چینی درست کنید.
    قارچ شکم پر وبوراک هم گزینه های خوبی هستند .بسته به نظر شما هر کدوم را دوست دارید میتونین تهیه کنید.
    برای دسر هم کرم پرتقال یا توت فرنگی یا کرم نارگیل تهیه کنید .اگر هم میتونی کرم بروله درست کن ..........
    یه لفمه نون حلال

*Afsaneh*, nastaran61, __sara__ و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

__sara__ آواتار ها
    سارا .خ
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط maheli نمایش پست ها
    سارا جان تولد بچه های گلت مبارک
    عزیزم کشک و بادمجون رو که گفتی میخوای باشی. به نظرم سالاد ماکارونی چون هوا گرمه خوبه. کلا از این سالادهای سرد خوب میتونی از خودت ترکیبات مختلف دربیاری. مثلا من خودم چند وقت پیش یه سالاد ترکیبی (کلم، هویج، سیب زمینی-ذرت-خیارشور- نخودفرنگی-کالباس) درست کردم که بیسش کلم و سیب زمینی بود و با سسی مثل همون سالاد ماکارونی و الویه مخلوط کردم. خلاصه منظورم اینه تو سالاد سرد دستت بازه و الان خیلی میچسبه. حتی اگه حوصله داشتی دو نوع سالاد سرد بذار، شیک تر هم میشه.
    برای ساندویچ من نظر خودم مرغ و قارچ هست. درست کردن سوسیس بندری هم کاری نداره. اما به نظرم هر کدوم رو که خواستی بذاری، بکش تو ظرف، مخلفاتی مثل گوجه و کاهو و .. و نون ساندویچی رو کنارشون بذار.خودت ساندویچ نکن. این جوری شیک تر و با کلاس تره. نهایتا برای بچه ها همون موقع که بزرگترها دارن میکشن، خودت ساندویچ درست کن که نریزن رو زمین.
    دسر هم فقط ژله توصیه میکنم، ژله اکواریوم با تم تولدت هم متناسبتره. شیک ترم هست. چون کیک هم داری دسر دیگه ای پیشنهاد نمیدم.
    بقیه مخلفات مثل میوه و شیرینی شکلات اینام که هر چی در دسترس بود و دوست داشتی بذار.
    این جور مراسم بیشتر شام و کیک تولد به چشم میاد.
    انشالا خوش بگذره.

ممنون عزيزم واقعا راهنمايي موثري بود
    maheli این نوشته را پسندیده.
    يا شايد :
    ايگور استراوينسكي

Mahi site آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    1568
    پسند کرده
    1360
    دوستان برای یه مهمونی شام برای خانواده شوهرم و یکی دیگه از اقوام که یه زوج جوون و با یه نی نی هستن و جمعا 10 نفر برای غذای اصلی بنظرم اومد لازانیا رولی و کباب حسینی (کباب چوبی) درست کنم. با مخلفات و سالاد و ...
    بنظرتون این دو تا غذا در کنار هم جور هستن؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    282
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site نمایش پست ها
    دوستان برای یه مهمونی شام برای خانواده شوهرم و یکی دیگه از اقوام که یه زوج جوون و با یه نی نی هستن و جمعا 10 نفر برای غذای اصلی بنظرم اومد لازانیا رولی و کباب حسینی (کباب چوبی) درست کنم. با مخلفات و سالاد و ...
    عزیزم منوت مشکلی نداره اگه میدونی با سلیقشون جوره. من خودمم همیشه هم یه نوع غذای سنتی در نظر میگیرم هم یه نوع مدرن که همه سلیقه ها رو جواب بده. فقط من خودم به شخصه لازانیا رولی رو نمیپسندم. همون شکل کلاسیکش هم طعم بهتری میگیری چون مواد کامل روش پخش میشه هم چشمگیرتره. اگه انواع غذای فانتزی و مدرن داشتی، رولی خوب بود اما چون یکی از غذاهای اصلیت هست، همون شکل کلاسیکش بهتره و البته درست کردنش برای شمای میزبان خیلی هم راحت تر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site نمایش پست ها
    عزیزم منوت مشکلی نداره اگه میدونی با سلیقشون جوره. من خودمم همیشه هم یه نوع غذای سنتی در نظر میگیرم هم یه نوع مدرن که همه سلیقه ها رو جواب بده. فقط من خودم به شخصه لازانیا رولی رو نمیپسندم. همون شکل کلاسیکش هم طعم بهتری میگیری چون مواد کامل روش پخش میشه هم چشمگیرتره. اگه انواع غذای فانتزی و مدرن داشتی، رولی خوب بود اما چون یکی از غذاهای اصلیت هست، همون شکل کلاسیکش بهتره و البته درست کردنش برای شمای میزبان خیلی هم راحت تر
    Mahi site این نوشته را پسندیده.

صفحه 13 از 150 نخستنخست ... 31011121314151623 ... آخرینآخرین