نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1688Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 961 به 968 از 1196
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    elhamss58 آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    469
    پسند کرده
    329

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamss58 نمایش پست ها
    دوستان برای جشن تولد پسرم که مهمونی شام هست وخانواده هامون ۲۲ نفر که از یک سال تا شصت سال همه سنی داریم.
    اول مد نظرم ساندویچ مرغ و قارچ, لازانیا یا چیکن استراگانف, سالاد الویه توپی و رولی, ذرت پنیر و یه نوع دسر و ژله بود.
    اما ... اما تناقضاتی هست :))
    اگه بخوام ساندویچ گرم سرو بشه نباید از قبل آماده کنم, پس سفره لازمه. سفره که پهن کنم به نظرم غذای برنجی لازمه.
    نمیدونم ساندویچ حالا چه آماده چه غیر آماده با. سفره روی زمین هماهنگی داره؟ خودم فکر میکنم فقط برای سلف سرویسی مناسب هست.
    منون میشم نظرتونو بگید, مرسی.
    دوستان نظری نداشتید؟

2. بانک بند ناف
    fateme.asqari آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    96
    پسند شده
    1605
    پسند کرده
    1151
    نقل قول نوشته اصلی توسط عمه جونی نمایش پست ها
    دوستای گلم سلام . من میخوام برای هفته معلم یه غذا یا دسر یا.....(یه نوع خوردنی ) درست کنم ببرم واسه معلمای دخترم . چون یه بچه کوچولو دارم که خیلی وقتمو میگیره ونمی تونم باهاش زیاد کاری انجام بدم می خوام از الان برنامه ریزی کنم به نظر شما چی بهتره که هم شیک باشه هم خوب ومناسب باشه .آش؟ کیک یخچالی؟ساندویچ؟یااااااااا ااا ؟ لطفا کمک کنین بگین چکار کنم .چی بهتره؟ تعدادشون سی نفره .کمک .کمک.کمک
    به نظرم دسر چند لایه ی پان اسپان درست کنید. خیلی تایم نمیخواد میتونید 3 روز جلوتر هم درستش کنید بزارید تو یخچال و عالی میشه از لحاظ کیفیت و طعم . لینک>> دسر پان اسپانیا

تزیینش نکردم ولی هرکس خورد خیلیییی دوست داشت. خصوصا اینکه از بیسکوییت های قلمی با طعم کاپوچینو استفاده کردم که واقعا تاثیر داشت.
    سوپ قارچ و مرغ

چنان نماند، چنین نیز هم نخواهد ماند...

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    دوستان برای جشن تولد پسرم که مهمونی شام هست وخانواده هامون ۲۲ نفر که از یک سال تا شصت سال همه سنی داریم.
    اول مد نظرم ساندویچ مرغ و قارچ, لازانیا یا چیکن استراگانف, سالاد الویه توپی و رولی, ذرت پنیر و یه نوع دسر و ژله بود.
    اگه بخوام ساندویچ گرم سرو بشه نباید از قبل آماده کنم, پس سفره لازمه. سفره که پهن کنم به نظرم غذای برنجی لازمه.
    نمیدونم ساندویچ حالا چه آماده چه غیر آماده با. سفره روی زمین هماهنگی داره؟ خودم فکر میکنم فقط برای سلف سرویسی مناسب هست.
    عزیزم مهمونی تولد سلف سرویس باشه شیک تر و تناسب بیشتری داره در ضمن میتونی عکسهای قشنگ و مانگار با میز بگیرید .
    نیازی به پلو نیست
    همه سالاد و مخلفات و میوه و شیرینی و ظروف رو روی میز بچین موقع سرو شام غذاتو بیار رو میز
    elhamss58 و pooneh 007 این نوشته را پسندیده.

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    473
    پسند شده
    18106
    پسند کرده
    17214
    نقل قول نوشته اصلی توسط گونش نمایش پست ها
    دوستان برای سرو صبحانه در جمع همکاران مدرسه برا حدود 30 نفر چی پیشنهاد میدین؟
    که هم خوشمزه و همه پسند باشه هم خوش ظاهر و متفاوت و هم سرو راحتی داشته باشه برا این مکان
    ممنون از لطفتون
    به نظر من میتونی اسنک درست کنی با نون و پنیر یا عسل و موز یا هر چیز دیگه ای که دوست دارین
    لقمه های سرد هم خوبه
    حتی الویه توی بسته های کوچیک تک نفره هم مناسبه
    pariyan, گونش, live و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    473
    پسند شده
    18106
    پسند کرده
    17214
    معمولا جشن تولد چون کیک هست و تنقلات زیاده شام زیاد خورده نمیشه اونم پلو
    کلا پلو رو حذف کنی بهتره

اگه بیشتر غذاهات سرد باشه بهتره چون با آرامش و از قبل آماده می کنی ولی چون گفتی رنج سنی تا 60 سال هست باید یه چیزایی تهیه کنی که برای همه مناسب باشه

ساندویج مرغ خوبه
    سالاد ماکارونی هم مناسبه
    ولی من جای شما بود بیف استروگانف درست نمی کردم
    اولویه توپی هم بد نیست
    دسر هم چون کیک هست زیاد نمیتونی سراغ پان و تیرامیسو و اینا بری همون ژله کافیه
    یه پیشنهاد هم براتون دارم توپک پنیری (پنیر لبنه و ترد و یه کم کره و بعد هم قلقلی و داخل کنجد)
    و دلمه
    الان برگ مو تازه اومده و دلمه های کوچولو و خوشگل می تونی از قبل بپیچی و همون روز دم بزاری اگه برگ پیدا نکردی هم برگ کنسرو هست
    این یه مورد هم برای اونایی که غذاهای سنتی دوست دارن

یه تجربه هم من دارم از ساندویچ درست کردن
    معمولا می مونه و باید یا فورا مصرف بشه یا بدی با خودشون ببرن که حیف و میل نشه
    اگه نون رو توی ظرف بزاری و غذا رو توی ظرف بزرگ سرو کنی که هر کس برای خودش ساندویچ درست کنه بهتره
    نون های ساندویچ سایز کوچیک بگیر و همشونو تک تک داخل سلفون بپیچ که خشک و دستمالی نشن
    pariyan, RE79EL, ala70 و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

iranrose63 آواتار ها
    رز
    میزان امتیاز
    175
    پسند شده
    3488
    پسند کرده
    848
    سلام دوستان
    ما قراره تو خونمون ماهخونی داشته باشیم یعنی هر ماه یه روضه با حضور فامیل های درجه یک دفعه قبل من برای پذیرایی حلوا ی سه آرد را به صورت دو رنگ درست کردم بعدم لوزی برش دادم به همراه خرما و چای . برای بعد از مراسم هم چون قراره خیلی ساده باشه نون و پنیر و سبزی و گوجه و خیار سبز تهیه کردیم یکم هم کشک و بادمجان و یه پیاله خیلی کوچیک سوپ جو ولی چون تعداد مهمونا از اونی که تدارک دیده بودم بیشتر بود غذا اصلا زیاد نیومد
    حالا برای ماه بعد چیکار کنم هم برای پذیرایی هم برای شام ساده
    توپک خرما احتمالا درست کنم ولی به نظرم کمه چون دفعه قبل حلوادرست کردم بازم درست کنم یا نه؟ اگه درست کنم بایدنحوه سروش را عوض کنم
    برای شام نون و پنیر و سبزی را حتما دارم ولی یه چیز شیک ولی ساده دیگه هم می خوام نظرتون چیه؟
    RE79EL این نوشته را پسندیده.

fateme.asqari آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    96
    پسند شده
    1605
    پسند کرده
    1151
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranrose63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما قراره تو خونمون ماهخونی داشته باشیم یعنی هر ماه یه روضه با حضور فامیل های درجه یک دفعه قبل من برای پذیرایی حلوا ی سه آرد را به صورت دو رنگ درست کردم بعدم لوزی برش دادم به همراه خرما و چای . برای بعد از مراسم هم چون قراره خیلی ساده باشه نون و پنیر و سبزی و گوجه و خیار سبز تهیه کردیم یکم هم کشک و بادمجان و یه پیاله خیلی کوچیک سوپ جو ولی چون تعداد مهمونا از اونی که تدارک دیده بودم بیشتر بود غذا اصلا زیاد نیومد
    حالا برای ماه بعد چیکار کنم هم برای پذیرایی هم برای شام ساده
    توپک خرما احتمالا درست کنم ولی به نظرم کمه چون دفعه قبل حلوادرست کردم بازم درست کنم یا نه؟ اگه درست کنم بایدنحوه سروش را عوض کنم
    برای شام نون و پنیر و سبزی را حتما دارم ولی یه چیز شیک ولی ساده دیگه هم می خوام نظرتون چیه؟
    رز ایرونی عزیز من برای همچین برنامه ای کیک شربتی با زعفرون و هل درست کردم و یه لایه روش حلوای هویچ کشیدم که کاملا دولایه و شیک بود به صورت مستطیل برش دادم و با پودر گل سرخ هم تزیین کردم. خیلی شیک و خوب میشه اگه خواستی دستورشو برات بزارم.
    نون و پنیر و سبزی که به نظرم رولتش رو درست کنی خیلی شیک میشه و لقمه ای تره
    و برای شام سبک هم اگه من بودم اسنک پیتزایی درست میکردم یا کوکوی پاستا
    سوپ قارچ و مرغ

honamik, zohre_a, iranrose63 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    چنان نماند، چنین نیز هم نخواهد ماند...

iranrose63 آواتار ها
    رز
    میزان امتیاز
    175
    پسند شده
    3488
    پسند کرده
    848
    ممنون فاطمه جون
    کیک شربتی با حلوای هویج خیلی خوبه اگه عکس داری ممنون میشم برام بذاری