نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1685Likes

موضوع: منـــــو غذا برای مهمــــــانی های مختلف 2

نمایش نتایج: از 73 به 80 از 1193
صفحه 10 از 150 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    الهه (مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    60
    پسند شده
    3434
    پسند کرده
    1752
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرناک نمایش پست ها
    من امروز افطار مهمون دارم...این منوم هست
    نون و پنیر وخرما وگردو/سبزی/خاکشیر/هندوانه/سوپ شیر
    خورش فسنجون/سالاد یونانی/نوشاابه و دوغ/سبزی/ماست شاید سالاد اندونزی هم اضافه کردم...
    رولت خرما و زولبیا و میوه هم برا بعد از شام
    به نظر من سالاد یونانی و سالاد ماکارانی با هم خیلی سنگین یشه ...من جای شما بودم یکی از این دوتا رو انتخاب میکردم ... من خودم خورش فسنجون رو توی فصل گرم نمی پسندم ..اما میگم این سلیقه منه ....
    پرناک این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0
    سلام دوستای گلم
    تو رو خدا کمکم کنید تولد شوهرمه میخوام براش تولد بگیرم میشه کمکم کنید من خیلی بی تجربه هستم کمکک

سارای همین روزها آواتار ها
    سارا
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    3767
    پسند کرده
    3376
    سلام دوستم.اول تولد شوهرت مبارک
    چند نفر مهمون داری؟ترجیح میدی غذاهات مدرن و فست فودی باشن(که برای مهمونی تولد معمول تره) یا اصرار داری غذای کلاسیکم داشته باشی؟مهمونا اغلب جوونن؟
    خُنُک آن دم که نشینیم در ایوان من و تو
    به دو نقش و به دو صورت، به یکی جان، من و تو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    282
    سلام دوست جونيا.
    پدر و مادر همسری به تازگی کوچ کردن رفتن شمال واسه زندگی همیشگی. ممکنه این هفته دو روز بيان تهران خونه ما. با توجه به اینکه من الان درگیر پایان نامم هستم و وقت زيادی واسه تدارک مفصل ندارم و از طرفی اونا هم خیلی اهل تشریفات نیستن، یه منوی خوب میخوام واسه دو روز کامل.
    در مورد ذائقه غذاییشون اینو بگم که بیشتر اهل غذاهای گوشتی هستن (گوشت قرمز و مرغ و ماهی و ...) و برنجی هم خیلی نیستن، حتی واسه ناهارم برنج کم میخورن، شام که دیگه اصلا برنج نمیخورن.
    نمیخوام خیلی ساده ساده باشه چون ما هم میریم خونشون طفلی مادر همسری کلی زحمت میکشه. از طرفی خیلی سخت هم نمیخوام باشه که همش تو آشپزخونه باشم. اگه بشه یه کارایی رو از روز قبل اومدنشون انجام داد و فريز کرد خیلی بهتره.
    اهل دسر و شیرینی جات هم نیستن، بر عکس عاشق میوه و سبزی و انواع سالادهای سبزیجاتی هستن.
    ممنون میشم همفکری کنید با من. بوووووووس

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300
    نقل قول نوشته اصلی توسط maheli نمایش پست ها
    سلام دوست جونيا.
    پدر و مادر همسری به تازگی کوچ کردن رفتن شمال واسه زندگی همیشگی. ممکنه این هفته دو روز بيان تهران خونه ما. با توجه به اینکه من الان درگیر پایان نامم هستم و وقت زيادی واسه تدارک مفصل ندارم و از طرفی اونا هم خیلی اهل تشریفات نیستن، یه منوی خوب میخوام واسه دو روز کامل.
    در مورد ذائقه غذاییشون اینو بگم که بیشتر اهل غذاهای گوشتی هستن (گوشت قرمز و مرغ و ماهی و ...) و برنجی هم خیلی نیستن، حتی واسه ناهارم برنج کم میخورن، شام که دیگه اصلا برنج نمیخورن.
    نمیخوام خیلی ساده ساده باشه چون ما هم میریم خونشون طفلی مادر همسری کلی زحمت میکشه. از طرفی خیلی سخت هم نمیخوام باشه که همش تو آشپزخونه باشم. اگه بشه یه کارایی رو از روز قبل اومدنشون انجام داد و فريز کرد خیلی بهتره.
    اهل دسر و شیرینی جات هم نیستن، بر عکس عاشق میوه و سبزی و انواع سالادهای سبزیجاتی هستن.
    ممنون میشم همفکری کنید با من. بوووووووس
    ملیحه جون عزیزم لطفا هیچ غذایی رو فریزر نکن .ساده بگیر اما این کار رو نکن .

صبحانه برای 2روز : نون وپنیر وگردو .کره وعسل ومربا چای وشیر وآب میوه تخم مرغ آب پز سرشیر یا کرپ ساده با عسل ومارمالاد میتونی نان صبحانه درست کنی با مغزی مثل بوحلته که تعریف زیادی شده براش

نهار برای دوروز :چلوگوشت یا چلو مرغ با ران مرغ با برنج زعفرونی وزرشک وخلال پسته که قالب تک نفره خورده باشه .

خورشت کرفس (بادمجون خوبه اما وقت برای سرخ کردن میگیره)اگر آبگوشت یا دیزی دوست دارند میتونی براشون بهترین رو تهیه کنی عالی میشه .
    میتونی کباب تابه ای درست کنی یا تو فر مرغ بریان کنی .میرزاقاسمی هم به عنوان پیش غذا یا غذای سبک برای شب خوب میشه از قبل هم میتونی بادمجونش رو کباب کنی وبذاری فریزر .

سبزی خوردن پرریحون با تزئین تربچه وپیازچه سالاد فصل سالاد شیرازی سالاد کلم ماست موسیر ماست وخیار ونعنا زیتون پرورده زیتون شور سیر ترشی

موفق باشی دوستم.
    یه لفمه نون حلال

aydaa, maheli و live این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    1
    سلام دوستاي گلم! پس فردا تولدمه! مي خواهم دوستامو دعوت كنم! حدودا ٢٠ نفر مي شن! شايدم بيشتر... مي خوام خونه خودم مهموني بگيرم! خونم ١٠٠ متريه! غذا را مجبورم كاملا سلف سرويس سرو كنم! در ضمن فر هم ندارم! اگه غذا ها سرد سرو بشن خيلي راحتترم! اولويه هم هم نمي خوام باشه! خيلي تكراري شده
    منوي پيشنهادي خودم:
    مافين پيتزا! درست كنم و موقع سرو تو ماكروفر گرم كنم! امتحان كردم! خوب شد...
    سالاد ماكاروني
    بندري! اينم قبل از سرو تو قابلمه يكم گرمش كنم..
    لازانيا را هم اگه دو تا ظرف كوچيك باشه مي تونم نيم ساعت قبل ماكروفرا روشن كنم! ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه
    در ضمن از كيك مرغم خيلي بدم مياد!
    ژله هم دو نوع درست كنم! مدلشو نمي دونم...
    واسه پذيرايي ميوه نباشه راحتترم! چيبس و پفك و چي ديگه؟؟؟ اين ها هم سلف سرويس باشه و رو ميز!
    تو رو خدا راهنماييم كنيد! اصلا وقت ندارم... در ضمن اگه تم باحالم واسه ٢٤ سال سراغ داريد بهم بگيد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    282
    مینا جون تولدت مبارک. به نظرم منوت خوبه اما چرا میوه نباشه؟ اونم توی تابستون که خیلی می طلبه! به نظرم فقط هندونه بذار، مخصوصا که چیپس و پفکم میخوای بذاری خیلی تشنه میکنه. بستنی هم اگه باشه به نظرم خوبه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    1
    مرسي عزيزم! هندونه خوبه! ولي چيبس و پفك و هندونه كم نيست؟؟؟ ديگه چي بگيرم؟؟ بستني هم دردسر داره...!

صفحه 10 از 150 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف