نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
نمایش نتایج: از 9 به 12 از 12
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahdieh7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2290
    پسند کرده
    2357
    عزیزم اگه بخوای وسایلی مثه اون چیزایی که هانی جون عکسش رو صفحه ی قبل گذاشته بخری به صورت گرمی هستش هر گرم 1000 تومن شامل همه چی هم میشه کل چیزای جینگیلی باحال از جنس برنجی و همینطور سوزن گوشواره و حلقه ی انگشتر و خود سیم های برنجی و البته بعضی چیزا مثل اون چشم نظری که هانی جون گذاشته یا مدل های دیگه مثل لب یا سیبیل و ... قیمت هاشون متفاوته از 500 تا 5000 تومن من دیدم،نخ قیطون نازک و بند های مغزی(یه همچین چیزایی) هم هست که قیمت دومی هر بند 1000 تومن هستش در هر رنگی ، قیمت سنگ ها متفاوته و بسته به اصل بودن و ... یه نوع خمیر هم هست مخصوص این کار که من اسمش رو نمیدونممتاسفانه، اونو احتمالا کتابفروشی ها داشته باشن (حالا بچه ها میان بیشتر راهنماییت میکنن)،بعضی مغازه هایی که بدلیجات میفروشن و یا شاید بعضی خرازی ها از اینا داشته باشن
    من خودم عاشقه این دستبندایی هستم که با بند چرم لایه مغزی درست میشه بیرون 25 تومنه ولی من واسه خودم درست کردم نهایتا 2000 تومن در بیاد قیمت یه دستبند.
    کلا خیلی چیزای نازی میشه باهاشون درست کرد و خیلی هم آسونه و اصلا وقت گیر نیست و طرفدار زیاد داره فقط قیمت باید منصفانه باشه تا خریدا هم زیاد بشه نه مثل بیرون که اصلا ارزش خرید نداره
    امیدوارم موفق باشی عزیزم
    بارون وقتی زیبا میشه که عشقت با تو هست...

2. بانک بند ناف
    radman آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    5
    میزان امتیاز
    495
    پسند شده
    12262
    پسند کرده
    4223

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neda* نمایش پست ها
    سلامدوستان من امروز بازار بزرگ تهران بودم از راسته ساعت و طلا فروشی ها رفتیم ورودی مسجد امام که بدلیجات و لوازمش رو دارن،شما هم وسایلتون رو از آنجا میخرید؟قلاب گوشواره سفید رو میگفت جفتی 1000 و طلایی جفتی 2500،اونوقت میصرفه؟من سیم برنج هم میخواستم ندیدم،میشه دقیق بگید از کجا میخرید وسایلتون رو و چه جوری می خرید؟
    خانمي ،من بسته هاي ١٠٠ عددي. قلاب گوشواره ( طلايي-نقره اي- مسي) رو از كوچه مروي خريدم ،فكر كنم بسته اي ١٥٠٠ تومان
    مغازه هايي كه توي كوچه مروي هستند تمام وسايل و مهره هاي ساخت گوشواره و دستبندها رو دارن
    باران را دوست دارم
    چون رفتن بلد نیست
    فقط می آید....

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    205
    پسند کرده
    23
    الوعده وفا
    این هم تصویر یک سری از لوازم جواهر سازی.
    نام: qqq.jpg نمایش: 335 اندازه: 45.1 کیلو بایت

اینا یه سری هست که شامل سری پنس، انبردست ها، اره ، چکش، مقداری از لوازم جوشکاری، قیچی و قالب هست.
    یه تعدادی فرچه ، مواد شمیایی، سنباده، فرز و ... هم هست که دم دست نبودند عکسشون رو بگیرم.
    نام: ww.jpg نمایش: 298 اندازه: 26.4 کیلو بایت
    این هم دماغه یا پیشکار هست که بیشتر برای نگه داشتن کار موقع اره کاری و سوهان کاری ازش استفاده میشه.
    در واقع برای شروع جواهر سازی اولین چیزهایی که لازمه یک اره و تیغ اره مرغوب(ترجیحا آلمانی یا سوییسی)، یک ست سوهان و سوهان کرافت، یک دماغه ، ورق فلز و یک طرح هست.
    طرح رو روی ورق فلز میکشید یا می چسبونید و با اره میفتید به جونش! تموم که شد با سوهان میفتید به جونش! اینجوری یک طرح تر و تمیز بریده شده روی فلز(مس برنج نقره الومینیوم طلا برنز)خواهید داشت.

بدین گونه نیمی از راه برای ساختن مدالی مانند این را پیموده اید...
    ویرایش توسط Nasima : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ در ساعت ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
    دنيا 2 روزه؛
    يك روز با تو و يك روز عليه تو.
    روزي كه با توست مغرور مشو،
    و روزي كه عليه توست مايوس نشو،
    چراکه هر دو پایان پذیرند

مدیر بازنشسته
    ♪♥ nas!m♪♥ آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1386
    پسند کرده
    601

ویترین مدال ها

سوالات و تبادل نظر ساخت زینت آلات بدلی

کاربرای محترم من بعد تمامی سوالات در خصوص نحوه ساخت ،آدرس وسایل خرید و معرفی ابزار لازم در این قسمت پرسیده شود و عکس توضیحی در مبحث خودش آپلود کنید .ممنون
    امروز زیباترین روز دنیاست!

زندگی را آنگونه که دوست داری تصور کن تا آنگونه شود!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12