نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree171Likes

موضوع: تبادل نظر در مورد خونه های مامی سایتی

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 27
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    306
    پسند کرده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    خونه و وسایلتون زیبا هستن ایشالله همیشه کانون خانوادت گرم باشه

از نظر چیدمان شاید بهتر از این نشه البته میتونی جای تی وی رو تغییر بدی با توجه به ساخت خونه اما میتونی مبلات راحتی و تی وی رو بزاری جای میز نهار خوری در عوض میز نهار خوری رو بیاری جای تی وی
    چیزی که من تو عکسهای میبینم تو خونه شما اصلا تزییات متفرقه نه در اتاق خواب نه اشپزخانه و نه پذیرایی استفاده نشده

بهتره یه مقدار از رنگ سبز مخصوصا توی پذیرایی استفاده بشه مثلا سه شاخه بامبو توی پذیرایی خیلی شیک میشه

استفاده از شمعدون یا جا شمعی یا ظرفهای کریستال رنگی روی میز نهار خوری خیلی خوب میشه

استفاده از آپاژور متضاد با رنگ رو تختی و عروسکهای بزرگ و گلهای مصنوعی خارجی توی اتاق مناسب هست

استفاده از سبد میوه های مصنوعی تو رنگهای مختلف نمای خوبی به اشپزخونه میده

استفاده از یه سری رنگهای شاد مثل سبز و نارنجی آشپزخونه رو خیلی شیک میکنه مثلا میتونی کنار سینک یه جا قاشقی بزاری که کفگیر و قاشق و چنگال بزرگ پلاستیکی تو رنگهای مختلف توش بزاری شاید هزینه زیادی نداشته باشه اما خیلی به چشم میاد
    کلا تنوع رنگ خیلی کمه الان خونه شما بیشتر قهوه ای و سفید هست
    مرسی عزیزم از اینکه وقت گذاشتی و اینقدر با حوصله جواب دادی
    در مورد تزیینات حق با شماست چشم حتما یه سری به مرکز خریدا میزنم تا ببینم چی میتونم پیدا کنم، مساله اینجاست که هر دفعه که میرم و میگردم چیزی به دلم نمیشینه ولی این دفعه حتما به قصد خرید میرم d: بامبو هم خیلی گزینه ی خوبیه چشم تهیه میکنم
    میز ناهارخوری اصلا جای تی وی جا نمیشه خیلی کوچولوئه اون فضا ولی آخر هفته حتما یه تغییراتی انجام میدم و میام گزارش میدم
    مرسی
    مامان ارسس این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    306
    پسند کرده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nicole68 نمایش پست ها
    سلام خانمی
    خیلی شیک و باسلیقه هست خونه تون تبریک می گم
    چند تا نکته هم که به نظر من می رسه اینه که شما از شومینه چشم پوشیدی...و اینکه اکثر خانواده های ایرانی تو شب نشینی ها تی وی رو مرکزیت قرار می دن و شومینه می تونه یه نکته قوت باشه که مغفول مونده...
    به نظر من حالا که میز غذا خوری توی بخش راحتی و تی وی که الان هست جا نمی شه و به نظرم اونجا نباشه هم بهتره(چون می تونی از پنجره استفاده بزرگی تو میز غذاخوریت بکنی...)بیا و بخش های غذا خوری و استیل رو با هم عوض کن...و راحتیت هم انگار تحت فشاره:) اونم مقابل آشپزخونه بذار (کنار در ورودی) تی وی هم بره مقابل شومینه قرار بگیره همراه استیلت ( تو ضلع مقابلش منظورمه)

یا اینکه مثلا کل راحتی رو ببر جای میز غذاخوری...یعنی اتاقا رو هم از مبل خالی کن و با ست راحتیت دور تی وی رو بچین...

مرسی عزیزم
    چشم امتحان میکنم و حتما عکسشو میذارم
    فقط یه نکته اشکال نداره مبلمان استیل دقیقا روبروی آشپزخونه باشه؟؟
    متوجه جای تی وی نشدم، ینی کنار مبلمان استیل باشه؟

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    306
    پسند کرده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط afruzegol نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اگر اشکال نداره منم نظرمو بگم. راستش منم با نظر دوستان برای تغییر جای پذیرایی با نهارخوری و نهارخوری با نشیمن و در نهایت نشیمن با پذیرایی خیلی موافقم اونطوری هم مهمونها روبروی اتاق خوابها نمیشینن و هم نشیمن از این فشردگی در میاد. مبلهای راحتی هم از اون جای تنگشون نجات پیدا میکنن. البته اینطوری میز نهارخوری یک مقدار جلوی راه رو میگیره ولی فکر نمیکنم خیلی بد بشه. یه نکته دیگه که تغییرش زحمت و هزینه زیادی داره ولی فکر میکنم ارزششو داشته باشه حذف کامل کمد دیواری اتاق از جای فعلیش و ساخت ان در کنار در اتاق باشه , اینطوری هم از بیرون تا ته اتاق دیده نمیشه و هم کمد بزرگتری بدست میارین. راستی عوض کردن اون روتختی مشکی هم فکر میکنم از واجباته . ببخشید که خیلی فضولی کردم.
    خواهش میکنم عزیزم خیلی لطف کردی که نظر دادی
    تغییرات رو حتما انجام میدم تا ببینم چطور میشه
    ولی در مورد کمد دیواری کاری نمیتونم بکنم چون خونه اجاره ای هستش
    روتختی رو هم سمت سفیدش رو میندازم
    afruzegol این نوشته را پسندیده.

Nicole68 آواتار ها
    میزان امتیاز
    24
    پسند شده
    3426
    پسند کرده
    4256
    نه خانمی چه اشکال داره....مهم ترین قسمت اینه که شما دو تا المان اصلی رو برای پذیرایی کنار گذاشتی و از جلو مبلی و بوفه استفاده کردی
    یه چیز دیگه ای هم که بعد از نوشتن نظرم بهش برخوردم صفحه اینستای. لذت کمتر داشتن بود...طبق نظر اونجا میتونی حتی راحتی و استیلتو باهم ترکیب کنی ...
    اره...همه مبلات برن جای میز غذا خوری
    میزت بیاد جای فعلی استیل
    بوفه بره جای تی وی
    جلوی راهت خلوت شه...طبق فنگ شوی هم بخوای عمل کنس این خلوتی برات خیلی مفیدتره چون راه انرژی مثبت رو باز می کنی
    الان حتی کتابخونه ات هم راه انرژی چی رو بند میاره عزیزم
    .

honamik, homa7151 و مامان حدیث جون این نوشته را پسندیده.

می دونم که می تونم

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    306
    پسند کرده
    62
    همه ی ایده ها شکست خورد :(
    اول ناهار خوری رو آوردم جای کاناپه که بد نبود نسبتا خوب شد ولی بعد که خواستم مبلای استیل رو ببرم روبروی آشپزخونه هر کاری کردم جور نشد فضا تنگ بود :(
    بعد تصمیم گرفتم ناهارخوری و استیل کنار هم باشن و ست راحتی رو ببرم کنار شومینه و تی وی رو هم بذارم روبروی آشپزخونه بازم هر جوری چیدم جا نشدن از دست این مبلای گنده

دوباره همه چی رو برگردوندم به حالت اولیه
    honamik و *Afsaneh* این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    251
    پسند کرده
    49
    عزيزم خونه خوب و زيبايي داري ببخشيد نظر ميدم شرمنده
    به نظر من ميتونيد جاي مبل استيل و ناهارخوري را فقط عوض كنيد و جاي تابلو و دكوري هاي زيبا و رنگي توي منزل شما خيلي خاليه همينطور جاي گل و گلدون هاي طبيعي و مصنوعي شيك من خودم عاشق اينجور چيزهام و فكر ميكنم ويترين ظرفهاتون خيلي بي روحه ميتونيد مثلا از پارچه ها و يا دكوري هاي رنگي ظرفهاي دكوري رنگي و شيك تو بوفه استفاده كنيد كه يكم از سفيدي و بي روحي در بياد ديوارهاي خونه خيلي خاليه كاش ميشد حداقل رنگ يك ديوار را عوض كرد فكر نميكنم كاغذ ديواري يك رولش خيلي هزينه داشته باشه و الانم كه مد شده فقط يك ديوار يك رنگ و طرح ديگه اي باشه كه ميشه مثلا يكسري لوازم جديد را با اون ست كرد و در آشپزخانه مي شه روي اپن از ظرف و يا گلدون تزئيني شيك استفاده كرد مي شه مثلا يه يالان براي پرده هاتون با يك رنگ شاد و جديد بگيريد و خيلي هم هزينه نداره و چون يالانهاي جديد يك تيكه ساده و كوچيكه ميتونيد بعدها هم در هر منزلي ازش استفاده كنيد و ميشه رنگ كوسن هاتون رو با رنگ جديد يالان پرده و گلهاي مصنوعي ست كنيد كه اينها كلي تغيير بزرگ ايجاد ميكنه من فكر ميكنم يه يالان پرده و يك رول كاغد ديواري نهايتا 200 تومن هزينش بشه و كوسن جاش خيلي خاليه كه كلي روح ميده و ميشه دكوري آشپزخونه را هم شيششو برداشت موقتي و زير ظرفها از پارچه هاي مخصوص اينكار كه تو بازار هست استفاده كرد و اونو با پارچه هاي ويترين تو پذيرايي ست كرد براي توي اتاق خواب حتما سراغ عكس عروسيتون بريد الان خيلي مدلهاي زيبايي براي تابلوها هست ميشه يكي يا دوتا تابلو زد و يا از دكوري و شلفهاي كوچيك و ارزون و خوشمل خريد شمع هم براي تو اتاق خواب خوشمل ميشه روي ميزناهارخوري هم يكم ساده و بيروح شده ميشه وسطش يه گلدون كوچيك رنگي و يا ظرف كوچيك رنگي شيك قرار داد اون صندوقچه خوشگليكه تو اتاق خوابه رو ميشه با رويه هاي سنتي تزئينش كرد و روي يه ميز و يا همونطور روي زمين يه گوشه اي رو بهش اختصاص بديد و حتي ميشه دورش عروسك سنتي بزاريد منظورم اينه كه ميشه با كمك اون صندوقجه يه قسمتي رو دكور سنتي چيد و توي اتاق خوابتون جاي عروسك و شمع و ... اينجور چيزها خاليه احساسم ميگه تازه ازدواج كرديد پس خيلي بي ربط نيست ببخشيد خيلي حرف زدم و نظر دادم شرمنده روي شومينه هم جاي يه تابلو خاليه ولي اگر خواستيد بزنيد تابلو بغلشو ديگه جابجا كنيد ممنون كه وقت گذاشتيد

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    251
    پسند کرده
    49
    راستي كتابخونه هم ميشه براي روي سقفش يه گلدون به شكل آويز و يا دكوري هايي براي توي طبقاتش گذاشت مثلا جلوي كتابها و يا يه يكم كتابها را فشرده تر گذاشت كه وسطش جا باز بشه و دكوري بزاريد كه مرتبط باشه و يا از اين برچسب هايي كه طرح ام دي اف داره و رنگ روشن هستش بگيريد و ديواره هاشو از اونها بزنيد كه رنگش به مبلها هم بخوره و يكم از تيرگي و كهنگي در بياد و حتي ميشه كتابهايي كه يكم پاره شده و ظاهر مناسبي نداره را از داخلش برداريد و تو قسمت كمد پايينش بزاريد كه كلا نماي بهتري بگيره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    2
    به به چه خونه نازززززززززززی به دلخوش
    آبی آسمانی این نوشته را پسندیده.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین