نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree182Likes

موضوع: مراکز شکم گردی و هتلهای استان فارس

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 56
صفحه 2 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    0

Re: شکم گردی!

[JUSTIFY]
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani
    نقل قول نوشته اصلی توسط رفیدا
    این شکم گردی من و آقای همسر آخر یک روز کاری در ماموریت در شهر زیبای شیراز .

عزیزم قیمتاش چجوری بود این رستوران؟میشه بپرسم بابت این غذاها چقدر پرداخت کردین من شیرازیم اما نرفتم برنتین تاحالا غذاهاش قابل تحمل هست بنا به فرمایشتون که گفتین سبک و منو فرانوسوی داره مرسی
    عشق آسمانی عزیز :[/JUSTIFY][JUSTIFY]ما دو نفر بودیم که شد حدود 40 تومن (این 40 تومن با حق سرویس بود) البته دو تا سوپ هم بود که من عکس ننداختم. غذاهاش بد نبود یه منوی روز داشت، یه منوی شب و یه منو فقط استیک به نظر من به خاطر داشتن پنیر و خامه غذاها کمی سنگین بود ولی به نظر همسرم مقدار غذاها کم بود و میگفت مگه آدم با این یه ذره سیر میشه البته اگر بچه داشته باشید فکر نمیکنم غذاهاش باب میل بچه ها باشه مگه بچه هایی که همه چی میخورن. این بود اطلاعات من[/JUSTIFY]
    z_saeideh و eshgheasemani این نوشته را پسندیده.
    به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    0

چند روز پیش سفری داشتم به اصفهان . توی راه رفتن ظهر رسیدیم شیراز و برای نهار رفتیم رستوران بین المللی هفت خوان و به سالن رستوران بلیان که غذاهای فست فود داره رفتیم و یه پیتزا مخصوص هفت خوان و یه ساندویج سینه سوخاری کریسپی تند با سیب زمینی سفارش دادیم.
    پیتزاش پر مواد بود ولی من دوست نداشتم کلا پیتزاهایی که نون نازک دارن رو بیشتر میدوستم. ولی ساندویچش خوشمزه بود.
    سیب زمینی هم که مثل اکثر رستورانها از سیب زمینی های کارخانه ای استفاده کرده بودند.
    قیمت پیتزا مخصوص فکر کنم 11200 تومان و قیمت ساندویج هم فکر کنم 7000 تومن بود.

mamane ayeh, sara chef و z_saeideh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    0

اینم رستوران شاطر عباس شعبه 1 شیراز خیابان خاکشناسی زمان برگشتن از اصفهان. کبابهاش خوب بود بد نبود ولی برنجش اصلا خوب نبود به غیر از این که طعم برنجش خوب نبود کلا سرد بود.

سوپ جو

ماست و خیار

کباب ششلیک مخصوص شاطر عباس

کباب فیله لاری مخصوص شاطر عباس

سالاد هم بود که عکس یادم رفت بگیرم در کل دو نفر بودیم که شد 47 تومن
    sara chef و z_saeideh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    0

اینم شکم گردی توی رستوران صوفی 2 شیراز بلوار ستارخان
    وقتی یادم افتاد عکس بندازم که غذاها رو خرده بودیم غذایی که من سفارش دادم جوجه چینی بود اصلا شبیه جوجه چینی نبود و همون جوجه کباب خودمون بود با درچین. آقای همسر هم کباب مخصوص خود صوفی رو سفارش داد که سیخش شامل یکی درمیون یه فیله گوشت و جوجه بود فقط جالبیش این بود که سیخ کباب روی یه پایه فلزی وصل بود که به صورت ایستاده آوردن سر میز در ضمن ما برنج هم می خواستیم که گفت شب برنج سرو نمیشه.
    میز اردورش هم انواع سالادها ، کشک بادمجون، حلیم بادمجون ، ترشی ، ماست و خیار و زیتون بود.

sara chef, z_saeideh و [email protected] این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    0

یه شبم من هوس تارت کردم شدید کل شیراز و گشتم یه شیرینی فروشی که تارت داشته باشه پیدا نکردم.
    ولی در راستای این که اگر من دلم شیرینی بخواد نمی تونم از این خواسته دلم بگذرم با سوال از ریسپشنهای هتل چمران که حداقل بگید کجا شیرینیش بهتره به شیرینی فروشی آلما رفتیم توی خیابون معالی آباد و باقلوای لبنانی خریدیم برای شب زنده داری آخر شب که با چایی کلی مزه داد.
    شیرینی باقلوایی لبنانی کیلویی 7500 تومن

دوستهای شیرازی ببخشید همین جا میپرسم ولی یه شیرینی فروشی که تارت داشته باشه لطفا به من معرفی کنید ممنون
    sara chef, z_saeideh, گلدونه. و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

saeedeh64 آواتار ها
    میزان امتیاز
    35
    پسند شده
    1163
    پسند کرده
    892

ویترین مدال ها

من اصلا روم نميشه بيرون عكس بگيرم اما خيلي دوس داشتم همش از چيزايي كه ميخوريم بيرون عكس بگيرم و اينجا بذارم.همينطوري همه به آدم زل ميزنن چه برسه با عكس.حالا اينو ديشب از بيرون گرفتيم اما چون خونه خورديم عكس گرفتم.شايد شروعي باشه كه ديگه بيرون روم بشه.
    از صوفي عفيف آباد اسپايسي كه البته تا قبل عيد عالي بود اما متاسفانه 2بار بعد عيد خوردم خيلي كيفيتو اورده پايين الانم كه مشاهده ميكنيد ديشبي رو سوزونده و سياه شده.سس هاش هم خيلي خوشمزه است سس قارچ تند.سس سفيد سير.سس فلفل.قيمتشم فكر كنم 7800

***به علاوه خدا بودن یعنی منهای همه ی مشکلات بودن***

saeedeh64 آواتار ها
    میزان امتیاز
    35
    پسند شده
    1163
    پسند کرده
    892

ویترین مدال ها

اينم حاصل شكم گردي ديشب ما ،اينقدر به همسري اصرار كردم كه عكس بگيره تا گرفت ميگفت من روم نميشه آخه يه جوري بود اگه اون عكس ميگرفت كسي نميديد اما منو همه ميديدن منم تازه كار روم نميشه .واقعا عاليه ميگوش منكه دوست ندارم آنچنان ماهي و ميگو عاشق اينم.حتما امتحان كنيد .طبقه بالاي ستاره فست فود قسمت غذاي دريايي و مكزيكي اش.تركي اش هم الكي گرونه و خيلي كم مايه...
    اينم 17 تكه اش 26 تومن بود كه ما داشتيم به خودمون ميگفتيم زياده واسمون و نميتونيم بخوريم 17تاييش رو كه گفت 11 تكه هم ميدم 16000
    ((شيراز-عفيف آباد-مجتمع ستاره-طبقه آخر كه هم شهر بازيه هم فست فود.بخشهاي مختلف داره كه اين قسمت دريايي و مكزيكي اش هست-غذاهاي مكزيكي رو هم امتحان كردم قبلا خوشمزه بوده))
    sara chef این نوشته را پسندیده.

saeedeh64 آواتار ها
    میزان امتیاز
    35
    پسند شده
    1163
    پسند کرده
    892

ویترین مدال ها

اينم شكم گردي ديشب منو همسر عزيزم
    شيراز-معالي آباد-فست فود شن
    اگه عكسا خوب نشد شرمنده خيلي محيطش تاريكه

اينم داخل ساندويچش كه اينقدر تحمل نداشت صبركنه يه عكس ديگه بگيرم
    http://www.mamipic.com/share-7563_4FC1D43D.html
    مرغ اسپايسي 2تكه 7000تومن كه بد نبود عالي هم نبود و ساندويچ مخصوصش كه شامل مرغ و گوشت بود 5500
    اينقدر اين شوشو گشنه اش بود بر خلاف هميشه يه تعارف بهم نكرد بعدش كلي عذر خواست و گفت خيلي خيلي ساندويچش خوشمزه بوده حالا گفت يه بار ديگه ميبرمت واست ساندويچشو ميگيرم

صفحه 2 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین