نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree275Likes

موضوع: مراکز شکم گردی و هتلهای جزیره کیش

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 40
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 2345
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sara24 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    806
    پسند کرده
    416
    دوستان ما 14 تا 17 آذر رفتیم کیش، خیلی عالی بود.( البته من و همسرم جزِ عشاق کیش هستیم ). بعد از تحقیقات و نهایتا بین هتل پارمیس و شایگان که هردو 5 ستاره هستن ما شایگان را انتخاب کردیم به دو دلیل هم اینکه ناهار نداشت و هم اینکه نظرات مثبت در موردش بیشتر بود.
    هتل خیلی خوب بود فقط اینکه توی اتاقاش وای فای خیلی ضعیفه و عملا باید تو لابی استفاده بشه. البته درسته که وقتی برای این کارا نداری ولی به هر حال یه هتل پنج ستاره باید این امکاناتو داشته بشه که البته من بهشون گفتم.
    مدل تلویزیون هاش هم از همین قدیمیا هست که بهتره عوض بشه.
    ما طبقه اول بودیم و هیچگونه مشکلی در مورد سر و صدای جنگ و تاتر شبانه که از ساعت 12 در طبقه چهارم شروع میشد نداشتیم ولی در مورد طبقات بالا نمیدونم.
    تو اتاقای معمولی دو تخته هم چای ساز و یا کتری برقی نبود که البته من چون سوال کرده بودم و میدونستم با خودم برده بودم.
    هتل این ایرادات را داشت ولی مشکلات کوچیکی بود که بلاخره هر جایی پیدا میشه
    از رستوران هتل ما فقط برای صبحانه استفاده کردیم ظهر ها هم برای ناهار کسی پیانو میزد
    صبحانه هتل : دو جور آب میوه، شیر ، دو مدل کورن فلکس، دو مدل نان سنتی، انواع نان تست، تست سیاه، باگت ،نان های حجیم ، کراواسان،کیک یزدی
    پنیر ساده و زیره و گردو، گوجه، خیار، زیتون،سبزی، ژامبون گوشت و مرغ،حلوا ارده، کمپوت، 4 جور مربا، عسل، خامه،نوتلا،کره،خرما،2 جور میوه تخم مرغ آب پز،ذرت مکزیکی، قارچ و پنیر، سوسیس بندری یا سرخ کرده، لوبیا یا عدسی، فرنی،دو سه مدل غذا با ترکیب سیب زمینی و پنیر و قارچ و تخم مرغ و.......
    املت و نیمرو هم که در جا درست می کردن
    چای،قهوه ترک، نسکافه، چای سبز
    ممکنه یه چیزایی هم از قلم افتاده باشه
    تو تجربه سفرهای کیش به خصوص هتل های 5 ستاره ثابت شده که هتل بدون ناهار بهتره چون صبحانه مفصل خورده میشه و ممکنه تو یه ساعت خاص میل به ناهار نداشته باشی، دفعه پیش ما تو مارینا پارک این تجربه را داشتیم صبحانه و ناهار بوفه بود و آدم دیگه .....
    روز اول ناهار رفتیم ایرانویچ و پیتزا یونانی و مخصوص گرفتیم که یه مقدارش موند چون پیتزاهاش حجیمه و پر از پنیر در کل جای بدی نیست و من برای بار چندم بود می رفتم ولی تو تهران خیلی پیتزاهای بهتر هست
    از لحاظ کلاس هم معمولیه معمولی!!!!!!!!! به خصوص ظهرا که خلوت تره و بیرون نشستن هم تعطیله بیشتر تو ذوق می خوره
    وعده های دیگه غذا هم از رستوران دیدنی ها ( غذای فرنگی و ایرانی ) که ما فرنگی خوردیم و قیمت هم مثل تهران ولی موزیک و خواننده ها توپ، رستوران توتی فروتی که کنار دریاست( با یه فاصله کمی ) و غذاش و سالاد سزارش بد نیست ولی موهیتوش عالیه ( ما ایرانی خوردیم )، همچنین فودلند ( حسنش به اینه از سنتی تا فست فود و عربی همه یه جا جمع و میشه هرکس از هرجا خواست غذا بگیره ) و کلاسش هم خوبه و فست فود میتا کیش ( داخل پارک شهره که این پارک غروب به بعدش قشنگه و نوپردازی و فواره های زمینی و .... داره و البته یک شام در این رستوران جز تور ما بود و پک های مختلف داشت که ما پک پیتزا مخصوصش را انتخاب کردیم که خوشمزه و از نوع نازک و سبک بود )و آشپزخانه پردیس ( برای گرفتن غذای بیرون بر و خوردن کنار دریا و کیفیت خوب و قیمت مناسب ) استفاده کردیم
    جاهایی مثل دلفین ها و .... را ما نمیریم چون قبلا رفتیم. ما اهل رفتن به کشتی ها، رستوران با موسیقی زنده، تفریحات آبی ( قایق های تند رو که با کلاس و خیلی تر و تمیز و جدیدهستن و قیمتشون هم 80 تومن نه 60 تومن که قیمت قدیمیاست و تیوپ و جت اسکی و..... ) هستیم و یا قدم زدن در ساحل و اسکله برای آرامش
    تو کشتی ها هم اوستا خیلی بهتر از نوید هست برای نوید تبلیغ بیشتر میشه ولی من هر دو را رفتم.
    نوید اتوبوسی هست و با تعداد کمی مبل حصیری روی عرشه، دفعه پیش رفتم، ولی اوستا چه سالن و چه عرشه رستورانی هست و جا زیاد داره البته میگفتن مال نوید شو من بهتری داره ولی برای ما اصلا اون جنبه اش مهم نیست و همش بیرون بودیم، رو عرشه هم موزیک می ذارن
    برای خرید هم درسته اختلاف قیمت کمه ولی بازم آدم چون چند روز بیکاره کلی خریدای مناسب انجام میده. ما با یک چمدون بزرگ رفته بودیم و یک چمدون بزرگ دیگه هم که لازم داشتیم خریدیم و اونم پر شد!!!!!!!!!!! یه چیزایی را هم آدم چون لازم داره و وقت داره و میبینه می خره. مثلا من یه رو تختی خریدم که با چک و چونه 20 تومن از تجریش ارزونتره که مسلما تو بازار تهران همون قیمت هم پیدا میشه ( البته من اصلا قیمت نداشتم و بعد از خرید قیمت کردم ) ولی خب به چشمم خورد و جا هم داشتیم و خریدیم.
    عطر از عطر باران و نمایندگی ژیوانشی و سایر جاهای معتبر قیمتش از تهران مناسب تر و عطرش هم مطمئن تره
    برای شکلات سوغاتی شکلات فروشی هایی که شکلات های ترک دارن مثل سبلان کیش و elvan که همه جا شعبه دارن مناسبن. بیشتر شکلات ها یا ترک هستن یا آلمانی ( آلمانی را برای خودتان بخرید !!!!!!!!!!)
    اصلا سراغ کافی میکس های معمولی مثل کلاسنو و... نرید که تجریش ارزونتره!!!!!!!!!!!!!!
    بهترین بازارا برای خرید پردیس 1 و 2، مرکز تجاری و مروارید هست ( برای خریدهای خوب ) ولی تو تمام بازارها مثل ونوس ، مریم و....هم یه چیزای خوبی با قیمت مناسب پیدا می کنید به خصوص برای سوغاتی
    بازار زیتون هم برای لوازم خونه غیر برقی خوبه ( ظرفای فریزر، حوله ،......)

کلا هم کیش از لحاظ رستوران و غذا ( صرفنظر از موسیقی ) ضعیفه و اصلا قابل مقایسه با تهران نیست و قیمت غذا هم مثل تهرانه
    البته این اطلاعات در مورد هتل و غذا و بازارا در شرایط فعلیه و ممکنه عوض بشه

من چون از اطلاعات دوستان مامی سایت حالا در هر زمینه همیشه بهره می برم، سعی می کنم اگه تجربه ای دارم کامل در اختیار دوستان بذارم
    امیدوارم به دردتون بخوره. ببخشید سرتون را درد آوردم و طولانی شد
    samir, hengamehh, پائیزان و 21 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949
    خوب ما طی یک اقدام انتهاری چند روز رفتیم کیش از تجربیات دوستان استفاده کردم بخصوص سارا جون خیلی ممنون خیلی عالی بود ما رفتیم هتل شایگان خوب بود تمیز بود صبحانش هم بسیار خوب بود ما اصلاوارد نبودیم دو روز و سه شب رفتیم خیلی کم بود از اون جاهایی بود که من بازم دوست دارم بروم مثل جلفا و بسیار بهتر از دبی بود که ما ماه عسل رفتیم از خیلی کشورهای دیگه هم بهتر بود به نظر من من که خیلی خوشم امد خیلی هم خوبه که تو کشور خودم پول خرج کنم نه تو کشورهای دیگه

فعلا برخی عکسها را دارم می گذارم تا سری بعدی

رستوران خود هتل شایگان فقط غذاشون خیلی چرب و چیلی بود من حالم بد شد سری بعد که رفتیم بهشون گفتم کلا روغن برای من نزنند دستشون درد نکنه نزدند بهتر شد

قیمت جز به جز را ندارم چون فاکتور ندادند کلا شد 76000

استیک مرغ

نام: shaygan2.jpg نمایش: 967 اندازه: 83.2 کیلو بایت

کباب چوبی مرغ

نام: shaygan1.jpg نمایش: 1000 اندازه: 118.3 کیلو بایت

سوپ

نام: shaygan4.jpg نمایش: 963 اندازه: 64.0 کیلو بایت

ماست

نام: shaygan5.jpg نمایش: 966 اندازه: 66.8 کیلو بایت

برنج

نام: shaygan3.jpg نمایش: 944 اندازه: 117.7 کیلو بایت
    پرنسس.م, sara chef, golbarg. و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949
    فود کورت دامون بسیار عالی رستورانی با انواع غذاهای ایرانی مکزیکی ، فست فود ، چینی ، و ..... غذاهای ایرانیش از یک باز می کرد و بقیه به صورت غرفه ای بود از دوازده و نیم کلا رستورانهای کیش از یک باز می کنند حواستون باشه فقط چند تا رستوران از 12 سرویس می دهند خودشون می گفتند اما رویال استار که گفتند یک جای بسیار خلوت و پرت بود به زور تاکسی گیر می امد و البته از دوازده و نیم هم سرویس می داد شبیه خانه خانم هویشان بود تا رستوران

کوبیده 19000

نام: fodcort1.jpg نمایش: 970 اندازه: 88.5 کیلو بایت

سالاد شیرازی 5000

نام: fodcort2.jpg نمایش: 970 اندازه: 79.3 کیلو بایت

خوراک ماهیچه 40000 + برنج ساده 7000

نام: fodcort4.jpg نمایش: 937 اندازه: 75.5 کیلو بایت

سبزی خوردن 4000

نام: fodcort3.jpg نمایش: 966 اندازه: 84.5 کیلو بایت

رستوران دیدنیها شب خواستیم برویم همسر من شام سبک می خوره بیشتر اوقات گفتند که باید 30000 تومن فقط بابت موسیقی بدهید ما هم که برای موسیقی نرفته بودیم حیاطش هم بوی تعفن می امد و همسرم گفت من پول زور نمی دهم با اینکه کلی هم سفارش داده بودیم قبول نکردند گفتند باید بدهید قانونه شبیه رستورانهای بین راهی بود خیلی هم عالی نبود دک و پز الکی داشت این اداو اطفار را رستوران میرمهنا با دم و دستگاهش نداشت اول می گفتند باید میز رزرو کنی بعد گفتندباید هماهنگ بشه جلوش میله می گذاشتند نروی تو خلاصه اصلا ارزش نداره رفتنش فرداش ناهار جایی بودیم یکی امده بود اتفاقا داشت از دیشبش می گفت که کلی پول داده اشغال خورده و مزخرف بوده و حیف پول و اینا

جای تهمینه جون هم خالی که کلی از تجربیاتش در اینجا من استفاده کردم ممنون امیدوارم هر جا باشند سلامت باشند

خدایا
    شکرت

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949
    رستوران بسیار عالی میر مهنا با گارسون ها و دم دستگاه مودب و البته غذای بسیار خوشمزه

ماهی کباب 74000

نام: mirmohana1.jpg نمایش: 955 اندازه: 69.1 کیلو بایت

قلیه ماهی خیلی خوشمزه زیاد تند نبود من دوست داشتم من خیلی تند نمی توانم بخورم 53000

نام: mirmohana2.jpg نمایش: 959 اندازه: 63.8 کیلو بایت

نام: mirmohana3.jpg نمایش: 951 اندازه: 65.9 کیلو بایت

سالادش هم باز بود

نام: mirmohana4.jpg نمایش: 951 اندازه: 89.2 کیلو بایت

نام: mirmohana5.jpg نمایش: 952 اندازه: 64.3 کیلو بایت

ولکام درینکش هم شربت نعنا بود دسر هم داشت ژله ساده که من نخوردم

کلا شد 140000

یک رستوران دیگه هم رفتیم همسر جان حال نداشت نگذاشت عکس بگیرم بسیار خوب بود اونم رستوران عمو اکبر روبروی مرکز تجاری کیش تمیز تر از خوان سالار بود و مدیر بسیار مهربان و خوبی داشت ساعت دوازده و نیم هم باز کردند

اونجا قلیه ماهیش تندتر بود غذاش خیلی خوب بود ما مفصل ماهی خوردیم فقط یک ایراد داشت اصلا دسر بعد از غذا خرما نداشتند در حالیکه من از بچگی یادمه ما همیشه بعد از ماهی مفصل خرما و رنگینک و اینا می خوریم و حتی خرمای جنوب هم ندیدم بخرم

اما حسابی غذای روغنی خوردم تو کیش تو عمرم این همه روغن نخورده بودم

خدایا
    شکرت

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949
    فست فود ایرانویچ که یک همبرگر با سیب زمینی و یک چیز برگر شد 33500

همبرگرش اصلا خوب نبود حسابی چربی داشت اما نزدیکترین بود یک رستوران هم بغلش بود به اسم خاطره بسیار درب و داغون من بدون نون می خورم سس قرمزش بسیار تند بود بلد نبودند بدون نون سرو کنند فکر کنم الان دیگه یاد گرفتند

روبروی بازار پردیس 1 و 2 هست

نام: iranovich.jpg نمایش: 971 اندازه: 118.6 کیلو بایت
    sara chef, golbarg., افسونی و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

خدایا
    شکرت

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949
    در مورد هتل من طبق تحقیقات شایگان را انتخاب کردیم تمیز و نزدیک مراکز خرید باشه مرکز تجاری دقیقا سر کوچه منتهی به هتل بود و پردیس هم پشت هتل بود تمیز و پنج ستاره بود من راضیم چای ساز و یخچال سشوار اتو و تلویزیون داشت رفتار کارکنانش مودبانه بود

خوب در مورد مراکز خریدش من تو ونوس اتفاقی چند تا چیز خوب دیدم خریدم اصلا نمی خواستم طبق تجربه دوستان بروم اما اتفاقی سرو کارمون افتاد و راضیم کاش بیشتر گشته بودم

زیتون لوازم خانگی قاتی پاتی همه چی داشت بد نبود اونم فقط یک سری زدیم کامل نگشتم

اگر مارک پوش هستید پردیس هاو دامون مارک خالصه باز پردیس کمی قاتی هم داره بد نیست در کل من اصولا به مارک کار ندارم اول باید اندازم گیر بیارم بعد تازه دوختش خوب باشه از بس دنبال سایزم می گردم به مارک اینا دیگه نگاه نمی کنم چی به چیه

همه پاساژها گفتند از ساعت 9 صبح تا 11 شب بازه

اگر ورزش کار هستید دوچرخه سواری عالیه بی نظیر من بعد از مدتها یک ساعت دوچرخه سواری کردم بسیار خوش گذشت وقت داشتم دور کیش را می زدم باهاش البته با اسکوتر نصف کیش را رفتیم و سواحلی خالی از هر نوع موجود زنده ای مشاهده کردیم بسیار زیبا

برای ورزشهای ابی مثل جت اسکی باید اب بالا باشه وگرنه ندارند روز قبلش سوال کنید حتما هم شنا باید بلد باشید یک سری ریزه کاری که من تو تجربیات دوستان نخواندم و اونجا فهمیدم می نویسم

لاک پشت ها را ندیدیم چون هوا بادی بود وقتی هم باد باشه و دریا مواج ماهیها و لاک پشت ها به سطح اب نمی ایند

بازم چیزی یادم امد می نویسم
    dokhtare ordibehesht, somaye.80 و mahnooshin این نوشته را پسندیده.

خدایا
    شکرت

Nafase sahand آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    450
    سلام.
    دوستان یه سوال، تو هتل های کیش دستگا پخش وجود داره؟؟؟؟
    من میخوام برای سالگرد عقدمون کلیپ درست کنم،اونروزم میخوایم بریم کیش،به نظرتون تو اتاق ها دستگاه پخش هست؟؟؟ یا اگه بخوایم برامون میارن؟؟؟؟
    آن روز که همدیگر را یافتیم ؛ یافتنمان هنر نبود !
    هنر این است ؛ همدیگر را گم نکنیم . . . !
    گمم نکن . . .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0
    رستوران اسپادانا
    یکی از رستوران های محبوبی که در جزیره کیش می توان یافت، رستوران اسپادانا کیش است. گردشگران تور کیش همواره می توانند انواع غذاهای ایرانی با کیفیت و با قمیت معقول را در رستوران اسپادانا کیش میل کنند.
    کیش یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در ایران است که در هر فصلی گردشگران زیادی به این جزیره سفر می کنند. کیش از مقاصد نسبتا لوکس ایران به حساب می آید. کیش در کنار جاذبه های گردشگری، تفریحات لوکس و هیجان انگیز، رستوران های زیادی هم دارد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. در ادامه به یکی از رستوران ها محبوب این جزیره با نام رستوران اسپادانا کیش بیشتر آشنا می شویم.
    یکی از نکات حائز اهمیت این رستوران، نزدیکی به برخی از جاذبه های گردشگری و تفریحات کیش مانند بولینگ مریم، نمایشگاه بین المللی کیش، اسکله تفریحی، شهر تاریخی حریره و چند مرکز خرید مانند مرکز خرید مروارید و مرکز خرید مرجان است تا گردشگران بعد از یک روز طولانی در هوای گرم کیش، در این رستوران غذای مورد علاقه خود را میل کنند. لازم به ذکر است این رستوران گنجایش بالایی دارد و گردشگران تور کیش می توانند آن را برای برگزاری مراسم ها و جشن ها و کنفرانس های خود رزرو کنند.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 2345