نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree275Likes

موضوع: مراکز شکم گردی و هتلهای جزیره کیش

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 40
صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    tahmineh/92 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    28
    میزان امتیاز
    210
    پسند شده
    10251
    پسند کرده
    7815
    پیتزا مخصوص 20000 تومن ایرانویچ روبروی پردیس 1

ی پیتزا بزرگ که راحت دو نفر سیر میشن و خیلی خوشمزه

nafi3, پرناک, hengamehh و 10 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    ​آری... تا شقایق هست زندگی باید کرد

sara24 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    806
    پسند کرده
    416
    دوستان ما می خوایم یه مسافرت به کیش داشته باشیم .قبلا اینجا در مورد هتل ها هم نظر دوستان بود ولی الان من پیدا نکردم.
    به هر حال در مورد هتل راهنمایی می خواستم. اول بگم که من کیش زیاد رفتم. بیشترش سال های قبل بوده و دو بار هم تو چند سال اخیر.
    سال های قبل هم همه جور هتلی رفتم از هتل شایان که اون موقع ها برو بروش بود ( قبلا حتی داریوش هم نبود ) تا هتل آپارتمان.
    این دو بار اخیر هم یه دفعه رفتیم هتل آریان که از معمولی هم معمولی تره و زده 4 ستاره ولی بیخود زده !!!!!!!! بار آخر هم مارینا پارک رفتم که فکر کنم هنوز حرف اول را می زنه
    این بار به پیشنهاد همسرم اول به پارمیس فکر کردیم که هم نزدیکه بازار ها و اسکله هست و هم 5 ستاره ولی وقتی نظرات مردم را تو سایت hello kish خوندم نظرم عوض شد. نظرات اخیر بیشتر منفی بود تا مثبت!!!!!!!!
    کلا در مورد بقیه هتل ها هم خیلی ضد و نقیض نوشتن یکی نوشته عالیه یکی نوشته افتضاحه!!!!!!!!!!!!!
    واقعا گیج شدم مارینا همه چیزش خوبه فقط دوره .
    حالا دوستان در مورد هتل های خوب بهم کمک کنند مثل پارمیس، داریوش، شایگان و...................
    اینجا یه خاصتی داره که آدم به حرف ها و توصیه های دوستان مامی سایتی اطمینان داره انگار که خود آدم رفته دیده
    منتظر کمکهاتون هستم

میزان امتیاز
    50
    پسند شده
    2713
    پسند کرده
    1799
    سارا جون یه سوال ؟
    اگه فضولی نباشه خیلی واسم جالبه بدونم که چرا این همه به کیش سفر میکنین؟ علت خاصی داره؟

اخه من یه بار 6 سال پیش کیش رفتم ولی با اینکه سفر خوبی بود همونجا گفتم تا 10 سال اینده دیگه نمیرم کیش

چون تمام هزینه ها به اندازه یه مسافرت خارج از کشور واسمون تموم شد و چیز خاصی هم نداشت که بخوام دوباره برم چون تکراری میشد واسم و همون بار اول فقط جالبه
    حالا نوشته های شما رو خوندم که چندین باره رفتین کیش و دوباره میخواین برین تعجب کردم
    aydaa, shimakhoshdel و مهسا السلطنه این نوشته را پسندیده.

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    561
    پسند کرده
    4466
    دوست عزیز
    به تازگی شنیدم هتل ایران هم تو کیش افتتاح شده اما نمیدونم خوب هست یا نه !!!!!
    هنوز هم مارینا پارک حرف اول رو میزنه که متاسفانه از نظر مکانی خوب نیست مخصوصا این که سرویس به سمت بازارها و جای دیگه نداره ، به نظرم برای کسایی که ماه عسل میرن کیش گزینه خیلی خوبیه
    هتل آپارتمان پارسیان از لحاظ موقعیت مکانی عالیه اما از نظر تمیزی و رستورانش اصلا خوب نیست
    هتل فلامینگو از نظر من خیلی خوب بود البته فاز هتلی خوب بود از فاز ویلاییش اطلاعی ندارم ، صبحانه در حد هتل چهار ستاره ولی ناهار در این حد نیست و گرون هم بود
    مزیت این هتل اینه که سرویس رایگان به بازار رو هم داره
    البته باز هم تاکید میکنم من فقط نظر خودم رو گفتم شاید دیگران این هتل رو رفته باشن و ناراضی باشن
    خیلی سفر به کیش رو دوست دارم شاید علتش این باشه که تو اولین سفرم به این شهر خاطرات خیلی زیبایی برام به وجود اومد
    برای همین از رفتن به کیش هیچ وقت سیر نمیشم و از آرامشی که تو شهر هست واقعا لذت میبرم
    hengamehh, shimakhoshdel, sara24 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    خدایا... یادم بده...یادم باشه...یادت باشم

sadi_eh آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    5928
    پسند کرده
    11660
    دقيقا آرامشى كه تو كيش هست و ادب و احترام همگانى كه انگار جزئى از فرهنگشون شده كه خيلى با فرهنگ عمومى ما متفاوته باعث جذابيتش ميشه. منم دو بار رفتم و بازم منتظرم فرصتى پيش بياد تا دوباره بتونم برم.
    هتل هم فقط داريوش!!! محيط عالى. غذاها خوب و قابل قبول.
    sara24 این نوشته را پسندیده.
    برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود
    و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

shimakhoshdel آواتار ها
    شیما
    میزان امتیاز
    277
    پسند شده
    11384
    پسند کرده
    5122
    منم اولین بار 10سال پیش رفتم کیش و خیلی خوشم نیومد و بعد برگشت دقیقا نظر مونا جان رو داشتم و میگفتم کیش به درد 1بار دیدن میخوره .اما سال 91 که دلار 1دفعه ای گرون شدو شد نزدیک 4500 ما واسه ماه عسل تصمیم گرفتیم بریم کیش هر چند که بازم گرون بود .6شب و 7روز هتل مارینا بودیم که به نظر من فوق العاده بود و اصلا (برای اولین بار تو عمرم ) تو پاساژا نگشتیم ولی خداییشم ارزش خرید نداره دیگه .
    هتل ساحل اختصاصی داشت که هر روز میرفتیم کلی آب بازی میکردیم و چون بغل ساحل مرجان هستش دوچرخه سواری میکردیم .1شب کشتی و 1شبم شاندیز صفدری که خیلی خوب بود .1روزم تو پارک دلفین ها گذشت،شبشم رفتیم دیدن آبشار موزیکال .قایقرانی و دیدن ماهیا وسط آب و غذا دادن بهشون ........
    اما از نظر کیفیت غذا و رستورانها کیش خیلی ضعیف تر از بقیه شهر هاست حتی غذای هتلمون که واقعا خوب بود .

الان باز دلم میخواد برم اما قیمت هتلش خیلی زیاده و به جاش میشه سفر خارجی رفت .
    somaye.80, sara24, نسترن نگارین و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    زمان بندي خدا بي نظير است .نه هيچگاه دير،نه هيچگاه زود. کمي بردباري ميطلبد و ايماني بسيار. اما ارزش انتظار را دارد

sara24 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    806
    پسند کرده
    416
    نقل قول نوشته اصلی توسط monajoon نمایش پست ها
    سارا جون یه سوال ؟
    اگه فضولی نباشه خیلی واسم جالبه بدونم که چرا این همه به کیش سفر میکنین؟ علت خاصی داره؟

اخه من یه بار 6 سال پیش کیش رفتم ولی با اینکه سفر خوبی بود همونجا گفتم تا 10 سال اینده دیگه نمیرم کیش

چون تمام هزینه ها به اندازه یه مسافرت خارج از کشور واسمون تموم شد و چیز خاصی هم نداشت که بخوام دوباره برم چون تکراری میشد واسم و همون بار اول فقط جالبه
    حالا نوشته های شما رو خوندم که چندین باره رفتین کیش و دوباره میخواین برین تعجب کردم
    مونا جون من کیش را خیلی دوست دارم. یه جای آرامش بخشه، تمیزه، دریای خوب داره و تفریحات شاد ( البته در حد ایران)
    امسال من سفر خارج از کشور رفتم، مشهد و محلات و سیاه بیشه هم رفتم . اتفاقا کیش برای من حکم شمال را داره که اگه هرجا بری ، دوست داری یه شمال هم بری
    همسرم هم خیلی دوست داره .همسرم 2 بار با من رفته. قبلش نرفته بود ولی خیلی خوشش اومد. اینو هم بگم که اگه امکانشو داشته باشی جای سفر و هتل بسیار نقش مهمی داره. اخه کثر ما ایرانیا میگیم هتل هتله دیگه فرقی نداره!!!!!!!
    ولی خیلی فرق داره ادم اقامتش تو مارینا باشه یا....... اصلا صبح روحیه ادم عوض میشه. حداقل تو روحیه من که تاثیر به سزایی داره
    ولی الان هرکی میره کیش باید برای استراحت تفریح بره، نه خرید اونهم برای کسانی که از تهران میرن
    البته بازم چیزای خیلی خوبی گیر آدم میاد یعنی خریدای بی برنامه و یهویی!!!!!!!!!!
    در ضمن عزیزم سال های خیلی قبل که زیاد میرفتم برای خرید بود ( ما حتی کلی لوازم برقی آوردیم ولی سال ها قبل )چند بار هم برای یک سری کارهای اداری رفتم و بانکی
    ولی الان صرفا تفریحه و استراحت از بچه داری
    درضمن نه تنها کیش بلکه هر شهر دیگه اگه شما بخواین یه سفر داخلی با کیفیت و خوب برید، هتل خوب،بهترین رستوران های هر شهر و..... قطعا در مقایسه با خارج گرون در میاد البته خارج که چه عرض کنم، در حد دوبی و ترکیه!
    ویرایش توسط sara24 : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ در ساعت ۰۹:۴۰ قبل از ظهر
    somaye.80, نسترن نگارین, monajoon و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    50
    پسند شده
    2713
    پسند کرده
    1799
    سارا جون مممنون ازتوضیحاتت

واسه اینکه اسپم نشه اول در جواب سوالتون بگم که ما 6 سال پیش هتل پارمیس اقامت داشتیم که خوب هم یه هتل 5 ستارهست هم نزدیک مراکز خرید و کلا دسترسیش و موقعیتش خوب بود از لحاظ هتلینگ و این جور مسائل هم که بخوای در حد قابل قبولی بود چون من هر هتل 5 ستاره ای که تو ایران رفتم تا حالا خوشم نیومد و همیشه یه جای کار لنگ بود
    الان نمیدونم چجوریه این از توضیحه هتل پارمیس و البته اون موقع تمییز بود الان نمیدونم

اتفاقا من 6 سال پیش خریدهای خیلی خوبی کردم و کلی راضی بودم منم واسه ماه عسلم رفتم وهم همه بازارها رو گشتم هم همه مراکز تفریحیش رو ، همه چیش خوب بود ولی واقعا اون موقع که ما رفتیم اذر ماه بود یه جوری کیش واسم دلگیر بود.
    نمیدونم شاید الان بهتر باشه
    ولی هنوزم دوست ندارم دوباره برم و ترجیح میدم اون پول رو صرف جای جدیدی که نرفتم بکنم حالا چه داخل چه خارج . کلا در مورد کشورهای خارجی هم فعلا دوست دارم هر جا رو یک بار برم

ولی سارا جون منم اتفاقا با این گفته شما در مورد هتل و اقامتگاه تو سفر موافقم و من و همسرم هم جزء اون دسته ادمایی هستیم که ترجیح میدیم یا نریم مسافرت یا اگه میریم حتما هتلمون 5 ستاره باشه .چون واقعا تو روحیه و ارامش ادم مهمه.البته باید هر کسی با توجه به شرایط مالیش تصمیم بگیره

چند بار واسم پیش اومده که هتل های 3 یا 4 ستاره رو مجبور شدیم تو شمال یا قشم امتحان کنیم چون رزرو نداشتیم از قبل و این هتل ها هم شانسی گیرمون اومد چون با ماشین خودمون رفتیم و تعطیلات بود ولی واقعا پشیمون شدیم ولی یه بارم تو یزد یه هتل 3 ستاره که البته خودشون میگفتن ، حدود ساعت 1 شب اونم تو عید نوروز گرفتیم که هتل شیکی نبود ولی واقعا تمییز بود من چون خیلی وسواس هم دارم به گرفتن خونه هم راضی نمیشم چون هزار تا ایراد میزارم و حوصله بشور بپز تو سفر هم ندارم.
    واما تفریحات کیش که جز یکی دو تا رستوران که موسیقی زنده داشتم و جت اسکی و بقیه خیلی تکراری میشه ادم چند بار بره مثلا هی بری نمایش دلفین ها رو ببینی و یا باغ وحشش یا کشتی یونانی یا اون قلعه پرتغالی ها .... خوب عوض که نمیشن همونن دیگه . نمیدونم چرا من کیش زده شدم شاید چون فکر میکردم باید خیلی بهتر باشه که اون موقع نبود

بهرحال نظرات متفاوته
    امیدوارم بهتون خوش بگذره
    نسترن نگارین و sara24 این نوشته را پسندیده.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین