نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree1363Likes

موضوع: مراکز شکم گردی و هتلهای شمال کشور(گیلان،مازندران،گلستا )

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 242
صفحه 11 از 31 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    سارای همین روزها آواتار ها
    سارا
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    46
    پسند شده
    3761
    پسند کرده
    3370

Re: شکم گردی!

به فتوای من بر هر مسلمانی واجب است که پیش از مرگ 1بار هم که شده به مزرعه ی پرورش ماهی و رستوران سردار جنگل برود! کجا هست حالا؟ حدود یک ربع -بیست دقیقه که از جاده ی سه هزار تنکابن تو عمق جنگل رانندگی کردین و از جنگلهای مه آلود و نسیم خنک رودخونه و طبیعت زیبا مست و ملنگ شدین و از هیجان انقد جیغ و ویغ کردین که ضعف کردین، میرسین به مزرعه ی پرورش ماهی و رستوران سردار جنگل.
    اونجا ماهی رو یا خودتون صید میکنین ( که باید 5هزار تومن بابت اجاره ی تجهیزات ماهی گیری بپردازین) یا نشون میدین خودشون بگیرن براتون.( که فقط ماهی رو وزن میکنن و پولشو میگیرن.(قزل رنگین کمان کیلویی 12، سالمون فوق خوشمزه ی مست کننده کیلویی18 )بعد میبرن تو رستوران کباب میکنن چه کبابی!
    این ماهی خوشگله 7500 قیمت خودش شد و 4هزار تومنم هزینه ی طبخش.لامصب مزه ی بهشت میداد...

الهام بانو, انوشه جون و sara chef این نوشته را پسندیده.
    خُنُک آن دم که نشینیم در ایوان من و تو
    به دو نقش و به دو صورت، به یکی جان، من و تو

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    3864
    پسند کرده
    2798

شکم گردی دو ماه پیش در استار کنتاکی رامسر.آدرسشم سر راسته روبه روی عشق من رستوران برادران
    .بسی شلوغ بود و ما هم راضی بودیم ازش.فقط گیج زدن نون و سالاد کلم یادشون رفت برامون بزارن

نان سیر

پیتزا مخلوط

سوخاری 3 تکه

دوبل برگر

فیله سوخاری

چون مربوط به دوره پارینه سنگیه قیمتش خاطرم نیست ولی یادمه که توی صحبت با همسری از قیمتش هم راضی بودیم و خوب بود.
    باقالی پلو با
    مرغ

انوشه جون این نوشته را پسندیده.

خانوم گلی آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    472
    پسند کرده
    2388

شکم گردی خرداد ماه ما در شمال
    رستوران برادران رامسر

واقعا افتضاح بود غذاها از برنجش نا ماهیچه همش بیمزه بود من که یه سره نمکدون دستم بود تا شاید یکم مزه بگیره بشه خوردش
    لیمو ترشی که آورده بودن توش سیاه بود مثل اینکه یخ زده باشه
    ماهیچه آبکی اصلا میشه گفت آبپز شده موقع آوردن سر میز یه لیوان آبجوش هم روش ریخته بودن اینقد بیمزه بود
    اینا همش شد 35000تومن
    همین یه بارشم زیادی بود دیگه نمیرم

فیش اند چیپس تو مسیر چالوس به رامسر بعد از نمک آبرود

زیتونش خیلی خوشمزه بود روش سرکه بالزامیک داده بودن و گلپر و فلفل سیاه فراوون عالی بود
    یه پرس دو تکه +یه پرس سه تکه +زیتون +سرویس همش شد 57000 تومن که عالی بود حتما بازم میریم
    ilovebaking.blogfa.com

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    68

شكم گردي در رستوران حاج محسن، از محمود آباد به سمت فريدونكنار، فكر كنم حدودا كيلومتر 10 بشه. به شهرش مي گفتن درياسر.
    محيطش خوب بود، سرويسش هم خوب بود، رستوران سنتي، كلاسيك و فست فود داشت كه ما كلاسيك رفتيم. چند تا فروشگاه هم طبقه پايينش داشت كه جنساش نسبتا بد نبود. ما كباب بناب و ماهي قزل آلا سفارش داديم. همسرم مي گفت كبابش سفت بوده ولي ماهيش عالييييي بود. برنجش هم خيلي زياد بود. هر دومون اضافه آورديم. تازه من به پارسا هم از غذاي خودم دادم. با هزار زحمت از دو صفحه منو عكس گرفتم. فاكتور خودمون رو هم گذاشتم كه ديگه زياد صحبت نكنم:)

راستي هر روز موسيقي زنده هم دارن كه اين سري چون روزهاي احيا بود ديگه نداشتند. البته فكر كنم حدود 10 درصد به فاكتور اضافه ميشه در صورت موسيقي.

اين هم فاكتور ما
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

nasimak آواتار ها
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1982
    پسند کرده
    2515

شکم گردی دیروز من در جاده هراز
    ناهار
    فست فود نارنجستان ما همیشه اینجارو دوست میدارییییییییییم

قیمتارو نمیدونم چون بابام حساب میکرد

اینم شام که واقعا سوژه بودا اولا که مو تو غذا یافت شد دوم که....

نصرت شاندیز که یه رستوران خیلی بزرگ تو جاده هراز بود
    میرزا و مرغ ناردونی که فقط قیمت ناردونی و میدونم 30 تومن طعمش عالی بووووود اما اخرش مو پیدا شد توش

این عکس و به یه دلیل میزارم اون کره رو نگاه کنید سمت چپ عکس پشت مرغ ناردونی اون قالب کره رو اورد سره میز و تو فیش 5 تومن حسابش کرد
    یکم دندون گرد بودن
    اینم عکس خوشمزه ترین دوغ دنیا دوغ آبعلییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی گازدار
    بهداد این نوشته را پسندیده.
    بعضی ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ ،

ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﺯﻡ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺑﺎﺷﻦ !

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    767
    پسند کرده
    0

اکبر جوجه شعبه گرگان

اکبر جوجه شعبه ی بابلسر

اکبر جوجه ی شعبه شاندیز مشهد

همگی 11 تومان

جوجه ترش در بابلسر 17 تومان

من چقدر خوشبختم

همه چی آرومه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1051
    پسند کرده
    268

Re: معرفی و نقد رستوران|کافی شاپ|قنادی و ...

سلام به دنبال تعریف مامی سایتی ها شنبه به رستوران خاور خانم رفتیم بعد از کلی پرس وجو به مکان مورد نظر رسیدیم چشمتون روز بد نبینه انقدر شلوغ بود که انگار غذای نذری میدادند یه آقایی پشت دخل که چه عرض کنم یه صندلی لم بود بایه لحن خیلی بدی به کسایی که چند ساعت توصف وایساده بودند میگفت غذا دیگه نمیرسه ایکاش کمی مودب تر برخورد میکردند منم که کلی تعریف کرده بودم کلی جلوی اهل خونه سرافکنده شدم پسرمم کلی غر زد. ما نوشهر اقامت داشتیم به نیت جواهر ده راه افتادیم که من پیشنهاد دادم اول بریم ناهارو بخوریم که خیط شدم پدر ومادرمم برای اینکه من ناراحت نشم هی از راهش تعریف کردند رستوران روبروشم دست کمی ازش نداشت دوباره اومدیم رامسر غذا خوردیم نان داغ کباب با ریحون که جوجه اش فقط خوب بود فیله وچنجه اش هم سفت بود.
    آزارم می دهد دیدن آن منظره ای که مادر کودکش راسیلی میزندولی کودک باز هم دامانش رارهانمی کند.کجاست آن قاضی تاحکم کند که سرچشمه ی محبت مادر است یا کودک.

*سایه روشن* آواتار ها
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    24569
    پسند کرده
    30348

Re: معرفی و نقد رستوران|کافی شاپ|قنادی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط موشموشک
    سلام به دنبال تعریف مامی سایتی ها شنبه به رستوران خاور خانم رفتیم بعد از کلی پرس وجو به مکان مورد نظر رسیدیم چشمتون روز بد نبینه انقدر شلوغ بود که انگار غذای نذری میدادند یه آقایی پشت دخل که چه عرض کنم یه صندلی لم بود بایه لحن خیلی بدی به کسایی که چند ساعت توصف وایساده بودند میگفت غذا دیگه نمیرسه ایکاش کمی مودب تر برخورد میکردند منم که کلی تعریف کرده بودم کلی جلوی اهل خونه سرافکنده شدم پسرمم کلی غر زد. ما نوشهر اقامت داشتیم به نیت جواهر ده راه افتادیم که من پیشنهاد دادم اول بریم ناهارو بخوریم که خیط شدم پدر ومادرمم برای اینکه من ناراحت نشم هی از راهش تعریف کردند رستوران روبروشم دست کمی ازش نداشت دوباره اومدیم رامسر غذا خوردیم نان داغ کباب با ریحون که جوجه اش فقط خوب بود فیله وچنجه اش هم سفت بود.
    موشموشک جان اونجا خیلی شلوغه ( حدود 12 در رستوران رو باز میکنن و ملت همون اول کاری میرن اونجا و پر میشه)فقط و فقط بخاطر طعم خوب غذای خونگی اونجاست وگرنه نه محیط رستوران چنگی بدل میزنه و نه خدمه ی اونجا!
    کاش رستوران روبرویی میرفتید اونجا هم غذاش خوبه

خواستید برید 12 اونجا باشیدو مرغ شکم پر رو از دست ندید !
    اللهم عجل لولیک الفرج

صفحه 11 از 31 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین