نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree20Likes

موضوع: گريه و جيغ نيمه شب

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 35
صفحه 1 از 5 1234 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face گريه و جيغ نيمه شب

سلام
    محمد معين كوچك من ٢١ ماه دارد . حدود يك ماه است كه او را از شير گرفته ام . يك ماه پيش را با شيشه شير سر كرده است . البته با اين موضوع به خوبي كنار آمده و مشكلي نداشته ام .
    اما از سه روز پيش ديگر لب به شيشه نزده است و شب ها از خواب بيدار مي شود و به شدت گريه مي كند . از اين طرف اتاق به آن طرف مي دود و به زمين و زمان بهانه مي گيرد . به هيچ صراطي مستقيم نيست . بعد از كلي گريه و زاري و جيغ بنفش با كلي حركات آكروباتيك من و پدرش آرام مي گيرد و طبيعي مي شود .
    خيلي نگرانم :oops:
    لطفا مرا راهنمايي كنيد .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    50
    پسند کرده
    1

Re: گريه و جيغ نيمه شب

سلام
    دختر من الان یکسال و نیمه هستش و گاهی این برنامه رو ماهم داریم.با روانشناسش که مطرح کردم به من گفت بچه های این سنی اغلب اتفاقات و هیجانات روزشون رو با خودشون به خواب منتقل میکنن و کنترلی روی بخش هیجانی مغزشون ندارن(هنوز سیستمش تشکیل نشده یعنی مغزشون مثل ادم بزرگها لایه لایه نیست)
    بنابراین اغلب اینطوری میشن که بااندکی صبر گذراست
    گفت میتونید قبل از خواب اجازه بدید آب بازی کنه یا دوش بگیره.کارهای قبل از خوابشو منظم کنید(مسواک زدن،لباس خواب پوشیدن،شب بخیرگفتن و....)تا ارامش به سراغش بیاد.بعد با لالایی و شعرهای آرام بخش کمکش کنید تا بخوابه.درضمن دیدن زیاداز حد تلویزیون که تصاویرش اصلا مناسب بچه ها نیست هم مضره.گاهی ما متوجه نیستیم و بچه ها دارن به فیلمهای ما نگاه میکنن یا حتی بدون نگاه کردن و فقط باشنیدن صدای تلویزیون،دارن اونو تو ذهنشون ثبت میکنن.اکثرا برنامه ها و فیلمها پراز خشونت و صدای دعوا و بزن بزنه وواقعا بیخود.به جاش براش قبل از خواب سوره های کوچک قرآن بخونید تا آرامش بگیره
    موفق باشید
    TARTAR این نوشته را پسندیده.
    دوستت دارم را من دلاویزترین شعر جهان یافته ام...!

با مرام آواتار ها
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    378
    پسند کرده
    528

سلام
    پريماه من 11 ماهه است. شبا خيلي واسه شير بيدار ميشه. يه بار شمردم تا صبح 18 بار بيدار شد. نميدونم بايد چيكار كنم همه كاراش رو مثل غذا دادن پوشك عوض كردن و... رو انجام ميدم. شو شو ميگه به خاطر خر و پفهاي منه آخه من توي خواب خيلي خر خر ميكنم.
    لطفا راهنماييم كنيد. ميسي

مدیر انجمن
    bahar* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    624
    پسند کرده
    294

با مرامعزیز.....بیدار شدن دخترت میتونه دلایل مختلفی داشته باشه......ممکنه انقدر حساس باشه که به خاطر صدا بیدار شه.....یا اگه شیر خودت رو میخوره ممکنه در طول شب با شیری که میخوره سیر نشه و گرسنگی باعث بیداریش بشه.....میتونی یه شب بذاری با کمی فاصله از خودت بخوابه.....تا ببینی مشکل صدا هست یا نه....یا یه شب دیگه سعی کن کاملا سیرش کنی تا ببینی بازم بیدار میشه یا نه.....

کلمه هایت را بگذار برای بعد
    نگاهم که می کنی
    می فهمم چه می گویی

با مرام آواتار ها
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    378
    پسند کرده
    528

ممنون بهار جان كه راهنماييم كردي. من خودم حس مي كنم به صدا خيلي حساسه چون هر شب قبل از خواب كامل سيرش ميكنم وپوشكش رو عوض ميكنم فكر كنم بايد كم كم جاشو از خودم جدا كنم. بازم ممنون

با مرام آواتار ها
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    378
    پسند کرده
    528

سلام
    من موفق شدم كم خوابي پريماه رو به طرز معجزه آسايي از بين ببرم. البته با كمك خواهر خوبم.خواهر من پرستاره. اون به من زنگ زد و گفت: يه جزوه بهمون دادن كه توش نوشته خوردن چاي در بچه ها ايجاد بي خوابي ميكنه وهمچنين تحريك كننده اعصابشونه و اونها رو عصبي ميكنه. من روزي دو بارصبح وشب بهش چاي ميدادم كه قطعش كردم. باورم نميشه ديگه پريماه تا خود صبح راحت ميخوابه و حتي يك بارم بيدار نميشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

پسر من 25 ماهش هست ، در طول شب دو بار بیدار می شه می خواد که بغلش کنم و شیر توی شیشه بهش بدم کلافه ام می کنه یک دختر یک ماه هم دارم ، پسرم بیشتر از دختر شبها بیدار می شه و گریه می کنه .....

مدیر انجمن
    bahar* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    624
    پسند کرده
    294

با مرام عزیز...خوشحالم که مشکل دخترت حل شده.....چای روی بعضی از افراد این تاثیر رو داره و باعث بیخوابی میشه....اما گذشته از اون نوشیدنی مفیدی برای بچه ها نیست....سعی کم به جای چای از ابمیوه طبیعی یا شیر براش استفاده کنی

...........................................

لی لی جان شاید این وابستگی پسرت به شیشه به علت حضور عضو جدید خانواده تون هست.....وقتی به نوزادی به دنیا میاد قسمتی از توجه شما به خودش اختصاص میده...و ممکنه این وابستگی پسرت به شیشه به نوعی جبران کردن احساسیه که از ورود خواهرش به خونه داره....سعی کن در طول روز شیر رو با روشی غیر از شیشه بهش بدی ....تا به ترک شیشه عادت کنه....مطمئنا اگر شیشه رو کنار بذاری دیگه شب برای خوردن شیر بیدار نمیشه...یا حداقل کمتر بیدار میشه...

کلمه هایت را بگذار برای بعد
    نگاهم که می کنی
    می فهمم چه می گویی

صفحه 1 از 5 1234 ... آخرینآخرین