نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree790Likes

موضوع: سفره هفت سین سال 1393 (سال اسب)

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 347
صفحه 6 از 44 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1488
    پسند کرده
    1163
    مریم جون ندا و آیدا جون اینجا عکس گذاشتن چون سرعتم پایینه نمی تونم لینک اونا رو پیدا کنم
    اینجا رو نگاه کن
    DIY Floral Topiary Flying Cup | www.FabArtDIY.com
    غذا

بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mosam آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    1211
    پسند کرده
    394
    تزیین اسب نجیبم:))))))
    نام: DSC_1131.jpg نمایش: 4198 اندازه: 83.9 کیلو بایتنام: DSC_1132.jpg نمایش: 4143 اندازه: 67.9 کیلو بایت

blue... آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    289
    پسند کرده
    274
    اینم نعل من واسه سال اسب
    نام: IMG_0093.jpg نمایش: 4150 اندازه: 92.0 کیلو بایت واما ادامه ی کار نام: IMG_0099.jpg نمایش: 3901 اندازه: 88.0 کیلو بایت
    اینم سماقش نام: IMG_0079.JPG نمایش: 3925 اندازه: 77.7 کیلو بایت بقیه اش هنوز آماده نیست
    Hasty این نوشته را پسندیده.
    مادر شدن یعنی اینکه اجازه بدهی یک تکه از قلبت برای همیشه بیرون از سینه ات بتپد ...

mamane momene آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    519
    پسند کرده
    1200
    . برای تزیین موارد زیر نیاز به ایده هاتون دارم. چون امسال سال اسب هست میخوام یکم تم امسال رو داشته باشه.
    برای تزیین مرغ و ماهیش (خودشون ایده تزیین ی که مرغ یا ماهی شبیه عروس و داماده و توی چیدمان جهیزیه کارای دوستامون هست خوششون اومده ) - برای میوه اراییش عکسی دارین که شبیه اسب باشه؟با اینکه میوه هاشونزیاد حکاکی یا برش خورده بشه هم مخالفند.- برای تزیین تخم مرغش (رسم هست یه شون تخم مرغ خوراکی میبرن ) و تزیین اجیلش میخوام تم امسل رو حتما داشته باشه .
    وتزیین کادوهای عروس خانم که کادوپیچیش میخوام تم امسال رو داشته باشه.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    سلام میتونید از گاری چوبی با اسب چوبی یا بدون اسب استفاده کنید . میوه ها رو پشت گاری دیزاین کنید اگه نمیخواید میوه ها رو برش بدید میتونید لابه لای میوه ها از شاخه های گندم تزیینی یا گل طبیعی استفاده کنید یا کف گاری گندم بریزید و میوه ها رو روش قرار بدید.
    برای تخم مرغ ها توی یه سبد حصیری بدون دسته خزه بزارید و شبیه لونه پرنده تزیین کنید یا از یه سبد حصیری دسته دار استفاده کنید تخم مرغ هارو توش بچنید و دو تا پرنده تزیینی کوچیک روش قرار بدید و به دستش تگ و روبان آویزون کنید.
    چون تعداد تخم مرغاتون زیاده فقط چند تا تخم مرغ های رویی رو تزیین کنید.
    برای آجیل میتونید هر کدوم از مغز هارو توی یه شیشه کوچیک بریزید و دور درش یه تگ با کنف ببندید و کنار هم پشت گاری بچینید. یا آجیل هارو توی یه جعبه کادویی طلقی یا ظرف حصیری چیدمان کنید و با روبان و تگ تزیین کنید.

نام: Nuts_0002_Group_3.jpg نمایش: 4335 اندازه: 21.1 کیلو بایتنام: tazeein-ajil-b5.jpg نمایش: 3814 اندازه: 31.2 کیلو بایتنام: Decorated-nuts-YasGroup-ir-2.jpg نمایش: 5676 اندازه: 65.8 کیلو بایتنام: 83927480139814307345.jpg نمایش: 4476 اندازه: 60.0 کیلو بایت
    مرغ تو فر

Hasty این نوشته را پسندیده.
    چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم.....

هستی ساغر آواتار ها
    مهتا
    نوشته های وبلاگ
    5
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    4397
    پسند کرده
    8828

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani نمایش پست ها
    سلام دوستان . به کمک تون نیاز دارم . واسه عروس خالم که عقد کرده هست میخوان اخر این هفته عید ی ببرن و از من خواستن تزییناتش رو انجام بدم. برای تزیین موارد زیر نیاز به ایده هاتون دارم. چون امسال سال اسب هست میخوام یکم تم امسال رو داشته باشه.

برای تزیین مرغ و ماهیش (خودشون ایده تزیین ی که مرغ یا ماهی شبیه عروس و داماده و توی چیدمان جهیزیه کارای دوستامون هست خوششون اومده ) - برای میوه اراییش عکسی دارین که شبیه اسب باشه؟با اینکه میوه هاشونزیاد حکاکی یا برش خورده بشه هم مخالفند.- برای تزیین تخم مرغش (رسم هست یه شون تخم مرغ خوراکی میبرن ) و تزیین اجیلش میخوام تم امسل رو حتما داشته باشه .
    وتزیین کادوهای عروس خانم که کادوپیچیش میخوام تم امسال رو داشته باشه.

دوستای گل کسی تگ اماده نعل داره بذاره که ازش استفاده کنیم؟ من وی پی ان ندارم و سرچم کردم اکثر سایتا فیلتره ممنون.
    سلام دوست عزيز
    براي استفاده از نعل ميتونين به مغازه هاي كه كريستال فروشي هستن مراجعه كنين من اونجا نعل اسبهاي ديدم به رنگهاي طلاي و نقره اي در اندازه هاي مختلف كه ميتونين از اونها استفاده كنين و به انتهاي روبانهاتون بچسبونين.
    چون مسوليت سنگيني دارين سعي كنين تا اونجاي كه امكانش هست وقت و انرژي بر روي چيدمان بذارين و برخي از وسايل رو اماده تهيه كنين
    اوه تازه متوجه شدم همشهري هستيم.خوشبختم خانمي
    ميتوني برين كوچه ي لشكري فوشگاه خيام . از اين نعل اسبها اونجا ديدم

Ayshin آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1318
    پسند کرده
    763

ویترین مدال ها

خیابون که میرم ویترین مغازه ها رو دید میزنم ببینم هفت سین چیدن یا نه بعد دوربین به دست میشم و عکس میگیرم

نام: Photo0423.jpg نمایش: 4760 اندازه: 97.2 کیلو بایت

این هفت سین یه شیرینی فروشی بود خیلی جالب بود یه کوزه سفالی بزرگ رو از کمر شکسته بودن بعد سین ها رو تو کوزه های کوچیک رو کوزه بزرگ چسبونده بودن.
    نام: Photo0427.jpg نمایش: 4219 اندازه: 79.4 کیلو بایت
    lilinamaki و armi_a این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0
    سلام به همه ی خانومای عزیز این پری هارو من برای هفت سین 93 درست کردم چندتا دیگه هم هست ولی کامل شدش همیناست به عنوان یه پسر 14 ساله کارم چه طوره خودم خیلی دوسشون دارم
    Hasty و خاله ساناز این نوشته را پسندیده.

هستی ساغر آواتار ها
    مهتا
    نوشته های وبلاگ
    5
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    4397
    پسند کرده
    8828

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Camelia نمایش پست ها
    ممنون عزيزم ولي خيلي حرفه اي صحبت كردي.
    گرانمیت پول يعني چي؟
    سلام دوست عزيز
    من با اجازه ي دوستمون پاسختون رو ميدم منظور دوست عزيزمون از گرانيت پول .پودر گرانيته .البته اونجوري كه فكر كنين پودر نيست.مثل كاغذ هاي خرده شده و ريز شده هست اگه مغازه هاي لوازم هنري رو تشريف ببرين و بفرماين گرانيت ميخواين خودشون راهنمايتون ميكنن . و در رنگهاي بسيار متنوع و زيباموجوده

صفحه 6 از 44 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف