نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree7224Likes

موضوع: انواع کوکو

نمایش نتایج: از 121 به 128 از 1655
صفحه 16 از 207 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    2970
    پسند کرده
    6618

Re: انواع کوکو

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام دوستان . من تو اغلب كوكو هاتون پودر سير ديدم. من تاحالا تو كوكو سير نريختم ميخوام بدونم سير تازه رو اگه خوب رنده كنم خوبه؟ و بعدم اينكه من با تابه رژيمي ام يه مشكل دارم و اون اينكه چون مستطيل شكله وسط كوكو ميسوزه ولي كناره هاش كه از شعله دوره خوب سرخ نميشه. ممنون اگه كمكم كنيد.
    به نظر من سیر تازه فقط توکوکو سبزی خوب میشه برای کوکو سیب زمینی من از پودر سیر + شوید استفاده میکنم خیلی خوش عطرش میکنه

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    amitis آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    407
    پسند کرده
    173

کوکو لوبیای تبریز
    سیب زمینی بخار پز لوبیا بخارپز و هویج تفت داده شده گوشت چرخ کرده با پیاز داغ و رب و ادیه تفت خورد
    تو تابه های رژیمی با کمی روغن لایه اول هویج بعد لوبیا بعد چرخ کرده بعد سیب زمینی روشم زعفران دم کرده ............
    آموخته ام قبل از آنکه ما را بفهمند دیگران را درک کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط poopoo
    من کوکو سبزی خودمو دوست ندارم نمی دونم اشکال کارکجاست کلا کوکو سبزی خیلی دوست دارم ولی هرچی درست می کنم اون عطری که باید داشته باشه رو نمی گیره بعضی وقتا که خیلی بوی تخم مرغ می ده. می شه فوت و فن کوکو سبزی رو بگید؟
    یک طرف کوکوهام که اصلا سبز نمیشه چون تخم مرغ آب میندازه و یه لایه قهوه ای زیر کوکو تشکیل می شه چکار کنم؟
    پوپو جون ، تخم مرغ که آب نداره عزیزم ، شاید تخم مرغ کوکوت زیاده....مایه کوکو نباید خیلی شل باشه به اندازه ای تخم مرغ بریز که تخم مرغ به همه سبزی کوکو برسه ولی شل نشه. سبزی کوکو همونطور که می دونی نباید آب داشته باشه تا موقع خرد کردن آب نندازه ، من تو کوکو سبزی زرشک و گردو خرد شده می ریزم خیلی خوشمزه ترش می کنه.... بعضیا برای یک کیلو سبزی کوکو یه قاشق آرد هم به مایه کوکو اضافه می کنن ولی من خودم اینکار رو نمی کنم ...
    امیدوارم ایندفعه کوکوت عالی بشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام دوستان . من تو اغلب كوكو هاتون پودر سير ديدم. من تاحالا تو كوكو سير نريختم ميخوام بدونم سير تازه رو اگه خوب رنده كنم خوبه؟ و بعدم اينكه من با تابه رژيمي ام يه مشكل دارم و اون اينكه چون مستطيل شكله وسط كوكو ميسوزه ولي كناره هاش كه از شعله دوره خوب سرخ نميشه. ممنون اگه كمكم كنيد.

باران جون ، می تونی زیر ماهیتابه ات شعله پخش کن بگذاری یا بهتر از اون می تونی تو فر درست کنی ...البته باید دسته های ماهیتابه ات رو باز کنی ....راستش ماهیتابه رژیمی من هم مستطیل شکله ولی هیچ وقت به مشکل بر نخوردم .

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    1

کوکوی سبزی خوشمزه

باانواع سبزی محلی که تا دو روز عطر وبوش تمام خونه رو می گیره
    سبزی +پیاز نگینی +یک قاشق آرد+تخم مرغ+زعفران+گردو خردشده+نمک وفلفل

باران67 این نوشته را پسندیده.
    من از اون آسمون آبی میخوام...

مامی جون نجمه آواتار ها
    نجمه جونی
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    29
    پسند شده
    4642
    پسند کرده
    4441

نقل قول نوشته اصلی توسط poopoo
    من کوکو سبزی خودمو دوست ندارم نمی دونم اشکال کارکجاست کلا کوکو سبزی خیلی دوست دارم ولی هرچی درست می کنم اون عطری که باید داشته باشه رو نمی گیره بعضی وقتا که خیلی بوی تخم مرغ می ده. می شه فوت و فن کوکو سبزی رو بگید؟
    یک طرف کوکوهام که اصلا سبز نمیشه چون تخم مرغ آب میندازه و یه لایه قهوه ای زیر کوکو تشکیل می شه چکار کنم؟

اگه جعفری کوکو بیشتر از تره باشه کوکو خوش مزه نمیشه . من تره و جعفری رو به نسبت دو به یک میریزم یعنی دو سوم تره و یک سوم جعفری . کوکوهام خیلی عالی میشن . ضمنا سبزی تازه با سبزی فریزری مزش فرق میکنه ،* اگه با سبزی فریزری کوکو درست کنی به هر حال یه کمی رنگش با سبزی تازه فرق میکنه و بقول خودت زیرش کمی قهو ه ای میشه
    شاید اونجورام که میگی نباشه . منم بعضی از غذاهای خودمو دوست ندارم درحالی که بقیه تعریف میکنن
    گفتیم چرا نیامدی...

حق داری

تعطیل تر از جمعه، خود ما هستیم

baran آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    50
    پسند کرده
    28

رول كوكو سبزي كه لاش كالباس و پنير ورقه اي گذاشته بودم و دسترشو از سفره خونه برداشتم

کوکوی پیازچه
    5 شاخه پیازچه را بشورید و ریز خرد کنید.کمی هم تره خرد کنید و اضافه کنید...با 2 عددتخم مرغ و کمی نمک و فلفل مخلوط کنید و در روغن گرم سرخ کنید.
    باران67 این نوشته را پسندیده.
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

*وفا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    88
    پسند کرده
    0

من برای این مقداراین اندازه مواداستفاده کردم
    بادمجان:5 عددمتوسط
    پیاز:1 عددمتوسط
    گوشت چرخ کرده:حدود200 گرم
    قارچ 200 گرم
    فلفل دلمه ای:یک عددمتوسط
    نمک وکمی ادویه غذاوکمی هم پودرسیر به مقدارلازم
    تخم مرغ:3 عدد
    ماست:3 قاشق غذاخوری
    زعفران
    اول میایین بادمجانهاروخردمیکنین وبعدسرخش میکنین نه خیلی سرخ بشه خیلی کم درحدتفت دادن
    اول این رودرپیرکسمون میریزیم بعدپیازوگوشتمون روتفت میدیم وروی بادمجانهابه ردیف میریزیم بعدقارچ روتفت داده ومیریزیم وبعدهم فلفل دلمه ای رومیریزیم
    برای تمام موادادویه اش روقبل ازریختن توظرف میریزیم
    بعدماست وتخم مرغ وزعفران روباهم میزنیم بعدروی موادمون میریزیم ومیذاریم توی فرگرم حدودتیم ساعت

میتونیدبه جای گوشت چرخ کرده گوشت مرغ بریزید
    ادویه اصلی این غذاپودرسیرهستش

قابل توجه اونهایی که ازمزه بادمجان خوششون نمیاد
    به وبلاگ آشپزی من سربزنینhttp://ourkitchen.persianblog.ir/

صفحه 16 از 207 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف