سلام
کاربران عزیز مامی سایت
با توجه به اینکه تعدادی از دوستان، در استفاده از سیستم آپلود عکس انجمن (پیوست) مشکل داشتند و در هنگام استفاده از این امکان راحت نبودند. سرویس آپلود عکس بعنوان یک امکان جدید دیگر به مامی سایت اضافه گردید. که لینک ورود به بخش مربوطه در نوار منوی بالای سایت قابل مشاهده است.
کاربران میتوانند از هر دو روش آپلود عکس ، استفاده کنند. و امکان قبلی که در ویرایشگر درج پست وجود داشته کماکان به قوت خود باقیست.

سرویس آپلود عکس جدید

- این سرویس در آدرس http://mamisite.com/pic می باشد.

- سرویس تنها برای کاربران عضو شده قابل استفاده است.

- در طراحی ظاهری سرویس تا حد امکان سعی شده است شبیه قالب انجمن باشد.

- سیستم اعضای آپلود عکس به سیستم اعضای مامی سایت متصل است.

- برای استفاده از امکان آپلود عکس، باید با نام کاربری و کلمه عبور کنونی خود (نام کاربری و کلمه عبور انجمن) مجدداً وارد شوید.

- برای احترام به نظر تعدادی از کاربران واترمارک تصاویر (لوگو و نام سایت ) در سمت راست و پائین درج می گردد. لذا اگر احساس میکنید که ممکن است تصاویر هنری شما بریده شده و با نام دیگری استفاده گردد از روش سابق استفاده کنید.

- هر کاربر میتواند با کلیک بر روی گالری تصاویر خود، تعداد و عکس های خود را مشاهده کند.

- امکان حذف تصویر یا تصاویر آپلود شده توسط خود کاربر وجود دارد.


بیان چند نکته دوستانه نیز برای استفاده از این سرویس لازم است.


- با توجه به محدودیتهایی که در حال حاضر داریم از آپلود تکراری یا بلااستفاده در سیستم آپلود عکس خودداری کنید.

- عکسهایی که موضوعیت عمومی دارند و در فضای نت بسیار زیاد بوده و قابل دسترس هستند را تا حد امکان مجدداً آپلود نکنید و لینک اصلی عکس را در پست خود درج کنید.

- بدلیل اینکه واترمارک تصاویر بصورت اتوماتیک در زمان آپلود صورت میگیرد. لذا از آپلود مجدد عکس هایی که دارای کپی رایت هستند خودداری کنید. چرا که اگر گزارش یا اعتراضی از طرف مالک عکس به دست ما برسد، تصویر حذف خواهد شد.

- تصاویری که ارزش آموزشی یا هنری نداشته باشند بعد از مدتی حذف خواهند شد.


ضمناً تا چند روز آینده نیز سرویس آپلود عکس مامی پیک (که مدتیست بسته است) مجدداً آماده استفاده خواهد شد و به محض اتمام بهینه سازی آن به اطلاع دوستان خواهد رسید.