نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree1160Likes

موضوع: معجــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــزه

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 421
صفحه 3 از 53 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1379
    پسند شده
    60615
    پسند کرده
    67583

ویترین مدال ها

سوره قریش رو 7 مرتبه اگه روی غذایی بخونید پربرکت میشه
    mehr66 و hengamehh این نوشته را پسندیده.
    امام علی علیه السّلام فرمودند:
    اَلسُّكُوتُ عَلَى الأحمَقِ أفضَلُ جَوابِهِ
    _
    برای دیدن کلیپهای آموزشی کاردستیهام به اینستگرامم سر بزنید

`لعیا` آواتار ها
    میزان امتیاز
    111
    پسند شده
    2186
    پسند کرده
    623
    من این رو از دوستم یاد گرفتم

برای برآورده شدن حاجت سوره انعام را تا آیه 123 بخوانید در آیه 124 تنها جایی در قرآن است که دو کلمه الله در کنار هم قرار گرفته بعد از خواندن اولین الله حاجت خود را از خدای بزرگ بخواهید بعد ادامه سوره را تا آخر بخوانید فقط در حین خواندن نباید با کسی حرف بزنید از اول تا آخرش در جای خلوت بخوانید بهتره
    ویرایش توسط `لعیا` : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ در ساعت ۱۱:۱۹ قبل از ظهر

*شمیم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    66
    پسند شده
    3246
    پسند کرده
    18089
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان غزل نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید لعیا خانم میشه این دعایی که میگید رو واسه بفروش رفتن خونه هم بخونم !!

آرزو جونم این ایه 29 سوره مومنون برای خونه دار شدنه

وَقُل رَّبِّ أَنزِلْنِي مُنزَلًا مُّبَارَكًا وَأَنتَ خَيْرُ الْمُنزِلِينَ ﴿۲۹﴾

و بگو پروردگارا مرا در جايى پربركت فرود آور [كه] تو نيكترين مهمان‏نوازانى
    (۲۹)

ولی برای فروش خونه و زمین یه موردی که خودم دیدم از اون زمین یا ملک هفت تا سنگریزه بردار و هفت بار سوره اسری یا بنی اسراییل رو بخون بهشون یعنی هر سنگریزه یه سوره و دوباره به همون ملک بریزشون

یادمه یکی از بچه ها برای فروش ماشین نوشته بودند فکر کنم سمیه جون بودند

يَرْجُونَ تِجَارَةً لَّن تَبُورَ سوره فاطر ایه 29

کامل ایه هم این هستش

إِنَّ الَّذِينَ يَتْلُونَ كِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَنفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِيَةً يَرْجُونَ تِجَارَةً لَّن تَبُورَ

آنان که کتاب خدا را می خوانند و نماز می گزارند و از آنچه به آنها داده ايم پنهانی و آشکارا انفاق می کنند ، اميدوار به تجارتی هستند که هرگززيان نمی کند.
    bluesky و hengamehh این نوشته را پسندیده.
    خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
    که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است

*** صحرا 61 *** آواتار ها
    میزان امتیاز
    143
    پسند شده
    5634
    پسند کرده
    4234
    سلام خوشحالم اینجا دوباره احیا شده.یه آرامشی به آدم می ده برا انواع و اقسام مشکلات.
    یادمه تو تاپیک دعاهایی که معجزه می کنه؛ اکثر خانمها از دعای صنمی قریشی معجزه های زیادی دیده بودن.

ذکر یا دعایی برا تنبلی کسلی و کرختی بدن هست؟؟؟؟؟
    GOD always has sth for you
    a key for every problem
    a light for every shadow
    and a plan for every tomarrow

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    118
    پسند شده
    10673
    پسند کرده
    1324

ویترین مدال ها

ممنون از میریام عزیز برای ایجاد دوباره تاپیک
    من هم سعی میکنم به مرور پستها رو از انجمن قبلی به اینجا منتقل کنم.
    این پستها، همه نقل از دوستان مامی سایتی است!
    و چون امکان انتقال با نام نویسندگان پستها امکان پذیر نبود، به صورت نقل قول انتقال میدم.

زندگی تون پر معجــــزه

نقل قول نوشته اصلی توسط *شمیم*
    برای خانه دار شدن
    سوره مومنون آیه 29
    بعد از نماز صبح
    (70 مرتبه )

نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected]@NeH
    دعا واسه اینکه کسی نسبت بهتون بدخلق نشه و دیگران دوستدار شما باشن
    12 بار ذکر " یا عزیز ذالعز و الجلال اعزنی "
    10 بار " فالله خیر حافظون و هو الرحم الرحیمن "
    10 بار " لا حول والا قوه اله بالله العلی العظیم "
    نقل قول نوشته اصلی توسط دلبر
    برای محبت و دوست داشتن زن و شوهروهمچنین داشتن آرامش زندگی تلاوت هر روز سوره مزمل توصیه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh
    برای شفای مریض :
    برای شفای مریض بگوید : اَستَغفِرُ اللهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ
    سپس صلوات فرستاده و هفت مرتبه بر مریض بخواند یا ارحم الراحمین
    بعد از آن چهل مرتبه این دعا را نیز بخواند
    اللهُمَّ اشْفِهْ بِشِفائِکَ وَ داوُهُ بِدَوائِکَ و عافِهْ مِنْ بَلائِکَ بِحَقِّ وَلِیَّکَ وَ ابْنِ اَولیائِکَ الْعَبْدِ
    الْصّالحِ مُوسَی بْنِ جَعْفَرِ علیه السلام
    کرارا تجربه شده و خوب خواهد شد و اگر چند نفر هستند می توانند چهل مرتبه را بین خود تقسیم
    کنند تا مریض زودتر شفا یابد

منبع : تحفة الرضویة صفحه ۱۱۵

...
    برای رفع شدت گرفتاری :

از شیخ بهایی نقل است برای رفع شدت گرفتاری شب جمعه نیت روزه فردا را بکند سپس بعد از نماز
    صبح ۶۰۰ مرتبه بگوید ماشاءَ اللهُ لا قُوَّةَ اِلّا بِاللهِ
    بدون شک به هدفش خواهد رسید مولف گوید من در امور کلی تجربه کرده ام
    دعای مخصوص چشم زخمی

--------------------------------------------------------------------------------

ابن عباس» روایت کرده است:
    رسول اکرم (ص) پیوسته امام حسن و امام حسین (ع) را به وسیله دعا در امان و پناه خداوند قرار می داد و می گفت:
    «اعیذ کما بکلمات الله التامه و اسمائه الحسنی عامه من شر السامه و الهامه، و من شر عین لامه و من شر حاسد اذا حسد»
    «شما را در پناه کلمات تامه الهی و اسمای نیکویش قرار می دهم، از شر هر چیز زهردار و حیوانات و حشرات سمی، از شر چشم بد، و از شر هر حسد کننده زمانی که حسد ورزد.»
    «ابن عباس» گوید: آنگاه پیامبر (ص) روی به ما کرد و فرمود: اینگونه حضرت ابراهیم خلیل الرحمان (ع) برای اسحاق و اسماعیل دعا می کرد و پناهشان می داد.
    دعا به هنگام شروع تلاش روزانه

--------------------------------------------------------------------------------

امام صادق (ع) فرموده است: برخی دعاهاست که اگر کسی خواندن آن را در وقت خود فراموش کند، سزاوار است آن را قضا نماید و آن این است که هر روز پس از بامداد ده بار دعاهای زیر خوانده شود:
    «لا اله الاالله وحده لا شریک له، له الملک و له الحمد یحیی و یمیت و یمیت و یحیی و هو حی لا یموت بیده الخیر و هو علی کل شی قدیر»
    «معبودی جز خدا نیست، تنهاست. شریکی ندارد. مالکیت و ستایش از آن اوست. زنده می کند و می میراند. می میراند و دوباره زنده می کند. زنده ای است که نمی میرد. تمام نیکیها به دست اوست و بر هر چیزی تواناست.
    «اعوذ بالله السمیع العلیم»
    «به خداوند شنوای دانا پناهنده می شوم.»
    نقل قول نوشته اصلی توسط سمیه سبحانی
    براي هر مشكلي 554مرتبه بگين يا رئوف و يا رحيم اعتقاد داشته باشين كه جواب ميگيرين .جواب گرفتين براي منم دعا كنين
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashppaz
    حاجت گرفتن :
    40 روز خواندن سوره ی احزاب با حضور قلب
    واسه خودم دوبار جواب داده فقط هم دوبار به این کار متوسل شدم هر دو بار جواب داده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط khanome single
    آيه جهت ترسيدن در شبها
    چنانچه اين آيه را بخواند، نخواهد ترسيد اگر چه در ميان جانوران بايستد و عدد خواندن آيه مباركه 32 مرتبه است كه در حين حركت بخواند.

الا ان اولياء اللّه لاخوف عليهم و لا هم يحزنون .
    نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamak
    چند سال پیش شاید یه چیزی حدود 17 سال پیش یه خانمی که اهل دعا و قرآن بود بهم گفت هر وقت خواستی سوار ماشین بشی یا از خونه بری بیرون طوری که ترس از آسیب و سایل نقلیه داری مثل تصادفات و... قبل از خروج از خونه یا وقتی تو ماشین نشستی 19 تا بسم الله بخون هیچ اتفاقی نمی افته. اگر هم تصادفی صورت بگیره چه به کسی بزنی و یا بهت بزنن خسارت فقط مادی خواهد بود.و به قدرت خدا خسارت جانی همراه نداره.
    الحمد الله تا امروز خیلی کمکم کرده.تصادفاتی برام اتفاق افتاده که شاید اگر از اسم خدا کمک نگرفته بودم الان وجود خارجی نداشتم !
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرفر
    بچه ها کارتون هرجا گیر کرد این ذکر رو بگید اللهم صل علی موسی ابن جعفر ولی امرک
    بچها واقعا ذکری که رد خور نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط melody.solati
    دعایی از امام صادق (علیه السلام) وارد شده که فرمود: هر کسی ده بار یا الله بگوید، به او گفته میشود، لبیک، حاجت تو چیست؟

...
    امام موسی بن جعفر (ع)فرمود:
    هركس بعد از نماز صبح و مغرب پیش از آنكه پارا بگرداند و با كسی سخن گوید این ذكر را بگوید :
    ان الله و ملائكة یصلون علی النبی یا ایها الذین امنو صلو علیه و سلمو تسلیما اللهم صل علی محمد النبی وذریته
    خدا برای او صد حاجت روا كند هفتاد حاجت در دنیا و سی در آخرت
    منبع :ختوم و اذكار مقدم
    دعای بسیار مجرب برای ادای قرض و دین

«معاذبن جبل» گوید: روز جمعه ای از نماز با رسول خدا (ص) بازماندم، حضرت فرمود: چه عاملی تو را از نماز جمعه بازداشت؟ عرض کردم. ای رسول خدا! یوحنای طلبی از من داشت و در خانه من در انتظارم بود ترسیدم که مرا باز دارد حضرت فرمود: آیا دوست داری که خدا قرض تو را رد نماید؟

گفتم: آری ای رسول خدا. حضرت فرمود: آیه 25 و 26 سوره آل عمران از (قل اللهم مالک الملک...) تا بغیر حساب را بخوان سپس بگو
    - یا رحمان الدنیا و الاخره و رحیمهاما تعطی منهما ما تشاء و تمنه منهما ما تشاء اقض عنی دینی- ای رحمان دنیا و آخرت، ای رحیم دنیا و آخرت، به هر که بخواهی عطا می کنی و از هر که بخواهی منع می نمایی، بدهکاریم را ادا کن.
    هرگاه چنین کنی اگر به گنجایش زمین از طلا قرض داشته باشی، خداوند ادا فرماید.
    درمان بیماری ها و همچنین امراض سخت و صعب العلاج

امام رضا (ع) فرمود : هر کس را مرضی سخت و صعب العلاج باشد نام الهی « یا واحد » را هر روز هزار و یک بار گوید و ورد زبانش گرداند از آن مرض شفا پیدا خواهد کرد.

در مهج الدعوات ٬ سید بن طاووس از سعید بن ابی فتح قمی نقل کرده است که : مرا مرضی عظیم بود که طبیبان از علاج آن عاجز بودند به این دعا ( دعای ذیل ) عمل کرده شفا یافتم .

از حضرت امام صادق (ع) روایت است که پیامبر فرمود : هر که را مرضی باشد ٬ بعد از نماز صبح چهل بار بگوید و دست بر آن جا که علت باشد بمالد از آن صحت یابد :

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین حسبنا الله و نعم الوکیل تبارک الله احسن الخالقین و لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم (خواص الآیات)

از خواص سوره محمد (ص) در روایات آمده است : هر کس این سوره را بنویسد و با هر آب پاکی بشوید و به مریض بدهد ٬ آن مریض شفا پیدا خواهد نمود .

در کتاب مصباح کفعمی آمده است که آیه ۱۳۱ و ۱۳۲ سوره طه را بنویسد و بر بیمارببندد ٬بیمار شفا یابد :

رزق ربک عینیک الی ما متعنا به ازواجاْ منهم زهرة الحیوة الدنیا لنفتنهم فیه و رزق ربک خیر و ابقی و امر اهلک بالصلوة و اصطبر علیها لا نسئلک رزقاْ نحن نرزقک و العاقبة للتقوی
    ذکر برای تقویت اراده
    هر کس که ضعیف الاراده باشد : اسامی الهــــی «الشدیـد» ٬ «ذوالقـوة» ٬ «القاهــــر» ٬ «المقتــدر» را بخواند و بر خواندن مداومت نماید ٬ همت و اراده اش قوی گردد . منبع : خواص الآیات صفحه ۶۳
    بخت گشایی

امام صادق (ع) فرمود : اگر دختری در خانه مانده باشد و کسی به خواستگاری او نیاید سوره احزاب را بر پاره ای کاغذ بنویسد و در حقّه ( ظرف کوچک که در آن جواهر یا چیز دیگر بگذارند ) بگذارد و آن را در خانه ای که آن دختر باشد قرار دهد خواستگار برای آن دختر بسیار شود .
    خلاصی از زندان

هر کس را اگر به ناحق در زندان کرده باشند این آیات را نوشته و بر بازوی راست خود ببندد و بعد از آن به خواندن آن آیات مداومت کند خلاص شود.

فلما دخلوا علی یوسف...تا...انه هو الحکیم العلیم.(سوره یوسف آیات 99 و 100)

هرکس 7بار سوره انفال را بخواند، اگر زندانی باشد خلاص شود و اگر بدست ظالم گرفتار است نجات یابد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط melody.solat
    جهت فروش خانه
    آیه الکرسی را نوشته و پس از آن نوشته شود:

یا حفیظ یاحفیظ احفظنی فاستبشرو ببیعکم الذی بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم
    و در منزل قرار دهید.

سوره قارعه را نوشته و در منزل قرار دهید.

آیه ۳۳ سوره الرحمن از: یا معشر الجن ... تا ... الا بسلطان را ۷۰ مرتبه بخوانید.

سوره زلزال را از نزدیک یا دور ۷ بار خوانده و به آن سمت بدمید و اگر با هفت بار فروش نرفت روزی ۷۰ بار بخوانید.
    ویرایش توسط heaven : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ در ساعت ۰۲:۴۴ قبل از ظهر
    bluesky و elmira.t این نوشته را پسندیده.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    118
    پسند شده
    10673
    پسند کرده
    1324

ویترین مدال ها

گشایش کار
    برای گشایش در کار و فتح و قوت کسب٬ هرکس ۲ بار صلوات بفرستد و الم نشرح و آیه الکرسی را هر کدام ۲ بار بخواند و از انگشت کوچک تا بزرگ عقد کند (ببندد) البته تاثیر عجیبی خواهید دید.

و نیز برای گشایش کار آیه الکرسی بعد از هر نماز خوانده شود.

سوره قدر ۱۰ بار بعد از نماز صبح خوانده شود.
    آيه جهت فرزند خواستن از خداوند مهربان
    اين آيه را مرتب بخواند:
    ربي لا تذرني فردا و انت خير الوارثين .
    دعای نجات از تنگناها

رسول اکرم (ص) فرموده است: «هر کس زیاد ذکر «استغفرالله ربی و اتوب الیه» گوید، خداوند گره غمهای او را بگشاید، و از هر تنگنایی بیرونش برد، و از آن جا که گمانش را هم نمی برد، روزیش رساند.
    دعا برای دوری از نکبت و ناخوشی

از حضرت رسول (ص) مروی است. هر کس صبح سه مرتبه دعای زیر را بخواند، و دم (نفس) خود را بر کف دست خود بدمد، و به صورتش بمالد در آن روز هیچ نوع مکروهی به وی نرسد، و هرگاه در اول شب همین عمل را به جای آورد، تا صبح از هر قسم نکبتی محفوظ باشد.

«بسم اله الذی لا یضر مع اسمه شیء فی الارض و لا فی السماء و هو السمیع العلیم»
    «به نام خدایی که با نام مقدسش هیچ چیزی نه در زمین و نه در آسمان زیان نمی رساند، و او شنوای داناست.
    دعا برای رفع بد اخلاقی

امام صادق (ع) فرموده است: «اگر کسی بداخلاق شد، در گوش او اذان بگویید.»

دعا برای دفع فال بد
    رسول اکرم (ص) فال خوب زدن را دوست می داشت، و فال بد زدن را خوش نداشت و می فرمود: هر کس چیز ناخوشایندی دید که به نظرش بد جلوه می آید این دعا را بخواند.
    «اللهم لا یوتی الخیر الا انت، و لا یدفع السیئات اانت و لا حول و لا قوه الا بک»
    «خدایا! خوبی را کسی جز تو نمی دهد، و بدیها را کسی جز تو دفع نمی کند، و هیچ جنبش و نیرویی نیست مگر به کمک تو.»
    دعا برای جا کردن خود در دل دیگران

دعا برای القاء مهر خود در دل دیگران : هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.
    «بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»
    «به نام خداوند بخشنده مهربان، توصیه من این است که نسبت به من برتری جویی نکنید و به سوی من در آیید در حالی که تسلیم حق هستید.» (سوره نمل، آیه ۳۰ و ۳۱)
    «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین»
    «اگر دل او را به وسیله ایمان محکم نکرده بودیم، تا در زمره اهل ایمان در آید.» (سوره قصص، ایه ۱۰)
    دعا برای دیدن فرد مورد نظر در خواب

به جهت دیدن فرد یا شیء مورد نظر در خواب خواندن این سه اسم مقدس «النور» و «الباسط» و «الظاهر» به تعداد زیاد با رعایت طهارت و پاکی بدن و لباس طاهر و در مکان مقدس) موثر است.
    آیه ای در قرآن برای گره گشای بخت برای دختران

آیا آیه ای در قرآن برای درخواست ازدواج از حق تعالی وجود دارد که گره گشای بخت برای دختران باشد؟(البنه به جز آیه ۷۴ سوره فرقان )

پاسخ :
    سحر و جادو و بستن بخت از امورى است که واقعیت دارد البته یادگیرى و یاد دادن آن حرام است. شایان ذکر است: گرچه سحر و جادو واقعیت دارد ولى نیامدن خواستگار براى دختر اصلا دلیل بسته شدن بخت نمى باشد و غالب آنچه امروزه در میان مردم در این باره شایع است بى‏اساس مى‏باشد و اکثر کسانى که به این امور مى‏پردازند کلاه بردارانى هستند که از این طریق قصد اخاذى و پر کردن جیب خود را دارند. ولى اگر بر فرض موردى پیدا شد که سحرى در کار بود راه‏هایى براى بطلان آن وجود دارد:
    ۱- استعاذه به خداوند و خواندن سوره‏هاى فلق و ناس.
    ۲- خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا ۸۲ سوره یونس.
    ۳- دعا و تضرع به درگاه خداوند.
    ۴- درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.
    ذکرهایی برای آرامش در خواب

بسیاری از ما خواب راحت و آرامی نداریم و این مسئله میتواند دلایل جسمی و روحی متفاوتی داشته باشد اما در اکثر موارد ریشه نا آرامی در خواب عوامل روحی است که خوابیدن این نعمت بزرگ را به کام ما تلخ میکند دین بی نظیر ما برای این هم راهی اندیشیده است و با دستو رالعمل هایی ساده و کم هزینه و بدون عوارض دنیایی از آرامش را به ما ارزانی میدارد .
    قبل از خواب چه اعمالى انجام دهیم که آرامش کامل داشته باشم؟
    اعمال مستحب فراوان است، شما هر ذکر و دعایى را که قبل از خواب انجام دهید نافع است چرا که تنها نام خداست که آرامبخش دلهاست اگر می توانید شب‏ها قبل از خواب، دو رکعت نماز و سوره «ملک» را بخوانید و «زیارت عاشورا» را زمزمه کنید در کسب آرامش مؤثر خواهد بود. در هر حال شما هر کار مستحبى را قبل از خواب انجام دهید در کسب آرامش مؤثر خواهد بود. از صلوات غافل نباشید که حلّال مشکلات است؛ «دعاى فرج» را زمزمه کنید و در نهایت در رختخواب کارهاى روزتان را مرور نمایید. هرکدام اشتباه بوده سعى کنید جبران کنید و به فکر آن باشید که دیگر تکرار نشود و یا اگر قابل اصلاح است اصلاح کنید. خود را به ایزد منان سپرده و گونه خود را بر زمین بگذارید و بگوید «الهى لا تکلنى الى نفسى طرفة عین ابدا» ؛ خداوندا مرا لحظه ای(چشم بر هم زدنی) به خودم وامگذار.
    دعاء هنگام خواب:
    ۱- گفتن سه بار تسبیحات اربعه .
    ۲- سه بار خواندن سوره توحید.
    ۳- چهارده بار صلوات به نیابت ۱۴معصوم .
    ۴- طلب مغفرت برای تمام مومنان و مردگان .
    ۵- گقتن تسبیحات حضرت زهرا(س) .
    ۶- خواندن آیت الکرسی،فلق،ناس و کافرون .
    ۷- خواندن این دعا که به منزله ی هزار نماز است: یَفْعَلُ اللهُ ما یشاءُ
    بِقُدْرَتِهِ وَ یَحْکُمُ ما یُریدُ بِعِزَّتِهِ
    ذکر هنگام خواب
    امام صادق (ع ) فرمودند: کسى که هنگام خواب سه بار ذکر زیر را بگوید، مانند روزى که از مادر متولد شده است ، از گناهان بیرون مى آید:
    «الحمد لله الذى علا فقهر، و الحمد لله الذى بطن فخبر، والحمد لله الذى ملک فقدر، و الحمد لله الذى یحیى الموتى و یمیت الاحیاء و هو على کل شى ء قدیر.» ؛ همه ثناها مخصوص خداوندى است که پیروز و غالب است ، همه ثناها مخصوص خداوندى است که دانا به نهان و آشکار همه چیزى است ، همه ثناها مخصوص خداوندى است که مالک و توانا است ، همه ثناها مخصوص خداوندى است که مردگان را زنده نموده و زندگان را مى میراند، و او بر هر چیزى توانا است .(۱)
    ذکر هنگام از خواب پریدن
    خواندن این ذکر عظیم: کسی که در شب از خواب بیدار شود و اذکار زیر را بخواند و بعد از آن بگوید: «اللّهم اغْفِر لی». پروردگارا! مرا مورد عفو و بخشش خود قرار ده یا دعائی بکند خداوند جوابش را می *دهد و اگر وضوء بگیرد و نماز بخواند نمازش قبول می *شود. دعا این است.
    «لاَ إِلَهَ إِلاَّ اللهُ وَحْدَهُ لاَ شَرِیْکَ لَهُ، لَهُ الْمُلْکُ وَلَهُ الْحَمْدُ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیْرٌ. سُبْحَانَ اللهِ، وَالْحَمْدُ لِلَّهِ، وَاللهُ أَکْبَرُ. ولاَ حَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ إِلاَّ بِاللهِ» ؛ هیچ معبودی بجز الله نیست تنها و بی *شریک است و عظمت و ستایش برای اوست و بر هر چیزی تواناست ستایش و پاکی برای خداست و غیر از او خدایی نیست. حول و قوه و توکل تنها بر اوست. (۲)

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    118
    پسند شده
    10673
    پسند کرده
    1324

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان دنیز
    اینم چند تا ذکر متفرقه برای دوستای خوبم :{اینا ذکرهایی که من روزانه تکرار میکنم و خیلی مفیدن }
    گفتن صد بار یا ضار جهت کسب عزت
    گفتن صد بار یا رحمن برای رفع فراموشی و اسان شدن سختی ها
    گفتن صد بار یا رحیم بعد از نماز برای مورد لطف خداوند قرارگرفتن
    گفتن هفتاد بار یا حسبی الحسیب برای توسعه رزق
    گفتن صد بار یا بارئ جهت عنایت خداوند
    گفتن سی و سه بار یا باطن جهت بی نیازی
    گفتن هشتادبار یا لطیف جهت اسان شدن کارها
    نقل قول نوشته اصلی توسط heaven123
    از امام صادق علیه سلام نقل شده است که هرکس سوره حشر را جهت برآورده شدن حوائج و مهمات بزرگ و عظیم 40 روز ، روزی یکبار بخواند . حاجت او برآورده میشود .
    و اگر یک روز فراموش شود باید دوباره شروع کرد و نوشته اند که هرکس تا چهل روز مداومت کند مستجاب الدعوه میشود .

انشالله
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه یخی
    براي حاجت
    به مدت 10 روز هرروز
    11بار آيه 54 ال عمران
    11بار سوره حمد
    11بار سوره فتح خوانده شود

...
    جهت صلح ميان دوكس كه كدورتي ايجاد شده ختم سوره معارج 80 بار مدت 80 روزم كمتر باشه بسيار مجربه نه تنها صلح بلكه حاجت

...
    من براي حاجت 40 بار سوره مزمل ميخونم از 40 روزم كمتر طول بكشه اشكال نداره مهم اينه كه 40 بار خوانده بشه حتي براي روزي هم سوره مزمل مجرب است
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky
    دوستان گلی که دنبال خونه هستن چه به قصد خرید و چه اجاره برای اینکه یه خونه خوب و مبارک و پربرکت و همچنین آنچه که دلخواهشون هست رو پیدا کنن

آیه 29 سوره مومنون رو روزی صد بار بخونن
    نقل قول نوشته اصلی توسط heaven123
    دعای حاجت از زبان سالار شهیدان

قطب راوندی رحمه الله علیه نقل می*کند که حضرت امام زین العابدین علیه السلام (در مورد روز عاشورا و ساعات پایانی عمر امام حسین) می*فرماید: پدرم – که سلام و درود خدا بر او باد – روز شهادتش درحالیکه خون از بدنش می*جوشید مرا به سینه چسباند و فرمود: «احفظ عنّی دعاء علَّمتنیه فاطمة صلوات الله علیها و علّمها رول الله صلی الله علیه و اله و علّمه جبرئیل فی الحاجة و المهمّ و الغمّ و النازلة اذا نزلت و الامر العظیم الفادح ؛ دعایی از من فراگیر و حفظ کن که مادرم فاطمه صلوات الله علیها به من آموخته است او نیز آن را از رسول الله فرا گرفته و جبرئیل این دعا را به جدّم تعلیم داده بود. دعایی که در وقت حاجت، امر مهم، و غم و اندوه، حوادث و رویدادهای تلخ و پیشامدهای سخت و شکننده خوانده می*شود ».

فرمود دعا کن و بخوان: « بحقّ یس و القران الحکیم و بحقّ طه و القرآن العظیم یا من یقدر علی حوائج السائلین یا من یعلم ما فی اضمیر یا منفّساً عن المکروبین یا مفرّجاً عن المغمومین یا راحم الشیخ الکبیر یا رازق الطف الصغیر یا من لا یحتاج الی التفسیر صلّ علی محمد و آل محمّد وافعل بی کذا و کذا »
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky
    اگر برای هر معصوم به تعداد شماره نام او که بر اساس حروف ابجد محاسبه شده صلوات بفرستی هر حاجتی داشته باشی برآورده خواهد شد

1- نام مبارك پيامبر اعظم صلي الله عليه و آله و سلم = 92

2- نام مبارك اميرالمومنين عليه السلام = 110

3- نام مبارك حضرت فاطمه زهراء عليها السلام = 135

4- نام مبارك امام حسن عليه السلام = 118

5- نام مبارك امام حسين عليه السلام = 128

6- نام مبارك امام سجاد عليه السلام = 110

7- نام مبارك امام محمد باقر عليه السلام = 92

8- نام مبارك امام صادق عليه السلام = 353

9- نام مبارك امام كاظم عليه السلام = 116

10- نام مبارك امام رضا عليه السلام = 110

11- نام مبارك امام جواد عليه السلام = 92

12 - نام مبارك امام هادي عليه السلام = 110

13 - نام مبارك امام حسن عسكري عليه السلام = 118

14- نام مبارك امام عصر عليه السلام = 59

نقل قول نوشته اصلی توسط Raziiiii momi bahar
    سلام دوستان ...
    يك سال بود كه باردار نمي شدم و همش گريه و ناله و ..........
    تا اينكه يكي بهم گفت تا 41 روز ختم بسم الله الرحمن الرحيم بذار . اينكه روز اول يه تسبيح . روز دوم دو تسبيح تا روز 41 .....
    به خدا قسم همون ماه جواب گرفتم در اوج ناباوري.......... انشاالله شما هم جواب مي گيرين ...... خيلي مجربه

"میلان کوندرا"

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    99
    پسند شده
    7541
    پسند کرده
    8741
    من هر وقت به مشکلی میخورم صلوات نظر حضرت ام البنین مادر حضرت ابوالفضل میکنم اکثرا 1400 خیلی خوب جواب میگیرم .جوری که خودمم هم بعضی مواقع باورم نمیشه.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

صفحه 3 از 53 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین