نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree1160Likes

موضوع: معجــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــزه

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 421
صفحه 2 از 53 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    radman آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    5
    میزان امتیاز
    503
    پسند شده
    12228
    پسند کرده
    4211

ویترین مدال ها

4 اثر ویژه، مخصوص ذکر یونسیه

لا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَک إِنِّی کنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ

1ـ پیامبر گرامى صلى الله علیه و آله فرمودند:
    هر بیمار مسلمانى که این دعا را بخواند، اگر در آن بیمارى (بهبودى نیافت و) مُرد پاداش شهید به او داده مى شود و اگر بهبودى یافت، تمام گناهانش آمرزیده شده است .

2ـ رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند:
    آیا به شما خبر دهم از دعایى که هرگاه غم و گرفتارى پیش آمد آن ادعا را بخوانید گشایش حاصل شود؟
    اصحاب گفتند: آرى اى رسول خدا.
    آن حضرت فرمود: دعاى یونس که طعمه ماهى شد: «لا اله الا انت سُبحانَکَ اِنّى کُنتُ مِن الظالمین»

3ـ امام صادق علیه السلام فرمودند:
    تعجب می*کنم از کسى که غم زده است چطور این دعا را نمى خواند: «لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین»؛ چرا که خداوند به دنبال آن مى فرماید: ما او را پاسخ دادیم و از غم نجات دادیم و این چنین مؤمنان را نجات مى دهیم.

4ـ مرحوم کلینى نقل مى*کند: مردى خراسانى بین مکه و مدینه در ربذه به امام صادق علیه السلام برخورد و عرضه داشت: فدایت شوم! من تا کنون فرزند دار، نشده*ام، چه کنم؟
    حضرت فرمودند: هرگاه به وطن برگشتى و خواستى به سوى همسرت روى، آیه «وَذَا النُّونِ إِذ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَن لَّن نَّقْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَى فِی الظُّلُمَاتِ أَن لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَک إِنِّی کنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» را بخوان انشاء الله فرزند دار خواهی شد.
    باران را دوست دارم
    چون رفتن بلد نیست
    فقط می آید....

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1630
    پسند شده
    23549
    پسند کرده
    19780

امروز 19 فروردین از 11 صبح تا 11 شب شمس الشموس است و خورشید به گونه ای در آسمان قرار دارد و میگویند دعاها استجابت می شود و حاجتها بر آورده می شود.

باید سوره شمس را بخوانی و آخر هر آیه بگویی:
    ((یا شمس الشموس و یا انیس النفوس ادرکنی))

روز ۱۹ فروردین روز شرف الشمس است، و در سال یکبار اتفاق می افتد،
    وقایع نجومی در این روز:هر سال روز خاصی که خورشید به نقطه خاصی در آسمان میرسد حالتی معادل شب قدر ایجاد میکند.
    که در قران خداوند دستور داده که آن را جدی بگیرند و خدا را بسیار یاد کنند تا مسیر زندگیشان تغییر کند
    در آن لحظه با وضو و خواندن نماز و دعا سوزنی برداشته و از روی نوشته شرف شمس بنویسید
    یعنی مثل اینکه میخواهید از روی نوشته بنویسید.
    در این حالت شرف شمس انرژی شرف شمس را به خود گرفته و تا یک سال فرشته نگهبان شرف شمس به امر خدا به شما در همه امور زندگی کمک خواهد کرد.
    از بین تمامی کلمات نوشتن اسم اعظم خداوند تاثیر بیشتری نسبت به سایر اسمای الهی دارد.

التماس دعا ................
    ...

mitra40 این نوشته را پسندیده.

والعصر ..........

مدیر انجمن
    Andrew آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1174
    پسند کرده
    12499

معجــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــزه

سلام دوستان عزیزم
    قبلا تاپیکی داشتیم با عنوان " ذکرهایی که معجزه می کنند "
    متاسفانه این تاپیک بدون عمد در پاکسازی ها حذف شد از اونجایی که بارها و بارها دوستان خصوصی درباره این تاپیک پرسیدند و پاسخ گرفتند لازم دیدم تاپیک مجددا احیا بشه

- - - Updated - - -

دوستان عزیز امشب شب ( شـرف الـشـمـس ) است
    تلاوت آیــه های 29 و 30 سوره ی( فــاطــر ) باعث نزول برکت است .
    همه با هم در این شب نوزدهم فروردین که شب (شـرف الـشـمـس ) است
    این دو آیه ی سوره ی فاطر را که سفارش شده می خوانیم و برای هم دعای خیـــــر می کنیم.

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

إِنَّ الَّذِينَ يَتْلُونَ كِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَنفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِيَةً يَرْجُونَ تِجَارَةً لَّن تَبُورَ ﴿۲۹﴾

در حقيقت كسانى كه كتاب خدا را مى خوانند و نماز برپا مى دارند و از آنچه بديشان روزى داده ايم نهان و آشكارا انفاق مى كنند اميد به تجارتى بسته اند كه هرگز زوال نمى پذيرد.

لِيُوَفِّيَهُمْ أُجُورَهُمْ وَيَزِيدَهُم مِّن فَضْلِهِ إِنَّهُ غَفُورٌ شَكُورٌ ﴿۳۰﴾
    تا پاداش شان را تمام بديشان عطا كند و از فزون بخشى خود در حق آنان بيفزايد كه او آمرزنده حق شناس است.

elmira.t و mitra40 این نوشته را پسندیده.
    سلام ای به نعمت رسیده خدا با توست...

All things are yours

از خدا می خوام که عطر دلخوشی هرجا باشی به مشامت برسه...

zohre.a آواتار ها
    زهره
    نوشته های وبلاگ
    63
    میزان امتیاز
    303
    پسند شده
    16920
    پسند کرده
    12014
    چهار ذکر معجزه گر
    حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) فرموده است: در شگفتم برای کسی که از چهار چیز بیم دارد، چگونه به چهار کلمه پناه نمی برد!

۱- در شگفتم برای کسی که ترس بر او غلبه کرده، چگونه به ذکر «حسبنا الله و نعم الوکیل» (سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۷۱) پناه نمی برد. در صورتی که خداوند به دنبال ذکر یاد شده فرموده است: پس (آن کسانی که به عزم جهاد خارج گشتند، و تخویف شیاطین در آنها اثر نکرد و به ذکر فوق تمسک جسند) همراه با نعمتی از جانب خداوند (عافیت) و چیزی زاید بر آن (سود در تجارت) بازگشتند، و هیچگونه بدی به آنان نرسید.

۲- در شگفتم برای کسی که اندوهگین است چگونه به ذکر «لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین*» (سوره مبارکه انبیاء آیه ۸۷) پناه نمی برد. زیرا خداوند به دنبال این ذکر فرموده است: «پس ما یونس را در اثر تمسک به ذکر یاد شده، از اندوه نجات دادیم و همین گونه مومنین را نجات می بخشیم.» (سوره انبیاء آیه ۸۸)

۳- در شگفتم برای کسی که مورد مکر و حیله واقع شده، چگونه به ذکر «افوض امری الی الله، ان الله بصیر بالعباد» (سوره مبارکه غافر آیه ۴۴) … پناه نمی برد. زیرا خداوند به دنبال ذکر فوق فرموده است: «پس خداوند (موسی را در اثر ذکر یاد شده) از شر و مکر فرعونیان مصون داشت.» (سوره غافر آیه ۴۵)

۴- در شگفتم برای کسی که طالب دنیا و زیباییهای دنیاست چگونه به ذکر «ماشاءالله لاحول و لاقوة الا بالله» (سوره مبارکه کهف آیه ۳۹) پناه نمی برد، زیرا خداوند بعد از ذکر یاد شده فرموده است: «مردی که فاقد نعمتهای دنیوی بود، خطاب به مردی که از نعمتها برخوردار بود) فرمود: اگر تو مرا به مال و فرزند، کمتر از خود می دانی امید است خداوند مرا بهتر از باغ تو بدهد.»
    بحارالانوار، ج ۹۰، ۱۸۴ –
    ای خدا! من به تو رو کرده ام بر آستانت سر نهادم......دوست دارم بندگی را , با همه شرمندگی ها!

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    276
    پسند شده
    21505
    پسند کرده
    15818

ویترین مدال ها

واي چه حيف ميريام جون
    خيلي تاپيك خوبي بود

دوستان هرروز يافتاح رو بخونيد 71 مرتبه
    من كه ازش خيلي معجزه ديدم

marzyeh a آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1435
    پسند کرده
    3277
    من این چهار ذکرو در خیلی از مواقع امتحان کردم جواب داده

نقل قول نوشته اصلی توسط hengamehh نمایش پست ها
    چند بار خواندید مرضیه جون ؟
    ببخشید دیر دیدم سوالتونو یه جایی خونده بودم اگه صد بار بخونی بعد 7 مرتبه الله اکبر بخونی بیشتر جواب میده منم همین کارو کردم
    ماهی

زندگی یعنی یک سار پرید
    از چه دلتنگ شدی
    دلخوشهیاا کم نیست

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949
    من مجددا می نویسم برای ازدواج کردن

به نیت شخصی که می خواهید ازدواج کنه (خودتون یا کس دیگر) آیه 48 و 50 سوره شوری را در کاغذی بنویسید تا کنید و لای آن مقداری پول بگذارید و این کاغذ را لای قرآن بگذارید حاجت که برآورده شدپول لای کاغذ را به همراه مقداری دیگر به فقیر بدهید

اینم آیه هاش
    فَإِنْ أَعْرَضُوا فَمَا أَرْسَلْنَاكَ عَلَيْهِمْ حَفِيظًا إِنْ عَلَيْكَ إِلا الْبَلاغُ وَإِنَّا إِذَا أَذَقْنَا الإنْسَانَ مِنَّا رَحْمَةً فَرِحَ بِهَا وَإِنْ تُصِبْهُمْ سَيِّئَةٌ بِمَا قَدَّمَتْ أَيْدِيهِمْ فَإِنَّ الإنْسَانَ كَفُورٌ (٤٨)

أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُكْرَانًا وَإِنَاثًا وَيَجْعَلُ مَنْ يَشَاءُ عَقِيمًا إِنَّهُ عَلِيمٌ قَدِيرٌ
    (٥٠)
    ویرایش توسط hengamehh : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ در ساعت ۰۹:۴۹ بعد از ظهر

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

`لعیا` آواتار ها
    میزان امتیاز
    111
    پسند شده
    2186
    پسند کرده
    623
    سلام من هم اتفاقا دنبال این تاپیک میگشتم مدتی بود میخواستم بنویسم از دوستان عزیزی که اینجا گفته بودند دعای خرید خونه یا اجاره خونه خوب خوندن 100 مرتبه آیه 29 سوره مومنون ممنونم من خوندم و اعجاز قرآن رو در این زمینه هم دیدم
    هرچند بعدا گفتم کاش آیه ای بود در مورد خونه آخرت خوب مثل آیه ای که آسیه زن فرعون میگه رب ابن بیتی عندک فی الجنه درست نوشتم؟

صفحه 2 از 53 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین