سلام
دوست داشتم این پرسش رو تو ذهنتون ایجاد کنم!

چون با اینکه بارها و بارها و هر روز، قوانین تکرار میشه حتی کاربرای قدیمی هم کم لطفی میکنن و حتی با اینکه برای تازه واردین عزیز هم تو این انجمن مبحث زدم ولی بازم هر روز شاهد زیاد شدن بی مورد صفحات هستیم و ...

دوستان جونم هدف ما تو این سایتِ دوست داشتنی آموزش به دوستانِ مجازیمونه، هدف ما فقط هنرنمایی نیست! هنرمونو به اشتراک میذاریم تا به دوستانی که ندیدیم یاد بدیم یا ایده بدیم یا انگیزه آشپزی بدیم! یا کمک کنیم مهمونیشو به بهترین نحو برگزار کنه و ... و ...، هدف ما اینه که چیزای خوشمزه ای رو که بلدیم و همه دوسش دارن به همدیگه یاد بدیم و یا اگه دستور خوشمزه ی دوستی رو به قشنگترین نحو تزیین کردیم و به ذهنمون ایده ی خوبی براش رسیده به اشتراک بذاریم، ...
و همینطور تعمیمش بدید به همه ی مباحث و انجمن های سایت

اما سوال اینجاست؟ همه ی اینها با تنها عکس گذاشتن خالی حاصل میشه عزیــــــــزانم؟؟!!؟؟

من عکس ژله سیبی میذارم که به شکل پرتقال در آوردم!! :) اینو پارسال هم درست کرده بودم آیا نمیتونم لینک کار قبلم رو بهش اضافه کنم؟؟؟ آیا اینقدرررر سخته که براش توضیح بنویسم؟؟؟ آیا اگه همه ی اینا اینقدر سخته! مجبورم عکس بذارم؟؟!!؟

دوستان، دوستانِ جان، اگه ما آموزگاریم باید بدونیم که ممکنه بارها و بارها سوال تکراری جواب بدیم، نباید؟ اگه ما معلمیم قانون مکانِ آموزشمون رو رعایت میکنیم مگه نه؟

منِ آموزگار (من نوعی) فرض رو بر این میذارم که دوست تازه واردی (یا حتی قدیمی ای!) وجود داره که واسش - هرچند تکراری!- این عکسی که گذاشتم جای سوال داره

پس من یا لینک کار قبلم رو میذارم یا واسش -هرچند سخت!!- دستور تایپ میکنم. آیا جواب دادن به نقل قول ها و ایجاد صفحات بیشتر و ویرایش اضافه و ... آسونتره؟؟!!؟

پس دست به دست هم دهیم به مهر قوانین سایتمون رو رعایت کنیم

قوانین سایت http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

مروری بر قوانین پرکاربرد این انجمن لینک و فهرست مباحث انجمن دسرها

سامره نوشت: به راحتی میتونید لینک پستهای خودتون رو توی یه فایل وُرد ذخیره کنید و بعد از اون فقط یه کپی پیست ساده س، به جون سامره ؛)

دوستان سوال کننده، چه تازه وارد چه قدیمی :) سعی کنیم قبل از پرسیدن سوالات اول از جستجوی سایت استفاده کنیم

اگه من هنوز دستور خاصی رو امتحان نکردم پس بهتره قبل از اینکه رگباری - واسه این ایده جدیدی که دوستم روی دستور قدیمی پیاده کرده ( ومن خوشم اومده) - سوال بپرسم اول برم و خود دستور اصلی رو درست کنم، تجربه کنم، بعد روش حرکت ژانگولری بزنم!

یعنی چی؟! یعنی منی که تا حالا شارلوت درست نکردم و تو درست کردن نون رولت هم تجربه ای ندارم، اولین شارلوت عمرم رو رویال زوکوتو انتخاب نمیکنم! وقتی دوستی میاد شارلوت حرفه ایشو میذاره (که راجع بهش هم توضیح کامل و کافی داده) باران سوالاتمو روی ایشون و تاپیک مربوطه نمیبارونم بلکه میرم و از ابتدا تجربه میکنم و بعد خودم حرکت میزنم روش!

ژله تزریقی رو تا دست به تزریق نشم نمیتونم از رو توضیحات پیشرفته متوجه بشم و باید از ابتدای مبحث و با ساده ترین نوعش شروع کنم تا دستم بیاد تزریق و گل ساختن یعنی چی ...
(امیدوارم مثالا واضح منظور رو رسونده باشن)

اگه من هر چيزي رو که مي خوام درست كنم تاپيك رو بخونم و از تجربه بچه ها استفاده كنم، و اگه برای مهمونیه؟ قبلا برای خودمون در حجم کم درست کنم - نه اينكه یکی دو ساعت مونده به مهمونيم بيام ص اول رو بخونم و مواد رو با هم مخلوط کنم و بدون دونستن یه سری نکات خرابكاري! كنم و .... - دیگه (متاسفانه!) با لحن بد و طلبکارانه از دیگر دوستانم نمیخوام که زود باشید! فوری بهم بگید چکار کنم! :|

سوالات پایه ای و از قالب در آوردنی! رو اینجا میتونید ببینید نکات پایه برای تهیه انواع دسر

تازه واردین محترم لطفا قبل از فعالیت اینجا رو بخونید
کاربران تازه وارد عزیز لطفا بخوانند

عزیزانم اگه دوست گلی سوال میپرسه من میخوام جوابشو بدم استفاده از گزینه ی پاسخ با نقل قول هیچ مشکلی برای من ایجاد نمیکنه

اگه از کار کسی خوشم میاد براش پسند بزنم و تو خصوصی ازش تعریف و تمجید کنم هیچ اتفاق منفی ای برای من رخ نمیده

اگه سوالی دارم بابت کار دوستم میتونم عکس رو از نقل قول پاک کنم چون وقتی پستش دو تا پست بالاتره نیاز به دیدن عکس های تکراری نیست :/

اگه به نظم سایت کمک کنم به نفع خودمه

دوستان جونم هدف ما اینه که اینجا دور هم از هم یاد بگیریم و به هم یاد بدیم بدون اینکه اکانت اینترنت هم رو از بین ببریم!
هدف ما کمک به هم هستش نه اذیت کردن همدیگه :|

وقتی من ژله مو بذارم و بنویسم ژله! کاربری که تایم و ... نداره؛ یا قید درست کردن کار من رو میزنه چون نمیتونه بره بگرده و پیداش کنه! یا تاپیک رو سوال بارون میکنه :/ که ماشالله در اکثر مواقع نوع دوم اتفاق میفته

حالا که میدونیم هدفمون چیه پس کسی که قوانین رو رعایت نمیکنه هدف خاصی نداره و پستهایی که هدف خاصی رو دنبال نکنن به محض رویت حذف میشوند