نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree337Likes

موضوع: آموزش آپلود عکس در انجمن

نمایش نتایج: از 153 به 160 از 273
صفحه 20 از 35 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    آتامان آواتار ها
    آتامان
    میزان امتیاز
    946
    پسند شده
    25513
    پسند کرده
    20952
    خطا...ورود ناموفق بود!!! آخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا؟؟؟ ؟؟؟

آقا این آپلود خطاکار بزرگتر نداره مسئولین رسیدگی کنن

لطفــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــا

هم راه حل های جواب های قبلی را هم رفتم نمیشه
    ❤ خورش هویج ❤

2. بانک بند ناف
    R0xanA93 آواتار ها
    رکسانا صادقی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    61
    وارد اپلودسنتر که شدید

روی گزینه انتخاب فایل کلیک کنید و عکسهاتونو از توی کامپیوترتون انتخاب کنید و گزینه اپلود فایل و بزنید.

بعد از اینکه اپلود شد 5 تا گزینه بهتون میده

خیلی راحت کد برای انجمن را کپی کنید و توی متنتون پیست کنید و ارسال و بزنید

بعد از اینکه پست بالا رفت عکستون نمایش داده میشه.

nazi15, reyhan777, heaven و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    گاهی باید بی رحم بود. نه با دوست، نه با دشمن، که با خودت !
    و چه بزرگت می کند آن سیلی که خودت می خوابانی بر صورتت…

lovermom آواتار ها
    زهره
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    2098
    پسند کرده
    1481
    نقل قول نوشته اصلی توسط lovermom نمایش پست ها
    از وقتی سیستم جدید آپلود شروع شده، من بعضی وقتها با آپلود کردن عکسها مشکل دارم.وقتی تو همین کادر ارسال پاسخ میخوام عکسها رو آپلود کنم ،چند تا عکس که آپلود میشه دیگه اونها تو همون سفحه آپلود باقی میمونه و دکمه ای هم برای پاک کردن قبلی ها نیست که بتونم عکسهای جدید رو آپلود کنم.البته اگه همه عکسهای قبلی آپلود شده باشه میتونم این کار رو انجام بدم.اما جالبه که بیشتر وقتها بدون هیچ ایرادی یکی دو تا از عکسها آپلود نمیشن و در نتیجه من دیگه نمیتونم هیچ عکسی رو آپلود کنم.
    اون دکمه پایین سمت چپ صفحه رو که روش نوشته آپلود عکس رو هم که میزنم وارد صفحه آپلود عکس میشه، یوزر و پسورد رو که میزنم وارد صفحه اصلی میشه" خوش آمدید lover mom " و در عرض 2 ثانیه دوباره برمیگرده به همون صفحه اول که یوزر و پسورد میخواست.میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید.دفعه قبل 4 ساعت و نیم طول کشید تا تونستم یه پست آموزشی تو قسمت لباس زیر بذارم.این دفعه هم که دوباره پستم رو نیمه کاره رها کردم.لطفا کمک.
    ضمنا اندازه ها رو تا جای ممکن کم کردم و حجم رو هم همینطور .حتی خیلی کمتر از حد مجاز.
    من یکی از مشکلاتم حل شد.اونم اینه که ظاهرا تو هر پست یه تعداد عکس رو نمیشه بیشتر آپلود کرد.و بعد از اون مجبورم به پست بعدی برم.من میخواستم همه رو تو یه پست بذارم که نمیشد.گفتم بگم شاید مشکل بعضی از دوستان دیگه هم باشه.
    سایت تخصصی آموزش قدم به قدم بافتنی و قلاب بافی با فیلم.
    آموزشهای سایت جدیدم رو در هیچ سایت و یا کلاسی نخواهید دید.
    http://steps-of-sewing.com

galaxy_a آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    388
    پسند کرده
    1913
    سلام من فقط می تونم عکسامو پیوست کنم که این جوری نمیشه بین عکسا چیزی نوشت آخه. واسه آپلود عکس ( اضافه کردن عکس)دو گزینه واسه انتخاب هست که یکی از کامپیوتر هست گزینه انتخاب فایلش فعال نیست اون یکی هم آپلود از آدرس هست که وقتی از سایت دیگه آپلود می کنم بعد از وارد کردن ، خطا می ده. خوب بگید من چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10426
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

آپلود سنتر مامی سایت و پیوست

آپلود از انجمن ( پیوست )

دوستان عزیزی که از قالب اصلی سایت استفاده میکنید ( نه قالب موبایل ) و سرعت اینترنتتون هم مناسب هست، مطمئن باشید با توضیحات صفحه اول مشکلی برای آپلود از انجمن نخواهید داشت. فقط لطفاً کمی! با دقت مطالعه کنید.

حجم و ابعاد محدودی برای آپلود عکس در انجمن ( پیوست ) وجود ندارد. ( انجمن تصاویر شما را به ابعاد و حجم مناسب تبدیل میکند )

ولی اگر حجم عکس شما قبل از پیوست مناسب شده باشد، عکسهایتان سریعتر و بدون اخطار آپلود میشود ( زمان کمتر و حجم کمتری از اینترنت شما مصرف خواهد شد ) یعنی به نفع خودتان است.

در هر بار آپلود از گزینه های کمتری استفاده کنید ( یعنی اگر سرعت اینترنت شما مناسب نیست، 10 تا 10 تا آپلود نکنید ) تا ارور کمتری مشاهده کنید.

اگر نگران کپی رایت عکسهای هنری خود هستید بهتر است از پیوست استفاده کنید تا واترمارک به صورت نیمه شفاف در وسط عکس شما قرار گیرد.

و اما...

دوستان عزیزی که تمایل به استفادهء دوباره از عکسهای آپلود شده خود ( پیوست در انجمن ) در سایر تاپیکها دارند. کافیست پست دوم صفحه اول همین تاپیک را مطالعه کنند!!

آپلود در آپلود سنتر مامی سایت ( www.mamisite.com/pic )

دوستان عزیزی که با وجود تمام توضیحات باز هم در استفاده از آپلود انجمن مشکل دارند، فقط به خاطر گل روی شما عزیزان، آپلود سنتری با ظاهری کاملاً ساده به سایت اضافه شده است، که فقط کاربران انجمن میتوانند از آن استفاده کنند!
    منوی بالا > آپلود عکس
    در حال حاضر برای اطلاع رسانی آیکون کوچکی در گوشه سمت چپ پایین سایت قرار داده ایم و به زودی بعد از اینکه کاربران گرامی از وجود چنین امکانی مطلع شدند، برداشته خواهد شد )
    فقط آیکون برداشته میشود و آپلود سنتر باقی خواهد بود.

آدرس آپلود سنتر مامی سایت:
    کد:
    www.mamisite.com/pic
    کار با آپلود سنتر مامی سایت بسیااار آسان است. ( دوست خوبمون R0xanA93 عزیز در چند پست بالاتر آموزش تصویری گذاشتند).

حجم مجاز برای آپلود عکس در آپلود سنتر مامی سایت 200 کیلوبایت است.
    ابعاد عکس مهم نیست، ادیتور انجمن تصاویر شما را به ابعاد استاندارد انجمن میرساند. ( ریسایز خودکار )
    واترمارک لوگو و اسم سایت در گوشه سمت راست عکسهای آپلود شده قرار میگیرد.

و ....

مشکل ورود شما به آپلود سنتر هم فقط و فقط در درست وارد کردن کاراکترهای نام کاربری یا کلمه عبور است! مشکل ورود به سیستم وجود ندارد!!!
    برای مثال برخی از دوستان در نام کاربریشون حروف عربی دارند که در هنگام ثبت نام کیبوردشون روی عربی تنظیم بوده ولی اکنون هنگام ورود حروف فارسی میزنند و همین مشکل کوچک و چندین مشکل دیگر که از حوصله این بحث خارج است.
    مثال:
    پری پري

ظاهر کلمات تقریباً مثل هم است. ولی به نقطه های زیر" ي " در کلمه دوم توجه کنید و...

پیروز باشید
    ویرایش توسط heaven : ۱۳۹۳/۰۲/۱۶ در ساعت ۱۰:۴۵ قبل از ظهر
    *** صحرا 61 ***, زهرا س.پ, mamane rastin و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

میزان امتیاز
    36
    پسند شده
    4477
    پسند کرده
    3769
    سلام.
    پست دوم صفحه اول رو هم خوندم.
    من عکسهام رو آپلود کردم اما در هیچ تاپیکی استفاده نکردم.حالا بعد از 2روز میخوام عکسهای آپلود شده رو تو تاپیک بگذارم.
    من فقط تونستم لینکش رو بگذارم..میخوام مثل قبل بتونم خود عکس رو توی تاپیک بگذارم.(کدبرای انجمن رو نمیاره)
    ممکنه راهنمایی کنید

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10426
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamaneali نمایش پست ها
    سلام.
    پست دوم صفحه اول رو هم خوندم.
    من عکسهام رو آپلود کردم اما در هیچ تاپیکی استفاده نکردم.حالا بعد از 2روز میخوام عکسهای آپلود شده رو تو تاپیک بگذارم.
    من فقط تونستم لینکش رو بگذارم..میخوام مثل قبل بتونم خود عکس رو توی تاپیک بگذارم.(کدبرای انجمن رو نمیاره)
    ممکنه راهنمایی کنید
    دوست خوبم من پست بالای شما توضیح دادم !!!!! و با خط هم جدا کردم آپلود با پیوست و از آپلود سنتر سایت
    توضیح پست دوم صفحه اول هم مربوط به پیوست بود. برعکس عمل کردین

در مورد سوال شما: کد رو بلافاصله بعد از آپلود باید برمیداشتین!
    ولی الان اگر آدرس عکس رو دارید، تو صفحه جدید آدرس عکس رو بزنید تا باز شه بعد هم روی عکس کلیک راست کنید و کپی ایمیج رو بزنید و داخل پستتون پیست کنید.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

تمنای لاله آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    132
    پسند کرده
    67
    سلام بر هیون جون عزیز خسته نباشید من دوربین کنون دارم که بعضی وقتا عکس باهاش میتونم توسلیت بذارم ولی بعضی وقتا نمیشه میشه برام توضیح بدید با تشکر.
    ابگوشت

ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمی شنوند چه تلخ است قصه عادت.....

صفحه 20 از 35 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین
  • کلمات کلیدی این موضوع