نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 761 به 768 از 959
صفحه 96 از 120 نخستنخست ... 8693949596979899106 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    z_saeideh آواتار ها
    سعيده مامي ياسمن
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1118
    پسند کرده
    771

Re: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

سلام
    بعضي تاپيك ها تقريبا يكي هستن و بهتره يكيشون حذف بشه و ادغام بشن، مثلا
    تاپيك كافه كتاب و تاپيك كتابهايي كه خوانده ام
    تاپيك معرفي مناطق ديدني و تاپيك ايران را بهتر بشناسيم و تاپيك تو را اي كهن ... و تاپيك شناخت ميهن و فرهنگمان
    تاپيك شكم گردي و تاپيك معرفي و نقد كافي شاپ و رستوران
    تاپيك شعر و كتاب شعر كودك و تاپيك سي دي آموزشي كودك و تاپيك اسباب بازي و تاپيك حكايت هاي آموزنده همشون ميتونن توي تاپيك كتاب و وسايل آموزشي و كمك آموزشي بگنجن
    كلا تعداد تاپيك ها زياده و خيلياشون فعال نيستن به نظر من اونايي كه فعال نيستن حذف شن و يا با تاپيكاي فعال ادغام بشن
    با تشكر
    چو مي توان به صبوري كشيد جور عدو / چرا صبور نباشم كه جور يار كشم

2. بانک بند ناف
    tara koliji آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    475
    پسند کرده
    949

سلام من هم با نظر سعیده جون موافقم خیلی تاپکها فقط عنوان متفاوت دارن وموضوع یکیه
    مثلا ما تاپک جلوگیری ازیکنواختی زندگی زناشویی داریم که خیلی خوبه ولی تاپک چه جوری عاشق همسرانمون بمانیم با همون موضوعات تکرار می شه وبعضی دوستان متاسفانه اونجا رو محل گله کردن از شوهراشون کردن یعنی مثل امان ازمریخی ها شده
    یا من چون ماما هستم دلم می خواست به سوالات دوستانی که حامله هستن جواب بدم ولی متاسفانه اونجا هم دوتاپک یکسان داریم با دو عنوان پرسش وپاسخ وسوالات بارداری که یکی هستن
    واز مدیرا خواهش می کنم از دوستان بخوان که دراین ماه غذارویا درمطبخ بزارن یا سفره ی رمضان بعضی ازدوستان یک غذارو هم سفره ی رمضان وهم مطبخ وهم سفره مهمانی می زارن وهیچ تذکری هم نمی گیرن وفقط ما با کلی علاقه وارد سایت می شیم که چیز جدیدی ببینیم تمام مدت دریک روز یک عکس توتاپکهای مختلف می چرخه
    ممنون
    زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
    هرکسی نغمه ی خودخواندوازصحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست
    خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد

z_saeideh آواتار ها
    سعيده مامي ياسمن
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1118
    پسند کرده
    771

سلام به مديران سايت
    خيلي وقتا صفحات سليت به سختي و بعد از چندين مرتبه پيام " internal server error " باز ميشه، من زياد به اين چيزا وارد نيستم اما فكر كنم مشكل از host سايت باشه، اين در حالي هست كه سايتاي ديگه راحت باز ميشه منظورم اينه كه مشكل از سرعت اينترنت نيست، خيلي وقتا دوستاي ديگه هم اين مشكل رو عنوان ميكنن كه سايت باز نميشه يا تشكر كار نميكنه يا پست ارسال نميشه، لطفا به حال اين مشكل چاره اي كنين، ممنون از سايت دوست داشتني و زحمتاتون
    چو مي توان به صبوري كشيد جور عدو / چرا صبور نباشم كه جور يار كشم

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10400
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

کاربران عزیز

ممنون از پیشنهادات سازنده و دلسوزانه تون
    اول به پست آخر جواب میدم، چون پاسخ پیشنهادات قبلی هم در جواب همین سوال هست.

در مورد مشکل کندی انجمن، صد در صد به تمام کاربران و خودمون که مسئولیت بازبینی و پاکسازی و نگهداری تاپیکها رو داریم، حق میدم.
    متاسفانه یا خوشبختانه کُندی سایت تو بُرهه های زمانی مختلف باعث شده در حال حاضر بالاترین پلن سرور رو داشته باشیم و این بالاترین پلن سرور، در فروردین ماه سال جاری خریداری شده! و ما رو از این لحاظ مطمئن کرده که هیچ مشکلی بابت ضعیف بودن سرور نداریم!
    ولی ........ مشکل کندی همچنان باقیست!!!
    طی این مدت با بررسی هایی که پشتیبانی سایت و سرور انجام دادن متوجه شدیم که مشکل اصلی که باعث ارتقاء هر چند وقت یکبار سرور شده، ساختار کلی برنامه انجمن هست که در حال رایزنی با چندین برنامه نویس برای بازنویسی آن هستیم.
    البته راه اندازی سیستم جدید برای انجمن مشکل خاصی نداره و با کمک یک برنامه نویس متخصص هم انجام خواهد شد، دغدغه ما و اینکه این مورد طول کشیده، انتقال مطالب، کاربرها، مشخصات و... به برنامه جدید هست که باید متخصص این کار ما رو قانع کنه و قول حداقل 90 درصدی بده که مشکلی از بابت انتقال نخواهیم داشت.
    همونطور که میدونید پشتوانه مامی سایت، شما عزیزان ( کاربران ) و مطالب اون هست و باید به ما حق بدین که نگران این موضوع باشیم و حساسیت خاصی رو در این زمینه داشته باشیم.

ضمن عذرخواهی از تمام شما عزیزان تمنای صبوری و همراهی صمیمانه همیشگیتون رو داریم.
    مراتب شروع و پیشرفت کار از طرف مدیر سایت، در بخش اخبار سایت به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

و اما جواب سوالات قبلی در خصوص مرتب سازی و حذف یا ادغام تاپیکهای تکراری که مستلزم انتقال به برنامه جدید و مرتب کردن آنها میباشد.

در ضمن تمام پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان مطالعه شده و اطمینان داشته باشید که در آپدیت های دوره ای پیشنهادات مفید و کاربردی و قابل اجرا از لحاظ برنامه نویسی، به کار گرفته میشوند.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    0

سلام . خسته نباشید . می شه یه تاپیک تو مبحث آشپزی بذارید که طریقه پخت انواع غذا با سویا را اموزش بدین. خیلی خیلی ممنون می شم. یا اگر این تاپیک ایجاد شده بهم بگین چون کل تاپیک آشپزی رو خوندم پیدا نکردم. بازم ازتون ممنون چون خیلی نیاز دارم که گوشت قرمز رو از غذاهام کم کنم و خیال دارم از سویا استفاده کنم.
    تا شقایق هست، زندگی باید کرد

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10400
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

رز عریر
    کلمه سویا رو تو انجن جستجو کنید.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط z_saeideh
    سلام
    بعضي تاپيك ها تقريبا يكي هستن و بهتره يكيشون حذف بشه و ادغام بشن، مثلا
    تاپيك كافه كتاب و تاپيك كتابهايي كه خوانده ام
    دوست عزیز،
    پاسخ سوال شما در تاپیک کافه کتاب داده شد. این پاسخ بار دیگر در این بخش گذاشته میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    نقل قول نوشته اصلی توسط "z_saeideh":2z7l1thi
    سلام دوستان كتاب خونم
    يه سوال فني داشتم
    اين تاپيك با تاپيك كتابهايي كه خوانده ام چه فرقي داره؟
    اینجا تبادل نظر و گپ و گفت راحت در مورد کتابه..
    ابراز کردن سلیقه و سوال و جواب کردن

در تاپیک کتابهایی که خوانده ایم، اگر دوستان طبق قوانین بخواهند پست بگذارند، درواقع کتاب رو با عکسی از جلد و خلاصه داستان معرفی میکنند و نظرشون رو مینویسند
    اونجا جای سوال و جواب و بگو و بخند و تبادل نظر نیست [/quote:2z7l1thi]
    به امید بیشتر دیدن شما و دوستان کتابخوان در بخش کتاب
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

کاساندان آواتار ها
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    2826
    پسند کرده
    3847

من دیشب تا 6 صبح فکر کردم و توی ورد تایپ کردم که نکته ای یادم نره،اینا حرف دل منه در کنار تمام سپاس هام این یعنی مامی سایت برای من یک خونه با اهمیته که می خوام بهترین باشه

نمی دونم این پیشنهادات گفته شده یا نه برعکس آشپزی که همه صفحات رو می خونم ولی اینجا نخوندم متاسفانه
    من سپاس گذار تمام مدیرها هستم خودم می دونم چقـــــــــــــــــــــــ در زحمت می کشند و بی دریغ هم پست آموزشی می زارند هم مرتب سازی و رفع اشکال

1)میشه توی پاک سازی ها صفحاتی که عکس حذف شده پاک بشه؟
    می دونم گفتید نکته ای داره ولی من بارها مشاهده کردم که مثلاً توضیح بدون عکس،اصلاً کارایی نداره یا نکته خاصی هم نداره

2)می شه تاپیک کفش و کیف و کلاه و...پاک بشه؟واقعاً اینا چه استفاده ای داره؟؟؟؟؟

3)می شه تاپیک دکوراسیون هم متحول بشه؟یعنی اونم کارایی نداره فقط آلبوم عکسه که یعنی برای بالای 85% کاربرا کارایی نداره،چی بشه یکی خیلی حــــــــــــــــــــس داشته باشه + پول داشته باشه +آرشیتکت توپ در کنار خیلی از وسایلی که در ایران عزیز نیست
    واقعاً یک سری از تاپیک ها شده google Image هدف ما اینه که مطلب جدید یاد بگیریم والا عکس که توی نت به وفور می شه دید.البته مطمئناً دوستانی که پست می زارند زحمت می کشند و سرچ می کنند عکس های خوب رو انتخاب می کنند ولی هدف سایت چیز دیگه ای هست اونم عکس کفش که مثلاً نمی شه ایده گرفت و اونجوری درست کرد یا راه افتاد دور دنیا که اون کفش رو پیدا کرد

4)میشه دوستانی که لطف می کنند و فقط پست تبلیغاتی می کنند بلاک کنید؟تازه من دیدم (یادم نیست برای کدوم دوست کرجی بود )کامنت گذاشته بودند که ما اینوریا و اونوریا به فلانی رأ-ی می دهیم

5)میشه کنار تشکر دکمه ای برای امتیاز منفی باشه؟خیلی خوبه!اونوقت تا کسی اسپم می زاره منفی می زنیم و در کنار تعداد تشکر،تعداد منفی ها هم زده بشه تا شرمسار بشه یا دوستانی که لطف می کنند و شرق و غرب رو بهم وصل می کنند،وسط تاپیک خیاطی از مادر شوهر و بدی هاش می گویند یکی می گه این لباس رو با پارچه مادر شوهرم دوختم اون یکی می گه خوش به حالت مادر شوهر من که...و بعد تا ناکجاآباد میره البته وقتی وایمسیته که مدیربگه(این مثال بود فقط برای اینکه بگم بی ربطه)
    خودم دیدم توی یک تاپیکی دوستی در کنار پست مفید و مرتبط به تاپیک نوشته بود که دوستان اینجا جای این صحبت ها نیست بعد دوباره چندتا از دوستان همون مباحث رو تکرار کردن(یعنی حرف درست و حق یک کاربر هم موجب شوک نمی شه فقط مدیران،تازه حرف مدیر هم نهایت یک صفحه بعدش روز از نو اسپم از نو)

البته این مستلزم استفاده صحیح هست اینکه از یکی خوشمون نمیاد یا عکس کارش رو دوست نداریم یا توی یک تاپیک دیگه باهاش حرفمون شده بخوایم اینجا سرش خالی کنیم و منفی بزنیم نمی شه (حرف مامان مشکات جان توی تاپیک ی سوزن به خودمون ی جوالدوز به سایرن)

6)می شه یک فکری به حال این پروانه ها کرد؟
    من دیدم بزرگوارانی که واقعاً زحمت می کشند تا تعداد پست هاشون فقط بره بالا تا پروانه بگیرند
    نمی دونم شایدم قراره جایزه بدهند!
    دیگه همه همدیگرو می شناسیم می دونم کی پست هایی که می زاره مفیده و کاربر قابل اعتماد(از لحاظ آشپزی و هنری می گم)
    مثلاً کاربری به نام mah e man ایشون مدت عضویتشون خیلی خیلی کمتر از من هست تعداد پست هاشون یکم بیشتر از من و تعداد تشکرهایی که ازشون شده خیلی کمتر من هست متاسفانه،ولی واقعاً نشون دادند یک کاربر قابل اعتماد هستند و مفید بودنشون 100 برابر منه (خودم رو مثال زدم که کسی ناراحت نشه)
    من دیدم کاربری خیلی تا پروانه داره ولی من اصلاً نمی دونم ایشون کجا فعالیت مفید داشته نه آشپزی و شیرینی پزی دیدمشون نه هنری
    مثلاً یک سری از تاپیک ها باز هم از شمارش پست خارج بشوند چون دوستان که توجه نمی کنند!

7)خیلی متاسفم که اینو می گم ولی میشه با همکاری تعدادی از کاربرا افرادی رو مسئول پاک سازی فقط بکنید؟متاسفانه نیازه
    می دونم می تونه مشکلاتی داشته باشه ولی افراد آشنا با راهنمایی مدیران خیلی می توانند مفید باشند

8)میشه مدیران بزرگوار مثل دادا جان و مریم بانو جان بصورت کوبنده پست بدون توضیح رو پاک کنند؟البته منظورم از توضیح نوشتن اسم غذا یا دسر بالای عکس نیست
    ی مطلبی هم بگم هم مکمل هم در جواب سمیر عزیز
    post1880366.html#p1880366
    من خودم ی سری مطالب رو نمی دونم!یعنی الویه رو می ریزم و می ریزم!نه اندازه نه چیزی!حرفه ای نیستما ولی توی این چیزا اصولی کار نمی کنم یا مثلاً سوپ!برای همین + یا / می زارم معمولاً هم توی مطبخ می نویسم تزیین فلان غذا!
    این یک استثناست که البته اگر نخواهیم استثنا بدونیم، منم دیگه عکس کارای فله ایم رو نمی زارم

9)میشه بعضی تاپیک هارو جدا کنیم؟
    مثلاً تاپیک بزنیم برای ژله ای که در سایت معروف به شبنم نشان شده که تقریباً بعد از هر پست با اون ژله دوستی می پرسه چی شد که اینجوری شد واقعاً تاپیک انواع ژله خیلی سنگینه.
    یک تاپیک برای ژله و میوه:وقتی از میوه به عنوان تزیین اصلی ژله ها استفاده میشه
    تاپیک ژله معروف به دندان مادر بزرگ
    تاپیک انواع نان هم خیلی سنگین شده
    و وااااااااااااااااای من تاپیک جشن تولد کودکمان یعنی من هربار تعداد صفحات رو می بینم می ترسم بخونم! میشه عکس های تولد و پست های توضیحی حتی بچه من رو اگر به پوه و دوستانش مربوطه بره توی تاپیک خودش در کنار ایده های اینترنتی؟

10)می شه مدالی در نظر بگیرید طلایی ،نقره ای و برنزی(المپیک میاد جلو چشمم،سمـــــــــــــــــی ه )و به دوستانی که برنده مسابقه می شوند مدال بدید و زیر نام کاربریش ببینیم؟

11)میشه وقتی پیغام خصوصی میاد برامون آلارمی بیاد؟که مثلاً پیام آمده اگر می خواید بازش کنم توی یک تب دیگه من وقتی مشغول نوشتن در کادر پایین صفحه هستم خیلی وقت ها دیر متوجه پیغام هارو

بازم ممنون زحمات و توجهتون
    باران67 این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#ffffff]پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا!

و در آن باز کسی می خواند؛

که خدا هست، خدا هست ، غصه چرا ؟!
    [/HIGHLIGHT]

صفحه 96 از 120 نخستنخست ... 8693949596979899106 ... آخرینآخرین