نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 65 به 72 از 959
صفحه 9 از 120 نخستنخست ... 678910111219 ... آخرینآخرین
    مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

Re: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط حباب
    اگه بتونید تو همین صفحه اول انجمن ها یه تالار گفتگو بزارید این جوری هم صمیمیت بین کاربرا بیشتر میشه وهم اگه کسی سئوالی داشت و خیلی هم عجله داشت کسانی که هستند بتونند بهش کمک کنند
    ممنون
    از ايجاد چت باكس در ابتداي صفحه اول به دليل غير قابل پيش بيني بودن مطالب مطرح شده و بازديد تمام گروه هاي سني از سايت معذوريم
    ولي براي اين منظور مبحثي در نظر گرفته شده كه دوستان در آن به گپ و گفت روزانه مي پردازند،* و تقريبا مديران در آن آنلاين ميباشند براي پاسخگويي و تبادل نظر .............. اينجا را كليك كنيد
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خدمت مديريت سايت. خسته نباشي.
    مي خواستم اطلاع بدم كه مامان سعيده عزيز( مدير انجمن مدل جواهرات و كيف و كفش) دچار حمله قلبي شدند و الان سي سيو بستري هستند. مي خواستم يه تايپيك التماس دعا بزاريد و براي سلامتي ايشون و همه بيماران نيازمند دعا ، دعا كنيم تا زودتر شفا پيدا كنند.

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

با سلام

دوست و همکار عزیز ، به دلیل محدودیت فضا و غیر قابل پیش بینی بودن تعداد فایلها از طرف دوستان این امکان در حال حاضر فقط برای مدیران انجمن فعال است،

سوال مشابهی در این زمینه قبلا مطرح شده لطفا مطالعه نمایید. http://www.mamisite.com/forum/viewto...p=17416#p17416
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6184
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

سلام و خسته نباشید به همه مدیرای گل سایت مامی جوننننننن ...

یه پیشنهاد یکم کوچولو داشتم ... من به شدت اهل فروم بازی هستم و خودم هم فروم ( همون انجمن ) دارم اونم دوتا ...

یکی از زیبایی های یه فروم داشتن اوتار و امضا برای کاربران هست ... میخواستم از دوستان گل خواهش کنم اگه میشه سایز اوتارهارو 200*200 قرار بدن تا از اوتارهای بزرگ استفاده کنیم ...
    به هیچ وجه سرعت سایت پایین نمی یاد من خودم هر دو تا فرومم و کلی فروم که تووش عضوم سایز اوتارمون همین یا گاها بزرگتر هم هست و به هیچ عنوان سایت رو سنگین نمیکنه ... چون 200*200 سایزی نیست که ...
    اما هم پست ها و تاپیک ها با این اوتارها زیباتر میشه هم کاربرا بیشتر به این عکس زیر ایدی هاشون بها میدن ... من عاشق اوتارم و خیلی دوست دارم تند تند اوتار عوض کنم اما اینجا سایزش خیلی کوچولوههههههههه ... خواهششششششش یکمی بزگش کنید کلی حال میده هااااااااااا ...
    به عنوان کسی که یه کوچولو توو زمینه فروم داری و مدیریت فروم تجربه داره البته جسارت نباشه ها دارم میگم یه کوچولو میدونم به پای بزرگای گل اینجا نمیرسم ...این پیشنهاد رو دادم باورکنید سرعت سایت اصلا با این سایز اوتار کم نمیشه ...

با ارزوی بهترین ها برای شما عزیزانننننننن ...
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

سلام و خسته نباشید بابت سایت و مطالبش.
    من دوستی دارم که تازه عضو شده ولی میگه اکانتم فعال نیست. حدود 10 روزه که عضو شده. چه طوری می تونه وارد سایت شه؟
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    110
    پسند کرده
    178

درود .
    ميشه خواهش كنم تو قسمت از هر دري سخني مبحث دل نوشته هاي من .... رو بكنيد دل نوشته هاي ما......... ممنون ميشم (گل)
    لبخند بزن

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    1248
    پسند کرده
    219

اردیبهشت جون اگه خودت این بحث رو راه انداختی و ایت تاپیک رو باز کردی اولین پستت ویرایش رو بزن و اسمش رو عوض کن:)
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

[JUSTIFY]سلام [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]
    راستش من از زمانی که با این سایت آشنا شدم دید کلی سایت که در جهت آموزش های مفید و نکات خانه داری و زندگی پر تلاش و + هست روی من خیلی تاثیر خوبی گذاشته و باعث شده غذا پختنم ؛ خونه داریم حتی خرید کردنم تغییر کنه من قبلا زیاد خرید نمی کرد و اگه می خریدم شاید کلیش اضافی بود اما الان چون می دونم چی می خوام غذا درست کنم یه لیست تهیه می کنم و طبق همون خریدمو انجام می دم و این طوری خیلی کم اسراف می شه اگه از غذاهام و موادم چیزی اضافی بیاد حتما نگه می دارم چون می دونم یه دستور غذایی پیدا میشه که ممکنه اون مواد به دردم بخوره . برای مهمونی هام خیلی بهتر می تونم برنامه ریزی کنم . به اطرافم بیشتر توجه می کنم و میبینم خیلی از دوستان با ایده های ساده کارهای جالب انجام میدم راستش این سایت برای من حکم یه کلاس درس تو دانشگاه رو داره .
    به همین خاطر من فکر میکنم جای مبحث مدیریت و برنامه ریزی زمان تو این سایت خالیه . اگر هر کس نظرو تجربیاتشو رو در مورد زمان بندی کارها تو خونه و در کنارش کار بیرون ( برای ما شاغلین که 7 شب می رسیم خونه) مطرح کنه و ما میتونیم توی این دنیای کمبود وقت به یه جمع بندی کامل تری برسیم و ازهم چیز های جدید تری ازهم یاد بگیریم .
    درسته که ما ازطریق اینترنت و یه دنیای مجازی با هم آشنا می شیم اما این حقیقت وجود داره که تو دنیای واقعی همیشه به یاد هم هستیم .
    من برای این سایت و همه دوستان حرمت و احترام خاصی قائلم و امیدوارم همیشه لبها خندون ؛ دلها شاد و خونه ها سبز باشه . [/JUSTIFY]

دوستدار شما ـ نورا

صفحه 9 از 120 نخستنخست ... 678910111219 ... آخرینآخرین