نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 689 به 696 از 959
صفحه 87 از 120 نخستنخست ... 778485868788899097 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشیدبانو
    نقل قول نوشته اصلی توسط MonaLisa
    سلام و خسته نباشید

عزیزم هر تاپیکی مدیر داره و دقیقا همین کارهایی که شما گفتین رو زحمت میکشن و انجام میدن.
    هر چند وقت یک بار هم هر تاپیکی که از حد مشخصی که خود مدیر تشخیص میده صفحاتش بیشتر بشه، تعدادی از صفحات رو آرشیو میکنن.
    عزیز دلم مدیر به کنار انجمن خیلی بزرگ هست و همه ی کار ها رو نمیتونه یک مدیر انجام بده اما من ندیدم هر تاپیک مدیر داشته باشه فکر کنم منظورتون بخش باشه ؟ یک ناظم میتونه به کل سایت کمک کنه عزیزم و حتی به وظایف مدیران هم نظارت داشته باشه ..من خودم تا به حال خیلی پست های بی مورد دیدم ...چون من هر تاپیکی رو از ابتدا تا انتها می خونم و چون خودم توی چندین انجمن فعالیت داشتم و دارم وقتی اینا رو می بینم حرص می خورم
    [HIGHLIGHT=#938953][HIGHLIGHT=#ffffff]همیشه بی خبر ازحال خویشتن بودم ...![/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

باسلام.دوستان خوبم،مدیران عزیزم،جون من ،قسمت لوازم منزل این لباسشویی و ظرفشویی رو اگه ممکنه از هم مبحثشو جدا کنید در وقت هم صرفه جویی میشه.هم خدا راضیه.هم اعضا مامی سایت.ممنون از زحماتتون.

فرشته ایاز
    میزان امتیاز
    17
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    306

با عرض سلا م و خسته نباشید.راستش من با اینکه اینترنت پر سرعت دارم ولی حجم سایت خیلی سنگینه اگه ممکنه مباحثی که غیر از پر کردن صفحات و بالاتر بردن حجم سایت کار دیگهای نیست حذف بشه مثل 1-در قسمت اشپزی عکسها و مطالب خاص بمونه و بقیه حذف بشه . مثلا من نوعی رفتم صبح کله پاچه از بیرون خریدم 1عکس نون بربری یا سنگک خریدم 1 عکس -سالاد شیرازی ساده بدون تزیین درست کردم 1عکس و خلاصه بگیر مطلب را تا اخر بییایید مطالب توپ را گلچین کرده و بقیه را حذف کنیم . خیلی از دوستان با کارت و یا در کافی نت ویا همیشه دسترسی به اینترنت ندارند . پس برای اینکه این عزیزان هم بتوانند بهره کافی ببرند . دست به دست هم بدیم و شب عیدی یه خونه تکونی حسابی در سایت راه بیاندازیم .چون بعد از این هم مطالب برای شب عید و تهیه و تدارک اون زیاد میشه . فقط تاپیک اشپزی را نمیگم کلا .ببخشید جسارت نباشه این فقط یه پیشنهاده لطفا با تمامی اعضای سایت مطرح کرده و رای گیری کنید .در صورت موافقت چه بهتر واگرنه ما همه جور مخلصیم . مرسی از شما عزیزان
    در زندگی از 3 چیز دل نکنید.(1- دوست داشتن 2-لبخند زدن-3-رویاها

فرشته ایاز
    میزان امتیاز
    17
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    306

با سلام وخسته نباشید دوباره از مدیران سایت مخصوصا هیون و نجما جون از دیروز تا امروز در اوقات بیکاری با سرعت پایین نت نشستم کل این 87 صفحه را خوندم . 2تا3 پیشنهاد دارم . 1- همونطور که نرگس جون در ص66خواستن بعد از هر 100یا پایان هر فصل مطالب جمع بندی شده و اهم انها را در 1 یا 2 صفحه نوشته بقیه حذف شوند . مثال همینجا در این 87ص میشد کل مطالب مفید را در نهایت دست و دلبازی در 5 ص خلاصه کرد . پس 82ص از اینجا کم شد . حالا شما فکر کنید اگر در هر قسمتی بشه این کار را کرد . و مطالب اضافی حذف بشه . چقدر راحتتر میتونیم از اموزشهای دیگه بهره ببریم .2-برای کسانی از جمله خود من که 2روز تمام میشینند و 87 ص را میخوانند تا بتونند پیشنهاداتی بدهند ارفاقی قایل شوید . 3-من جریان فرش قرمز را نمیدونم لطفا اشکار سازی کنید .4- لطفا به طور ساده نحوه اسان استفاده از کلید جستجو را توضیح دهید .من چگونه میتوانم لینک پستهای خودم را پیدا کنم . مثلا در قسمت کیکسیب و دارچین چگونه میتوانم عکس و مطلب خودم را از میان این همه صفحه پیدا کنم . ترتیبی داده شود در قسمت پستهای شما نام صفحاتی که ما در ان عکس و مطلب گذاشتیم دیده شود .محبوبیت چیست ؟و چگونه استفاده میشود .و در اخر اوزش ساده کار با سایت را برای ما کسانی که اشنایی زیادی با کامپیوتر نداریم بگید . این مبحث موجود هست ولی اگر خلاصه تر و جامع در جایی نوشته بشه امثال من یک دنیا ممنون شما هستیم . من برای یادگیری به کلاس کامپیوتر هم میروم ولی جز قسمت wordفعلا چیزی بدردم نخورده چون من فقط برای اموزش ساده با کا مپیوتر رفتم و مباحث اکسس و اکسل بدردم نمیخوره . سرتون را درد اوردم و پرحرفی کردم لطفا بعد از پاسخگویی شما دو پست من را حذف کنید . تا جای اضافی نگیرد و لطفا فقط پس از جواب مرسی
    در زندگی از 3 چیز دل نکنید.(1- دوست داشتن 2-لبخند زدن-3-رویاها

dokhmal2 آواتار ها
    dokhmal2
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    3927
    پسند کرده
    1918

سلام
    به عنوان یک کاربر :اینکه تایپیک رو در هر 5ثانیه بطور اتوماتیک به روز بشه
    و دیگه نیاز به رفرش ما نداشته باشه
    و اینکه سایت هنگ نکنه
    و تولبار داشته باشه این سایت
    و اینکه جای مباحث دینی در سایت کمه یا بهتره بگم تقریبا خالیه و ضعیف کارشده
    و شکلک ها در تایپیک ها (همان قسمت ارسال پیامهای فوری باز باشد)و دارای مدل های بیشتری باشد .
    به عنوان یک بانوی ایرانی : آموزش و دوخت لباس زیر در سایت کمه
    و اینکه یک مدلی گذاشته بشه و الگو رو دوستان بدن که نمیدونم اسمش چی میتونه باشه
    و مبحث لباس عقد خودمون و یا لباس عروسی خودمون هم گذاشته بشه فکر کنم جذاب باشه
    و یا آلبوم عروسی خودمون هم که عکسهای آتلیه ای و یا باغ که دوستان عکس گرفتن با حذف چهره و اندام صرفا فیگور باشه برای ایده گرفتن عروس جدیدا
    کوکو سیب زمینی

باران67 این نوشته را پسندیده.
    اینستا : Titi.khanam
    خدایا شکرت به خاطر همۀ نعمت هایی که به ما دادی

khale goli jun آواتار ها
    کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    89
    پسند کرده
    1

دوتا پيشنهاد دارم:

1. امكان رفرش اتوماتيك سايت هر چند ثانيه فراهم بشه

2. امكان چت فوري باشه، وقتي دو كاربر آنلاين هستن اگه سوال فوري يا پيغام خصوصي فوري دارن باهم سريع چت كنن و به جوابشون برسن. ممكنه يكي داره آف ميشه و تا چند روز نياد ما سريع پيغام بديم و جواب مارو بده
    هرجا چراغي روشنه
    از ترس تنها بودنه
    اي ترس تنهايي من
    اينجا چراغي روشنه

مهســا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    643
    پسند کرده
    210

نقل قول نوشته اصلی توسط dokhmal2
    سلام
    به عنوان یک کاربر :اینکه تایپیک رو در هر 5ثانیه بطور اتوماتیک به روز بشه
    و دیگه نیاز به رفرش ما نداشته باشه
    و اینکه سایت هنگ نکنه
    و تولبار داشته باشه این سایت
    و اینکه جای مباحث دینی در سایت کمه یا بهتره بگم تقریبا خالیه و ضعیف کارشده
    و شکلک ها در تایپیک ها (همان قسمت ارسال پیامهای فوری باز باشد)و دارای مدل های بیشتری باشد .
    به عنوان یک بانوی ایرانی : آموزش و دوخت لباس زیر در سایت کمه
    و اینکه یک مدلی گذاشته بشه و الگو رو دوستان بدن که نمیدونم اسمش چی میتونه باشه
    و مبحث لباس عقد خودمون و یا لباس عروسی خودمون هم گذاشته بشه فکر کنم جذاب باشه
    و یا آلبوم عروسی خودمون هم که عکسهای آتلیه ای و یا باغ که دوستان عکس گرفتن با حذف چهره و اندام صرفا فیگور باشه برای ایده گرفتن عروس جدیدا

سلام عزيزم
    اينجا مباحث ديني
    http://mamisite.com/forum/god-fortress/

اينجام عكساي ازدواج خودمون
    http://mamisite.com/forum/open-discu...topic5589.html

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلااااااااام و خسته نباشید
    خواهشا و در صورت امکان بخش بازارچه دست دوم استانی هم راه اندازی بشه که ما شهرستانی ها هم بتونیم کالاهای خودمونو عرضه کنیم و کالاها را خریدار بشیم. عاااااااااالی میشه
    2- بخش نیازمندیها هم فکر کنم بد نباشه . افراد بیان هر چی نیاز دارن را اونجا مطرح کنن.

صفحه 87 از 120 نخستنخست ... 778485868788899097 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف