نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 665 به 672 از 959
صفحه 84 از 120 نخستنخست ... 748182838485868794 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

سلام ميشه يك صفحه اختصاص بديد به ايده و تزئينات براي پذيرايي مراسم وليمه و همچنين تزئينات سيني پذيرايي يا تزئينات قرآن و كاسه آب و اسپند براي راهي كردن زائر خيلي دوست دارم در اين زمينه ايده بگيرم

2. بانک بند ناف
    عطیــــــــــــــه :) آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    340
    پسند کرده
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط azy
    نقل قول نوشته اصلی توسط khale ati
    با سلام
    دستتون حسابی درد نکنه، یه پیشنهادی داشتم، اگه امکانش هست تو تاپیک ها، اون جایی که شماره صفحات درج شده، قسمتی رو در نظر بگیرید که با وارد کردن شماره صفحه وارد اون صفحه از تاپیک بشیم
    مثلا من خودم تو تاپیک دیدم که دوستی نوشته بود این کیک رو از دستور صفحه 20 درست کردم، بعد من مجبور شدم هی از صفحه اول تاپیک بزنم صفحه بعدی تا به اون صفحه مورد نظرم برسم

خیلی ممنون
    عزیزم کنار همون شماره صحه ها اگر روی "برو به صفحه" کلیک کنی میتونی شماره صفحه اتو بنویسی.
    خیلی خیلی ممنونم عزیزم اصلا اینو ندیده بودم
    سعی کن کاری که "او" می گوید انجام دهی... این... تنها دلیل تو برای بودن در این دنیاست...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام.بخدا پدرم دراومده سایتتون سرورش مشکل داره.بزور وارد میشه .هر سری که ئارد میشم با اینکه یوزر پسورد رو تییک سیو را میزنم ولی بعد از خارج شدن باز دوباره باید بزنم.خلاصه خیلی مشکل داره عزیزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

سلام و یه خسته نباشید جانانه به مدیران محترم. اگه امکانش هست لطف کنید و یه تاپیک درباره جشن های بزرگترها باز کنید مثل تزیینات تولد و یا سالگرد ازدواج و یا جشن فارغ التحصیلی یا هر جشن دیگه... خیلی دنبال یه ایده برای برگزاری تولد همسرم بودم اما همه عکس ها مربوط به کوچولوهاست. اما طی جستجوهایی که تو نت انجام دادم کلی عکس های زیبا یافتم که جاش اینجا خالی است. یه تاپیک مانند روز عشق.
    یه سوال دیگه اینکه چگونه میتونیم مبحث جدید ایجاد کنیم؟؟

samir آواتار ها
    سمیر
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    108
    پسند شده
    8172
    پسند کرده
    4972

من یک پیشنهاد برای بخش ایران گردی داشتم
    اگه میشه مبحثی باز بشه تا کسانی که به شهرهای مختلف ایران یا حتی خارج از کشور میرن تجربه شون رو درباره ی هتلهای اون شهر بنویسن.
    خیلی وقتها هتلها یا سایت ندارن یا اطلاعات و عکسهاشون خیلی ناقصه. اما با کمک گرفتن از تجربه ی دیگران خصوصا در زمانهای پیک سفر میتونیم هتل بهتری انتخاب کنیم.
    خورش بادمجون

به ســـــــــــــــــــــــو ی جنوب

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سلام خسته نباشید
    من صفحه 96 تاپیک روز عشق ( روز سپندارمذگان) چندتا لینک گذاشتم در خصوص این مساله:
    انجمن موبدان تهران در سال های اخیر روز عشق ایرانی را روز 16 مهر یعنی روز جشن مهرگان اعلام کرده اند و خواسته اند که روز سپندارمذ فقط روز زن و مادر باقی بماند مثل همیشه .
    متاسفانه عده ای به دلیل نزدیک بودن روز سپندارمذگان و روز عشق باختری به اشتباه روز سپندار رو روز عشق ایرانی اعلام کردند و موجب باور غلط بین ایرانیان شده اند.
    من لینکای مربوطه رو تو پست خودم تو همون تاپیک گذاشتم. لطفا رسیدگی کنید. متچکرم.
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    361
    پسند کرده
    0

سلام ببخشید این قسمتی که نوشته کی حاضر فقط مال یک ساعت قبل باشه بهتره چون حجم سایت کلی اشغال کرده صفحه اول منظورم و همچنیین خیلی بی نظم منمونم اگر درست بشه من کابر خیلی قدیم سایت هستم
    مادری تنها زنی تنها تر روی زمینم ای خدا تنهام نزار بی تو خیلی دلگیرم ای خدااااااااااااااااااااا

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4257
    پسند کرده
    5312

باسلام به همه مخصوصا مدیران کل سایت

پیشنهادی داشتم امیدوارم که رسیدگی بشه ونتیجه ی مثبت یا منفی بودن پیشنهادم رو ببینم.

با توجه به این که ایران ملتی اصیل وسنتی داره وکم نیست غذاهای سنتی ما که شهره ی عام وخاص در کل جهان هست .تقاضا دارم که با کمک هم و تحقیق کامل در مورد غذاهامون بخشی باز بشه که مواد اصلی ونوع طبخ اصلی غذاهامون بدون دست بردن تو نحوه ی پخت ومواد اونجا آموزش داده بشه تاریخچه ی غذاهامون سرفصل هر کدومش باشه وبعد مواد اصلی نوع مواد وانتخاب بهترین قسمت وبهترین مواد برای درست کردن اون غذای اصیل ایرانی .بعد اگر پیشرفت خوبی داشت بریم سراغ غذاهای اصیل استانی در هر استان.

تا به حال شده یه غذایی رو درست کنیم ببینیم چقدر طعم عالی وخوبی داره اما دفعه ی بعد با همون روش درست کنیم ودیگه اون مزه رو پیدا نمیکنیم. خب این بر میگرده به موادلازم وقسمتهایی که اون مواد رو ازشون استفاده میکنیم.

مثلا برای قورمه سبزی گوشت چی واز کدوم قسمت بدن حیوان وچند ساله وچند ماهه باشه ؟گوشت بره ی 6 ماهه بهتره یا 8ماهه ؟

سبزی مورد استفاده اش دقیقا چی باشه وچند ساله باشه .برای مثال جعفری یک ساله بهتره یا جعفری دوساله ؟

لوبیاش از چه نوعی باشه ولوبیای کدوم قسمت از کشورمون بهترین مزه رو برای درست کردن این غذای اصیل کشورمون داره .زود میپزه یا نه ؟

لیمویی که میزنیم توی این خورشت از چه نوعی باشه ؟خورشت رو تلخ وسیاه نکنه

برنج مورد مصرف چی باشه وچطور بتونیم یه برنج خوب به عمل بیاریم .

چیکار کنیم که زعفرون خوب به عمل بیاد وبهترین زعفرون مال کجاست

ودر کل میزان دقیق مواد مصرفی ونحوه ی پخت وزمان اون دقیق محاسبه بشه ودخل وتصرفی از بابت ذائقه ومحل زندگی توش نباشه .یه دستور خاص وسنتی واصیل

من تا به حال جایی به همچین موردی بر نخوردم که اصولی روی یه غذایی بحث وتحقیق بشه .

با تشکر منتظر نظرات شما مدیران هستم.
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

صفحه 84 از 120 نخستنخست ... 748182838485868794 ... آخرینآخرین