نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 57 به 64 از 959
صفحه 8 از 120 نخستنخست ... 56789101118 ... آخرینآخرین
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

Re: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

سلام به فرزانه جون عزیــــــــــــــز و فعال
    عزیزم اینی که گفتی اصلا شبیه یه مشکل نیست خانومی ...... این کاملا طبیعیه اینجا یه سایت تازه تاسیسه با کلی کارهای اولیه، که تقریبا هممون رو یه جورایی درگیر کرده ، انشاالله کارهای اولیه سایت که تموم بشه و نجما جون از مسافرت برگرده ، همون محیط گرم و صمیمی رو دوباره خواهیم داشت.

گرچه الان هم ، اون حس صمیمیتی رو که میگی من احساس میکنم ، که اگه اون حس صمیمیت و دوست داشتن بین ماها نبود ، مطمئن باش سایتمون به این زودی اینهمه مخاطب و بازدید نمیگرفت. مرسی از همه کاربرا و دوستای خوبمون که تنهامون نذاشتن تا با هم دیگه یه سایت و محیطی رو بسازیم که سالهای سال بتونه برامون یه جای امن و دوست داشتنی بشه ...................... و همینطور آرشیوی از تمام هنرای دوست داشتنی عزیزامون .......... آرشیوی که دیگه نیاز به سیو کردن و دسته بندی نداشته باشه :24: و هر موقع خواستیم به راحتی به هر مبحثی که بخوایم دسترسی خواهیم داشت. :32:

فرزانه جونم مرسی که برامون درددل کردی ، دوستی یعنی همین....... اصلا هم نگران شور و انرژی دوستیمون نباش ........... :43: :s8: :43: :s8: :43: :s3: :s3:
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    236

سلام به همه دوستان و مامی عزیز
    نماز روزهاتون قبول
    مامی جان از این همه زحمتی که برات میدیم و هروز یک پیشنهاد و توقعات روزبروز بیشتر شرمنده
    میخواستم بدونم دکمه تشکر واسه مطالب درست میشه یا نه؟
    یکی هم 80% دستورات غذایی بدون عکس هست
    از دوستان که دستورات و گذاشتن درخواست میکنم مطالبشون و ویرایش کنند و عکسهم به دستورات اضافه کنند
    اینجوری بهتره
    شرمنده از اینهمه مزاحمت :72: :72:

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

مرسی هیون جونم منم خیلی خوشحالم که میشه راحت و صمیمانه حرفامونو بزنیم و کسی هست که به خواسته هامون توجه کنه :72: :72: راستی من پیشنهاد دارم اگه میشه مبحث مسابقه برای چیزهای دیگه هم بزاریم مثل مسابقه اشپزی بی تجربه ها :243: که یکی مثه من که همه ش سوتی میده حداقل تو این مسابقه بتونه شرکت کنه :maskhare: :43: :s16: :s16: :s16:
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

مامی جان و نجما جان سلام

اولا که خسته نباشین. مرسی از سایت خوبی که راه انداختین

من یکی از بچه های تاپیک شهریور 86 هستم میخواستم بگم ممکنه برای ما یک کلوب خصوصی ایجاد کنید؟ چون بعضی از حرفها محرمانه است و بچه ها دوست ندارن که عموم بتونن این مسایل رو بخونن یا میخوان عکس بذارن ولی نمیخوان کسی جز گروه خودمون به اون عکسها دسترسی داشته باشه .بنابرااین اگر امکان داره یکسری کلوب خصوصی ایجاد کنید تا این مشکل هم بر طرف بشه
    از هر نگاه نادرست نترسید/ از هر طعنه تاریک نترسید/از پسین و پرده خالی غروب/از لکنت و گریه نترسید
    دوستتان دارم ای سادگان صبور

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    159
    پسند کرده
    39

سلام ممنون از سایت خوبتون
    اگه بشه تو صفحه اول انجمن ها تو نوار بالا دکمه آخرین ارسالها گذاشته بشه تا هر کاربری وقتی دکمه رو میزنه از وقتی نبوده تا حالا بتونه همه مطالب ارسالی رو ببینه

در عجبم از زنان...!!!که از خدای به این منزلت و بزرگی فقط یک شوهر میخواهند و از شوهر به این درماندگی...! همه ی دنیا را ...!!!(شكسپير)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    159
    پسند کرده
    39

اگه بتونید تو همین صفحه اول انجمن ها یه تالار گفتگو بزارید این جوری هم صمیمیت بین کاربرا بیشتر میشه وهم اگه کسی سئوالی داشت و خیلی هم عجله داشت کسانی که هستند بتونند بهش کمک کنند
    ممنون

در عجبم از زنان...!!!که از خدای به این منزلت و بزرگی فقط یک شوهر میخواهند و از شوهر به این درماندگی...! همه ی دنیا را ...!!!(شكسپير)

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط negin77
    مامی جان و نجما جان سلام

اولا که خسته نباشین. مرسی از سایت خوبی که راه انداختین

من یکی از بچه های تاپیک شهریور 86 هستم میخواستم بگم ممکنه برای ما یک کلوب خصوصی ایجاد کنید؟ چون بعضی از حرفها محرمانه است و بچه ها دوست ندارن که عموم بتونن این مسایل رو بخونن یا میخوان عکس بذارن ولی نمیخوان کسی جز گروه خودمون به اون عکسها دسترسی داشته باشه .بنابرااین اگر امکان داره یکسری کلوب خصوصی ایجاد کنید تا این مشکل هم بر طرف بشه

كاربر گرامي

با تشكر فراوان از اظهار لطفتان
    امكان ايجاد كلوب خصوصي در ليست تغييرات آينده قرار دارد.
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط حباب
    سلام ممنون از سایت خوبتون
    اگه بشه تو صفحه اول انجمن ها تو نوار بالا دکمه آخرین ارسالها گذاشته بشه تا هر کاربری وقتی دکمه رو میزنه از وقتی نبوده تا حالا بتونه همه مطالب ارسالی رو ببینه
    با سلام و تشكر از لطف شما
    گزينه " مشاهده پستهاي جديد" در بالاي تمام صفحات انجمن قرار دارد و اينكه شما ميتوانيد در كنترل پنل كاربري در قسمت پيكربندي انجمن مشخص نماييد كه هر بار بعد از زدن كليد " مشاهده پستهاي جديد" پستهاي چند روز پيش را برايتان نمايش دهد و تنظيمات تعداد روز در اختيار خودتان است كه هر روز باشد يا چند روز يكبار

ضمن اينكه تمام انجمنهايي كه شما حتي يك پست از آن را نديده باشيد با تيك قرمز برايتان مشخص ميشود.
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

صفحه 8 از 120 نخستنخست ... 56789101118 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف