نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 489 به 496 از 959
صفحه 62 از 120 نخستنخست ... 525960616263646572 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

Re: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و زحمتکشان این سایت پربار. اگر میشد بازی را هم در این سایت راه اندازی کنید خیلی خوب میشد. مثلا یه کلمه با معنی بگیم. و نفر بعدی اخرین حرف کلمه را اول میگذاشت و کلمه دیگر مینوشت/

2. بانک بند ناف
    رز صورتی آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    179
    پسند کرده
    224

با سلام و خسته نباشید

پیشنهاد من اینه که تو اکثر سایتها برای ایجاد تایپیک جدید خود یعنی تمام اعضا می تونن بدون اینکه از جایی اجازه بگیرند تایپیک را ایجاد کنند اگر تایپیک مفید بود ادامه دار می شه و اگر نه تایپیکها توسط مدیر مدیریت می شه و لی تو این سایت به این صورت درخواست بدیم اصلا معلوم نیست که ایجاد بشه یانه چقدر طول می کشه یانه اصلا خوب نیست ....

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    1248
    پسند کرده
    219

نقل قول نوشته اصلی توسط رز صورتی
    با سلام و خسته نباشید

پیشنهاد من اینه که تو اکثر سایتها برای ایجاد تایپیک جدید خود یعنی تمام اعضا می تونن بدون اینکه از جایی اجازه بگیرند تایپیک را ایجاد کنند اگر تایپیک مفید بود ادامه دار می شه و اگر نه تایپیکها توسط مدیر مدیریت می شه و لی تو این سایت به این صورت درخواست بدیم اصلا معلوم نیست که ایجاد بشه یانه چقدر طول می کشه یانه اصلا خوب نیست ....
    رز صورتی عزیز و همینطور نمسته ی عزیز هر دو تا درخواست شما توی انجمن اینجا همه چی درهمه قابل اجرا هستش .... اگر بازی جالب بود که هی ادامه پیدا میکنه و اگر نبود حذف میشه .... تاپیک مورد نظر رز صورتی هم اگر مفید باشه توسط صورتیهای عزیز یا مدیر همون قسمت منتقل میشه به جای خاص خودش:)
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1426
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.j
    قبل از هر چیز باید از زحمات مدیران عزیز و دوست داشتنی تشکر کنم و خسته نباشید بگم
    مدتی پیش درخواستی داشتم که میخواستم بدونم آیا امکان بررسی درخواستم وجود داره یا نه؟؟؟
    1-آیا امکان برداشتن لوگوی مامی سایت روی عکسها یا بهتر بگم کوچک کردن این لوگو برای بهتر نشون دادن عکسها
    آخه همونطور که توی سایت هم میبینید خیلی از عکسها خوب دیده نمیشن و اهمیت این موضوع توی تاپیکهای مسابقات عکس و هنر های تجسمی مشهوده
    2-کاش میشد که برای تشکر اینقدر وقتمون گرفته نمیشد و بازهم همونطور که میبینید با این سرعت اینترنت و وقت کم کاربران خیلی ها از زدن تشکر صرف نظر میکنند.چنانچه دکمه تشکر رو که میزنیم وارد صفحه دیگری نشیم خیلی خیلی بهتر میشه

اینها فقط و فقط درخواستی بود برای بهتر شده بهترین سایت بانوان در ایران.ممنون میشم اگر امکانش هست اجرا بشن .میدونم کار راحتی نیستند
    صمیمانه تشکر میکنم
    1. دوست عزیز با یه سرچ کوچولو میتونید انبوهی از کارهای مامی سایتی رو تو سایتهای دیگه پیدا کنید که علیرغم داشتن لوگو روی عکس ، کار رو به نام خودشون ارائه دادند !!! حالا شما فرض کن لوگو از این هم کوچکتر بشه و یا اصلا نباشه !

2.viewtopic.php?p=975532#p975532
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

با سلام و عرض ادب
    با تشکر ویژه از مدیران زحمت کش این سایت دوست داشتنی
    یه تشکر ویژه هم برای همه دوستان هنرمند و کدبانویی که به این سایت خوب رونق و صفا می بخشند
    من یه پیشنهاد برای این سایت خوب دارم و اینکه هر هفته یا هرماه یک مجله اینترنتی از تازه های آشپزی و هنرهای دستی با کمک دوستان هنرمند تهیه بشه و در پرتال سایت گذاشته بشه. و بعد میشه یه تاپیک درمورد اون مجله ایجاد کرد و در مورد غذاها یا هنرهای اون با دوستان به بحث و تبادل نظر پرداخت. من به نوبه خودم میتونم صفحه آرایی و ویراستاری مجله رو به عهده بگیرم چون قبلا مدیر داخلی یه فصلنامه بودم و چندین سال در این زمینه کار کردم. این یه پیشنهاد بود چنانچه مدیران محترم سایت صلاح بدونن درخدمتم
    به هرحال از سایت خوبی که ایجاد کردین واقعا سپاسگزارم
    شاد و موفق باشید

*شمیم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    3156
    پسند کرده
    17066

سلام لطفا ساعت سایت رو درست کنید یک ساعت عقبه
    خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
    که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    3

سلام و تبریکات ویژه بابت همچین سایتی که با کارای پیشنهادی ساده ش یکدفعه زندگی آدم رو تغییر میده.میخوام پیشنهاد کنم دستور تهیه فالوده،غذای محلی مخصوص هر استان توی قسمتهای جداگانه و بیسکوتی ایتالیایی رو هم بذارید..............................با تشکر.
    [HIGHLIGHT=#205867][HIGHLIGHT=#ffffff]دوست شما نازنین.................[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

ناظر کیفی انجمن
    دخترک آواتار ها
    ساره.ر
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1964
    پسند کرده
    534

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZANIN ahvaz
    سلام و تبریکات ویژه بابت همچین سایتی که با کارای پیشنهادی ساده ش یکدفعه زندگی آدم رو تغییر میده.میخوام پیشنهاد کنم دستور تهیه فالوده،غذای محلی مخصوص هر استان توی قسمتهای جداگانه و بیسکوتی ایتالیایی رو هم بذارید..............................با تشکر.
    غذاهای سنتی شهرها:

viewforum.php?f=23

فالوده:

www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=143&t=804

با یه سرچ ساده احتمالا خیلی موارد دیگه ای هم که ممکنه موردنظرتون باشه پیدا خواهید کرد:)

صفحه 62 از 120 نخستنخست ... 525960616263646572 ... آخرینآخرین