نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 481 به 488 از 959
صفحه 61 از 120 نخستنخست ... 515859606162636471 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مهســا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    643
    پسند کرده
    210

Re: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

پيشنهاد ميكنم يه فكري به حال تاپيك هايي كه فعاليت مديرانشون خيلي كمه بشه.
    بعنوان مثال توي تاپيك تزئينات ميزهاي مهموني بايد چندين صفحه اسپم رو رد كنيم تا اگه خدا بخواد يه عكس ببينيم !
    متشكرم.

parisan آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    106
    پسند کرده
    0

سلام و خسته نباشید

یکی از اصلی ترین حقوق کاربران یک انجمن امکان ویرایش و حذف پستهایی است که درج میکنند که این حق در این فاروم نادیده گرفته می شود. من باب مثال من از کاربران فعال تاپیک ویترای ( هنر نقاشی روی شیشه ) بودم! توی یکی از پستها در پاسخ به سوالات کاربران راجع به کارهایم اطلاعات کاملی ارائه ندادم ، وقتی برای ویرایش اقدام کردم متوجه شدم امکان ویرایش و حذف رو که حق اصلی نویسنده است ازشون سلب کردید!

راستش من بعد از 12 سال کاربری رایانه و به عنوان مهندس کامپیوتر تنها در این فاروم این مورد رو مشاهده کردم. امیدوارم توضیح قانع کننده ای از سوی مدیران داده بشه. ضمنا همین مساله باعث دلسردی کاربران میشه. مثلا من خودم فعالیتم رو تا حد امکان پایین آوردم و فقط با کامنتهای خصوصی با کاربران ارتباط دارم.

مرسی از توجهتون :)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

منم موافقم با دوستمون کاش می شد به سایت بهتر رسید به نظرم اگه مشکل مالی هم باشه کاربرا کم نمیذارن

fateme67 آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    1926
    پسند کرده
    7212

ویترین مدال ها

یه مسئله دیگه هم هست که توی صفحاتی که زیاد هستن مثلا اگه بخایم دنبال یه صفحه خاص بگردیم نمیتونیم ، و هی باید بزنیم صفحه بعدی اگه بشه این قابلیت که به صفحه مثلا 80 خیلی خوب میشه

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme67
    یه مسئله دیگه هم هست که توی صفحاتی که زیاد هستن مثلا اگه بخایم دنبال یه صفحه خاص بگردیم نمیتونیم ، و هی باید بزنیم صفحه بعدی اگه بشه این قابلیت که به صفحه مثلا 80 خیلی خوب میشه
    دوست گلم این امکان در سایت وجود داره، پایین سمت چپ صفحات تاپیک
    به این عکس توجه کنید

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط ㋡سلاله㋡
    سلام و خسته نباشید به همه دوستای گل و کادر مدیریت که واقعا نتیجه ی تلاششون قابل تقدیره

من تعدادی پیشنهادی دارم که امیدوارم عملی باشه ...

اولیش اینکه اگه میشه ی امکانی رو قرار بدیم در سایت که فعالیت اعضای آنلاین سایت مشخص باشه

مثلا فلان کاربر در حال خواندن فلان تاپیک . فلان کاربر در حال ویرایش مشخصات . کاربر در حال خواندن پیام خصوصی و ...

ممنون از همگیتون
    درحال حاضر هم همانطور که میدانید اعضای آنلاین در هر تاپیک و در پایین اون تاپیک مشخص میشه، مگر اعضایی که بخواهند به صورت مخفی وارد سایت بشوند که این یکی از امکانات هست که انتخاب شخصی افراده

اما با نمایش سایر حالات کاربر مخالفم، چه لزومی داره که ما بدونیم هرکاربر داره در سایت چکار میکنه؟ هدف اصلی استفاده از فروم ها، پستهای مفید و البته دوستان خوبه، اینکه تمام مدت حالات کاربران اعلام بشه حریم شخصی اون فرد یک جورایی رعایت نشده.

اما اگر مثلا بخواهید بدانید پیامی که فرستادید خوانده شده یا نه، خب این امکان الان هم وجود داره

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3820
    پسند کرده
    2794

نقل قول نوشته اصلی توسط parisan
    سلام و خسته نباشید

یکی از اصلی ترین حقوق کاربران یک انجمن امکان ویرایش و حذف پستهایی است که درج میکنند که این حق در این فاروم نادیده گرفته می شود. من باب مثال من از کاربران فعال تاپیک ویترای ( هنر نقاشی روی شیشه ) بودم! توی یکی از پستها در پاسخ به سوالات کاربران راجع به کارهایم اطلاعات کاملی ارائه ندادم ، وقتی برای ویرایش اقدام کردم متوجه شدم امکان ویرایش و حذف رو که حق اصلی نویسنده است ازشون سلب کردید!

راستش من بعد از 12 سال کاربری رایانه و به عنوان مهندس کامپیوتر تنها در این فاروم این مورد رو مشاهده کردم. امیدوارم توضیح قانع کننده ای از سوی مدیران داده بشه. ضمنا همین مساله باعث دلسردی کاربران میشه. مثلا من خودم فعالیتم رو تا حد امکان پایین آوردم و فقط با کامنتهای خصوصی با کاربران ارتباط دارم.

مرسی از توجهتون :)
    پریسان جون من نظر شخصی خودم رو می خوام بگم.توی سایتهای دیگه ای که عضو بودم به کرات دیدم که شخصی مطلبی رو ارسال می کنه و دیگران خوب منظور اون شخص رو متوجه نمی شن و درگیری لفظی بینشون ایجاد میشه و شدیدا نظم سایت و مبحث می ریزه به هم و در نهایت شخصی که اون پست رو گذاشته بوده وقتی جو رو متشنج می بینه پستش رو پاک می کنه و دوباره بحث بالا می گیره که حالا مگه چی گفته بود؟چی شده بوده و ..........
    تا جایی که خاطرم هست امکان ویرتیش تا 90 روز بعد از ارسال هست و بعد از اون می تونید با مدیر انجمن مربوطه هماهنگ کنید تا اقدام به ویرایش پستتون بکنن
    باقالی پلو با
    مرغ

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

در تکمیل فرمایشات مامی سهند و پرند باید خدمت دوست خوبمون عرض کنم که این مشکل وقتی بیشتر نمود پیدا میکرد که مثلا یکی از دوستان فعال تاپیکی میزد و تاپیک رو اداره میکرد و جلو میبرد ... پس از مدتی به دلیل یک سری مسایل شخصی و یا سوء تفاهم ها اقدام به حذف پست اصلی خودش میکرد !
    حالا ما میموندیم با یه تاپیک مثلا 20 صفحه ای و کلی سوال و جواب و کلی عکس که همه لینک داده شده بودن به پست اصلی که حذف و یا ویرایش شده بود .

این شد که امکان ویرایش پس از گذشت مدت زمانی برداشته شد .

.لی در حال حاضر هم مدیران هر انجمن و ناظرین کیفی همه جوره برای همراهی دوستان در زمینه حذف و یا ویرایش پستهای قدیمی آماده اند و از هیچ کمکی دریغ نمی کنند .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

صفحه 61 از 120 نخستنخست ... 515859606162636471 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف