نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 959
صفحه 5 از 120 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    75
    پسند کرده
    0

Re: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

سلام :
    مرسی برای همه چیز.
    اولین خواسته من ایجاد کلوپ. اگر کلوپ هم داشته باشیم دیگه غیر ممکن به نی نی سایت بریم.

دومین خواستم اینه که امکان نوشتار و جستجو رو تو سایت به ساده ترین حالتش مثل نی نی سایت در بیارین اگر به قسمت جستجو تو نی نی سایت برید کاملا متوجه منظور من میشید

مرسی از تمام زحمات شما :43: :love:

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    0

من یه پیشنهاد داشتم در مورد سایت
    به نظر من اگه صرفا" تشکر و خیلی خوشگله و خیلی با سلیقه هستی و ....این پست ها هست ممنوع بشه و فقط به صورت خصوصی گفته بشه خیلی بهتره. چون بعد از مدتی واقعا" اطلاعات الکی به سایت اضافه میشه که واقعا" ضرر میزنه به سایت.
    هر تاپیک هم که داره منحرف میشه سریع جلوش گرفته بشه. مثلا" توی تاپیک یه غذا حرف به حاهایی کشیده میشه که اصلا" به اسم تاپیک ربط نداره...همه اینا مستلزم این هست که کاربران هم دقت کافی رو در فرستادن پاسخ و ایجاد تاپیک رعایت کنن.
    یا تاپیک زده شده مثلا" شهره جون گفتن "مسابقه آشپزی" بعد یه صفحه همه نوشتن موافقیم!!! خوب اینا بهتره یا نباشه با وقتی قرار شد مسابقه شروع بشه از تاپیک حذف بشن.
    یا توی تاپیک معرفی...یهو 3،4 صفحه میان فقط خوش آمد میگن!!! :dash: (البته تو این سایت هنوز فراگیر نشده!) فکر کنم اینجوری سایت خیلی بهتر جلو میره تا نوش دارو بعد از مرک سهراب و از این حرفا....

همه اینا پیشنهاد بود تا نظر مدیران چی باشه..
    موفق باشید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام
    میخواستم پیشنهاد کنم که یه قسمت هم برای ناباروری و درمان های مربوط به اون ایجاد کنید.
    ممنون میشم.
    "درون هر زن يک مادر نهفته است"

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط nikan
    با عرض معذرت اگه بتونيد يه حذف تايپك در قسمت ويرايش و نقل قول قرار دهيد خيلي خوب ميشه تا از تايپكهاي اشتباهي جلوگيري كنيم. با تشكر
    دوست گرامی

امکان حذف تاپیک در هیچ سایتی برای هیچ کاربری میسر نمیباشد ، مگر آنکه کاربر دارای ابزار مدیریتی باشد. ( مدیر انجمن باشد )

با تشکر از شما که در فکر نظم و دسترسی آسان به موضوعات هستید، ما نیز دغدغه های شما را درک میکنیم و از مدیران خواسته ایم که به این امر رسیدگی ویژه ای نمایند تا رضایت شما کاربران عزیز برآورده شود.
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین
    سلام :
    مرسی برای همه چیز.
    اولین خواسته من ایجاد کلوپ. اگر کلوپ هم داشته باشیم دیگه غیر ممکن به نی نی سایت بریم.

دومین خواستم اینه که امکان نوشتار و جستجو رو تو سایت به ساده ترین حالتش مثل نی نی سایت در بیارین اگر به قسمت جستجو تو نی نی سایت برید کاملا متوجه منظور من میشید

مرسی از تمام زحمات شما :43: :love:
    با تشکر از پشنهادات سودمندتان
    خواسته اول: امکان ایجاد کلوب در برنامه کاری سایت گنجانده شده ولی اضافه شدن این امکان مستلزم گذشت زمان است .
    خواسته دوم: جستجو در سایتهای مختلف با توجه به امکانات برنامه نویسی قالب سایت میباشد، مامی سایت دارای یک جستجوی کامل و پیشرفته بوده که این امکان را به کاربران و میهمانان میدهد، تا هم به شکل ساده و هم به شکل پیشرفته موارد مورد نظر خویش را جستجو نمایند.

با امید به اینکه بتوانیم به محیط مامی سایت عشق بورزیم و باورش کنیم.

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYA2009
    من یه پیشنهاد داشتم در مورد سایت
    به نظر من اگه صرفا" تشکر و خیلی خوشگله و خیلی با سلیقه هستی و ....این پست ها هست ممنوع بشه و فقط به صورت خصوصی گفته بشه خیلی بهتره. چون بعد از مدتی واقعا" اطلاعات الکی به سایت اضافه میشه که واقعا" ضرر میزنه به سایت.
    هر تاپیک هم که داره منحرف میشه سریع جلوش گرفته بشه. مثلا" توی تاپیک یه غذا حرف به حاهایی کشیده میشه که اصلا" به اسم تاپیک ربط نداره...همه اینا مستلزم این هست که کاربران هم دقت کافی رو در فرستادن پاسخ و ایجاد تاپیک رعایت کنن.
    یا تاپیک زده شده مثلا" شهره جون گفتن "مسابقه آشپزی" بعد یه صفحه همه نوشتن موافقیم!!! خوب اینا بهتره یا نباشه با وقتی قرار شد مسابقه شروع بشه از تاپیک حذف بشن.
    یا توی تاپیک معرفی...یهو 3،4 صفحه میان فقط خوش آمد میگن!!! :dash: (البته تو این سایت هنوز فراگیر نشده!) فکر کنم اینجوری سایت خیلی بهتر جلو میره تا نوش دارو بعد از مرک سهراب و از این حرفا....

همه اینا پیشنهاد بود تا نظر مدیران چی باشه..
    موفق باشید
    دوست گرامی و همراه عزیز
    با تشکر فراوان از پیشنهادات و تذکرات به جای شما

دغدغه ها و نگرانی هایتان را درک میکنیم و سعی آن داریم تا مطالب عنوان شده از جانب شما از طرف مدیران انجمن رعایت گردد، و از کاربران عزیز هم بارها درخواست شده تا از ایجاد پستهایی که صرفا حاوی تشکر و تشویق میباشد خودداری نمایند و باز امیدواریم که رعایت گردد. تا بتوانیم محیط مطلوبی فراهم کنیم برای تبادل اطلاعات و سلایق.
    البته متذکر میشوم که از مدیران انجمن خواسته شده تا پستهایی را که صرفا حاوی تشکر و تشویق است و هیچگونه سوال یا مطلب آموزشی ندارد. بعد از خوانده شدن توسط مدیر حذف گردد.
    و این حذف پستهای تشویق و تشکر فقط مختص انجمنهای آموزشی میباشد ولی در انجمنهای عمومی تصمیم گیری با مدیر انجمن است. (مانند انجمن همشهریها و یا متولدین ماهها و ... که محیطی برای ایجاد دوستی میباشد و وجود پستهای تشکر و تشویق و احوالپرسی طبیعت این گونه انجمنهاست )
    با تشکر

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط matilda
    سلام و خسته نباشید
    من به مشکلی برخوردم نمی دونم بقیه کاربرها هم این مشکل دارن یا نه؟ گاهی اوقات که وارد تاپیک ها می شم نوشته ها نصفه است و گاهی هم اصلا نیست و یا عکسی وجود نداره و با refresh درست میشه. ممنون می شم راهنمایی بفرمائید. :72:
    کاربر گرامی
    مشکل مذکور فقط از جانب شما مطرح گردیده و تصور من بر این است که این مشکل از سیستم شما و یا از خطوط اینترنتی شما میباشد، لطفا بررسی نمائید.

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

Re: پيشنهاد در مورد مامي سايت

نقل قول نوشته اصلی توسط nilofar27
    مامی جان میشه اینجا تو بخش عمومی یه انجمن باز کنین که مثل حیات خلوت ********** مطالب عمومی و مثلا پیشنهادها و چیزهای دیگرو بزاریم
    البته من اصلا دوست ندارم اینجا شبیه سایتهای دیگه بشه
    ما که اومدیم اینجا کاربر اینجا هستیم
    :72: :72: :72:
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMOL
    سلام می خواستم یک خواهش داشته باشم اگر امکان دارد یک انجمن به نام سنگ صبور باز کنید تا هر کس مشکل خانوادگی در زندگی دارد یا یک غصه و غم دارد بیاید آنجا دردل کند و همه هم راهنمائیش کنند.
    دیگر اینکه من چطور می توانم یک مبحث جدید باز کنم. ممنون از راهنمائی که خواهید کرد. :72:
    نقل قول نوشته اصلی توسط آزاده-
    منم با حیاط خلوت موافقم :39:

کاربران گرامی انجمن درخواستی شما عزیزان در بخش عمومی با نام " از هر دری سخنی" ایجاد گردید، میتوانید مباحث مورد نظر خود را در این بخش باز کنید.

MEMOL عزیز
    وارد هر انجمنی که شوید میتوانید روی کلید "مبحث جدید" کلیک کنید و مبحث مورد نظر خود را ایجاد نمائید.

صفحه 5 از 120 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین