نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 217 به 224 از 959
صفحه 28 از 120 نخستنخست ... 182526272829303138 ... آخرینآخرین

Re: ایده های مامی سایتی!

شاپرک89 عزیز هم شما و هم دوستانی که از سر مسوولیت پذیری( و نه احساس مالکیت) نظرات و پیشنهادات خودشون رو ارائه می کنند هدفی جز بقا و متعالی شدن مامی سایت ندارند و این یعنی مشارکت و همراهی.و این همراهی ما رو به ادامه کار امیدوار می کنه
    مساله پر کاری و کم کاری نیست!چه بسا اگه جستجوهای اینترنتی من رو فاکتور بگیرید من هم جزو کاربران کم کار سایت به شمار می رم.مشکل من داشتن یک فرزند نوپای شیطون و تنها بودن در تهرانه و خیلی از دوستان هم درگیر این مشکلات و مشکلات وقت گیر تر دیگه ای هستند .مامی سایت یک سایت آموزشیه یعنی بعضی از ماها میایم دانسته هامون رو در اختیار دیگران بگذاریم و بعضی ها هم میان تا چیزی یاد بگیرند.قرار نیست مشارکت همه یکسان باشه.
    درسته من هم با دیدن تصویر تولد ها و مهمانی های باشکوه و زیبای دوستان در سایت های دیگه ( که رد پای مامی سایت توی کارها دیده می شه ) احساس رضایت و خوشحالی می کنم ،اما نمی تونم انکار کنم که آرزو می کنم ای کاش دوستان لطف داشتند و این تجربیات رو علاوه بر سایتی که تعلق خاطری بهش دارند، توی مامی سایت هم قرار می دادند .تا هم آرشیو سایتمون با استفاده از تجارب اون ها کامل بشه و هم تشویق و دل گرمی باشه برای ادامه کار!
    به همین دلیل شاید گذاشتن محدودیت های حساب شده به نفع سایت و کاربران همراه اون باشه.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    175
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

سلام
    من هم از اتفاقات رخ داده متاسف و متاثر شدم. امیدوارم که کاربران عزیز قدر این سایت ارزشمند را بیشتر بدونند.با اینکه کاربر کم کاری هستم اما عاشق این سایت و کارهای زیبای نجما جون هستم و از تمام افرادی که برای این سایت زحمت می کشند تشکر می کنم. امیدوارم که مشکلات موجود به زودی برطرف بشه و ما شاهد ایده های زیبا و واقعا تک نجما جون باشیم.
    اگر هم کاری از دستم بر بیاد با کمال میل در خدمت هستم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نجما جون حمایتت می کنیم . :)))))))))
    چون با خدا همراهماز هیچ چیز نمی ترسم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    2

منم متاثر شدم از اين مورد پيش اومده نمي دنم واقعا چي بگم . من هر وقت كه همه چيز OK باشه و بخوام بيام توي اينتر نت اولين جايي كه ميام اينجاست يه جورايي برام عادت شده چكيده چيزهايي كه مي خوام اينجاست حالا چرا بعضي ها كم لطفي مي كنن بدون ذكر منبع كار خودشون رو مي كنند سر در نمي يارم ؟ دزدي هميشه اين نيست كه از ديوار مردم برن بالا اينم يه جور دزديه ببخشيد عصباني شدم . آمپرم رفت رو 4000. به قول اين دوست عزيزمون مامي سايت حمايتت مي كنيم
    الهي ، گاهي نگاهي

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

نجماي خوب و عزيز و ديگر دوستان عزيز مامي سايتي تمامي مطالب رو خوندم و هر تصميمي كه گرفتين ما هستيم
    .... با بهترين آرزوها

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    28

من قبلن هم نوشتم واقعن از این سایت عالی چیز ای زیادی یاد گرفتم . نمی دونم چه کاری از دستم بر میاد برای جبران وتنها کاری که کردم لینک سایت تو وبلاگ پسرم بوده . هر پیشنهادی هم بدین من هستم .

saji آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    336
    پسند کرده
    19

سلام من تازه این سایت پیدا کردم تازه داره از آشپزی خوشم میاد هر کاری از دستم بر بیاد می کنم

ما پشتتیم مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نجما جونم اول كه مرسي به خاطر همه خوبيات بعدم اينكه يادته من چقدر به خاطر اينكه تزئين ديس پلوي منو به اسم خودشون گذاشته بودن حرصم گرفت حالا فكر كن تو چه حرصي مي خوري فدات شم در هر صورت تو رو خدا ما رو از هنراي قشنگت بي نسيب نكن

صفحه 28 از 120 نخستنخست ... 182526272829303138 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف