نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 209 به 216 از 959
صفحه 27 از 120 نخستنخست ... 172425262728293037 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    304
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

Re: ایده های مامی سایتی!

من بعد از یه غیبت صغری اومدم.اول مرسی مامی جون نجمایی و هیون عزیز.پست هارو خوندم و با ستاره به شدت موافقم بعضی ها عذر بدتر از گناه میارن که ما وقت نداریم یا می ترسیم یا تنبلیم.....به همین دلیل عکس یا پست نمی ذاریم.احیانا این به این معناست که بقیه(خصوصا مدیران که شبانه روز برای سایت تلاش می کنن) بیکارن؟!همه از انجام تجریه های جدید می ترسن.و ارائه روش های شیرازی نجما مخصوص تنبل هایی مثل خود منه.صادق باشیم ما فقط کم لطفیم.لازم نیست یه طومار برای تشکر بنویسیم که برخلاف قوانین سایت باشه!خیلی از همین دوستان خاموش حتی زحمت استفاده از دکمه تشکرو هم به خودشون نمیدن! اینم از مشغله زیاده؟!نبود ابزار؟!!! فکر کنم الان دیگه خونه ای نیست که توش حداقل یه موبایل دوربین دار پیدا نشه.
    راستی مامی غزل جون من با اجازه تون تا این لحظه 2210 میل نخونده دارم که هر روزم بیشتر میشه.و این افتخارو مدیون مامی سایتم!!!!
    دلتنگی چه معنی دارد؟ دلتنگی معنی ندارد... درد دارد...!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

منم حرفمو بزنم؟
    من چند سالي است كه وبگردي مي كنم و تقريبا 90 در صد از عكسهايي كه در سايتهاي مختلف ايراني مي بينم در آرشيوم بوده است.
    ولي خوب همه كه مثل من نيستند. پس ايجاد يك همچين آرشيو كاملي در اين سايت جاي سپاس داره.اين در مورد عكسهاي كلي.
    حالا بريم سر ايده هاي مامي سايتي.
    به نظرم اين ايده هاي مامي سايتي را اگر 10 سال ديگه هم در نت مي گشتم نمي يافتم.يعني واقعا پيدا كردنش براي كسي كه تا به حال آنها را در اينجا نديده باشه سخته.نجما جون تا حالا كه گل كاشتي.اگر ازت تشكر نمي كردم ناسپاسي بود.واقعا ممنونتم كه با عشق كار مي كني و وقت مي ذاري.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    5

با اجازه دوستان
    راستش خیلی خودم را گرفتم که حرفی نزنم. وفقط خواننده باشم. ولی صحبت بعضی از دوستان که فکر میکنم اکثراً جای فرزند من به حساب بیایند. باعث شد چند نکته ای را عرض کنم
    قبل از هر چیز از مامی عزیز هیون ونجمای عزیزهمشهری خوبم تشکر وقدر دانی میکنم.
    از مامی عزیز بخاطر وقت وهزینه ای که برای سر پا نگه داشتن سایت متقبل شده اندسپاسگزارم و بنا به تجربه میدونم که اگر هدف کسی در هر کاری رضای خداوند و خوشحالی خلق خدا باشد(اگر به این مهم برسد) در این راه هر چقدر هم که هزینه مالی یا جانی کرده باشد در نهایت احساس شادی و سرور میکند. واز نجما و هیون عزیز سپاسگذارم که تمام وقت خودشون رو صرف جمع آوری مطالب و ایده های جدید میکنند.چون مطمئن هستم وقتی به این فکر میکنند که چه تعداد افرادی از ایده ها وتجربه های آنان استفاده کرده وبا ذوق وانرژی بیشتری به زندگی ادامه میدن تمام خستگی ها از تنشون بیرون مییاد. وبه خودشون میبالند. وهمین برایشان هزاران مرتبه ارزش دارد.
    واما حرف من: از اینکه تعداد محدودی به قول مامی عزیز خواسته یا نا خواسته چنین عملی را انجام میدهند.از فقر فرهنگی است. واین چیزی ارزشهای شما عزیزان کم نمیکند.
    به قول نجما جون( بیشتر اطلاعات را از دنیای مجازی جمع کردم) این یک حقیقت است. هیچ کس از شکم مادر نابغه یا هنرمند متولد نمیشود.وهمه اطلاعاتشون را از کسی یا کسانی کسب کردهاند.وآدمهای فرهیخته این دانسته های خودشون رو بدون چشمداشت در اختیا دیگران هم قرار میدهند.
    " یادش به خیر یه جاری داشتم وقتی لباسی را از روی بوردای خیاطی میدوخت اگه تن کس دیگری میدید ناراحت میشد. ومن همیشه میگفتم بابا این مدل ممکنه به نظر خیلی ها قشنگ باشه بدوزن وبعضی ها هم اصلاً به نظرشون نیاد."
    بهر حال یه گله هم از بعضی از دوستان دارم که میدونم هدفشون حمایت از سایته ولی خودشون رو صاحب خونه میدونن. به طوری که خود شون رو محق میدونن که در باره کاربرهای دیگه قضاوت کنند.بدانید که مالکیت ایجاد توقع میکنه.وتوقع داشتن در این حد و در این فضا جایی نداره.تا آنجا که من متوجه شدم هدف این سایت ایجاد یک فضای مناسب برای جمع شدن مادرانی است که بتوانند در این فضا به خود باوری بیشتری برسند.وبتوانند احساس مفید بودن بیشتری بکنند.
    اگر فضا بخواهد خصوصی شود .و بگیرو ببند ایجاد شود. وتعیین تکلیف شود . وبه رخ کشیدنهای بیرون به دنیای مجازی وارد شود.که...............
    بهر حال همین را میدانم : که کار این افراد قلیل به هیچ عنوان از سخاوتمندی مامی عزیز وبزرگی هیون ونجما ی عزیز کم نخواهد کرد.امیوارم که راه خوتون رو ادامه بدین وهر روز موفق تراز امروز باشید.
    ببخشید اگر پر حرفی کردم........ " یا علی"
    [HIGHLIGHT=#f2f2f2]خداوندا راضیم به رضای تو[/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1803
    پسند کرده
    292

mami عزیز
    پستتون رو که خوندم دیدم با یک دکمه تشکر نمی تونم حق مطلب رو ادا کرده باشم . شما با همتی که داشتید و با تمام مشکلاتی که همه می دونیم تونستید اینجا رو راه اندازی کنید جای بسی تشکر داره . دانسته ای که شما در اختیار ما گذاشتید اگر نبود هیچکدوممون الان اینجا نبودیم! به هر حال همه جا مشکلاتی هست که با صبر و درایت و مدیریت میشه اونا رو حل کرد. من به شخصه هر تصمیمی گرفته بشه می پذیرم
    براتون آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    317
    پسند کرده
    5

من بعداز چند روز که اینترنت نداشتم امروز اومدم و اینا رو خوندم خیلی ناراحت شدم و از اینجا اعلام می کنم حاضر به هرگونه حمایتی از سایت هستم . من هر روز به اینجا سر می زنم و سعی می کنم که از ایده های جدید و دستورات جدید استفاده کنم البته تو خونه ما غذاهای جدید خیلی طرفدار نداره کلی باید رو مخشون راه بری تا یه چیز جدید درست کنی ولی هروقت هرچیزی که از اینجا یادگرفتم و درست کردم حتما عکس گرفتم و اینجا هم می ذارم و همیشه کمترین کاری که می کنم زدن دکمه تشکر هست.خواهش می کنم مارو از این سایت محروم نکنید
    دراینجا لازم می دونم از مامی عزیز ، هیون جون و نجما گلی کلی تشکر کنم . ممنون از وقت و هزینه ای که برای پربارتر کردن اینجا انجام می دید.
    موفقیت نصیب افراد خواب آلود نمی شود. مثل دانمارکی

azy آواتار ها
    میزان امتیاز
    76
    پسند شده
    3388
    پسند کرده
    1700

من هم خیلی خیلی بابت این همه بی مهری ناراحت شدم و مطمئن هستم که خدا به تمام کسایی که برای سایتمون زحمت میکشن اجر معنوی و دنیوی میده.
    به نظر من هم حق عضویت باید باشه.چرا یک یا چند نفر خاص تمام هزینه ها و مشکلات رو باید به دوش بکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیر انجمن
    Paeez آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3524
    پسند کرده
    5181

باغ مهربانی ام کجاست؟
    از درخت تنهایی پرسیدم لبخندی زد و گفت :باغ چیست
    از پرندهء کوچک دور افتاده ای پرسیدم پر کشیدو گفت:کجاست
    از گل رزی پرسیدم مغرورانه گفت:هیج کجا
    از باران پرسیدم عاشقانه گفت:افسوس
    از تو پرسیدم آگاهانه گفتی:نمی دانم
    از خودم پرسیدم ...
    موجی در درونم شعله ور شد ،اشک در چشمانم لغزید، دستهایم لرزید و صدا در گلویم زمزمه کرد آنجا
    و من بی اختیار سوی اشارهء انگشتم را نظاره میکردم....
    .
    اینجا باغ مهربانی من است

ممنون از همه مدیران و عزیزانی که زحمت میکشن و آموخته هاشونو در اختیار من بی هنر میذارن
    دوستتون دارم یه عالمه
    در شهر ما
    بهارِ پر از گل، رباعی است
    پائیز مثنوی ست
    زمستان قصیده است..

mahbube آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4479
    پسند کرده
    11232

به عنوان یک عضو خیلی کم کار فقط میتونم بگم که از اتفاقاتی که افتاده واقعا متاسفم........و تابع تصمیمات مدیران محترم هستم.
    خدای خوب من
    زندگی به سختی هایش می ارزد اگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی....

صفحه 27 از 120 نخستنخست ... 172425262728293037 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف