نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 201 به 208 از 959
صفحه 26 از 120 نخستنخست ... 162324252627282936 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    117
    پسند کرده
    3

Re: ایده های مامی سایتی!

نجما جون
    بیا اسم سایتو بده تمام کاربران به مدیر و پلیس سایت شکایت کنن .
    البته فک کنم خودم پیداش کردم اگر همین باشه که من پیدا کردم واقعا واقعا
    من شكوفايي گلهاي اميدم را در روياها مي بينم .
    و ندايي كه به من مي گويد :
    گر چه شب تاريك است ؛ دل قوي دار، سحر نزديك است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام دوستاي گلم ، نبينم ناراحتين ، منم جزو زيباهاي خفته اين سايتم خدائيش خيلي دوستتون دارم و بدون اين كه تا حالا با شما ارتباط داشته باشم ، واقعا با همه وجودم تحسينتون مي كردم و بهتون افتخار مي كردم

از ايده هاي خوبتون و *از تجربه هاتون استفاده مي كنم و كلي دعا ، براي زحمت كش هاي اين سايت

بعضي از ايده ها رو درست كردم ، اتفاقا عكس هم ازشون انداختم ولي وقت نكردم بذارمشون تو سايت ( بهانه اي

بيش نيست
    ) ولي خدائيش احساس مي كنم بي هنر تر از اين حرفهام كه بخوام نظراتمو تو يه همچين سايت

پيشرفته اي با يه همچين كابرها و مديرهاي هنرمندي قرار بدم

دوستتون دارم يه عالمه
    ترو خدا با قلب ما اين كارو نكنيد
    // اي خدايي كه به من جان داده اي ،* دلي سرشار از شكر به من عطا كن //

Exclamation Re: ایده های مامی سایتی!

سلام به همه مامی سایتی های عزیزم
    امروز بعد از چند روز مسافرت به مامی سایت سر زدم اما دوباره ناراحت شدم
    منم توی سایتی که درست کردم قصد داشتم سایت های مفید مثل مامی سایت را معرفی کنم تا به نوعی تشکر خودم را از همه مامی سایتی ها نشان دهم و اینکه ما مامی سایتی ها هر جا که باشیم نباید همدیگر را فراموش کنیم. منم هر کاری از دستم بربیاید انجام می دهم حیف که فرصت کمی دارم. به خاطر گرفتاری بچه ها مثل سابق نمی تونم تو این سایت فعال باشم. از زحمات همه تشکر می کنم نجمای عزیز استاد بزرگوار مامی جون و همه و همه دوستون دارم خیلی زیاد...
    " شادی، پروانه ای ست که هرچه تقلا کنی نمیتوانی ان را شکار کنی
    باید ارام باشی تا روی شانه هایت بنشیند "

مدیر انجمن
    firoozeh آواتار ها
    فیروزه ح.
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    802
    پسند کرده
    1721

سلام نجما جون ....از خوندن نوشته ات و فهمیدن این که چه اتفاقی افتاده متاسف شدم ...خیلی ...ولی تعجب نکردم... توی یه خانواده اونهم خانواده ای به پر جمعیتی مامی سایت همیشه چند تا بچه ناخلف هم هست ... عجیب هم نیست ....یه نگاه به دور و برمون نشون می ده چرا.....وقتی یه استاد دانشگاه ترجمه دانشجو شو به اسم خودش تو یه نشریه چاپ می کنه ، وقتی از کپی و پیست کردن چند تا مقاله یه مقاله جدید و یه تحقیق جدید در می آد ، وقتی فیلمنامه یکی به اسم دیگری تبدیل به فیلم می شه ، وقتی داستان کوتاه یکی توسط شخص دیگری تبدیل به یه داستان بلند می شه ، وقتی نسخه ایرانی فیلم های خارجی ساخته می شه بدون اینکه گفته بشه ایده اش از کجا اومده و یا ساده تر اینکه هزاران کتاب افست شده تو نمایشگاهی بین المللی به راحتی در معرض نمایش گذاشته می شه و فروخته می شه اونوقت می شه فهمید که چنین کاری اون هم تو یه دنیای مجازی خیلی دور از ذهن نیست ... مشکل ما 2 سو داره یکی فقر فرهنگ و یکی نبود قانون محکم و اینجور وقت ها به نظر من اسم بردن از متخلف و بستن ID و .. شاید مقطعی مشکل رو حل کنه ولی بیشتر پاک کردن صورت مسئله هست ..... ما باید تو خودمون جستجو کنیم ... باید درون خودمون دنبال وجدان و اخلاقیات بگردیم ... مایی که مادران امروزیم باید اول خودمون رو درست کنیم تا بتونیم مادران فردا رو درست تربیت کنیم .... امیدوارم که اونهایی که اشتباه کردن یه تجدید نظری در خودشون بکنن ... امیدوارم....

و اماااااا روزی گله گونه گفتی که چرا حرفم رو باهات نجوا کردم .... امروز اونو اینجا فریاد می زنم .... نمی گم همه ولی اغلب ما می دونیم که تحت چه شرایطی نی نی سایت رو ترک کردیم و چقدر از رفتاری که با ما شده بود ناراحت بودیم ..مامی عزیز به همت هیون و تو. به دادمون رسیدین و این خونه رو واسمون برپا کردین .... اینجا خونه ماست ..خونه ای که دوستش داریم ... مدتی از وقت روزمون رو همون جور که با هسر و فرزند و خانوادمون تقسیم می کنیم با دوست هامون در این خونه گرم و پر مهر می گذرونیم ..با شادی هم می خندیم و با غم هم ناراحت میشیم ..مشکلات هم رو می خونیم و سعی م یکنیم در حد توان هم رو راهنمایی کنیم ... که اگر نه، همون شنیدن هم بار دل ها رو سبک می کنه .... پس وظیفه تک تک ماست که برای داشتن یه مامن گرم و پر مهر تلاش کنیم ... من راستش نمی خواستم با این پیشنهاد ذره ای از ارزش و عظمت کار مامی عزیز و هیون جون کم کنم که می دونم هر آنچه تا امروز کردن صادقانه و دوستانه بوده ... ولی این انصاف نیست که تمام هزینه سنگین گردوندن یه سایت شخصی به عهده اون ها باشه ... همین که از وقت خودشون میگذارن به نظر من خیلی با ارزش و غیر قابل جبرانه .... من معتقدم هر کدوم از ما می تونیم در حد توانمون کمک کنیم ... شاید به صورت همون حق عضویت ها ... شاید هم جدا از حق عضویت اگه لازم باشه ... ما همه اینجا رو دوست داریم و اونو متعلق به خودمون می دونیم ... اینجا نه یه سایت مجازی که الان واسه من مثل خونه دومم شده ....

دیگه نمی دونم چی بگم .. جز اینه وقتی هرجا از کارهایی که کردم تعریف می کنن سرم رو با افتخار بالا می گیرم و می گم از بچه های مامی سایت یاد گرفتم ... شوشو همیشه می گه قدرشون رو بدون که تو این روزگار هیچکس بی چشمداشت هیچی رو باهات شریک نمی شه حتی یه دوستور غذایی ساده رو ....

دوستتون دارم و به دوستی باهاتون افتخار می کنم ....

آه ه ه ه ه ه ه ! چه انشای طولانی ای ..فکر کنم این طولانی ترین پستم تو مامی سایت بوده ....
    نمی نویسم ترانه بی تو

چگونه پر کشد خیالِ واژه بی تو؟

ممنونم که این همه انرزی مثبت می دید ....واقعاٌ ممنونم!
    فیروزه گلم گله نکردم.دوستیت رو ستایش کردم!
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

مدیر انجمن
    firoozeh آواتار ها
    فیروزه ح.
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    802
    پسند کرده
    1721

نجمایی می دونم خانمی .... ممنون هم هستم .... منظورم هم دقیقا گله نبوددددد ...
    نمی نویسم ترانه بی تو

چگونه پر کشد خیالِ واژه بی تو؟

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    0

وای نجما جون خیلی خیلی از این خبر خوشت یه عالمه خوشحال شدم قربونت برم که اینقده مهربونی من شخصا هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت گذاری حاضرم

قابل توجه مشهدی های عزیز:

http://mazehayemandegar.blogfa.com/

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

[JUSTIFY]با سلام خدمت تمامي كاربران و همراهان گرامي [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]
    در ابتدا بر خود واجب ميدانم، كه از لطف و محبت تك تك عزيزان كمال تشكر را بنمايم كه چنين دلسوزانه و با نگاهي مهربان به سايت خودشان توجه داشته و براي رشد و شكوفايي هر چه بهتر آن، از هيچ كمكي دريغ نمي كنند.
    همانگونه كه ميدانيد غالب وقت بنده، به بررسي و رفع موانع موجود در سايت سپري ميشود و امكان اينكه بتوانم آنگونه كه شايسته شما عزيزان است، در كنارتان حضور يافته و سرشار از تجربياتتان گردم را ندارم.
    متاسفانه همانطور كه متوجه شده ايد، برخي از كاربران خانواده بزرگ مامي سايت ( دانسته يا ندانسته ) و همچنين تعدادي كاربر مهمان دنياي مجازي،* اقدام به استفاده از مطالب مامي سايت در ساير سايتها مينمايند، بي آنكه سخني از سايت مرجع و يا حداقل از خالق متن يا اثر نمايند، كه اين امر سبب آشفتگي خاطر دوستان و دوستداران مامي سايت گرديده است، كه انشاالله بتوانيم با ثبت سايت در وزارت ارشاد اسلامي، چنين كم لطفي هايي را مورد پيگرد قانوني قرار دهيم.
    البته وجود كاربران فهيم و شايسته اي چون شما عزيزان، ما را به ادامه كار دلگرم و مصمم مي نمايد.
    نجماي عزيز در خصوص هزينه هاي سايت مطالبي را بيان نموده بودند كه جا دارد عرض نمايم كه افتخار من بوده تا اين زمان بتوانم اين فضا را با تمام نقايص و كاستي هايش فراهم نمايم، من دانسته اي نداشته ام كه در اختيار اين خانواده قرار دهم، پس سعي كرده ام حداقل داشته هايم براي اين فضا مفيد واقع شود. كه البته رشد و بالندگي خانواده مامي سايت ، نه به واسطه داشته هاي من ، بلكه تلاش و پشتكار و دانسته هاي تك تك اعضاي فهيم و مهربان سايت بوده كه باعث بلوغ و بالندگي آن گرديده است.
    تلاش ما ايجاد فضايي در خور و شايسته اين خانواده بزرگ است و براي ايجاد اين فضا، هزينه هايي بايد پرداخت گردد، اين سايت قصد تحميل هيچ ايده يا تصميمي به كاربران محترم را نداشته و نخواهد داشت، براي همين منظور تمامي ايده ها و نظرات شما عزيزان براي ما محترم بوده كه پس از بررسي و جمع بندي تصميمات ( و حتماً با نظرسنجي از شما عزيزان ) از طريق مديران ارشد سايت به اطلاع خواهد رسيد. [/JUSTIFY]

با سپاس و احترام
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

صفحه 26 از 120 نخستنخست ... 162324252627282936 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف