نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 185 به 192 از 959
صفحه 24 از 120 نخستنخست ... 142122232425262734 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    200
    پسند شده
    6731
    پسند کرده
    3866

ویترین مدال ها

Re: ایده های مامی سایتی!

هه آره بهار جون
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

ممنون نجما جان که دنبال یه راه حل معقولانه هستی . دستت درد نکنه . اما همه شما مامانای هنرمند اگه به کسی چیزی یاد میدید مطمئن باشید هزاربرابر اون خیر وبرکت تو زندگیتون میاد حتی بدون اینکه آدمهایی که استفاده می کنن ازتون تشکر بکنن یا نکنن . کائنات خودش بزرگترین حسابرسه ومحاله که چیزی یادش بره ویا از قلمش بیفته . باور کنید. آموزش دادن کار بسیار پربرکتیه که حتی اگه فرزند من در آینده از اونا استفاده کنه بازم خیرش به شما می رسه . میدونم که همه دوستان این رو میدونند وفقط از بی معرفتی دلخور میشن اما به یاد این بیفتین که چقدر همه ما هر لحظه ازتون ممنونیم وچقدر دل ماهارو شاد می کنید .
    بوووووووووسسسسسسسسسسسس .

میزان امتیاز
    78
    پسند شده
    889
    پسند کرده
    0

نجما جان، دوستاي گلم سلام

من هم به نوعي مي شه گفت از خواننده هاي خاموش اين جا هستم.... به دلايل زيادي كه نجما جون هم مي دونه مثل درس و كار منزل و بچه ي كوچيك و بيماريم زياد نمي تونم پاي نت بشينم.... به همين دليل هم شايد خيلي هاتون زياد باهام آشنا نباشين.... فرصتي پيدا نكردم تا به جمع صميمي تون راه پيدا كنم..... اما مطالب سايت رو جسته و گريخته مي خونم و هميشه خودم رو كنارتون حس مي كنم.....

نجما جان، دوستاي گلم.... اول بگم كه واقعا از اتفاقي كه پيش اومده متأسفم.... مي دونم تك تك تون مخصوصا نجما چه قدر زحمت مي كشيد تا همه مون سايتي پربار و پر محتوا داشته باشيم..... گذشته از پربار بودن اين سايت، نجما با فكرخلاقي كه داره تونسته يك جور رقابت سالم و زيبا رو بين خانم ها به وجود بياره..... رقابتي كه موجب شده تا همه مون خلاقيت خفته مون بيدار بشه.... سفره هاي رنگارنگ و زيبا، ايده هاي ناب و جديد كه زاييده ي دست و فكر خودمونه، همه زاييده ي همين بيداري قشنگه

ما دخترا وقتي پا به خونه ي بخت مي گذاريم و وقتي مادر مي شيم، ديگه غالبا يادمون مي ره كه ما هم نيازهايي داريم.... خلاقيت داريم..... هنر داريم.... سرگرمي نياز داريم.... دوست داريم با دوستان خوب مون ساعتي رو بگذرونيم و شاد باشيم..... اين مكان، فرصتي براي همه ي ما بود تا بتونيم به بخش زيادي از خواسته هاي زنانه مون برسيم و از به بار نشستن خلاقيت مون لذت ببريم.... از هم بياموزيم و به هم بياموزيم..... با هم حرف بزنيم و درد دل كنيم و به لحاظ رواني سالم و شاد برگرديم به زندگي هامون.....دوستاي خوبي براي هم باشيم و به هم كمك كنيم.... اين خيلي با ارزشه.... اين ها همه دستاوردهاييه كه اين سايت برامون داشته..... و به خاطر ممنون مامي عزيز، نجما جون، هيون نازنين و بقيه هستيم.... حتي ممنون خودمون.... چون اگر تك تك ما نبوديم، اين جمع صميمي شكل نمي گرفت....

قصد ندارم زياد پر حرفي كنم.... فقط خواستم بگم وقتي اين سايت و ساير سايت ها راه افتاد، چون قانون كپي رايت در ايران اعمال نمي شه، بايد منتظر چنين وقايعي بود.... من متأسفم اما چنين افرادي وجود دارن.... نبايد صورت مسأله رو پاك كرد.... پشت پا زد به اون همه زحمت و اون همه دستاوردهاي مهم.... اين راه حل نيست.... بايد فكر چاره بود.... اين كه چه كار كنيم تا جلوي آسيب رو تا حد ممكن بگيريم يا آسيب هاي وارد شده رو قدري جبران كنيم.... بايد فكرامون رو بگذاريم روي هم و همراهي كنيم...

نجما من مي دونم چه قدر سخته اون همه زحمت به اين شكل سوء استفاده بشه.... من تجربه ي اين قضيه رو دارم.... در دنياي واقعي و نه مجازي.... اما مي خواستم به عنوان يك دوست قديمي، به عنوان يك خواهر اگر قابل باشم، به عنوان يك عضو كه اين جا رو خيلي دوست داره و تمام سعيش رو مي كنه تا مطالب جديد رو سريع ترجمه كنه و بياره اين جا با همه ي عشقش، خواهش كنم كه موتور سايت رو خاموش نكني..... به هر حال وقتي سايتي مي زنيم بايد منتظر وقايعي از اين دست باشيم.... پيش بيني هاي لازم رو انجام بديم..... جلوي ضرر رو تا حد ممكن بگيريم يا ضررهايي رو كه ناخواسته مي خوريم، جبران كنيم.... بشينيم دور هم و فكرامون رو جمع كنيم ببينيم چه كارهايي مي تونيم انجام بديم.... اما دست از كار نكشيم....

ما اين جا همه به هم نياز داريم....

همه تون رو يك دنيا دوست دارم

لادن

لادن گلم همه ما با ایده های جدیدت و زحماتی که می کشی آشنا هستیم و ازشون استفاده می کنم.همین جا ازت تشکر می کنم.

مطمئن باش دست از کار نمی کشیم.این مشکل مشکلی بود که از ابتدای تاسیس سایت باهاش دست به گریبان بودیم.دلیل اینکه الان بیانش کردم این بود که دوستان از دلایل تصمیمات بعدی(مثلا محدود کردن یا مشروط کردن سطح دسترسی ها) خبردار باشند
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

میزان امتیاز
    78
    پسند شده
    889
    پسند کرده
    0

نجما جان ببخش من رو... صبح از خواب بيدار شده بودم و هول هولي مطالب رو خوندم.... هنوز صبحانه ي همسري و پسرم رو ندده بودم و گيج بودم.... مثل برق گرفته ها پريدم و جواب نوشتم.... نوشته ي بالاي شما رو هم نخونده بودم.... خلاصه كه ببخشيد عزيزم.... باز هم ازت ممنونم نجما..... به خاطر تمام خوبي هات، درايت هميشگيت، سخاوت بي حدت و شخصيت دوست داشتنيت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    115
    پسند کرده
    0

چی شده ؟
    من هم چند روزی نمیتونستم وارد سایت بشم فقط شبها و الان 1 ساعتی هست این تاپیک رو دارم میخونم
    منم چند وقت پیشها عکسهای هم خانومهای اینجا هم سفره خونه رو در یک سایت با نام خودشون دیدم با راهنمایی شبنم جون به مدیرش ایمیل زدم و گفتم منبع رو ذکر کنین اما چون نمیدونستم عکسها دقیقا مال کیه نتونستم جواب بدم
    من حتی بعضی از دستورهای دوستان رو تو مجله های آشپزی با همون عکس دیدم
    مطالب خودم راجع به خیاطی رو تو چند تا وبلاگ دیدم اما کاری نمیشه کرد
    خودشون باید بدونن که بدون ذکر منبع چیزی رو نزارن
    نجما جون هیون گلم ازتون ممنونم
    من که به شخصه خیلی چیزها ازتون یاد گرفتم همینطور خانومای هنرمند دیگه

در مورد تبلیغ تو وبلاگم هم موافقم
    الان من تو وبلاگم یه تبلیغ برای سفره خونه دارم
    اما مال مامی سایت رو ندارم که از مدیر محترمه خواهش میکنم که لینکش رو برامون طراحی کنن تا بزاریم تو وبلاگهامون

اکثر خانومهای اینجا وبلاگ دارن این خودش یه تبلیغ خیلی خوبه
    اینم آدرس وبلاگ تازه کار من
    nilofarshadab.blogfa.com

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

نجمای عزیز از همه زحماتی که کشیدی و میکشی ممنون از این همه وقتی که برای این سایت (در اصل برای ما ) میگذاری ممنون ، مطمئنا هر تصمیمی که بگیرید ما حمایت میکنیم بی برو برگشت (تا بترکه چشم حسود )
    You only live once, but if you do it right, once is enough

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

نجما جون سلام.تقریبا 8 ماهه که با این سایت آشنا شدم.و با اینکه مطلب زیادی نداشتم که بزارم به خاطر مشغله کاری ولی همیشه تو این سایتم . به این علت که حس کردم همه افراد با جون و دل میخوان تمام داشته ها و تجربه هاشونو در اختیار بقیه قرار بدن.چیزی که تو سایتهای ایرانی بعیدهماز همه ممنون و متشکر.لطفا منو بیرون نکنین.

صفحه 24 از 120 نخستنخست ... 142122232425262734 ... آخرینآخرین