نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 177 به 184 از 959
صفحه 23 از 120 نخستنخست ... 132021222324252633 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

Re: ایده های مامی سایتی!

سلام به همه مهربونا...
    اين سايت واقعا"*براي من جنبه درمان داشته و داره.......چرا بعضي ها با ندونم كاريهاي خودشون اينقدر باعث آزار و اذيت مي شن؟؟؟؟ بعد ما فكر مي كنيم كه روانشناس فقط براي آدمهاي ديونه خوبه پس اسم اين آدما چيه؟؟؟؟

در هر صورت از زحمات همه دوستاي خوب تشكر مي كنم و صميمانه دستشون رو مي بوسم..... فقط خواهش مي كنم نااميد و دلسر نشين
    دوستون دارم بيشتر از يه عالمه

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

تو رو خدا نهههههههههههههههههههه . دوستان منم تازه ازدواج کردم میام اینجا از شماها یاد میگیرم.
    نجما جون منو محروم نکنین

قبل از هر چیز...لطف ودرایت شما باعث می شه کم لطفی بعضی دوستان رو از یاد ببرم.این که می بینم همه شما خیلی خوب به همه مسایل واقفید و حتی بهتر از ما مسایل رو بررسی می کنید و راهکار ارائه می دید.باور کنید دیدن یک ایمیل که به دوستان من توصیه می کنه ایده هاتون رو تو مامی سایت نذارید و ... تمام انرژی آدم رو هدر می ده !

خود من تا به حال (به جز وقتی که می ذارم) هیچ هزینه ای بابت سایت نپرداختم و مامی عزیز به دلیل قولی که روز اول(در ایام بی خانه مانی و کوچ:دی) به ما داد تا به حال برامون سنگ تموم گذاشته...گوشه هاییش رو می بینیم(دکمه تشکر و آپلود سنتر و ...) و زحمات زیادیش از دید ما مخفی می مونه!
    مامی عزیز اینقدر تواضع داره که خودمن تا چند روز قبل از مخارج سایت هیچ اطلاعی نداشتم ( یکی از دلایلی که شما هم مامی رو به طور کامل نمی شناسید همین بوده!)
    مطمئنا این کار فرهنگی پاداش عظیمی داره و دعای خیر همه ما پشت سر مامی هست.و اما در مورد مسایل مالی اجازه بدید من هم اجر این کار رو با تعیین مبلغ ضایع نکنم(در ضمن حدس هیچکدومتون هم درست نبود و از جایزه خبری نیست:دی)

الان دو تا مشکل وجود داره که باعث شد من ناراحتیم رو ابراز کنم

اول مسایل مالی سایت:به دنبال حضور ژنرال عزیز در تمامی تجمعات مامی سایتی(کلا توی ایران هیچ تجمعی بدون ...امکان نداره:دی) و پی گیری مامی عزیز از طرف مسئولين شركتي كه ازش هاست گرفتيم عنوان شده که " تعداد يوزر همزمان شما قويترين سرور اشتراكي ما رو مختل كرده وتنها راهكار اينه كه بايد بريم روي سرور اختصاصي ........ چون اين مشكل با گذشت زمان و افزايش ورودي ها روز به روز بيشتر خواهد شد."

و خوب مسلمه که بابت سرور اختصاصی به صورت ماهیانه باید هزینه ای پرداخت بشه!

مشکل دوم مشکل رعایت نکردن کپی رایت:تا وقتی که از هزینه های سایت اطلاع کاملی نداشتم این مشکل خیلی برام پررنگ نبود چون به قول طیبه عزیز هدف نشر علمه و این نشر از طریق هر کسی صورت بگیره فرقی نمی کنه.وقتی من چیزی رو توی نت انتشار می دم می دونم که خیلی ها ازش استفاده می کنند.بارها گفتم اگه هدف شنیدن به به و چه چه بود که می تونستم دانسته های اندکم رو برای خودم نگه دارم .
    اما حالا که یک دوست زحمت و هزینه این تبادل اطلاعات رو به گردن گرفته علاوه بر دعای خیر موظف هستیم یه چیزایی رو رعایت کنیم.
    اگر این تبادل اطلاعات روند طبیعی و قانونی خودش رو طی می کرد(طبق همون فرمول ساده ای که گفتم و درکش برای عده کمی مشکله!) مشکلی هم پیش نمی آمد.یه سایت نسبت به تعداد بازدید کننده هاش موفق به گرفتن تبلیغات می شد و می تونست خرج خودش رو در بیاره...اما خوب شاهد هستید که مسایل به چه نحو پیش می ره.
    فکر نمی کنم ارائه یک لیست سیاه از نام کاربران مشکل گشا باشه!کسی که انتهای نوشته هاش امضای وجدانش قرار نداره،از قرار گرفتن نامش در قسمت متهمین یک دادگاه مجازی هم ترسی نداره.این یک فرهنگه که باید در ضمیر هر کسی نهادینه بشه و اگه نشد... متاسفانه قوانین ایرانی راهکاری براش ارائه نداده!

برای حل این دو مشکل راهکارهایی به نظر من می رسه(البته با کمک گرفتن از نطرات خوب شما)

در مورد مسایل مادی در حال تدوین یک سری راه حل هستیم که به محض کامل و تایید شدن به حضورتون می رسونیم
    کارهایی که در حال حاضر و به عنوان یک کاربر با وجدان برای بقای سایتی که ازش استفاده می کنیم، می تونیم انجام بدیم اینه:
    *تبلیغ چهره به چهره در مورد مامی سایت

*حمایت از تبلیغ دهندگان به مامی سایت( به پایین صفحه نگاهی بندازید)

*معرفی مامی سایت به تبلیغ دهندگان( تسهیلات و امکاناتی برای کاربران در این زمینه پیش بینی شده که به اطلاعتون می رسونیم)

*تبادل اطلاعات و تجارب در مامی سایت( برام جالبه که بعضی از دوستان از دستورات این سایت استفاده می کنند اما تجربیات و سوالاتشون رو در سایت های دیگه مطرح می کنند!!!!!)

*اگه قصد انتشار مطالب مامی سایت در سایت های دیگر رو دارید( این مساله به خودی خود مشکلی ایجاد نمی کنه، همون طور که ما دانسته ها و اطلاعاتی که از سایت های دیگه به دست آوردیم رو در اختیار دوستان مامی سایتی قرار می دیم) لطفا برای حمایت از مامی سایت منبع مورد استفاده رو هم معرفی نمایید!باور کنید اضافه کردن یک لینک در پایان هنرنمایی ها چیزی از هنر و استعداد شما کم نمی کنه اما می تونه منبع مورد استفاده تون رو تغذیه کنه.

* لطفا در صورت استفاده و یا ایده گرفتن از مطالب سایت های دیگر حتماً حتماً حتماٌ لینک منبع مورد نظر را ذکر نمایید!!! جستجوی منبع مطالبی که از قبل ذخیره کردید هم کار سختی نیست!خود ما باید دارای یک صفت باشیم تا بتونیم به بقیه توصیه کنیم!

*لطف و حمایت خودتون رو از ما دریغ نکنید و اگه راهکار دیگه ای به ذهنتون می رسه حتماًبا ما در میون بگذارید!

قصد من پاک کردن صورت مساله نبود.نمی خوام ایده هام رو توی دفتر نقاشی باران ثبت کنم !قصدم سامان دهی و برنامه ریزی درست برای این کار بود .(زود یکی ایده قبلی رو اجرا کنه تا قبل از روز مادر بریم سراغ ایده بعدی....اما ادامه ایده های مامی سایتی بمونه برای بعد از اتخاذ تصمیمات مالی! )

از هیون عزیز و شوهر گرامیشون هم خــــــــــــــــیلی ممنونم !قسمت اعظمی از طراحی ها و برنامه نویسی سایت رو بر عهده گرفتند که علاوه بر برداشتن بار مالی باعث حل شدن مشکلات به صورت آنلاین هم بوده.

بعد از این خطابه رسمی یه ابراز احساسات غیر رسمی:خیلییییییییییییییییی یییییی دوستون دارم و خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما دارم.این که آدم حس کنه دوستانی داره که شرایطش رو درک می کنند و همیشه همراه و یاری رسانش هستند نعمت خیلی بزرگیه که من قدرش رو می دونم!آی لاویوتونم!
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

اگه قصد انتشار مطالب مامی سایت در سایت های دیگر رو دارید( این مساله به خودی خود مشکلی ایجاد نمی کنه، همون طور که ما دانسته ها و اطلاعاتی که از سایت های دیگه به دست آوردیم رو در اختیار دوستان مامی سایتی قرار می دیم) لطفا برای حمایت از مامی سایت منبع مورد استفاده رو هم معرفی نمایید!باور کنید اضافه کردن یک لینک در پایان هنرنمایی ها چیزی از هنر و استعداد شما کم نمی کنه اما می تونه منبع مورد استفاده تون رو تغذیه کنه.

.................................................. ..............
    من با این یک تیکه اصلا موافق نیستم..اونوقت کی باید قربون صدقه طرف بره..وای تو مبتکری...وای این همه ایده از کجات در میاد....
    وای جیگرتو..اینا بگه...راستی اینم موند تو بی نظیری..
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

ناظر کیفی انجمن
    دخترک آواتار ها
    ساره.ر
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1960
    پسند کرده
    534

ای کلید تشکر کجایی که بی تو زبان من دون قاصرتر از همیشه می باشد!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    0

نجما جون ...خیلی از خوندن صحبتهاتون خوشحال شدم ...خدا رو شکر....من با این راهکار ها کاملا موافقم ..شاید اینجا جاش نباشه ولی دلم می خواد بنویسم ....خانوم برادر من شهریور زایمان میکنه و من چند وقت بود اینجا توی تلویزیون ترکیه تبلیغ پوشک مولفیکس رو می دیدم و می خواستم بخرم و براش بیارم چون فکر می کردم از این آخرین مدلش ایران نیست ولی با دیدن تبلیغ همین پایین صفحه مامی سایت کلی ذوق زده شدم که می تونم وقتی اومدم ایران براش از همین سایت سفارش بدم ...ممکنه یک مقدار کم گرون تر باشه ولی دیگه مجبور نیستم این همه راه با خودم پوشک وردارم و بیارم براش ...این شاید یک نمونه کوچیک از کارهایی باشه که یک عضو میتونه انجام بده ...
    بازم ازتون خیلی ممنونم ...به عنوان یک کاربر جدید همین جا صمیمانه از مامی عزیز و هیون عزیز تشکر می کنم برای همه زحمت هاشون ...و امیدوارم ما هم بتونیم حتی خیلی کم این زحمت ها رو جبران کنیم
    عشق عشق می آفریند ، عشق زندگی می بخشد، زندگی رنج به همراه دارد....

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    200
    پسند شده
    6731
    پسند کرده
    3866

ویترین مدال ها

نجما جونی بابت تمامی صحبت های گوهربارت ممنون ومنون از مامی عزیز و هیون مهربون وبقیه مدیرا و دست اندر کاران و ...

.........................................

بهار گلی تو منحصر بفردی هم یادت رفت (چشمک)
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

سامره جان ببخشید ...پس یک لیست هم از این القاب میتونیم تهیه کنیم..
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

صفحه 23 از 120 نخستنخست ... 132021222324252633 ... آخرینآخرین