نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 169 به 176 از 959
صفحه 22 از 120 نخستنخست ... 121920212223242532 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    0

Re: ایده های مامی سایتی!

وااااااای من یه چند وقتی نبودم وقتی اومدم خبر رو شنیدم خیلی ناراحت شدم . آخه چه خبره؟ یعنی چی؟ هر چند که توی مملکت ما این کار خیلی رایج و متداوله. زمان دانشجوئی یکی از همکلاسی های ما برای پیدا کردن موضوع پایان نامه اش خیلی زحمت کشیده بود. بعد از زمان زیادی که بلاخره موضوع رو انتخاب کرد و پرو پزالش رو نوشت پرو پوزالش توی یک لحظه غفلت غیب شد. و پس از چند روز توسط کس دیگه ای به تصویب رسید. نمی دونم اینو چرا نوشتم فکر کنم اینکار و این خبر منو یاد اون ماجرا انداخت. به هر حال این مسائل همیشه توی این مملکت پیش میاد . من که واقعآ متاسف شدم. به هر حال با هر تصمیمی که گرفتید من هم موافقم.

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    280
    پسند کرده
    26

نجماي عزيز
    از تكرار اين اتفاق متاسفم.تنها چيزي كه مي تونم بگم اينه كه حضور تعداد كثيري از بانوان ايراني در اين سايت مطمئنا اثرات بسيار مطلوبي در خانواده هاشون به جا گذاشته، از بهتر شدن آشپزي گرفته تا كمتر شدن افسردگي و زياد شدن شادي و هيجانشون.
    من خودم اول صبح كه ميام وارد سايت ميشم با يه هيجاني منتظر ديدن ايده هاي نو و دلگرميهاي اين جمع صميمي از مديران سايت هستم كه شايد باورتون نشه الان حدود 300 تا ايميل چك نكرده توي باكسم دارم.چون با ديدن ايميلهام انقدر حال نمي كنم .
    اتفاقا يكي از همكارام ديروز سر ناهار داشت مي گفت اين همه ايده ها و كارهاي جالب رو چرا كاربران مامي سايت براي خودشون توي وبلاگاشون نميزارن كه من و دوستم پريديم سرش( واقعا كارمون يه جورايي با پريدن رو سرش فرقي نمي كرد) كه چي ميگي وبلاگ يه چيز شحصيه و توش ايجاد خلاقيت و شور وهيجان ورابطه تنگاتنگ با افراد كمتر وجود داره(در بعضي مواقع هم وجود نداره!) در حاليكه مديران سايت وافراد خلاق سايت با ديدن اجراي پروژه هاشون توسط دوستان انرژي ميگيرن وبه كارشون ادامه ميدن.همينطور كسايي مثل منم بيشتر به هيجان ميايم ودست به كار ميشيم براي انجام اين كارها.

البته من افراد خاطي رو مي دونم كيان چون يكي دوتاشون رو همين هفته توي سايتهاي ديگه ديدم ولي معرفيشون به نظر من راه حل اصلي نيست.بايستي به فكر يه راه حل اساسي بدون به دردسر انداختن و ايجاد نگراني براي بقيه كاربران باشيم.من با اينكه خيلي كم تو بخش آشپزي حضور دارم اينو ميگم بدون مامي سايت آشپزخونه من از رونق ميفته وبابت اين همه مهربوني بي چشمداشت مديران والبته حضور گرم وفعال كاربران از همه تشكر مي كنم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستاي مهربون منم از خواننده هاي خاموش اين سايتم و كلي از آموزشهاي خوب دوستان استفاده مي كنم ولي هيچ وقت نظر نمي زارم نزارين حق ما ضايع بشه دوستان ما رو هم راه بدين خواهشن
    دوستون دارم

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

محبوبه جان یکی از راه حلش همینه دیگه...خواننده خاموش از نظر من چیز جالبی نیست...فکر نمیکنم کسی که وقت میکنه و میاد و پستها رو میخونه و غذا یا هر چیز دیگه ای رو درست میکنه یا مطلبی رو یاد میگیره...واقعا قد زدن یه کلید تشکر...یا نوشتن دو خط...همش دو خط تشکرو گفتن تجربه خودش از درست کردن اون غذا یا نهایتا یه عکس گذاشتن وقت نداشته باشه...باید از همین چیزهای کوچیک شروع کرد...

هر وقت چیزی رو یاد گرفتین و به دردتون خورد..تو چند تا جمله شما هم نظرتونو بدین و اینجوری صاحب پست اصلی رو تشویقذ کردین بازم کراای بهتری بیاره و بفهمه چه تعداد از این کارش بهره بردن...

من خواهش میکنم کسی خواننده خاموش نباشه لطفا!البته معذرت میخوام..این نظر منه!

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سامره جون واقعا شرمنده . اشتباه تایپی بود دوستم . به هر حال نجما جون و باقی دوستان بیاین و راه حل نهایی رو بگید
    تا ماهم از استرس بیرون بیایم . امیدوارم به خاطر دوستان فعال دیگه بازم ادامه بدید . ممنون .

مشهد ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    204
    پسند کرده
    2

منم با ستاره و مریم موافقم.
    با دسترسی مهمان هم به سایت یه کوچولو مخالفم. اگه کسی مامی سایت رو دوست داشته باشه حتما عضو میشه. راستی نظرتون راجع به دعوت نامه از طرف اعضای سایت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
    صبح یک روز خرداد آمدی...
    تمام روزهایم [HIGHLIGHT=#e5b9b7]خردادی[/HIGHLIGHT] شد...

دوستان گلم تک تک نظراتتون رو خوندم و خیلی برام راه گشا بود.ممنونم که بقای خونه ای که خودمون ساختیمش اینقدر براتون مهمه و در موردش نظر می دید
    من دیشب یه طومار عظیم نوشتم که به دلیل ارتقاء زیاد ،دود شد رفت هوا:دی
    دنبال یه کوچولو وقت می گردم که نظراتم رو براتون بنویسم
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

مریم جونم منم موافقم باهات:دی و با سعیده:دی

لطفا بچه هایی که کمتر میان نرنجن...من میفهمم وقتی میگین وقت ندارم و...یعنی چی...ولی خب!میبینین که اینجوری این همه سو استفاده هم میشه!..ببینین!تا حرفش پیش اومد خیلیها اومدن اینجا نظر دادن و خودشون گفتن تا حالا فقط استفاده کردن..حالا تصور کنین چه تعداد حرفی نزدن یا نیومدن اینجا!!این همه خواننده چرا باید خاموش باشن؟یه ریزه زحمت بیشتر یا گذاشتن نیم ساعت وقت خیلی هم سخت نیست!خود من هم اوایل به نظرم اومد فقط بخونم...بعد دیدم برای تشکر کمترین کاری که میتونم بکنم تجربه اون دستور و بعد گذاشتن نظر خودمه تا نفر بعدی یه نکته بیشتر بدونه...

چند روز پیش با کلی عجله داشتم چیکن استراگانف درست میکردم..همسری هم گشنه و عجول بالا سرم بود...یهو یادم افتاد تا حالا تاپیک برای این غذا ندیدم...با وجود کمبود وقت سریع دوربین اوردم و از مراحل عکس گرفتم و .....!همسری تا خواست غر بزنه خودش گفت:آهان..برای تشکره..یادم نبود.!! و تازه دوربینو گرفت و کمکم کرد..وقتی مثلا من بیف استروگانف رو از سایت یاد میگیرم برای تشکر چیکن استروگانف رو میذارم...فکر کنم این خیلی ساده است و یه مبادله پایاپای ساده...اینجوری رونق میدم به سایت..نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم!

به هر حال باید همه دست به دست بدیم تا سایت پابرجا بمونه...نجما طفلی یه تنه نمیتونه از پس همه اینها بر بیاد..اونم بچه کوچیک داره..اونم متاهله..میبینین که نه تنها اشپزی که حتی تجربیات زندگیشم در اختیارمون قرار میده...باید کمک کنیم اگه دوست داریم سایت همینجوری دوست داشتنی بمونه...من همیشه گفتم نجما خیلی باهوشه..امیدوارم اینبارم بتونه با همون درایت با کمک هیون عزیز و مامی تصمیم خوبی بگیره که به نفع همه باشه...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

صفحه 22 از 120 نخستنخست ... 121920212223242532 ... آخرینآخرین