نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 161 به 168 از 959
صفحه 21 از 120 نخستنخست ... 111819202122232431 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    monir آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    271
    پسند کرده
    142

Re: ایده های مامی سایتی!

وای خدای من.چند روز بود دسترسی به سایت نداشتم.از شنیدن این خبر خیلی متاسفم.واقعا" خجالت آوره.نجمای عزیز این همه وقت میذاره و ایده های ناب واسمون پیدا میکنه آخه انصافه این کارو کردن.نجما جون خیلی خیلی ازت ممنونم.

خبر هیون جونی یکم ارومم کرد که از رو ستاره ها تایید یا رد صلاحیت نمیشه.من تازه تازه یه اعتماد به نفسی از طریق این سایت گرفتم که دارم ایده هاشو پیاده می کنم.اولا می ترسیدم خراب بشه و فقط دستورها رو میخوندم.خلاصه از نجما جون ،هیون جون ،مامی عزیز وتک تک کسایی که تو این سایت هستن و به همدیگه کمک می کنن تشکر میکنم.انشا... به زودی این مشکل حل بشه.دوستون دارم.
    موفق کسی است که با آجرهایی که به طرفش پرتاب میشود یک بنای محکم بسازد.

این مساله که پیش اومده قابل پیش بینی و حتی می تونم بگم برای مردم ما عادیه .مال امروز و دیروز هم نیست.نجما جون شما تازه با این مساله برخورد کردی؟هیچوقت ندیده یا نشنیده بودی کارهای شما یابچه های رو از اینجا کپی کنن و به اسم خودشون جای دیگه بگذارن؟ همیشه بوده وخواهد بود.باید ببینیم چه طور می تونیم باهاش برخوردکنیم.من فکر میکنم حق عضویت هم بار مالی رو کم میکنه وهم ناراحتی کپی رایت رو کم می کنه! میشه شخص رو هم کنترل کرد.مثلا علاوه بر e-mail کد شناسایی کامپیوترفرد شناخته بشه وفرد خاطی با همون کامپیوتر خودش و id یا e-mail دیگه هم نتونه وارد بشه.اونوقت مجبوره یا کامپیوترش روعوض کنه یا از کامپیوتر دیگه ای کانکت بشه! اونوقت شاید به خاطر اینهمه دردسر مجبور بشه زحمت آوردن اسم سایت رو تو کارهای کپی شده بیاره تا از سایت بیرون نیندازنش! من با ستاره موافقم . نگذاشتن ایده به خاطر سوء استفاده بعضی ها پاک کردن صورت مساله است.پس بچه هایی هم که کارهاشون تاپ و تکه نباید عکس بگذارن.اونا سرمایه گذاری مالی نکردن ولی وقت گذاشتن.اونا هم بگن بخاطر اینکه از کارشون کپی برداری میشه دیگه عکس نمی گذارن؟پس در سایت رو تخته کنیم.بهر حال من از هیون ، مامی ، خودت ومدیرای پرکار مثل آرام و....خیلی ممنونم و همه جوره حاضرم حمایت کنم . حمایت مالی ؟ به هرحال من حاضرم.

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نجماجون وقتی مطالب شما و دوستان رو خوندم خیلی ناراحت شدم . راستش من از طریق محل کارم همیشه وصل میشم و توخونه کامپیوتر ندارم و از محل کار هم نمیتونم عکس بزارم تورو خدا امثال ما رو حذف نکنید
    من با پرداخت هزینه ماهیانه کاملا موافقم ( البته واقعا اگر کسی هدف استفاده از مطالب سایت باشه ) چون هم بخش ناچیزی از مخارج سایت جبران بشه و هم افراد احساس مسئولیت بیشتری نسبت به سایت داشته باشند .
    نجماجون . هیون جون . مامی عزیز , همیشه من وقتی خیلی خستم و از نظر روحی واقعا دوست دارم یه ساعتی کاملا مخصوص خودم باشه به سایت سر می زنم بعدش خیلی سبک میشم و احساس می کنم روح زندگی تو سایت جریان داره شما محیط دوستانه ای ایجاد کردید
    من مطمئنم با درایتی که شما دارید حتما این مشکل رو حل می کنید .
    هر کاری هم که از دستم بربیاد در خدمتیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    0

سلام
    نجما جون من خواننده خاموش تاپيك هاي شما هستم .خودم هم در حال راه اندازي يك سايت براي كودكان هستم .كلي مطالب را جمع آوري مي كنم و ترجمه .با خودم ميگم .چرا بچه هاي ما نبايد يكي از مخترعان قرن باشن .چرا هميشه ما بايد خريدار تكنولوژي باشيم نه فروشنده.! به علت اينكه پايه و اساس آموزشهاي ما از ابتدا اشتباه است. بگذريم .
    تجربه اي كه من در زندگي در راه كسب علم و.. بدست آورده ام .هر چيز كه بدون زحمت و صرف وقت و هزينه بدست آيد پس از مدتي ارزش خود را از دست مي دهد . وقتي آدم وارد اين سايت مي شود و اينهمه اطلاعات را بدون صرف هيچ هزينه اي بدست مي آورد .خيلي لذت مي برد .اما ممكنست پس از مدتي
    به نظر من نجما جون شما بايد براي حداقل به خاطر ايده هاي مامي سايت حق عضويت بگيريد .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام. این اولین پست من تو مامی سایته. چند ماهی هست که مطالبتونو می خونم و خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم. در واقع از وقتی ازدواج کردم خیلی تصادفی با این سایت آشنا شدم و شما خیلی به من کمک کردید که بتونم به خودم اعتماد کنم و برای آشپزی دست به کار شم. تقریباً هر روز به اینجا سر میزنم و واقعاً انرژی می گیرم. واقعاً از همه تون ممنونم و بهترین ها رو براتون آرزو می کنم. امیدوارم تقلب ها و اتفاق های مشابه نتونن اشتیاق و انگیزه ی اعضای مامی سایت رو کمرنگ کنن و به افرادی که می خوان از مهربونی و خلوص نیت اعضای مامی سایت سوء استفاده کنن این اجازه رو ندیم. نمیدونم چه جوری؟ ولی به امید خدا حتماً یه راهی پیدا می کنیم.

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1803
    پسند کرده
    292

والا چی بگم !!! اومدم ببینم کی این ایده آخری رو درست کرده دیدم چه خبرررررره!!
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

مدیر انجمن
    bahar* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    598
    پسند کرده
    294

من چند روز نبودم الان هم کامپیوترم بهم ریخته اساسی*

نجما جون از نظر من کار زشتی انجام دادن .من خودم وقتی دیدم ناراحت شدم...تو که دیگه حق داری گلم...

با حق عضویت موافقم اما تعطیل ایده کار درستی* نیست...باید راهی* برای حفاظت پیدا کرد...نه اینکه چون یکی* خطا کرده دیگران هم محروم شن

مرسی* از زحمات همهٔ مدیران سایت
    جونم در اومد تا این ۳ خط رو نوشتم

کلمه هایت را بگذار برای بعد
    نگاهم که می کنی
    می فهمم چه می گویی

مشهد ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    204
    پسند کرده
    2

واااااااااااای. واقعاااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم با پرداخت حق عضویت موافقم ولی هنوز باورم نمیشه عجب آدمایی پیدا میشنااااااااااااا
    صبح یک روز خرداد آمدی...
    تمام روزهایم [HIGHLIGHT=#e5b9b7]خردادی[/HIGHLIGHT] شد...

صفحه 21 از 120 نخستنخست ... 111819202122232431 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف