نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 153 به 160 از 959
صفحه 20 از 120 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    44
    پسند کرده
    0

Re: ایده های مامی سایتی!

من هم با حق عضویت موافقم و هم با ایجاد یه عنوان که هر کی از کاربرها مطلبی از مامی سایت رو بدون ذکر منبع گذاشته باشه معرفی کنه و همه ی کسانی که اینجا کاربر دلسوز هستن برن براش کامنت بذارن و ازش بخوان منبع رو هم اضافه کنه (با هر ادبیاتی که دلشون می خواد البته!) هر وقت منبع شو گفت، اسمش از اون تاپیک خجالت آور حذف بشه.
    یه پیشنهاد دیگه هم دارم که در عین سادگی خیلی ها انجامش ندادن! اونم این که هر کی مامی سایت رو دوست داره و خودشو کاربر مامی سایت می دونه توی وبلاگ*(ها)ش یه لینک کوچولو به مامی سایت بده! به همین سادگی!

راستش رو بگم خود من هم با این که با لطف مامی عزیز عنوان مدیر انجمن رو یدک می کشم، ولی از زمان شروع به کار سایت به مشکلات شخصی عجیب غریبی برخوردم که عملاً فعالیت رو برام غیرممکن کرد و بابت این موضوع همیشه شرمنده ی مامی، هیون، نجما و بقیه ی دوستان از گل بهترم شدم... ولی تنها کاری که می تونم کنم اینه که دعا به جونتون کنم امید و شوق به زندگی رو هر بار میام توی سایت در من زنده می کنید.
    سخت*ترین طوفان، مهمان دریاست نه صاحبخانه*ی آن.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    117
    پسند کرده
    3

اینجا چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کی این کار بد را کرده واقعا مستحق هر چی بگیم هست.
    نجما جون با صدای بلند اسمشو بگو تا عبرتی برای آیندگان بشه.
    آخه آدم نا حسابی ...................(اگه واقعا آدمی ) نگفتی یه روز دستت رو میشه واقعا وقاحت هم اندازه داره .(در مورد تو فکر کنم اصلا هیچ چیزی اندازه نداشته باشه. )
    نجما جون واقعا درکت میکنم من چندبار این بلاها سرم اومده مطلبی را که من برای یکی از مجلات ( به اصطلاح معتبر ) فرستادم با مطالب کس دیگه ای ریختن توی مخلوط کن به من گفتن که مطلب شما رد شد ولی مطلب اون همکارشون رد که نشد هیچی کار های من به اسم همکار حقوق بگیرشون چاپ شد کارهای من البته از نوع ترجمه بود و زحمتی بابت تهیه اون دستورها نکشیده بودم ولی با دوتا بچه خیلی وقت روی ترجمه صحیحیش گذاشته بودم . میدونی نجما جون وقتی به کارشون اعتراض کردم چی گفتن
    با کمال پر رویی گفتن شما اصلا روی این مبحث کار نکنین شما روی فلان مبحث کار کنین .
    یادمه شب اولی که مامی سایت عزیزم را پیدا کردم از ذوق خوابم نمیبرد اصلا دلم نمیخواست صبح بشه تا من همه مطالب را بخونمو یک شبه همه سایت را تموم کنم.
    الان با یک نی نی دوماهه هر وقت میتونم میام سری توی سایت میزنم و مطالبش را مرور میکنم به قول یکی از دوستان خستگیم با خوندن مامی سایت رفع میشه .
    من با پرداخت هزینه موافقم اما لطفا از روی ستاره ها کسی را تایید صلاحیت نکنید چون فکر کنم همه درک کنن که با داشتن 3 تا بچه نمیشه خیلی پست گذاشت نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من شكوفايي گلهاي اميدم را در روياها مي بينم .
    و ندايي كه به من مي گويد :
    گر چه شب تاريك است ؛ دل قوي دار، سحر نزديك است

bluesky آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    382
    پسند کرده
    3023

نجما جان و بقیه دوستانی که برای این سایت زحمت میکشید از همگی ممنونم

من پستهای قبلی رو خیلی سریع خوندم

با پرداخت حق عضویت موافقم

من خودم حدود 300 هزار تومان خرج کردم و کلاس آشپزی یکی از همین خانمهای مربی تلویزیون رو رفتم و هیچی یادمون نداد

ولی از این سایت خیلی چیزا یاد گرفتم و همیشه هم حق مطلب رو با ذکر اسم مامی سایت ادا کردم

ولی باور کنید تعداد پستها و یا ستاره ها ملاک خوبی برای تایید و یا عدم تایید دیگران نیست

من وقتی هنرهای دوستان رو می بینم خجالت میکشم عکس غذاهای خودمو بذارم

و یا مشغله زندگی متاهلی گاهی باعث کم کاری میشه

فعلا مدتیه که کمی اعتماد به نفسم رفته بالا و از غذاهای روزانه عکس میگیرم و اینجا میذارم

ممنون از نجما و بقیه عزیزان

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    117
    پسند کرده
    3

مامی عزیز و دوست داشتنی
    نجما جون
    هیون جون
    بهار گل و ساران جون و
    بقیه دوستای گل مامی سایت که وجودشون به آدم گرمی میده و ایده ها وسلیقه هاشون باعث میشه که بگیم
    جور دیگر باید دید
    از همه تون ممنونم
    به خاطر کارها قشنگتون
    به خاطر ایده های بی نظیرتون
    به خاطر آموزشهای دست اول و بی نقصتون
    به خاطر جو صمیمی و دوست داشتنی که ایجاد کردین
    به خاطر محیطی که به وجود آوردین تا این همه دوستای خوب پیدا کنیم
    مثل آرام مثل فاطمه مامی نیکو مثل سعیده مثل مریم بانو مثل مامی سهند مثل بلواسکای مثل نوشین مثل سامره مثل هما مثل شهره مثل خاله شهلا مثل مری مثل وی وی مثل دادا مثل نیکی ومثل ترانه و مثل .................................................. .................................................. ................ تا صفحه 100

از همه تون متشکرم بابت همه چیز
    من شكوفايي گلهاي اميدم را در روياها مي بينم .
    و ندايي كه به من مي گويد :
    گر چه شب تاريك است ؛ دل قوي دار، سحر نزديك است

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10428
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

دوستاي گلم ....
    به دليل مشغله فراوان و خرابكاريهاي اين چند روز :دي ......... فعلاً هيچ اظهار نظري نميكنم ... جز اينكه از تك تك شما عزيزان ممنونم بابت لطف بي حدتون ...
    فقط خواستم عنوان كنم، كه مطمئن باشيد قرار نيست با تعداد پستها و ستاره ها ، وفاداري و دوستي شما عزيزان به ما ثابت بشه ... پس نگران نباشيد.

ادامه صحبتها و درد دلها رو ميذارم بعد از پروژه ارتقاء كامل سايت، تا با خاطري آسوده در خدمتتون باشم.

با تشكر ويژه از نجماي گل و دوست داشتني ... كه برام خيلي خيلي عزيزه ......
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0

سلام من زیاد از این اوضاع خبر نداشتم ولی الان که خوندم یک ایده ای به نظرم رسید چون همسر خود من هم یک سایتی داره که کارهای خودش رو میزاره و خیلی بازدید کننده هم داره تقریبا روزی 20 هزارتا و هیچ تبلغی هم نداره و میگه این سایت معرف منه خیلی ادمها هم کارهاش رو بدون اسم در وبلاگها میزارن این در فضای مجازی اجتناب ناپذیره و چیزی از ارزش کار کم نمیشه چون سایت بازدید کنندش زیاده و همه متوجه میشن که کار کیه . من میگم خانمهایی که خیلی ماهر در زمینهای اموزشی در این سایت هستند .کلاس اموزشی تشکیل بدند برای اموزش عملی کارهاشون و تبلیغ کلاسها هم در همین سایت باشه یک جور اسپانسر پیدا کردن در خود سایت باشه البته خیلی کارهای دیگه هم میشه کرد مثل فروش کارهای دستی یا سفارش کارهای هنری مخصوصا اشپزی
    به نظر شما این امکان پذیر هست دوستان؟
    یکی میپرسد اندوه تو از چیست؟ سبب سازه سکوته مبهمت کیست برایش صادقانه مینویسم برای آنکه باید باشد و نیست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نجما جون و تمام دوستان دیگه ای که اینجا زحمت میکشید ازتون ممنونم

راستش من زیاد پست نمیذارم اما هر روز حتما اینجا سرمیزنم و از اموزشهای خوبتون استفاده میکنم اموزشهایی که مطمئنا اگه اینجا نبود امکان یادگیریش رو تو اموزشگاه نداشتم با وجود یه نینی کوچولو اما اینجا دوستان بی هیچ توقعی هزینه مادی و معنوی پرداخت میکنن تا دیگرانی مثل من بتونن ازش استفاده کنن
    نجما جون امیدوارم همچنان تنور ایده های مامی سایتی داغ داغ باشه تا اونهایی که فکر میکنن با کپی برداری از زحمات دیگران میتونن بازار خودشون رو گرم کنن تو هرم گرماش ذوب شن
    اگه بدونی با زحماتت چه رونقی به سفره خونه ما (و احتمالا خیلی ها دیگه ) دادی و از اون مهمتر در زندگیمون با ایجاد انگیزه های حتی کوچیک که ایجاد کردی شادی به ارمغان اوردی سختی و ناراحتی این دست اتفاقات کمرنگ تر میشه
    امیدوارم روزی برسه که سطح شعور و ارتباطات اجتماعی مردم کشورمون اونقدر بالا بره که نخوان برای پیشرفت کردن روی دوش دیگران بایستند و نتیجه زحمات اونها رو بخورن

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    140
    پسند کرده
    84

واي خداي من اينجا چه خبره
    تقلب دزدي ........ آخه تا كي بايد اين واژه تو دنياي مجازي مدام شنيده بشه تو دنياي واقعي مي شنويم بس نيس مگه يه كوچولو ذكر منبع چي ازشون كم مي كنه........
    نجما جون و همه دوستاني كه پستهاي مفيد مي زاريد و تجربياتتونو بيان مي كنيد اينو بدونيد كه ما همه مديون شما هستيم لطفا به كارتون ادامه بديد به قول دوستمون مامان راحله شما با اين كارتون به سفره هاي ما رونق مي ديد
    نجما جونم
    بهار گل جونم
    هيون عزيز
    و .........
    ممنونم يه دنيا
    ديروز تاريخ است. فردا راز است. امروز يك هديه است.

صفحه 20 از 120 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین