نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 145 به 152 از 959
صفحه 19 از 120 نخستنخست ... 91617181920212229 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

Re: ایده های مامی سایتی!

منم با سماره جون موافقم . من هنر خاصی ندارم . تازه هم ازدواج کردم میام اینجا کاراتونو می بینم اما برای درست کردنش راستش
    می ترسم . میترسم خراب شه ضایع شم . واسه همین گذاشتم یکم آشپزیم راه بیفته . از محبتای همتون قدر دانی کنم .
    اونوقت کسی مثل من بیچاره که هیچ ستاره ایییییییی نداره چیییییییییی ؟؟؟ خوب بابا من یکمی هم تنبلم . توروخداااا
    به امثال منم رحم کنیدددددددددددد .

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    0

نجما جون عزیز دل منم واقعا واسه همچین ادمایی متاسفم اما به نظر من حقیرم پان کردن صورت مساله اصلا کار خوبی نیست عزیزم منم با پرداخت هزینه کاملا موافقم چون واسه این همه هنر و اموزش بی چشمداشت و خالص هر چی هزینه کنی کمه اما با این موضوع کاربر فعال و نیمه فعال مخالفم چون من خودم جز طرفدارای پرو پا قرص سایتم اما وقتی پست میزنم که یا بخوام مطلب بزارم یا تشکر ویژه با اینکه نزدیک یک سال جز خواننده های سایتم اما به علت اینکه تو همه قسمتها یا شاید .... پست نمیزارم هنوز لقب کاربر نیمه فعال رو هم ندارم پس این انصاف نیست بر این اساس تقسیم بندی بشیم
    بهار گل جون خیلی کار خوبی کردی که اسم بردی اینم روش خوبیه
    ولی نجما جون ما همه دوستت داریم و دعای خیر و ارزوی سلامتی داریم واسه تو و عزیزانت و همه مهربونایی که واسه رونق اینجا زحمت میکشن

قابل توجه مشهدی های عزیز:

http://mazehayemandegar.blogfa.com/

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    140
    پسند کرده
    0

سلام نجما جون من چند روزی بود نمی توانستم وارد سایت شوم امروز که آمدم و این تایپیک رو خوندم شوک شدم متاسفانه چون در کشور ما قانون کپی رایت رعایت نمی شه نمی توان چندان کاری را انجام داد به نظر من شما اگر هم حق عضویت هم در نظر بگیری باز جلوی تقلب را نمی توانی بگیری آن کسی که اینکاره باشه پول را یک بار پرداخت می کنه و استفاده اش را می برد مناسفانه ما هیچ مرجع قانونی در این زمینه نداریم نه تنها در امور رایانه ای بلکه حتی ایده های خیلی مهمتر از آشپزی را به سرقت می برند و مال باخته کاری از دستش بر نمی آید ولی به نظر شما آیا می توان با برخورد با این مشکل دیگر دست از کار کشید اگر اینگونه بود که باید مملکت را تعطیل کنیم ببخشید پرچونگی کردم ولی دوست داشتم من هم نظرم را بگویم به عنوان کسی که عاشق آشپزی کردنه و از سایت شما لذت می بره در ضمن این را بگویم من با پرداخت هزینه هیچ مشکلی ندارم اگر فکر میکنید اینکار جلوی تقلب را می گیرد
    ناگهان چه زود دیر می شود

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

واقعا ناراحت شدم برای بی فرهنگی بعضی از ادما .امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل بشه
    به نظرم یه تاپیک ایجاد بشه به نام "دزدی های مامی سایتی"هر کس مطلبی از مامی سایت بدون ذکر منبع دید اونجا معرفی کنه
    من میگم 5 میلیون و هشتصد و نود هزار تومان

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    202
    پسند شده
    6750
    پسند کرده
    3867

ویترین مدال ها

آره افسان جون منم دقیقا پستام یا تشکر یا عکسام تازه خیلی از چیزایی که پزوندمم فرصت نمی کنم بذارم خصوصا که با خودم میگم اینا که تکراریه هرموقع کار جدید باشه بذارم!

سودابه جونی من سامره ام (البته ببخشیدا بی ربط بود اما اگه نمی گفتم موهام زردی میکرد!)
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    137
    پسند کرده
    0

وای من که شوکه شدم .نجما جون حق داری که ناراحت باشی و نخوای دیگه دیگران رو تو دانسته هات شریک کنی.
    به نظرم با حق عضویت هم مشکل حل نمیشه.چون کسی که بخواد این کار رو بکنه حاضره حق عضویت رو هم بپردازه تا از مطالب سواستفاده کنه.

من خودم هنر زیادی ندارم.یعني بهتره بگم خلاقیت زیادی ندارم.ولی وقتی ميام اینجا روحیه ميگیرم و با انرژی و لذت میرم تو آشپزخونه.
    حالا اگه قرار باشه سایت از تب و تاب بیفته ناناحت میشم.
    به هر حال نجما جون خودت باید شرایط رو بسنجی و تصمیم بگیری.
    از زحماتت هم خیلی خیلی خیلی ممنوم

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    202
    پسند شده
    6750
    پسند کرده
    3867

ویترین مدال ها

مریم بانو جونی منظور ما این نبود که شما مجرمی که ! اینجا کسیو نمیندازن بیرون دوستم ماهم در مورد خودمونو گفتیم اتفاقی شرایطا به شما خورد هه
    بوس
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3820
    پسند کرده
    2794

شوکه شدم اینجا رو خوندم.یکی از دوستان گفته بودن بریم توی سایتشون اعلام کنیم.یادتونه یه بار توی نی نی سایت این مشکل پیش اومد و یکی از اعضای سایت بانو دستورات غذایی بچه ها رو به نام خودش کرده بود و سوالات بقیه رو جواب میداد؟فکر می کنید وقتی من رفتم اونجا و تذکر دادم چی کار کردن؟ پلیس اون سایت آی دی من بن کرد و گفت از این موارد پیش میاد دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    باقالی پلو با
    مرغ

صفحه 19 از 120 نخستنخست ... 91617181920212229 ... آخرینآخرین