نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 913 به 920 از 959
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

دوستان خیاط و بافنده من لینک این قسمت رو برای مدیران انجمنهای مربوطه ارسال میکنم.
    باران67, romina joon و *Afsaneh* این نوشته را پسندیده.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    هستی ساغر آواتار ها
    مهتا
    نوشته های وبلاگ
    5
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    4397
    پسند کرده
    8828

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره خاتون نمایش پست ها
    من مدتی بود که تو سایت فعالیت خاصی نداشتم و از امتیازها و تغییر نام های کاربری و مدال ها و .... بی خبر بودم.چند روز پیش که اولین کاربرو با نام عضو طلایی دیدم با خودم گفتم حتما اونقدر امتیازاتش رفته بالا یا کارای مفیدی کرده که این عنوانو دادن بهش ولی بلافاصله که امتیاز رو دیدم فهمیدم نه اینجوری نیست و وقتی شرایط عضو طلایی رو خوندم به نظرم اصلا کلمه طلایی به این شرایط نمیخوره.اولین چیزی که با دیدن کلمه طلایی تو هرجای دنیا به ذهن آدم میاد همین بهتر بودن و خاص بودنه ولی دیدن شرایط عضو طلایی حتی تغییر رنگ نام کاربر رو ایجاب نمیکنه چه برسه به تغییر عنوان چون همش شخصیه مثلا برای دیگران چه ضرورتی داره که بدونن فلانی آگهی های بیشتری میتونه بذاره یا صندوق دریافتش دیرتر پر میشه. میشد این شرایطو با پرداخت اشتراک واگذار کرد بدون تغییر عنوان و رنگ. البته شاید بعد ازین شرایطی اضافه بشه که موجب لزوم این کار بشه ولی به نظر من باید عنوان دیگه ای غیر از طلایی درنظر گرفته بشه چون به نظر من هر بیننده و خواننده ای رو برای بار اول به اشتباه میندازه.

سلام
    دقیقا من هم با صحبت این دوست عزیزمون موافقم
    من هم وقتی کلمه ی طلای رو دیدم به دنبل تبحر خاصی در این عزیزان بودم
    تعداد امتیازاتشون را نگاه کرده تعداد پست و پسند
    بعد متوجه شدم که نه
    این قضیه علم بهتر است یا ثروت شده
    نذارید این دنیای مجازی جمع و جور خوشگلمون مثل دنیای واقعیمون پولکی بشه.
    نکته ی بعد هم در مورد امتیازات هست که اگه میشه یک نظارتی به نحوه ی امتیاز دادن باشه بد نیست
    چون بنظر من این امتیاز ها انگیزه ی خوبی برای فعایت بیشتر در این سایت هستش
    اما خب بعضی از دوستان عزیز دیگه خیلی زیادی قناعت میکنن در دادن امتیاز.
    نمیدونم شاید . . . . .
    چند بار نوشتم و پاک کردم
    بذارم درون فکرم و دلم بمونه بهتره
    عاشق قلب های بخشنده ای هستم که در اینجا بدون هیچ ادعای با زحمت عکس و دستور کارهاشون رو میذران
    دعای خیرم بدرقتون

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط هستی ساغر نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا من هم با صحبت این دوست عزیزمون موافقم
    من هم وقتی کلمه ی طلای رو دیدم به دنبل تبحر خاصی در این عزیزان بودم
    تعداد امتیازاتشون را نگاه کرده تعداد پست و پسند
    بعد متوجه شدم که نه
    این قضیه علم بهتر است یا ثروت شده
    نذارید این دنیای مجازی جمع و جور خوشگلمون مثل دنیای واقعیمون پولکی بشه.
    نکته ی بعد هم در مورد امتیازات هست که اگه میشه یک نظارتی به نحوه ی امتیاز دادن باشه بد نیست
    چون بنظر من این امتیاز ها انگیزه ی خوبی برای فعایت بیشتر در این سایت هستش
    اما خب بعضی از دوستان عزیز دیگه خیلی زیادی قناعت میکنن در دادن امتیاز.
    نمیدونم شاید . . . . .
    چند بار نوشتم و پاک کردم
    بذارم درون فکرم و دلم بمونه بهتره
    لطفاً پاراگراف اول، پست اول لینک زیر را مطالعه کنید.

شرایط عضو طلایی خانواده مامی سایت

و در مورد امتیازها، پست آخر لینک زیر را مطالعه کنید.

^^ وبلاگهای مامی سایت ^^
    باران67, زهرا س.پ و *Afsaneh* این نوشته را پسندیده.

Shiva Sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    25
    پسند شده
    5186
    پسند کرده
    11986
    سلام خسته نباشید. و خیلی ممنون بابت محیط زیبایی که برامون ایجاد کردین.
    یک عرضی داشتم فکر کردم بد نیست باهاتون مطرح کنم.
    در مورد قسمت دارالترجمه...
    کسی که یه متنی رو ترجمه میکنه واقعا کارش قابل تقدیره. چون اون خودش که نیاز نداشته جمله بندی کنه... تایپ کنه... و ... خیلی راحت میتونست تو همون زبوان اصلی بخونه و بفهمه و بره اجراش کنه. و این کار خیلی بزرگی هست که به خاطر بقیه دوستان زحمت رو قبول کنه و کار ترجمه رو انجام بده.
    حالا من معنی اینکه فقط مدیرا و اعضای طلایی حق دارن کار ترجمه انجام بدن رو واقعا متوجه نمیشم. یعنی اگه یه نفر که کاربر طلایی نیست اگه بخواد به بالاتر رفتن سطح دانش بقیه کمک کنه ما باید پسش بزنیم که نه! شما طلایی نیستی؟ فکر میکنم یه مقدار کار بی معنی هست.
    به جای این کار که قرار بوده امتیازی برای کابران طلایی باشه (ولی به نظرم در عمل هیچ نفعی براشون نداره و حتی جلوی رسیدن سود از افراد دیگه بهشون رو میگیره) میشد این کار رو انجام داد که مثلا فقط کاربران طلایی و مدیرها اجازه داشته باشن درخواست ترجمه بدن. یعنی مثلا اونا فقط بتونن متن اصلی رو انتخاب کنن و بگن که مثلا من ترجمه این متن رو میخوام و بقیه (چه عادی چه طلایی) برای ترجمه بهش کمک کنن.
    راستش من قبل از اینکه پستی تو قسمت دارالترجمه پستی گذاشته بشه فکر میکردم قانونش اینجوری خواهد بود که مثلا هر کس 10 تا 15 تا متن ترجمه کنه مثلا یک ماه اشتراک طلایی بهش داده میشه! چون کاری که میکنه به پربار شدن سایت کمک میکنه. من خودم قبلا برای یک سایت کار ترجمه انجام میدادم و برای هر متن 3 4 هزار تومن حداقل میگرفتم. ولی به نظر میرسه اینجا کاملا برعکس این قضیه صادقه...
    من خیلی خیلی این سایت رو و تمام مدیرهاش رو دوست دارم. برای همینم برام مهمه نظرم رو در موردش بگم. امیدوارم حرفام ناراحتتون نکرده باشه.
    موید باشید.
    :)
    کوئین, آتامان, Hope و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    زنان قوی,
    دردهای خود را مثل کفش پاشنه بلند میپوشند...
    مهم نیست چقدر اذیت می شوند!
    شما فقط زیبایی آنها را می بینید.

مدیر انجمن
    باران67 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    914
    میزان امتیاز
    2022
    پسند شده
    86583
    پسند کرده
    75961

ویترین مدال ها

سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیرای گل و نازنین
    ای کاش تاپیک پشت صحنه اشپزخونه تفکیک بشه
    یه جا تو نکات ریز اشپزی هست به نام بگیم و بخندیم و...
    از خرابکاریا گفته شده.ولی فقط نوشتن.به نظرم اون تاپیک(بگیم و بخندیم..)بشه برا خرابکاریا فقط بهتره

و برا پشت صحنه مثل اماده سازی مواد فریز و خرد کردن و... یه تاپیک تو قسمتای اموزشی بذارین.نه تو عمومی ها
    چون واقعا بار اموزشی دارن
    ابلیمو گیری..نحوه دسته بندی ..فریز کردن صحیح..نگهداری مواد...موسیر اماده کردن..کنگر اماده کردن...

به نظرم مطالب اموزشی جدا بشن بهتره
    Hope, ... رضوان ..., محیا خانوم و 5 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

تارا16 آواتار ها
    میزان امتیاز
    188
    پسند شده
    2386
    پسند کرده
    2649
    سلام به مدیران گل مامی سایت می خواستم پیشنهاد بدم برای تاپیک های خیاطی،بافتنی وقلاب بافی هم مسابقه بزارید اگه این کارو بکنید ممنون میشم فکر می کنم با استقبال زیادی مواجه بشه با تشکر فراوون
    قیمه

مدیر انجمن
    *مریم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    21
    پسند شده
    1706
    پسند کرده
    1527
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva Sh نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. و خیلی ممنون بابت محیط زیبایی که برامون ایجاد کردین.
    یک عرضی داشتم فکر کردم بد نیست باهاتون مطرح کنم.
    در مورد قسمت دارالترجمه...
    کسی که یه متنی رو ترجمه میکنه واقعا کارش قابل تقدیره. چون اون خودش که نیاز نداشته جمله بندی کنه... تایپ کنه... و ... خیلی راحت میتونست تو همون زبوان اصلی بخونه و بفهمه و بره اجراش کنه. و این کار خیلی بزرگی هست که به خاطر بقیه دوستان زحمت رو قبول کنه و کار ترجمه رو انجام بده.
    حالا من معنی اینکه فقط مدیرا و اعضای طلایی حق دارن کار ترجمه انجام بدن رو واقعا متوجه نمیشم. یعنی اگه یه نفر که کاربر طلایی نیست اگه بخواد به بالاتر رفتن سطح دانش بقیه کمک کنه ما باید پسش بزنیم که نه! شما طلایی نیستی؟ فکر میکنم یه مقدار کار بی معنی هست.
    به جای این کار که قرار بوده امتیازی برای کابران طلایی باشه (ولی به نظرم در عمل هیچ نفعی براشون نداره و حتی جلوی رسیدن سود از افراد دیگه بهشون رو میگیره) میشد این کار رو انجام داد که مثلا فقط کاربران طلایی و مدیرها اجازه داشته باشن درخواست ترجمه بدن. یعنی مثلا اونا فقط بتونن متن اصلی رو انتخاب کنن و بگن که مثلا من ترجمه این متن رو میخوام و بقیه (چه عادی چه طلایی) برای ترجمه بهش کمک کنن.
    راستش من قبل از اینکه پستی تو قسمت دارالترجمه پستی گذاشته بشه فکر میکردم قانونش اینجوری خواهد بود که مثلا هر کس 10 تا 15 تا متن ترجمه کنه مثلا یک ماه اشتراک طلایی بهش داده میشه! چون کاری که میکنه به پربار شدن سایت کمک میکنه. من خودم قبلا برای یک سایت کار ترجمه انجام میدادم و برای هر متن 3 4 هزار تومن حداقل میگرفتم. ولی به نظر میرسه اینجا کاملا برعکس این قضیه صادقه...
    من خیلی خیلی این سایت رو و تمام مدیرهاش رو دوست دارم. برای همینم برام مهمه نظرم رو در موردش بگم. امیدوارم حرفام ناراحتتون نکرده باشه.
    موید باشید.
    :)
    شیوای عزیز ممنون از توجهتون

عزیزم همه میتونن متنهایی که به نظرشون کاربردی و جالب توجه میاد رو درخواست بدن تا ترجمه بشه . فقط حق گذاشتن پست با مدیر بخش ترجمه و کاربرای طلایی هستش .
    زهرا س.پ و Shiva Sh این نوشته را پسندیده.
    خداوند نور است و جایی که نور هست تاریکی نیست
    چشم و دلتان روشن

maryam_z آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    1976
    پسند کرده
    1521
    سلام
    منم میخواستم یه پیشنهاد بدم، صفحات اول خیلی از تاپیک ها عملا غیر قابل استفاده اس چون اکثرا عکسها حذف شده و اگر هم توضیحی باشه بدون عکس واضح نیست،میخواستم اگه بشه مدیرای انجمن پست های این شکلی رو حذف کنن تا یکی مثل من وقتی میخواد یه تاپیک آموزشی رو از اول بخونه این قدر وقتش هدر نره، ممنون میشم
    زهره خاتون, باران67 و mitra40 این نوشته را پسندیده.

• بانک بند ناف