نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree435Likes

موضوع: پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 793 به 800 از 959
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    goli banoo آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    515
    پسند کرده
    159
    با تشکر از به روز رسانی مجدد سایت
    یه پیشنهاد بود که خیلی وقته میخواستم مطرح کنم و فرصت نمیشد . اونم اینکه وقتی روی تاپیکهایی که پست جدید دارن کلیک میکنیم (مثل اونهایی که در قسمت سمت چپ صفحه اصلی هستن یا پستهای جدید در منوی صفحه اصلی) ، آخرین صفحه ی تاپیک باز بشه و پست جدید رو ببینیم . الان صفحه اول تاپیک رو نشون میده و دوباره خودمون باید بریم صفحه آخر تا پست جدید رو ببینیم .
    ممنون

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    245
    پسند شده
    21268
    پسند کرده
    15605

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goli banoo نمایش پست ها
    با تشکر از به روز رسانی مجدد سایت
    یه پیشنهاد بود که خیلی وقته میخواستم مطرح کنم و فرصت نمیشد . اونم اینکه وقتی روی تاپیکهایی که پست جدید دارن کلیک میکنیم (مثل اونهایی که در قسمت سمت چپ صفحه اصلی هستن یا پستهای جدید در منوی صفحه اصلی) ، آخرین صفحه ی تاپیک باز بشه و پست جدید رو ببینیم . الان صفحه اول تاپیک رو نشون میده و دوباره خودمون باید بریم صفحه آخر تا پست جدید رو ببینیم .
    ممنون
    گل بانو جون این امکان همین الان هم هست
    کنار اسم تاپیک توی لیست پست های جدید یه دایره کوچولوی آبی هست که شما رو به اولین پست خوانده نشده هدایت میکنه
    اگر نبود عجله نکنید.تا سایت درست و حسابی راه بیافته کمی طول میکشه
    ویرایش توسط پرپرک : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ در ساعت ۱۱:۳۸ قبل از ظهر

خاله ی یونا آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    109
    پسند شده
    2645
    پسند کرده
    4007
    سلام.مبارکا باشه طراحی و بروز شدن سایتمون، میخاستم ی پیشنهادی بدم ک تاریخ بالای پست هاو تاریخ عضویت کاربرهای عزیزو اگه میشه شمسی بزنید نه میلادی .اخه من زیاد وارد نیستم ب تاریخ های میلادی .شاید کسایی هم باشن مثل من.مرررررسسسسیییی
    مامی رضا, yassesepid, sadi_eh و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    نگران فردایت نباش،خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست.ما اولین بار است که بندگی میکنیم اما او قرن ها و قرن هاست که خدایی میکند.

مامی رضا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    12
    میزان امتیاز
    351
    پسند شده
    9442
    پسند کرده
    9732

ویترین مدال ها

با تشکر زحمات شما وعرض خسته نباشید درخواست خاله یونای عزیز خواسته من هم هست.واقعا تاریخ میلادی به خصوص در مباحثی مثل ختم صلوات وقران باعث سردر گمی میشه.چون هفتگی ثبت نام میشه.ممنون میشم اگه تاریخ به شمسسی تغییرداده بشه.
    ازحضرت علي (ع): "نعمتان مجهولتان، الصحة و الأمان" يعني دو نعمت ناشناخته است: سلامتي و امنيت"

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    486
    پسند کرده
    168
    سلام
    منم میخوام نظرمو در مورد ظاهر جدید سایت بدم.
    اولا که خیلی خیلی خسته نباشید. من خودم برنامه نویسم و میدونم خیلی زحمت کشیدید.
    ولی فعلا یه چند تا پیشنهاد هست که میگم.
    یکی رنگ قالب سایته که به نظر من خیلی تیره هست و اصلا جذابیتی نداره.
    دوم اینکه هدر سایت خیلی بزرگه.بنابر این وقتی ما لینکی رو کلیک میکنیم بعدش فقط یه هدر میبینیم و باید اسکرول کنیم تا به مطالب برسیم.
    ممنون از زحمت و توجهتون
    هنر چرمدوزی با دست
    charmine.blogfa.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    16
    سلام با سپاس از تلاش ارزنده تان،هر چند که واژه سپاس در برابر زحمت شما وزنی ندارد، برای همه شما خوبان آرزوی تندرستی و شادی دارم.
    من هم مانند دیگر دوستان تاریخ شمسی را مناسب تراز تاریخ میلادی می دانم. رنگ قالب سایت هم تیره است و رنگ قبلی نشاط بیشتری به مخاطب می داد.
    در قسمت جستجو در قالب قبلی سایت بسیار خوب بود اما در شکل فعلی سایت من هر کلمه ای که جستجو می کنم پیغام جستجوی شما نتیجه ای در بر نداشت . می آید در صورتی که من قبلا چنین کلمه ای را جستجو کردم و پر از نتیجه بود.موفق باشید.
    sadi_eh, shaghayegh.fal و شادی2000 این نوشته را پسندیده.

girl.balouch آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1199
    پسند کرده
    103
    سلام بر مدیران زحمت کش و توانا میتونم درک کنم چقدز زحمت کشیده شده بابت راه اندازی این انجمن چون خودم انجمن داشتم قبلا
    اما یه ایراد خیلی بزرگی که میشه گرفت روند کار کاربران هستش راستش واقعا حیف هست مطالب به این خوبی زود برن پائین و خیلی ها نتونن استفاده کنن
    با اجازه پیشنهادی داشتم ما توی انجمن خودمون قانونی داشتیم که هر پست باید 24 ساعت بالا باشه و کسی حق پائین بردن اون پست رو نداره تا همه بتونن استفاده کنن و بخونن..اینجا پیش اومده خیلی پست ها سریع رفتن پائین و خونده نشدن .حیفه بخدا ..یه کاربر حق نداره در روز چند تا پست بزاره که پست های دیگه برن پائین بازم خودتون یه برنامه بریزید که پست ها خیلی زود پائین نرن همه بتونن استفاده کنن ..مخصی دوس جونیا بوس بوس
    "زنان میلیاردی پوش ایران"
    از پروفایلم دیدن کنید حتما

WestWardX آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    226
    پسند کرده
    29
    سلام خسته نباشید. دست همگی درد نکنه. این چند روزی که انجمن بسته بود همه فهمیدیم که چقدر وابسته شدیم و من یکی که انگار یک چیز مهم رو گم کرده بودم:)
    خدا رو شکر که زود برگشت و بهتر از قبل.
    ولی هنوز با خیلی از قسمتهاش نتونستم خوب آشنا بشم. سؤالات کاربران هم درمورد پیدا کردن چیزی که می خوان و کار کردن با منوها واقعاً زیاده. بهشون حق میدم.
    تو طراحی قبلی سمت چپ فروم این منو بود که واقعاً عالی بود.
    فایل پیوست 321

من پیشنهاد می کنم که درصورت امکان این منو برگرده. اینجوری سؤالات همه از نصف هم کمتر میشه.

انشاءالله که همه خیلی زود به همه چی عادت می کنن و راضی خواهند شد و اون موقع شما نتیجه زحماتتون رو بهتر و بیشتر حس می کنید.