نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree5361Likes

موضوع: رمز و راز همسرداری

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 1327
صفحه 1 از 166 123411 ... آخرینآخرین
 1. #1
  مدیر بازنشسته

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  نوشته ها
  76
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  92
  پسند کرده
  0

  Exclamation رمز و راز همسرداری

  برای به وجود آوردن یک زندگی سرشار از عشق و تفاهم به عنوان یک همسر، باید نکاتی را رعایت کنیم، نکاتی کوچک اما با اهمیت...
  در این بخش از راز ورمز هایی صحبت می کنیم که به محکم شدن پایه های زندگی ما کمک می کنند
  melisa*, honamik و دایان این نوشته را پسندیده.
  دوست شما، همان دعای شماست که مستجاب شده است .

 2. #2
  مدیر بازنشسته

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  نوشته ها
  76
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  92
  پسند کرده
  0

  Re: رمز و راز همسرداری

  نظر همسرتان را درباره داشتن روابط با دوستان و خويشاوندان بدانيد:

  آدم*هاي مختلف درباره روابطشان با ديگران، باورها و نظرات متفاوت و گاه متضادي دارند. مواظب باشيد دل به مهر كساني ندهيد كه در روابطشان صداقت ندارند. چنين افرادي حتي اگر در روابط سالمي قرار گيرند، اين عدم*صداقت و راستي را به وجود مي*آورند.

  خواسته*هايتان را به روشني بيان كنيد:

  زندگي مشترك يك بازي كه بر پايه حدس و گمان باشد، نيست. بسياري از مردم، اعم از مرد و زن از بيان صريح خواسته*هاي خود بيم دارند و در نتيجه بر آنها سرپوش مي*گذارند و نتيجه اين پنهان*كاري، نوميد شدن از رسيدن به خواسته*هايشان و خشم گرفتن بر همسري است كه از برآورده كردن خواسته*هاي ناگفته آنان كوتاهي كرده است. ايجاد روابط صميمي با همسر، بدون صداقت و درستي در گفتار و كردار امكان*پذير نيست. به ياد داشته باشيد كه همسرتان فكرخوان شما نيست، يعني علم غيب پي بردن به درون و افكار شما را ندارد.

  به*خود و همسرتان به چشم يك تيم دو نفره بنگريد:  يعني اينكه هر دوي شما، انسان*هاي منحصر به فردي هستيد با نگرش*ها و توانمندي*هاي متفاوت؛ و همين تفاوت*ها بيانگر ارزشمند بودن شما به*عنوان يك تيم است.
  hamshahrionline.ir
  melisa*, پری رخ, honamik و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
  دوست شما، همان دعای شماست که مستجاب شده است .

 3. #3
  مدیر بازنشسته

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  نوشته ها
  76
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  92
  پسند کرده
  0

  Re: رمز و راز همسرداری

  گوش كنيد، صادقانه گوش كنيد:  بدون هيچ داوري، به نگراني*ها و گله*هاي همسرتان گوش دهيد. بيشتر وقت*ها، فقط و فقط داشتن كسي كه به حرف*ها و درددل*هاي ما گوش كند، تنها چيزي است كه براي حل مسائل*مان نياز داريم. درك يكديگر در زندگي مشترك، حياتي است.سعي كنيد به مسائل دنياي پيرامون خود از منظر چشم همسرتان نگاه كنيد، دنيا را فقط از دريچه چشم خودتان نبينيد.

  براي حفظ روابط صميمانه با همسرتان، كوشا باشيد:

  يكرنگي و يكدلي همين طوري به وجود نمي*آيد. در نبود اين يكرنگي و يكدلي، انسان*ها از هم دور مي*شوند و روابطشان آسيب مي*بيند. داشتن روابط موفق، مستلزم سال*ها توجهات مستمر است.

  هرگز قدرت زيبا جلوه كردن و سر زنده بودن را دست كم نگيريد:

  روابط زناشويي، خوب است، اما نجواهاي عاشقانه شيرين*تر است. حفظ روابط زناشويي آسان است، اما ايجاد صميميت و نزديكي مشكل. اين كار به صداقت و راستي، صراحت در گفتار، بيان خود، در ميان گذاشتن نگراني*ها و نيز علايق خود، ترس*ها، دلتنگي*ها و همين طور اميد و آرزوها نياز دارد.
  hamshahrionline.com
  پری رخ این نوشته را پسندیده.
  دوست شما، همان دعای شماست که مستجاب شده است .

 4. #4
  مدیر بازنشسته

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  نوشته ها
  76
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  92
  پسند کرده
  0

  Re: رمز و راز همسرداری

  پرتحرک، با حرارت و جذاب باشید!  یکی از نیازهای اساسی شوهر شما این است که شما از نظر درونی و ظاهری هر روز برای او تازه*تر و جذاب*تر باشید. او عاشق تمامی *وجود شماست. در حقیقت مشتاق و آرزومند آن است که هر روز از باغ پرطراوت وجود شما گلی تازه بچیند. ظاهر آراسته و پوشش زیبای شما همان چیزی است که شوهر شما در نخستین برخورد پس از ورود به خانه، از شما می*خواهد. او می*خواهد موقع مراجعت به منزل، دختر رویاهایش واقعاً یک خانم به تمام معنا باشد، با تمام ویژگی*های یک زن زیبا و طناز، شادابی و شیطنت یک دختر جوان و سرزنده، لطافت و طراوت یک گل. این نیاز و انتظار واقعی یک مرد از همسر خود است.
  خانم*های عزیز، به خاطر بسپارید که مردها آدمهای عجیبی هستند. یک مرد قبل از اینکه به شخصیت یک زن توجه کند، ابتدا سر و وضع ظاهری او را می*بیند.
  هرگز از ظاهر آراسته خود به*منظور دیگر غیراز جلب و بیان محبت استفاده نکنید. مطمئن شوید که نیت و رفتار شما با لباس پوشیدنتان متناسب است و هرگز قصد ندارید از این ابزار برای سلطه به همسر و رسیدن به اهداف پنهانی استفاده نمایید. او کاملاً احساس خواهد کرد و عکس*العملی برخلاف خواسته شما نشان خواهد داد.

  همسرتان را به خانه جذب کنید
  به جای اینکه شوهر خسته شما به هنگام ورود به خانه، در آشپزخانه یا اطاق*ها به دنبال همسرش بگردد، بی*درنگ برای استقبالش به جلوی درب خانه بروید. بگذارید آن لحظه*ای که به خانه وارد می*شود، یک لحظه شاد و زیبا باشد. با صورت آرایش کرده در حالی که رایحه عطر از وجود شما به مشام می*رسد، خرامان خرامان به طرف در بروید. به این ترتیب نه تنها می*توانید به ابراز محبت او پاسخ بدهید بلکه خود شما هم نیاز به این ابراز محبت دارید. اگر او با حالتی عصبی و خسته و کوفته به خانه می*آید، با دیدن قیافه مرتب و منظم شما خستگی از تنش بیرون می*رود.

  لباس*های خوب و زیبای شما مخصوص میهمانی نیست!
  آیا در حالی که لباس جذاب و زیبایی بر تن دارید در جلو در به استقبال شوهرتان رفته*اید؟ اکثر زنان سعی دارند که بهترین لباسشان را در مهمانی*ها بپوشند و به رخ سایر خانم*ها بکشند ولی هیچ*وقت این کار را در مورد شوهرانشان نمی*کنند. شوهرتان نیز نیاز دارد که شما رویاهایش را برای داشتن یک زن شیک برآورده سازید. هرگز اجازه ندهید که شوهرتان پی ببرد وقتی که به خانه برمی*گردد همسرش با چه «لباس و آرایشی» منتظرش است، این عمل، باعث می*شود او احساس خاصی نسبت به لحظه ورود به منزل پیدا کند. این، درست مانند همان احساسی است که انسان در موقع باز کردن بسته*بندی یک هدیه دارد.
  شما می*توانید با پوشیدن لباس*های گوناگون و جالب، نظر شوهرتان را نسبت به*خود جلب کنید. اگر فرزند بزرگ سال دارید، طبیعتاً هنگامی*که در خانه هستند از پوشیدن لباس*های نامناسب در حضور آنها خودداری کنید. ولی بچه*ها لباس*های زیبای شما را دوست دارند، چون زندگیشان را از یکنواختی خارج و هیجان*انگیزتر می*کند.
  شوهر شما دوست دارد که شما خوب لباس بپوشید، او شما را دوست خواهد داشت زمانی که احساس کند که می*خواهید وی را خوشحال کنید. هنگامی*که نیاز او به مشاهده یک زن جذاب و شاداب و طناز در خانه برآورده شد، به*قدری سپاسگزار شما خواهد بود که احساس وظیفه برای برآوردن نیازهای شما را خواهد کرد، بدون اینکه شما از او چیزی خواسته باشید. همین امشب این موضوع را آزمایش کنید!
  bashgah.net
  پری رخ, honamik, گلبرگی و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
  دوست شما، همان دعای شماست که مستجاب شده است .

 5. #5
  مدیر بازنشسته

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  نوشته ها
  76
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  92
  پسند کرده
  0

  Re: رمز و راز همسرداری

  سفره دل مرد ها را باز کنید  چند دفعه تابحال از رفتارهای همسرتان شگفت زده شده اید؟ از اینکه او به چه چیزی فکر می*کند؟! اگر می*خواهید به قلب یک مرد دست یابید باید ابتدا به مغز او راه یابید. مشکل بیشتر مردها این است که خیلی سخت برای گفتن افکار و احساساتشان لب به سخن باز می*کنند.
  اگر به این 5 فن مجهز باشید مردان راحت تر سفره دلشان را برایتان باز خواهند کرد، سپس شما می*توانید بهتر برای یک رابطه بهتر تلاش کنید و نهایتاً لذت بیشتری از باهم بودنتان ببرید.

  1.اجازه بدهید او درک کند که آنچه که می*گوید برای تان مهم است.
  هیچ مردی به شما اجازه نمی دهد به افکارش راه یابید مگر اینکه بداند که شما به آنچه که او می*گوید توجه و علاقه نشان خواهید داد. یکی از بهترین راهها برای منتقل کردن این موضوع به او این است که از طریق زبان بدنتان وارد شوید. برای نشان دادن تمایل خود به گفته های او، نگاه طبیعی به او و باز کردن بازوانتان به نشانه گرایش به او بهترین راه است. اجازه دهید به او بداند که شما متوجه اید که چه می*گوید آنهم با یک سرتکان دادن یا با حرکت دادن به پیشانیتان.
  همچنین تحت تأثیر قرار گرفتن، مثلاً وقتی که او حین گفتن داستان خود تحت فشار باشد و ببیند که شما هم با او همراهید، احساس بهتری خواهد داشت. این کار مثل این است که گفته باشید من می*فهمم که چه احساسی داری یا من خودم را جای تو می*گذارم.

  2.لطفاً داوری و قضاوت نکنید.
  هیچ مردی افکار واقعی اش را نمی گوید اگر دریابد که تحقیر یا نکوهش می*شود. اظهاراتی مانند چطور توانستی این کار را انجام دهی یا اگر من بودم چنین نمی کردم را رها کنید.
  آزادی این را به او بدهید که آشکارا و صادقانه هر آنچه که می*خواهد توضیح دهد بدون قضاوت شما، آنگاه شما شگفت زده خواهید شد. شما مجبور هم نیستید که او را ببخشید یا با او موافق باشید. شما با این کار به راحتی محیطی آزاد را برای او ایجاد کرده اید که هر آنچه فکر می*کند برای شما بگوید.
  hastiye mamani, پری رخ, honamik و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
  دوست شما، همان دعای شماست که مستجاب شده است .

 6. #6
  مدیر بازنشسته

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  نوشته ها
  76
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  92
  پسند کرده
  0

  Re: رمز و راز همسرداری
  3.از بکار بردن کلمه چرا بپرهیزید.
  وقتی روانشناسان دوره کارآموزی خود را سپری می*کنند، از آنها می*خواهند تمرین کنند که کلمه چرا را از دایره لغاتشان حذف کنند. زیرا پرسیدن چرا به طور مکرر، انرژی منفی می*دهد و شرایط را بحرانی و حساس می*کند.
  وقتی که شما از یک مرد بپرسید که چرا این کار را اینطور انجام داده ای، او اینطور استنباط خواهد کرد که به او گفته اید که تو احمق هستی که روی زمین این را ه را برای این کار انتخاب کرده ای! حالا او قبل از اینکه جملاتتان را تمام کرده باشید حالت تدافعی به خود می*گیرد.
  تمرین کنید که به جای استفاده از کلمه چرا بگویید درباره این موضوع به من بیشتر بگو.

  4.هرگز نگویید ما نیاز به گفتگو داریم.
  هیچ چیز بهتر از این جمله نمی تواند یک مرد را وادار کند که کمتر حرف بزند. این جمله حامل این پیام است که او کار اشتباهی کرده است که در دردسر افتاده و باید درباره اش توضیح دهد. او گفتگو را قبل از شروع کردنش متوقف خواهد کرد.
  بهترین راه برای مطرح کردن یک موضوع مهم به آرامی و غیر مستقیم وارد شدن به آن است. زمانی که هر دوی شما مشغول انجام آن هستید را انتخاب کنید مثل آشپزی و یا تمیزکاری سبک، که او راحتی بیشتری احساس کند. به خاطر داشته باشید وقتی او درگیر فوتبال جمعه شب است برای این کار به او نزدیک نشوید.

  5.گوش دادن واقعی را یاد بگیرید.
  شما همیشه شانس شنیدن افکار او را نخواهید داشت. چندین بار شده است که شما وقتی که او صحبت می*کرده است در فکر دیگری بوده اید یا شاید هم فکر می*کرده اید که در جواب به او چه بگویید؟!
  این موضوع بسیار مهم است که اکنون را با او باشید تا اینکه به افکارتان اجازه دهید همه جا باشد غیر از با او. یک مرد می*تواند احساس کند که شما واقعاً می*خواهید حرفهای او را بشنوید یا خیر. درست شنیدن بهترین راه برای رسیدن به یک گفتگوی واقعی است که او هم بتواند حقیقت را به شما بگوید.

  سایت *****
  پری رخ, honamik, lililora و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
  دوست شما، همان دعای شماست که مستجاب شده است .

 7. #7
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  نوشته ها
  3
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  1
  پسند کرده
  0

  Re: رمز و راز همسرداری

  سلام

  ازتون می خوام در اینجا راههایی را که تا حالا امتحان کردین و جواب گرفتین (برای فرار از یک زندگی سرد و یکنواخت) بگین و تجربیاتتون را در اختیار همه بزارین

  ممنونم
  honamik این نوشته را پسندیده.

 8. #8
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۷/۰۶
  نوشته ها
  4
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  7
  پسند کرده
  0

  Re: رمز و راز همسرداری

  پيشنهادهاي خيلي جالبي بود . ولي به نظر من بهتره هر كس تجربه شخصي خودش رو كه نتيجه داده هم بگه. مثلا من شوهرم رو لوس مي كنم. مي دونم وقتي اعصابش خيلي خورده از بيرون ، بايد زياد حرافي نكنم. بجاش حرفهاي كوتاه و خنده دار بزنم تا كم كم اعصابش آروم بشه. بعد هم كه نهار خورديم وقتي مي خواد دراز بكشه ميرم و گردن و پشتش رو ماساژ حسابي ميدم.
  hastiye mamani, پری رخ, honamik و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

صفحه 1 از 166 123411 ... آخرینآخرین
 • مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

  محاسبه ي شاخص توده ي بدني

  وزن به کيلـو گـرم
  قد به سانتي متر

  شاخص توده ي بدني
  بازه ي وزني مناسب شما